Spojovací materiály, Slovinsko

Spojovací materiály, Slovinsko

Potřebuji šrouby a matice pro letouny. Máte k dispozici katalog?
S pozdravem
Niko

Původní znění:
Inquiry
i need bolts and nuts for aircraf
do you have a catalog
best regards niko
Poptávka byla vložena dne:
21.06.2016 12:08

Platnost poptávky:
21.09.2016 11:49

Kontaktní osoba:
taf 3 d.o.o.

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
Slovenija

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej spojovacího a upevňovacího materiálu, šrouby, vruty Náchod, hmoždinky, matice, podložky

Prodej spojovacího a upevňovacího materiálu, šrouby, vruty Náchod, hmoždinky, matice, podložky

Představujeme Vám firmu Spojovací a upevňovací materiál Novotný z Náchoda, která nabízí kompletní spojovací a upevňovací sortiment jak pro firmy tak živnostníkům či kutilům. Máme přes 10 000 položek skladem, nejlepší ceny, dodání do 24 hodin po ČR! Spojovací materiál Náchod, prodej: - spojovací materiál - stavební chemie - šrouby - kotevní technika - vruty - tesařské prvky - vrtáky Přestože jsme firma z Náchoda odebírají od nás koncový zákazníci i firmy z Dobrušky,Broumova Police nad Metují a z celého Královéhradeckého regionu. Pokud Vás naše produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Na Hamrech 874, Náchod.


Hliníkové profily a spojovací materiál LIPRO k výrobě regálů, prodejních stánků

Hliníkové profily a spojovací materiál LIPRO k výrobě regálů, prodejních stánků

Hledáte firmu, u které byste mohli zakoupit hliníkové profily a spojovací materiál LIPRO? Tak jste na tom správném místě. Zabýváme se výrobou, prodejem a montáží profilů, které slouží k výrobě regálů, prodejních stánků, stolů, klecí a dalších výrobků na míru dle technické dokumentace. Hliníkové profily a spojovací materiál LIPRO využijete také v konstrukcích pásových dopravníků a paletových dopravních systémech. Díky nim se tak stává způsob výroby konstrukcí nejekonomičtější a nejflexibilnější.


Nástavce, bity a utahováky, spojovací materiál - prodej

Nástavce, bity a utahováky, spojovací materiál - prodej

Sháníte utahovací a spojovací materiál? Stavíte ploché střechy, pokládáte asfaltové pásy na střechy a potřebujete připevnit materiál? Pak nás neváhejte oslovit. Naše firma Jakub Kokeš CZ, s.r.o., je dodavatelem kotevní techniky a spojovacího materiálu. U nás zakoupíte Nástavce -utahovací nástavec Ph2, utahovací nástavec Torx25,Torx30, utahovací nástavec 2xTorx25. Dále máme v našem sortimentu také bity a utahováky -bity PH, PZ ,bity TORX, bit SQ2 / SQ3, nástavec bit magnetický, šroubovací bity M6 a šroubovací nástavec M6. Těšíme se na Vaši návštěvu v Brně. Neváhejte a kontaktujte nás také i telefonicky či emailem. Více informací najdete na webových stránkách.


Hřeby navařovací, samolepící hřeby, spojovací materiál -

Hřeby navařovací, samolepící hřeby, spojovací materiál -

Jste z Brna a potřebujete navařovací či samolepící hřeby, nebo jiný spojovací materiál, navštivte nás. Naše firma Jakub Kokeš CZ, s.r.o., se specializuje na spojovací materiál. Jsme dodavatelé a prodejci spojovacího materiálu a kotevní techniky v celé ČR. U nás si můžete vybrat si z široké škály kotevní techniky pro hydroizolace, vzduchotechniku a izolace ve stavebnictví. Na prodej jsou navařovací hřeby HN - A, HN – B, hřeb s talířkem HNT 2,0, HNT 2,7. Samolepící hřeb - ocel galvanicky zinkovaná. Přítlačná podložka hřebu - žárově zinkovaný ocelový plech, polyuretanová pěna s akrylátovým lepidlem. Neváhejte a vyzkoušejte nás, věříme, že budete spokojeni. Více informací na webových stránkách.


Spojovací díly nejen pro automobilový průmysl a  nestandardní spojovací materiál

Spojovací díly nejen pro automobilový průmysl a nestandardní spojovací materiál

Potřebujete sehnat dodavatele šroubů, nýtů, matic, pér a dalšího ať už standardního či nestandardního spojovacího materiálu a to nejen pro automobilový průmysl? Pak jsme tu přesně pro Vás. Jsme specialisty ve svém oboru, především na nestandardní spojovací materiál pro automobilový průmysl a stavební firmy. Dodavatele polotovarů si pečlivě vybíráme a všichni jsou samozřejmě certifikováni. Povrchovou úpravu provádíme dle požadavku zákazníka a norem BMV, General Motors, VW, Fiat, Automotive Lighting aj. Ve zboží si můžete vybrat mikrošrouby, pojistné kroužky, závitové tyče, podložky, klínové ocele ad. Kompletní nabídku naleznete na našich www stránkách.


Prodej kotevní techniky - maloobchod, velkoobchod, dodavatel

Prodej kotevní techniky - maloobchod, velkoobchod, dodavatel

Potřebujete dodavatele kotevní techniky na Brněnsku? Pak neváhejte a kontaktujte nás firmu Jakub Kokeš CZ, s.r.o., která je z Brna, a je velmi známým dodavatelem kotevní techniky pro stavební firmy, řemeslníky, pokrývače a další. Kotevní technika od nás je distribuována do velkoobchodů i maloobchodů. Máte na výběr - nýty (rozpěrné, trubkové, trhací), hmoždinky, kotvy (šroubové, trubkové, vtloukané), samořezné šrouby, teleskopy (plastové, kovové), polypropylenová hmoždinka, plastový talířový vrut, šrouby, vruty, hřeby, vrtáky (kónické, SDS). Zboží zakoupené od nás je vysoce kvalitní, a dodáváme i certifikační listiny. Se spojovacím materiálem a kotevní technikou od nás, vše spolehlivě a dobře upevníte či ukotvíte. Více informací najdete na webových stránkách.