Poptávám potravinové krabičky

Poptávám potravinové krabičky

Poptáváme 250 krabiček s vlastním popisem z boku o rozměru 20x20x10 cm (šířka, délka, výška) na nudle do polévek, tedy šarže potravinová, bezpachová.Co byste nám navrhli a v jaké ceně? S očekáváním odpovědi a díkem Pařízek.
Poptávka byla vložena dne:
22.06.2016 13:53

Platnost poptávky:
22.07.2016 11:07

Kontaktní osoba:
Codex spol. s r.o.

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Praha-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba papírových a ventilových pytlů - pytle na odpad a pro balení

Výroba papírových a ventilových pytlů - pytle na odpad a pro balení

Firma Segezha Packaging s.r.o. vyrábí ventilové a papírové pytle různých rozměrů a pro různá použití. Ventilové pytle vhodné pro balení: - mouky - zrní - krmiva - cementu - granulátů - tekutých výrobků s velkou kapacitou objemu. Možnost plnění pytlů pod tlakem. V nabídce máme různé velikosti ventilových pytlů s různými typy uzavíratelných ventilů pro dlouhou trvanlivost uložených výrobků, které mají automatické a zatahovací zavírání. V naší nabídce máme tento sortiment: - otevřené lepené pytle vhodné pro potravinářský průmysl s výbornou vzduchotěsností ve velikosti objemu do 550 litrů - pytle s obdelníkovým dnem ve tvaru krabice pro potravinářský a chemický průmysl ve velikosti od 10 do 166 litrů - velké pytle vhodné pro častou manipulaci s objemnými výrobky vyrobené z nejpevnějšího papíru Pytle na odpad v různých velikostech a to s objemem až 350 litrů pro sběr různých typů odpadu: - tříděného - biologického organického - zdravotního - nebezpečného - zahradního i domovního


Obalový materiál nový i recyklovaný, prodej i výkup

Obalový materiál nový i recyklovaný, prodej i výkup

Chcete ušetřit své náklady na obalový materiál? Přemýšlíte, co s nepotřebnými krabicemi? Nabízíme Vám řešení. Naše rodinná společnost RECYKLBOX s. r. o. působí v oblasti odpadů. Dodáme Vám nový obalový materiál. Odkoupíme nepotřebné obaly. Nabídneme Vám i použitý obalový materiál. A to vše ve vysoké kvalitě. Vy optimalizujete své náklady na přepravu zboží a společně budeme chránit životní prostředí. Sklad i expedici najdete v obci Líně v okrese Plzeň-sever. Krabice, palety, fólie, vázací i lepící pásky a spoustu dalších obalů máme skladem. Vykupujeme palety i ostatní obaly. Jejich seznam a další potřebné informace najdete na našich webových stránkách. Zajistíme odvoz zboží na vlastní náklady. Stačí jen kontaktovat naši společnost RECYKLBOX s.r.o.


Kartonáž, výroba obalů z lepenky, prodej kartonových výrobků

Kartonáž, výroba obalů z lepenky, prodej kartonových výrobků

Výrobou a prodejem kartonáže, obalů z lepenky a kartonových výrobků různých druhů a velikostí se zabývá společnost Karton plus spol. s.r.o. se sídlem v Prostějově. Dodává papírové obaly z vlnité lepenky. Vyrábíme krabice skládací, víkové, potahované z hladkých lepenek, bez potahového papíru, s potiskem i bez potisku, se sítotiskem, vysekávané, dekorační, ozdobné, skládací krabice a obaly, kartonové boxy na palety a také krabičky na svatební výslužky a cukroví. Naše krabice a doplňkové zboží si můžete zakoupit v naší prodejně v Prostějově. Spokojené zákazníky máme nejen z Prostějova, ale také Vyškova, Olomouce, Blanska, Boskovic i Brna. Jsme spolehlivý a prověřený výrobce a dodavatel krabic.


Dárkové obaly z vlnité lepenky - krabice, koše, boxy pro balení dárkových, reklamních předmětů

Dárkové obaly z vlnité lepenky - krabice, koše, boxy pro balení dárkových, reklamních předmětů

Pokud hledáte výjimečné dárkové obaly na víno, lahev s alkoholem, gurmánské speciality nebo na balení reklamních předmětů, obraťte se na společnost Kart Holding, a.s. z regionu Zlínský kraj. Dárkové obaly z vlnité lepenky vyrábí, objednávat je můžete snadno přes eshop. Výběr je bohatý, v eshopu najdete až 250 různých typů obalů. Skládané dárkové krabice a boxy i v odnosném provedení a koše pro balení dárkových i reklamních předmětů. Obaly z vlnité lepenky a papíru různých typů, motivů: - dárkové krabice, boxy, koše - papírové tašky - prodejní stojany na víno.


Výrobce gastro obalů - kartonové krabice na pizzu, dorty, zákusky

Výrobce gastro obalů - kartonové krabice na pizzu, dorty, zákusky

Ucelený sortiment gastro obalů pro balení potravin a lahůdek vyrábí společnost Kart Holding, a.s. z Holešova. Jako výrobce se zaměřujeme nejen na kartonové obaly pro potravinářský průmysl, ale i na obaly na míru pro různé účely. Výroba: - kartonové krabice na pizzu bez tisku i s tiskem - velikost 24-60 cm - kartnové krabice na dorty, zákusky v bílé barvě v různých velikostech - podnosy, tácky v mnoha rozměrech - krabice z lepenky pro vinařství - dárkové obaly pro reklamní agentury. Přijímáme zakázky v rámci celé České republiky, působíme převážně na Moravě, v lokalitě Zlínský kraj, Jihomoravský, Olomoucký kraj. Sdělte nám své požadavky, jsme schopni realizovat zakázku v minimálním množství i velké série.


Výroba kartonových krabic z vlnité lepenky - obaly všech druhů a velikostí přesně dle požadavků‎

Výroba kartonových krabic z vlnité lepenky - obaly všech druhů a velikostí přesně dle požadavků‎

Potřebujete kartonové krabice na míru? Obaly všech druhů a velikostí přesně dle Vašich požadavků vyrábí společnost Karton plus spol. s.r.o. se sídlem v Prostějově. Krabice vyrábíme z vlnité lepenky - třívrstvé a pětivrstvé nebo hladké lepenky různé gramáže. Vyrábíme skládací, zasouvací krabice - obaly ze dvou nebo více dílů, které se v různých směrech zasouvají do sebe. Dále papírové kartony i bez horních klop a archivační krabice pro archivaci dokumentů. Krabice dodáváme nejen odběratelům v Prostějově, ale také především v Olomouci, Přerově, Vyškově, Boskovicích, Blansku a v okolí Brna-venkov. Nakupujte papírové krabice u profesionálů, nakupujte u Karton plus.