Vitamíny, aminokyseliny, Čína

Vitamíny, aminokyseliny, Čína

Naše hlavní produkty jsou následující:
L-lysin, DL-methionin, vitamin A, vitamin B12, kyselina listová, vitamin E, vitamin C, betain, vitamin K3, L-tryptofan, L-threonin, L-cystein, taurin, T-tyrosin, glycin, L- arginin, L-prolin, kyselina glutamová. Pokud máte zájem o některý z produktů, napište mi bez jakéhokoliv váhání.
S pozdravem
Elaine
elaine@zsbiological.com
Hebei Zhousheng Biological Technology CO., LTD www.zsbiological.com

Původní znění:
Inquiry
We are feed additives supplier.
Our main products are as follows,
l-lysine, dl-methionine, vitamin A, vitamin B12, folic acid, vitamin E, Vitamin C, Betaine, Vitamin K3, l-tryptophan, l-threonine, L-cysteine, Taurine, T-Tyrosine, Glycine, L-arginine, L-proline, Glutamic acid Any product you are interested in, please email to me without any hesitate.
Wait for your any reply.
Thank you and best regards
Yours Faithfully
Elaine
elaine@zsbiological.com
Hebei Zhousheng Biological Technology CO., LTD www.zsbiological.com
Poptávka byla vložena dne:
21.06.2016 12:09

Platnost poptávky:
21.09.2016 11:51

Kontaktní osoba:
Hebei Zhousheng Biological Technology CO., LTD

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
China

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Hlíva ústřičná - prostředek k posílení imunity i na zahlenění

Hlíva ústřičná - prostředek k posílení imunity i na zahlenění

Trápí Vás zahlenění nebo chcete posílit imunitu? V tom případě si zakupte na e-shopu nebo v kamenné prodejně Bylinky Ludmily Pavlíkové v Ostravě Hlívu ústřičnou neboli Pleurotus ostreatus. Tato čínská houba má sladkou chuť a vstupuje do dráhy jater, žaludku a sleziny. Je vhodná pro lidi, kteří mají sklon k zahlenění, protože doplňuje Qi sleziny a odvádí vlhkost. Proto se často používá také u dětí, mívajících k zahlenění sklon. Pomůže Vám k posílení cév, reguluje cholesterol i tlak, má protibakteriální, protiplísňové a protivirové účinky a podporuje zdravý imunitní systém. Hlíva ústřičná Vám pomůže k tomu, abyste se cítili lépe!


Přírodní produkty, bylinné koncentráty a čaje pro vaše zdraví - eshop

Přírodní produkty, bylinné koncentráty a čaje pro vaše zdraví - eshop

Proč si vybrat přírodní produkty Energy právě u nás? Klademe důraz na garanci originality zboží a individuální přístup, ale také pro své zákazníky připravujeme zajímavé a pravidelné akce včetně výhodných balíčků. Široký sortiment přírodních produktů Energy pro vaše zdraví: - bylinné koncentráty - čaje - léčivé koupele - opalovací krémy - produkty na chřipku a nachlazení - potravinové doplňky - vitamíny - zelené potraviny. V našem eshopu s přírodními produkty můžete objednávat bylinné koncetráty, čaje i léčivé koupele nonstop, ale také můžete navštívit naši kamennou prodejnu Zelená lékárna Pampeliška, kterou naleznete v Zábřehu nedaleko města Šumperk.


