Poptávám výrobu distančních podložek

Poptávám výrobu distančních podložek

Dobrý den, poptávám výrobu distančních podložek na výrobní palety v našem závodě. Preferuji osobní návštěvu technika pro sběr dat nebo volejte.
Poptávka byla vložena dne:
21.06.2016 16:36

Platnost poptávky:
21.07.2016 09:37

Kontaktní osoba:
Jan Staněk

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Rychnov nad Kněžnou

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vchodové stříšky na zastřešení vchodů, balkónů, výloh – prodej přes e-shop

Vchodové stříšky na zastřešení vchodů, balkónů, výloh – prodej přes e-shop

Německá kvalita za rozumnou cenu - to jsou vchodové stříšky Guttavordach, které zakoupíte prostřednictvím e-shopu ANDĚLCZ. Tyto stříšky jsou vyrobeny z polykarbonátu o tloušťce 4mm a jsou opatřeny skrytým okapovým žlabem a nerezovým rámem. Vchodové stříšky jsou dostupné v šířce 150,190, 205 nebo 270 cm. Jejich maximální možné zatížení je až 75 kg/m2. Odolnost vůči povětrnostním vlivům. Tento typ s oválným tvarem je vhodný pro zastřešení vchodů rodinných domů, balkonů, výloh obchodů nebo také jej lze použít jako zastřešení nad bankomaty.


Plastové materiály do stavebnictví do interiérů i exteriérů

Plastové materiály do stavebnictví do interiérů i exteriérů

Pracujete ve stavebnictví? Zajisté při své činnosti využíváte plastové materiály. Ty Vám může dodávat naše společnost FTP Plastics, s. r. o. Zajistíme Vám plné polykarbonátové desky, které jsou vhodné na výrobu kontejnerů či při výstavbě protihlukových stěn, zastřešení, zasklení zimních zahrad i skleníků. Dále nabízíme akrylové desky čiré i barevné. Toto odolné a UV stabilní sklo se používá pro balkonové výplně, vitríny či fasádní desky. Do vnitřních prostor vyrábíme speciální sendvičové desky, které se aplikují především na nábytek, přepážky či designové prvky. Náš široký sortiment produktů a materiálů najdete na webových stránkách. V případě zájmů a dotazů nás neváhejte kontaktovat.


Ochranné zástěny – přepážky pro ochranu Vaší a vašich zaměstnanců

Ochranné zástěny – přepážky pro ochranu Vaší a vašich zaměstnanců

Potřebujete zajistit ochranu pro vaše zaměstnance a zákazníky v dnešní nelehké době? Ve společnosti MOOS s.r.o. jsme se pohotově přizpůsobili aktuální poptávce, kterou způsobily zvýšené hygienické požadavky v provozovnách, obchodech, hotelích, penzionech, kulturních a sociálních zařízení. Dokážeme pro Vás velmi rychle vyrobit ochranné stěny z plexiskla či polykarbonátu ve všech velikostech dle vašeho přání. Nabízíme dva druhy rozměrů, které máme stále skladem. Tyto průhledné zástěny jsou skvělým řešením pro ochranu, jak personálu, tak návštěvníků dané instituce. Vyrábíme také mobilní zábrany do dveří. Se svým požadavkem nás kontaktujte na telefonické lince nebo do e-mailu, váš požadavek zpracujeme a dodáme v co nejkratším časovém termínu.


Prodej drenážní technika, potrubí, kanalizace, odpady

Prodej drenážní technika, potrubí, kanalizace, odpady

Chystáte se k opravě kanalizace, odpadů nebo se zabýváte jejich výstavbou? Jistě k tomu budete potřebovat vhodný materiál a s výběrem Vám rádi poradí v ostravské společnosti DILES Company s.r.o., kde Vám také pomohou nalézt optimální technické řešení. V našem sortimentu naleznete: - stavební materiál - drenážní technika - kanalizační potrubí - domovní odpad - plastové revizní šachtice - kameninové roury a tvarovky - opravné objímky a spojky - vodovody - armatury - šrouby, matice, litinové potrubí, spojovací materiál, těsnění - vodoměry - vnitřní odpady - venkovní odvodnění - vsakovací systémy - odvodňovací žlábky - venkovní plynovody - čerpadla - kabelové chráničky PVC a PE. Materiál jsme schopni Vám dopravit přímo na stavbu nebo kdekoliv dle Vašeho přání.


Výroba dílů ze sklolaminátu RTM technologií - injekční vysokotlaké vstřikování

Výroba dílů ze sklolaminátu RTM technologií - injekční vysokotlaké vstřikování

Strojní technologii RTM lze využít při výrobě složitých a přesných výrobků ve větších sériích. V regionu Zlín, Morava působí společnost COMPACT - Radomír Trecha, kde využívají RTM technologie při výrobě dílů ze sklolaminátu, GFK laminátu, karbonového kompozitu. Využití RTM technologie: - složité konstrukční celky ze sklolaminátu, karbonu - různé nadrozměrné díly z kompozitu - nepř. kabiny nákladních vozidel, díly pro kolejová vozidla. Metoda spočívá ve vstřikování pryskyřice mezi uzavřené formy, kde je vložena sklorohož nebo jiná výztuž, do výrobní formy lze vkládat prvky z různého materiálu, např. pro uchycení výrobku.


Pochozí vodotěsný kompozitní poklop na šachtu, který je vhodný do cyklostezky i chodníků

Pochozí vodotěsný kompozitní poklop na šachtu, který je vhodný do cyklostezky i chodníků

Potřebujete poklop na šachtu, který by byl vhodný i na zahradu do trávy? Chcete se zbavit nepříjemného zápachu ze septiku na Vaší zahradě? Nebo potřebujete poklop s možností užití do dlažby? Na prodej poklopů se specializuje firma Poklopy MITECH s.r.o. se sídlem v Hartinkově u Svitav. Zakoupit u nás můžete i poklop na šachtu určen pouze pro pěší. Pochozí kompozitní poklopy jsou vhodné do cyklostezek, do zeleného pásu i na chodníky bez pojezdu osobními či užitnými vozy. Poklopy jsou vodo-plynotěsné a zároveň pachotěsné, jedná se tedy o ideální řešení, jak zabránit úniku nepříjemných pachů ze šachty, kanálu či septiku. Poklopy mají vyšší rám, aby se mohli užít do dlažby s protiskluzovou povrchovou úpravou, v černé barvě. Vybaven je čtyřmi nerezovými šrouby. Vnitřní rozměry poklopu jsou 600x600 mm, váha 31 kg. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat telefonicky nebo elektronickou poštou. Nebo navštivte naše webové stránky, kde si poklop můžete rovnou objednat.