Poptávám realizaci zastřešení bazénu

Poptávám realizaci zastřešení bazénu

Prosím o nabídku zastřešení bazénu z polykarbonátu. Rozměry zastřešení: šířka vnitřní 3, 5m, délka vnitřní 4, 1m, výška oblouku cca 1m, 2 segmenty, délka segmentu cca 2m, čelní stěna 1 kus demontovatelný výklopný bez dveří, výška cca 50cm, 1 ks boční demontovatelný bez dveří. Pojezdová dráha hliníková. Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
22.06.2016 09:07

Platnost poptávky:
22.07.2016 08:07

Kontaktní osoba:
Ing. Josef Šustr

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Pardubice

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej drenážní technika, potrubí, kanalizace, odpady

Prodej drenážní technika, potrubí, kanalizace, odpady

Chystáte se k opravě kanalizace, odpadů nebo se zabýváte jejich výstavbou? Jistě k tomu budete potřebovat vhodný materiál a s výběrem Vám rádi poradí v ostravské společnosti DILES Company s.r.o., kde Vám také pomohou nalézt optimální technické řešení. V našem sortimentu naleznete: - stavební materiál - drenážní technika - kanalizační potrubí - domovní odpad - plastové revizní šachtice - kameninové roury a tvarovky - opravné objímky a spojky - vodovody - armatury - šrouby, matice, litinové potrubí, spojovací materiál, těsnění - vodoměry - vnitřní odpady - venkovní odvodnění - vsakovací systémy - odvodňovací žlábky - venkovní plynovody - čerpadla - kabelové chráničky PVC a PE. Materiál jsme schopni Vám dopravit přímo na stavbu nebo kdekoliv dle Vašeho přání.


Ochranné zástěny – přepážky pro ochranu Vaší a vašich zaměstnanců

Ochranné zástěny – přepážky pro ochranu Vaší a vašich zaměstnanců

Potřebujete zajistit ochranu pro vaše zaměstnance a zákazníky v dnešní nelehké době? Ve společnosti MOOS s.r.o. jsme se pohotově přizpůsobili aktuální poptávce, kterou způsobily zvýšené hygienické požadavky v provozovnách, obchodech, hotelích, penzionech, kulturních a sociálních zařízení. Dokážeme pro Vás velmi rychle vyrobit ochranné stěny z plexiskla či polykarbonátu ve všech velikostech dle vašeho přání. Nabízíme dva druhy rozměrů, které máme stále skladem. Tyto průhledné zástěny jsou skvělým řešením pro ochranu, jak personálu, tak návštěvníků dané instituce. Vyrábíme také mobilní zábrany do dveří. Se svým požadavkem nás kontaktujte na telefonické lince nebo do e-mailu, váš požadavek zpracujeme a dodáme v co nejkratším časovém termínu.


Desky PMMA - desky z litého akrylátu s vysokou životností a odolností proti UV záření

Desky PMMA - desky z litého akrylátu s vysokou životností a odolností proti UV záření

Pokud sháníte výrobce, který se zabývá výrobou a prodejem PMMA desek neboli desek z litého akrylátu, lidově známějšího pod názvem plexisklo, pak se obraťte na Olomouckou firmu Elventa LV, s.r.o., která se touto výrobou zabývá. PMMA desky jsou vhodné nejen na zasklívání, ale mají využití také v sanitárním prostředí, potravinářském prostředí, v kokpitech letadel nebo při zastřešení teras a bazénů. Desky jsou z kvalitního a odolného materiálů, který v sobě skýtá hned několik výhod: - odolnost vůči UV záření - vysoká životnost - snadná údržba - vysoký výběr barev a jejich dlouhá stálost (nevyblednou) - výborné optické vlastnosti - použití v potravinářství (nezávadné vůči potravinám) - dlouhodobé použití do 80 stupňů, kratší při 90 stupních - minimální vnitřní pnutí PMMA desky lze vyrobit v různých tloušťkách (od 1,5 - 25 mm) a taktéž je lze vyrobit v různém odstínovém provedení (čirá, opál, kouřová, barevná). Pro více informací se obraťte na webové stránky firmy, či ji kontaktuje pomocí emailové adresy.