Astma a chronický kašel – přípravky a byliny tradiční čínské medicíny

Astma a chronický kašel – přípravky a byliny tradiční čínské medicíny

Bylo Vám diagnostikováno astma? Máte problémy s chronickým kašlem? Nechcete své tělo zbytečně zatěžovat kortikoidy a jinými léky po zbytek života? Navštivte firmu Bylinky Ludmila Pavlíková a tam Vám rádi poradí s alternativní léčbou pomocí tradiční čínské medicíny. Astma je chronické zánětlivé onemocnění dýchacích cest, u kterého se lékaři zaměřují především na léčbu plic a průdušek. Tradiční čínská medicína se snaží najít příčinu, kterou se snaží odstranit a dýchací potíže tím zmírnit nebo eliminovat. Nezaměřujeme se tedy jen na plíce, ale i na stav dalších orgánů jako je slezina, která produkuje hlen při oslabení, a ledviny. Zahlenění: - odstranění hlenu z plic – například pomocí směsi Vůně borovicového háje či Ozvěny himalájského hromu - posílit slezinu – úpravou životosprávy – omezit mléčné výrobky, sladkosti a pečivo a zařadit do jídelníčku slzovku Blokáda plic: - s přítomností hlenu – opět použít Ozvěny himalájského hromu - suchý kašel bez hlenu – Svlažení vyprahlé stepi - psychického rázu – Spadnutí kamene ze srdce Nedostatečnost Yinu – sucho plic: - dlouhodobý suchý kašel – pomoci může Hvizd stříbrné píšťaly, dále byliny květ slézu Oslabení ledvin: - Ledviny pomáhají plicím v jejich nasávací schopnosti. Typ tohoto astmatu se projevuje oslabeným nádechem. - čínské byliny – Tajemství zlaté skříňky, také Cordyceps (Housenice čínská) Pro více informací o astmatu a jeho projevech a příčinách nás navštivte a my Vám poradíme.


Výroba masti, kosmetické přípravky, krémy, roztoky, potravinové doplňky - volné výrobní kapacity

Výroba masti, kosmetické přípravky, krémy, roztoky, potravinové doplňky - volné výrobní kapacity

Hledáte spolehlivého a kvalitního dodavatele výrobků v oblasti léčiv, potravinových doplňků, kosmetiky a veterinárních přípravků? Pak jste na správném místě! Jsme firma s dlouholetou tradicí ve farmaceutickém průmyslu s působností v České republice, ale i zahraničí. Do našeho sortimentu patří tyto výrobky: - hořčík GLO - vápník GLO - zinek GLO - vitamin C 500 GLO - chladivé mazání - masážní mast - tekutý pudr - léky a léčivé látky (s obsahem vápníku a hořčíku, homeopatika) - potravinové doplňky - veterinární přípravky pro psy - kosmetika Nabízíme volné kapacity k výrobě. Staňte se i vy spokojeným zákazníkem Galenické laboratoře Ostrava – těšíme se na Vás!


Krabičková dieta a jejich programy na hubnutí. Rozvoz jídla až k Vám.

Krabičková dieta a jejich programy na hubnutí. Rozvoz jídla až k Vám.

Nestíháte si nachystat jídlo a přitom by jste chtěly zhubnout nebo si udržet svoji váhu? Nevíte jak si sestavit jídelníček? Ti co chtějí zhubnout nebo si udržet svoji váhu. Firma Pohodlná dieta připravuje jídelníčky pro své klienty vždy pod vedením zkušeného nutričního poradce. Programy na hubnutí jsou rozděleny pro muže a ženy,podle typu zaměstnání i jaký efekt chcete dosáhnout. Někdo chce redukci váhy, někdo si chce svoji váhu udržet. I pro ty co mají zvýšenou fyzickou aktivitou. Můžete využít programy od 5000 kj/den až 12000 kj/den: -Celodenní menu, kde je snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře. -Odpolední menu - oběd, svačina, večeře. -Dopolední menu - snídaně, svačina, večeře. -Zkrácené menu - snídaně, svačina, oběd -Oběd, večeře -Polévka.


Prodej bezlepkové potraviny, bylinné čaje, bylinky, přírodní kosmetika - racionální, zdravá výživa

Prodej bezlepkové potraviny, bylinné čaje, bylinky, přírodní kosmetika - racionální, zdravá výživa

Mnoho zdravotních problémů je způsobeno zatěžováním organismu špatným stravováním. Racionální, zdravá výživa je správnou cestou jak zůstat v kondici a zdravý. Velký výběr zboží najdete na prodejně Zdravé výživy u zámku v Kroměřiži. Nakoupíte u nás bylinné čaje, bylinky, zdravé, bezlepkové potraviny, ekodrogerii i konopnou, přírodní kosmetiku. Naše ochotné prodavačky Vám ve všem ochotně poradí. Pravidelně děláme ochutnávky různých produktů. Prodej: - celozrnné pečivo - kváskový chléb - bezlepkové potraviny - makrobiotika - chlazené výrobky - těstoviny, mouky - oleje, mošty - čaje, bylinkové tinktury - exotické koření - konopná kosmetika - přírodní kosmetika - ekodrogerie.