Slovenský filmový ústav

Slovenský filmový ústav

Predmetom zákazky je výroba, doprava a montáž kinosedadiel pre jednotlivé kinosály K1; K2; K3; K4 Kina Lumire, Špitálska ulica č. 4 Bratislava. Súčasťou dodávky je aj úprava hĺbky stupňa elevácie na jaklovej konštrukcii pevne kotvenej do podlahy.
Predmet zákazky sa obstaráva elektronickou formou prostredníctvom systému EVO. Ďalšie informácie a povinnosti sú uvedené v bode VI.3) tejto výzvy.
Veřejná zakázka vložena:
22.06.2016 08:03

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Slovenský filmový ústav

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
20.08.2016 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Slovenský filmový ústav

Zadavatel IČ:
00891444

Zadavatel ulice:
Grösslingová 32

Zadavatel PSČ:
811 09

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39113100-8
Kreslá

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Moderní sedací soupravy - dovoz nové a odvoz staré sedačky na separační dvůr

Moderní sedací soupravy - dovoz nové a odvoz staré sedačky na separační dvůr

Poptáváte novou pohovku? Pak se obraťte na firmu pana Petra Svobody – Sedací soupravy Vysočina, která v Jihlavě a okolí dodává moderní sedací soupravy. Sedačky si můžete prohlédnout na webových stránkách nebo v našem showroomu ve Žďáru nad Sázavou. Vybrat si můžete ze 60 vystavených rozkládacích, rohových, kožených a čalouněných typů jednotlivě či v setech s křesly a taburety. Dovoz sedací soupravy je cela zdarma. Firma také zajišťuje vynesení pohovky až do bytu a odvoz té staré na separační dvůr, přičemž cena je stanovena podle vzájemné dohody.


Zdravotně nezávadný nábytek do dětských a studentských pokojů -  moderní a nadčasový

Zdravotně nezávadný nábytek do dětských a studentských pokojů - moderní a nadčasový

Chcete, aby nábytek dětem vydržel? Vybavte dětem pokojíček podle jejich představ. Moderní a nadčasový, zdravotně nezávadný nábytek do dětských a studentských pokojů zakoupíte za příznivou cenu v e-shopu nabytek-aktiv.cz nebo v prodejně Nábytek - aktiv, TPZ, s.r.o. ve Znojmě. Vybavení v nápaditém provedení do dětského a studentského pokoje: - sestavy - sektorové řady - skříně - komody - psací a počítačové stoly - židle - křesla - rozkládací postele, pohovky - patrové postele. Nabízíme široký sortiment dětského nábytku pro děti, školáky i studenty. Pokud si nevíte rady s výběrem nábytku, rádi Vám poradíme.


Výroba a dodávka dřevěného mobiliáře – informační tabule, lavičky

Výroba a dodávka dřevěného mobiliáře – informační tabule, lavičky

Potřebujete vybavit zahradu školy, přírodní rezervace, zámeckého či městského parku mobiliářem, který by svým vzhledem zapadal do celkové koncepce prostředí? V tomto případě se obraťte na firmu Dřevoslav, která sídlí ve Slavonicích. Zabýváme se zakázkovou výrobou informačních tabulí a laviček. Zhotovíme Vám lavičky čistě ze dřeva (výběr typu dřeviny záleží na Vás) nebo v kombinaci s kovem. Lavičky mohou být opatřeny opěrkou a područkami. Lavičky vyrábíme v různých tvarech – rovné nebo hranaté nebo spirálovité, které mohou obklopit kmen stromu. Dřevěné informační tabule jsou pak opatřeny textem který nám dodáte – text může být na tabule i vypálen. Vyrábíme také volně stojící odpadkové koše či koše na stojce.


Vyberte si z moderních i tradičních sedacích souprav, a nebo si ji nechejte udělat přímo na míru

Vyberte si z moderních i tradičních sedacích souprav, a nebo si ji nechejte udělat přímo na míru

Uvažujete, že si zakoupíte novou sedací soupravu? Pak se rozhodně podívejte na sedací soupravy od Nábytek pohodlí Radka Sobotková. V širokém sortimentu naleznete přes třicet typů sedacích souprav, které jsou nejen v moderním i tradičním designu, ale také za skvělé ceny. Sedací soupravy čalouněné, čalouněné v kombinaci s masivním dřevem, v kvalitní kůži, rozkládací, polohovatelné s úložným nebo bez úložného prostoru. To je jen malý výčet ze sortimentu sedacích souprav Nábytku pohodlí. Neváhejte a podívejte se na webové stránky Nábytek pohodlí a vyberte si z nespočtu variant sedacích souprav, u kterých oceníte jejich kvalitu, variabilnost, design a také cenu. Nábytek pohodlí, to je rodinná firma, pro kterou je Vaše spokojenost tou nejvyšší prioritou.


Obývací pokoje Hülsta prodej Praha – variabilní nábytek v luxusním designu

Obývací pokoje Hülsta prodej Praha – variabilní nábytek v luxusním designu

Váháte nad výběrem nábytku při zařizování obývacího pokoje? Variabilní nábytek v luxusním provedení od Hülsta & KOINOR Studio v Praze jistě vyhoví požadavkům i těch nejnáročnějších klientů. Je jen na Vás, pro kterou modelovou řadu se rozhodnete. Kompozici nábytku lze dokonale doladit s ostatním interiérem a vytvořit tak příjemné místo pro odpočinek a načerpání sil po náročném pracovním dny, stejně jako pro návštěvy přátel a kamarádů. Jednotlivé prvky nábytku se upravují podobně jako stavebnice a na přání lze u některých modelových řad upravit nábytek na míru. Navštivte Hülsta & KOINOR Studio a zeptejte se na vše, co vás o obývacích pokojích Hüsta zajímá.


Zdravotní rostoucí nábytek pro děti – stavitelné stoly a židle – se představí na veletrzích

Zdravotní rostoucí nábytek pro děti – stavitelné stoly a židle – se představí na veletrzích

Zařizujete pokojíček pro své děti? Dbáte na správné držení těla, aby měly děti zdravou páteř? Ale ocenili by jste, kdyby židle dítěti vydržela více než jeden rok? Firma Nábytek Amadeus přinesla na český trh zdravotní rostoucí nábytek pro děti, který je vhodný do pokojíčků všech holek a kluků v různých barvách, aby si každý mohl vybrat dle svého přání. Veletrhy v tomto roce se konají: 22. - 26.9. 2020 FOR ARCH Praha – stavební veletrh 1.- 4. 10. 2020 FOR INTERIOR Praha – veletrh nábytku a interiérů Přijďte společně se svými ratolestmi si osobně prohlédnout dětský nábytek, který pomáhá správnému držení těla dítěte a tím i jeho správnému rozvoji. Díky správnému sezení lze zabránit budoucím bolestem zad, výrazně odlehčit krční páteři, která dlouhodobým sezením trpí, čímž se snažíme předejít i kulatým zádům a dalším nežádoucím projevům v držení těla. Výrobou a prodejem školního a kancelářského nábytku se naše firma zabývá již dlouhodobě, dbáme na kvalitu a nadčasovost našich výrobků.