Plastové materiály do stavebnictví do interiérů i exteriérů

Plastové materiály do stavebnictví do interiérů i exteriérů

Pracujete ve stavebnictví? Zajisté při své činnosti využíváte plastové materiály. Ty Vám může dodávat naše společnost FTP Plastics, s. r. o. Zajistíme Vám plné polykarbonátové desky, které jsou vhodné na výrobu kontejnerů či při výstavbě protihlukových stěn, zastřešení, zasklení zimních zahrad i skleníků. Dále nabízíme akrylové desky čiré i barevné. Toto odolné a UV stabilní sklo se používá pro balkonové výplně, vitríny či fasádní desky. Do vnitřních prostor vyrábíme speciální sendvičové desky, které se aplikují především na nábytek, přepážky či designové prvky. Náš široký sortiment produktů a materiálů najdete na webových stránkách. V případě zájmů a dotazů nás neváhejte kontaktovat.


Pochozí vodotěsný kompozitní poklop na šachtu, který je vhodný do cyklostezky i chodníků

Pochozí vodotěsný kompozitní poklop na šachtu, který je vhodný do cyklostezky i chodníků

Potřebujete poklop na šachtu, který by byl vhodný i na zahradu do trávy? Chcete se zbavit nepříjemného zápachu ze septiku na Vaší zahradě? Nebo potřebujete poklop s možností užití do dlažby? Na prodej poklopů se specializuje firma Poklopy MITECH s.r.o. se sídlem v Hartinkově u Svitav. Zakoupit u nás můžete i poklop na šachtu určen pouze pro pěší. Pochozí kompozitní poklopy jsou vhodné do cyklostezek, do zeleného pásu i na chodníky bez pojezdu osobními či užitnými vozy. Poklopy jsou vodo-plynotěsné a zároveň pachotěsné, jedná se tedy o ideální řešení, jak zabránit úniku nepříjemných pachů ze šachty, kanálu či septiku. Poklopy mají vyšší rám, aby se mohli užít do dlažby s protiskluzovou povrchovou úpravou, v černé barvě. Vybaven je čtyřmi nerezovými šrouby. Vnitřní rozměry poklopu jsou 600x600 mm, váha 31 kg. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat telefonicky nebo elektronickou poštou. Nebo navštivte naše webové stránky, kde si poklop můžete rovnou objednat.


Prodej a dodávka potrubí kanalizace a vodovody – PVC, PE a PP roury a tvarovky

Prodej a dodávka potrubí kanalizace a vodovody – PVC, PE a PP roury a tvarovky

Čeká Vás rekonstrukce vodovodů? Pracujete na výstavbě nové kanalizace? Hledáte spolehlivého dodavatele PVC, PE, PP potrubí, tvarovek a rour pro kanalizace i vodovody? Obraťte se na společnost DILES Company s.r.o. se sídlem v Ostravě s dobrou dostupností i pro zákazníky z Karviné či Havířova. Pro rekonstrukce či výstavbu: vodovodů: - Potrubí PE – jednovrstvé, vícevrstvé a s PP ochranným pláštěm - PVC, ocelové potrubí a tvarovky - tvarovky PE100 - vodoměrné šachty – plastové i betonové - armatury, mříže, poklopy, ventily, kohoutky, zpětné klapky - příslušenství a další materiál kanalizací: potrubí a tvarovky: - PVC - PP – žebrované, hladké, korugované - PE-HD korugované - PE potrubí – Pecor Optima – propustky - betonové potrubí, tvarovky, revizní šachty, obrubníky, retenční nádrže, uliční vpusti - nádrže, poklopy, mříže, jímky, septiky, odlučovače ropných látek - vnitřní odpadní potrubí a tvarovky - domovní čistírny odpadních vod, přečerpávací jímky odpadních vod - a další produkty V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit, máme opravdu veškerý potřebný sortiment na rekonstrukci i stavbu kanalizací a vodovodů. Navíc jsme spolehlivý dodavatelé, kteří dbají na kvalitu zboží.