Poptávám stavební řezivo

Poptávám stavební řezivo

Poptávám stavební řezivo, trámek 10x10 délka 2m 10ks, prkna 1m3(kubík). Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
20.06.2016 16:00

Platnost poptávky:
20.07.2016 15:23

Kontaktní osoba:
Milt

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Rokycany

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Levné a výhřevné biobrikety, dřevěné brikety-ekopalivo na prodej

Levné a výhřevné biobrikety, dřevěné brikety-ekopalivo na prodej

Pokud preferujete ekopalivo, zvolte dřevěné brikety, pelety pro jejich skvělou výhřevnost. V regionu Zlínský kraj má levné biobrikety na prodej firma Malenovická pila, s.r.o. . Kvalitní ekobrikety prodáváme i dodáváme pro celé České republice. Biobrikety za cenu 52,- /10kg. Dodáváme za výhodné ceny dřevěné bio brikety, peletky pro malé i velké odběratele. Nabízíme také prodej řeziva: - prkna (1-2m, 3m, 4-6m) - hranoly (3-6m) - fošny (3-6m) - střešní latě (impregnované, neimpregnované) - desky. Více informací naleznete v ceníku na našem webu malenovickapila.cz .


Prodej uhelných briket a palivového dříví Karlovarský kraj, balené uhlí a brikety, dříví v pytlích

Prodej uhelných briket a palivového dříví Karlovarský kraj, balené uhlí a brikety, dříví v pytlích

Představujeme Vám firmu Jaromír Kaucký - UHELNÉ SKLADY Ostrov, která se zabývá prodejem uhelných briket a palivového dříví v Karlovarském kraji. Před vlastním prodejem projde uhlí pečlivým tříděním a zvážením. Uhelné sklady, dodávka, prodej: - tuhá paliva - tříděné hnědé uhlí - hnědouhelné brikety - mostecké uhlí - bílinské uhlí - ostravský koks a černé uhlí - balené uhlí a brikety - balené ekologické pilinové brikety - palivové dřevo, dříví v pytlích Palivo rozvážíme vlastními vozidly a zajišťujeme také složení pásovým dopravníkem přesně na předem určené místo. Uhelné sklady Jaromír Kaucký naleznete na adrese Moříčovská 1216, Ostrov v okrese Karlovy Vary.


Prodej dřevěných briket, řeziva - prkna, střešní latě

Prodej dřevěných briket, řeziva - prkna, střešní latě

Malenovická pila, s.r.o. je tu pro zákazníky ze Zlína a okolí s širokým sortimentem stavebního řeziva - prkna, střešní latě, hranoly či fošny. Také u nás můžete zakoupit biobrikety, dřevěné brikety. Stavební řezivo: - prkna (1-2m, 3m, 4-6m) - hranoly (3-6m) - fošny (3-6m) - střešní latě - impregnované i neimpregnované - desky. Impregnování namáčením: - štěpka - řeziny - hoblování. Více informací nalezenete v ceníku na našich webových stránkách.


Prodej OSB desek z dřevotřísky - vhodný materiál pro každé staveniště

Prodej OSB desek z dřevotřísky - vhodný materiál pro každé staveniště

Jste z okolí Jihlavy a sháníte firmu, která poskytuje kvalitní stavební řezivo? Pak se obraťte na jihlavskou firmu RV DŘEVO Radka Vintra, která poskytuje kvalitní stavební řezivo. Mezi stavební řezivo firmy RV dřevo patří i pevné a vlhkosti odolné OSB desky, které jsou z dřevotřísky a najdou využití na každém staveništi. OSB desky vynikají svou pevností především proto, že jsou složeny ze tří vrstev desek lisovaných z velkoplošných třísek a následně jsou slepeny pryskyřicí. OSB desky najdou využití pro: - provizorní plot - výplň nedokončených oken - výplň stavebních otovorů - jako bednění základů - jako podklad pod podlahu - levné police - levné skříně OSB desky lze řezat, frézovat či přibíjet a samozřejmostí je i natírání barvou. Uplatnění tedy najdou jak ve stavebnictví, tak i v domácí dílně, kde si z nich může šikovný kutil postavit levné police či skříně, které pak může pro větší estetický dojem nabarvit. Pro více informací ohledně OSB desek se obraťte na webové stránky jihlavské firmy RV DŘEVO Radka Vintra, která Vám ochotně a ráda zodpoví Vaše případné dotazy.


Motorové pily – příprava dřeva na topnou sezónu

Motorové pily – příprava dřeva na topnou sezónu

Zima se neodvratně blíží a s ní také topná sezóna. V tomto období jistě oceníte spolehlivého a šikovného pomocníka pro přípravu dřeva. Proto neváhejte a vyzkoušejte motorové pily značky Husqvarna, které mezi svým sortimentem nabízí Agroservis Holý z Moravského Krumlova. Agroservis Holý se zaměřuje zejména na prodej a servis zahradní a lesní techniky a elektrického nářadí. Pokud hledáte kvalitní nářadí za rozumnou cenu, pak jste na správném místě. Jsme autorizovanými dealery značky Husqvarna. S výběrem vhodné pily vám rádi poradíme. Pokud potřebujete pilu využít pouze jednorázově, můžete využít také služeb naší půjčovny nářadí. Pro více informací navštivte naše webové stránky, nebo nás přímo kontaktujte.


Lesnické práce, těžba, manipulace a přibližování dřevní hmoty

Lesnické práce, těžba, manipulace a přibližování dřevní hmoty

Jste vlastníkem lesa a hledáte odborníky v oblasti manipulace a těžby dřeva? Naše společnost FORESTVLACH s.r.o vám ráda poskytne své služby v tomto oboru. Nacházíme se v Olomouckém kraji, v obci Hanušovice a zajišťujeme kompletní nabídku lesnických prací. Krédem společnosti je kvalitně odvedená práce s ohledem na přírodu a životní prostředí. Těžba dřeva, zacházení se dřevem, péče o lesní cesty, vše zajistíme s plným servisem. Dokážeme pracovat v náročných podmínkách a přizpůsobit se danému prostředí. S pomocí naší techniky se dostaneme i do špatně přístupných terénů. Vždy máme řešení vašich požadavků. Naleznete nás na naší adrese nebo nás kontaktujte pomocí e-mailu.