Poptávám dodavatele brambor

Poptávám dodavatele brambor

Poptávám dodavatele brambor. Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
21.06.2016 09:44

Platnost poptávky:
21.07.2016 09:29

Kontaktní osoba:
Jindřich Linder

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Hradec Králové

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Bílé a červené krouhané zelí, čínské zelí i kapusta - pro restaurace, jídelny i školy

Bílé a červené krouhané zelí, čínské zelí i kapusta - pro restaurace, jídelny i školy

Potřebujete si usnadnit práci? Chcete vařit z kvalitních surovin? Společnost DUNAJ – Ostrava CZ s.r.o. vyrábí zeleninové polotovary z kvalitních a čerstvých a prověřených surovin. Zeleninu připravujeme den před dodáním zboží. V rámci Ostravy, Moravskoslezského, Jihomoravského i Olomouckého kraje zajišťujeme rozvoz. Dodáváme vakuově balenou zeleninu vhodnou pro gastronomii, do restaurací, jídelen, škol i nemocnic. Připravujeme řadu polotovarů: - bílé a červené krouhané zelí - čínské zelí - kapusta - brambory - řepa - Celer - mrkev - gastro zelenina Brambory a zeleninu upravíme dle přání zákazníka. Také zajišťujeme rozvoz vybrané zeleniny, kterou jsme schopni dopravit na místo určení, v co nejkratším možném čase. Rozvážíme v rámci Moravskoslezského, Jihomoravského i Olomouckého kraje.


Konzumní i krmné brambory, pšenice – sezónní prodej českých obilovin a okopanin

Konzumní i krmné brambory, pšenice – sezónní prodej českých obilovin a okopanin

Umíte ocenit kvalitu české zemědělské výroby, ať už rostlinné nebo živočišné? Chtě-li by jste zakoupit brambory či pšenici od českého dodavatele? Oslovte Zemědělské družstvo vlastníků Nošovice u Frýdku-Místku. Prodej probíhá každý den v prodejním skladu Nižní Lhoty – Nošovice od pondělí do pátku od 8:00 do 11:00 a od 12:00 do 14:00. Prodáváme: - krmné brambory – sezónní prodej – 25 Kg - konzumní brambory – sezónní prodej – 25 kg - pšenice – 50 kg - zelí bíle kysané 0,5 kg, 5 kg sáček a 10 kg kbelík - zelí hlávka - zelná krouhanka - čerstvé kravské mléko – v mlékomatu denně od 7:00 do 19:00 Pro více informací o prodávaných produktech naleznete na našich stránkách nebo nám zavolejte.


Ovoce a zelenina tuzemská i exotická, prodej Liberec

Ovoce a zelenina tuzemská i exotická, prodej Liberec

Rádi si pochutnáte na čerstvém ovoci či zelenině, které jsou velmi důležitým zdroje vitamínů, minerálních látek, živin, přírodních sacharidů a vlákniny, a tak neodmyslitelně patří do našeho jídelníčku? Jste z Liberce či okolí? Tak se zastavte nakoupit kvalitní a chutné ovoce a zeleninu do maloobchodní prodejny Petra Misařa. Prodáváme plodiny regionální i z dovozu či exotické ovoce. Náš sortiment je vskutku široký. Nabízíme brambory, cibuli, česnek, mrkev, petržel, celer, papriky, okurky, rajčata různých odrůd. Tuzemské sezonní ovoce jako jablka, hrušky, třešně, broskve, meruňky či lesní ovoce. Spolehliví dodavatelé nám zajišťují prvotřídní zboží i z ciziny například melouny, banány, citrusy či ananas.


Zemědělství, živočišná a rostlinná výroba, okres Blansko

Zemědělství, živočišná a rostlinná výroba, okres Blansko

Dáváte přednost kvalitním potravinám české výroby? Jako AGRODRUŽSTVO Brťov-Lipůvka působíme v oblasti zemědělského průmyslu v Jihomoravském kraji a hospodaříme s více než 2 000 ha, na czkterých pěstujeme obiloviny, olejniny, kukuřici, hrách a další plodiny. Na farmách chováme dobytek a drůbež. Z našich sadů můžete ochutnat například jablka a hrušky. Vše můžete najít v podnikové prodejně s otevírací dobou od pátku do soboty. Dokonce si můžete pochutnat na výborných obědech z naší kuchyně, které rozvážíme nebo si je vyzvednete přímo u nás. Pokud rádi kupujete produkty české a čerstvé výroby, neváhejte nás navštívit, přesnou dobu najdete na webových stránkách. Do našich služeb dále spadá zajištění nákladní dopravy, sklizně, chemické hnojení, údržba silnic a komunikací a opravy traktorů.


Nejlepší krouhané a kysané zelí, napomáhající snižovat krevní tlak - výroba i prodej

Nejlepší krouhané a kysané zelí, napomáhající snižovat krevní tlak - výroba i prodej

Naše Zemědělské družstvo se v roce 2013 stalo držitelem ankety o nejlepší zelí, proto neváhejte a zakupte si krouhané a kysané zelí od nás, které je opravdu kvalitní a velmi chutné. Kysané zelí má pro lidský organismus významný zdravotní přínos: - významný zdroj vitamínu C a dalších vitamínů - podporuje tvorbu hormonů a krve - zvyšuje obranyschopnost organismu - snižuje krevní tlak i únavu - aktivuje funkci střev - odvodňovací účinek - vylučuje toxické látky - umožňuje rychlé odstranění odpadních látek z těla. Naleznete u nás zelí krouhané, které je balené po 10 kg a kysané balené po 0,5 kg, 5 kg, 13 kg. Prodejní doba skladu je pondělí - pátek 8.00-11.00 12.00-14.00. Ochutnejte naše kvalitní zelí a nebudete chtít jiné!


Prodej české cibule, česneku a krouhaného zelí Brno

Prodej české cibule, česneku a krouhaného zelí Brno

Rádi by jste si zakoupili náš český česnek, cibuli nebo třeba krouhané zelí a nevíte na koho se v Brně obrátit? Pak se neváhejte zastavit do našeho zahradnictví v Modřicích u Brna, kde tohle vše najdete v nejvyšší možné kvalitě! U nás v zahradnictví máme aktuálně v prodeji českou cibuli i česnek a jestli jste milovníky krouhaného zelí, tak i to je možné u nás zakoupit. V našem sortimentu naleznete i sazenice, okrasné a pokojové rostliny, hnojiva, plastové a keramické květináče, vánoční doplňky ad. Pro více informací ohledně cibule, česneku a zelí nás neváhejte kontaktovat!