Poptávám realizaci pergoly

Poptávám realizaci pergoly

Dobrý den,

prosím o cenovou nabídku ve dvou variantách na pergolu viz. příloha. Trámky budou 10x10, krokve 10x8. Celkou výšku brát případně i s roštem (lať) pro prosvětlenou vl. střešní krytinu.

1. varianta pouze dřevo
2. varianta dřevo, práce

Předem moc děkuji a přeji hezký den
Poptávka byla vložena dne:
21.06.2016 16:26

Platnost poptávky:
21.07.2016 16:23

Kontaktní osoba:
Říhová

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Svitavy

Obrázek:
Poptávám realizaci pergoly

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Stavební činnost, výstavba rodinných domů na klíč, dřevostavby

Stavební činnost, výstavba rodinných domů na klíč, dřevostavby

Chtěli byste si v Poličce či jinde v okolí Svitav nechat postavit svůj rodinný dům na klíč, pak se bez váhání obraťte na společnost Homestead, s.r.o., která se o kompletní stavební činnost a výstavbu dřevostavby postará! Naše společnost zajistí kompletní služby ve výstavbě rodinných domů na klíč od poradenství počínaje, přes financování a projektování až po samostatnou výstavbu dřevostavby. Řídíme se podle přání klienta. Naše domy disponují vysoce moderním vzhledem a energetickou úsporností. Jsme schopni i zprostředkovat vyhotovení projektové dokumentace podle Vašich konkrétních požadavků na stavbu. Pro více informací navštivte naše www nebo nás kontaktujte.


Zděné rodinné domy a dřevostavby  - stavba na klíč

Zděné rodinné domy a dřevostavby - stavba na klíč

Uvažujete o výstavbě rodinného domu? Hledáte v okolí Hrušovan nad Jevišovkou firmu, která Vám postaví rodinný dům a zajistí vše od projektu po kolaudaci? Pak kontaktujte společnost Kobliha Stavitelství. Naše firma realizuje výstavbu rodinných domů na klíč. Postavíme vám jak zděný rodinný dům, tak dřevostavbu. Zajišťujeme komplexní dodávku novostavby od projektu až po kolaudaci. Pro více informací ohledně realizace novostavby nás neváhejte navštívit.


Helolit - vnitřní parapety z laminované dřevotřísky – do novostavby i zrekonstruovaných prostor

Helolit - vnitřní parapety z laminované dřevotřísky – do novostavby i zrekonstruovaných prostor

Nejen do novostaveb, ale i do zrekonstruovaných prostor se výborně hodí parapety Helolit od společnosti MYSTIC DISTRIBUTION, s.r.o. z Prahy, které jsou určeny do vnitřních prostor. Jejich jádro je vyrobeno z lisované dřevotřísky a povrch z HPL laminátu o tloušťce 0,8 mm. Parapety jsou odolné vlku, mají dlouhou životnost, velice snadno se udržují a v nabídce jsou ve čtyřech základních dekorech. Nechte se okouzlit elegantním tvarem a vynikajícími vlastnostmi vnitřních parapetů Heliot a žádejte nezávaznou cenovou nabídku u společnosti MYSTIC DISTRIBUTION, s.r.o.


Montáž designových desek dukta flexible – video

Montáž designových desek dukta flexible – video

Jak správně namontovat designové desky dukta Vám poradí společnost FK dřevěné lišty. Na našich webových stránkách naleznete krátké instruktážní video, díky kterého se Vám podaří namontovat designové desky dukta lehce a bez zbytečných problémů. Naše montážní video Vám navíc poradí, jak vyzrát na rovnou nebo zvlněnou montáž desek dukta. Na stránkách FK dřevěné lišty najdete: - instruktážní video pro rovnou nebo zvlněnou montáž desek dukta - jaký použít montážní materiál - seznam montážního příslušenství pro desky dukta – typ LINAR, SONAR a FOLI


Dřevostavby a domy na klíč - nízkoenergetické a rychlé bydlení na míru

Dřevostavby a domy na klíč - nízkoenergetické a rychlé bydlení na míru

Chcete bydlet na Vysočině ve vlastním rodinném domě? Toužíte po kvalitní dřevostavbě? Společnost Homestead, s.r.o. Vám kvalitní bydlení na míru zajistí. Staví nízkoenergetické a rychlé bydlení na míru. Poskytujeme poradenství přes financování, projektování až po finální stavbu dle Vašeho přání a potřeby. Je na Vás, zda máte zájem o hrubou stavbu, kompletní výstavbu na klíč nebo bungalov. Naše domy jsou moderní i tradiční a pyšní se energetickou úsporou. Používáme osvědčené a certifikované systémy s nadstandardně tepelně izolačními vlastnostmi. Cenovou kalkulaci Vám rádi zdarma připravíme. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Obkladové desky STEPWOOD® Original a STEPWOOD® Natural

Obkladové desky STEPWOOD® Original a STEPWOOD® Natural

Pokud vybíráte dřevěné desky podle kvality, neváhejte se obrátit na firmu FK dřevěné lišty spol., s.r.o., která dodává designové desky z masivního dřeva. Obkladová deska je vytvořena jednotlivými lamelami z masivního dřeva různé tloušťky a šířky, čímž se docílí jedinečného trojrozměrného efektu. Dřevěná obkladová deska v sobě spojuje přirozenost s designem a je významným přínosem na téma zdravé bydlení - STEPWOOD® získal prestižní ocenění Interzum Award 2013 za vysokou kvalitu výrobku. V našem sortimentu jsou obkladové desky vyrobené nejen ze standardních, ale i exotických dřevin. STEPWOOD® Natural umožňuje pohled dovnitř stromu. Každá lamela má individuální charakter a rustikální povrch štípaného dřeva silně zdůrazňuje charakteristickou strukturu dřeva. STEPWOOD® Natural v interiéru obzvlášť vynikne navoskovaný přírodním voskem a olejovaný. Standardní provedení se zakončením "rapport". Více informací na webových stránkách firmy.