Tvorba internetových stránek Energoklastru

Tvorba internetových stránek Energoklastru

Předmětem výběrového řízení je tvorba internetových stránek Energoklastru.
Vytvořením nových webových stránek se rozumí:
Grafický návrh nového webu v rozsahu do 60 stran, z toho 10 typových stránek; návrh struktury a funkčnosti; wireframe webu; naprogramování instalace; implementace a konfigurace; optimalizace pro tiskový výstup; jazykové mutace internetových stránek (Evropské unie); servisní služby po dobu dvou let v rozsahu minimálně 100 hodin ročně s maximální hodinovou sazbou 600, - Kč/hod.
za splnění následujících podmínek:
Webová aplikace bude instalována na serverech u zákazníka; webová aplikace poběží na „Wordpress (open source platforma)“ ; zdrojové kódy budou psány v jazyce C#, php a html a kompletně k dispozici; systém bude modulární, umožňující v budoucnu další rozšiřovaní; systém musí umožnit tvorbu těchto modulů i třetím stranám zachování stávajících funkcí a jejich rozšíření; zajištění kompatibilnosti s mobilními zařízeními design bude v souladu s firemním design manuálem bezplatný servis po dobu min. 6 měsíců od spuštění „ostré“ verze; zajištění překladů do jazykových mutací.
Veřejná zakázka vložena:
20.06.2016 07:36

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Energoklastr

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Brno-venkov

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
15.07.2016 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Energoklastr

Zadavatel IČ:
26574519

Zadavatel ulice:
U Mlýna 1075

Zadavatel PSČ:
684 01

Zadavatel obec:
Slavkov u Brna

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Opravný formulář č.1

Slovník veřejné zakázky (CPV)

72420000-0
Vývojové internetové služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Připojení k internetu, kabelová HD televize okres Opava, Krnov, Bruntál, Hlučín

Připojení k internetu, kabelová HD televize okres Opava, Krnov, Bruntál, Hlučín

Hledáte v Opavě a okolí kvalitní připojení k internetu? Kontaktujte firmu OpavaNet a.s. zabývající se připojením a instalací k internetu: - připojení, zřízení k internetu, přístup k internetu pomocí optické vysokorychlostní sítě - bezdrátové připojení Wi-fi v celém okrese Opava - zřizování domén, poskytování IP adresy, pronájem emailu - zpracování, vystavení webových stránek - datové služby VPN Opava, Nový Jičín, Krnov, Ostrava, Bruntál, Hlučín, Horní Benešov - hlasové služby - telekomunikační operátor - výstavba, správa internetových uzlů - vysílání kabelové HD televize NETBOX


Webové stránky, prezentace společností, správa stránek na sociálních sítí

Webové stránky, prezentace společností, správa stránek na sociálních sítí

Jste začínající společnost či společnost s dlouhou tradicí a chcete získat nové zákazníky? Potřebujete se zviditelnit, aby se Váš produkty nebo služby dobře prodávaly? Tak oslovte odborníky na slovo vzaté, a to společnost A studio group, spol. s r.o. z Kyjova, která za Vás vše vyřeší. V dnešní digitální době se velké množství informací šíří pomocí online světů. Je dobré si tak zaujmou svou pozici na internetu a oslovit tak širokou veřejnost a potencionální zákazníky. My pro Vás vytvoříme propagační prezentaci Vaší společnosti na webových stránkách a budeme spravovat stránky sociálních sítí jako je Facebook, Instagram či LinkedIn.


Spustili jsme pro Vás nové www stránky - telekomunikace a informační technologie!

Spustili jsme pro Vás nové www stránky - telekomunikace a informační technologie!

Hledáte specialistu v oboru telekomunikací a informačních technologií? Tak neváhejte a kontaktujte naši společnost BROTEL, s.r.o., která sídlí v Praze. Spustili jsme pro Vás nové internetové stránky, které prezentují naši společnost. Na našem webu se dozvíte, jaké služby svým zákazníkům poskytujeme – poradenství v oblasti komunikací a zabezpečení, analýzy, návrh, montáž zařízení, školení a servis. Dále zde máme přehledně popsány nabízené produkty jako telefonní ústředny, kamerové systémy, datové sítě či IP komunikační tabla. Zajišťujeme i přístupy do firemních sítí, instalace kamer či slaboproudých zařízení.


Tvorba webových stránek - návrh designu, příprava obsahu, hosting a správa

Tvorba webových stránek - návrh designu, příprava obsahu, hosting a správa

Pokud uvažujete nad výrobou nových webových stránek a hledáte okolí Břeclavi, Mikulova, Hodonína či Hustopečí firmu, která se zabývá jejich výrobou, kontaktujte reklamní agenturu Stillus s.r.o. Naše reklamní agentura zajišťuje kompletní tvorbu webových stránek, a to návrh designu, přípravu obsahu, ale i hosting a správu webu. Pomůžeme Vám i se zlepšením vašeho stávajícího webu. Co se týče designu webu, vytváříme hezké, esteticky přitažlivé, přehledné a hlavně uživatelsky příjemné weby. Pro webové stránky vybíráme vhodný hosting a spravujeme je i z hlediska bezpečnosti a aktualizace. Webové stránky tvoříme na platformě technicky vyspělého redakčního systému, do kterého můžou naši klienti kdykoliv vstoupit a spravovat svůj web odkudkoliv. Během tvorby webových stránek se našim klientům naplno věnujeme. Tvorba webu zahrnuje úvodní analýzu, vytvoření časového plánu a rozpočtu, návrh architektury a grafického designu, sestavení webové stránky, schválení a uvedení do provozu a následně jeho spuštění.


Vytvoření nového webu – web vyrobený na míru a web vytvořený na šabloně

Vytvoření nového webu – web vyrobený na míru a web vytvořený na šabloně

Uvažujete o vytvoření nového webu? Přemýšlíte nad tím, jestli si vytvoříte web založený na šabloně během pár minut nebo chcete mít propracovanější formu webu? Dejte sbohem neflexibilnímu webu na šabloně a nechte si udělat web na míru od profesionálnů ze spoelčnosti Peko Studio. Pokud zvolíte výrobu webu svépomocí, stačí, když si vyberete jednu z přednastavených šablon a doplníte do ní své texty nebo použijete nástroj na výrobu webu, kdy web seskládáte z funkcí, které od něj očekáváte. Tímto způsobem získáte web za velice krátký čas, ovšem takovýto web je velmi neflexibilní. Na druhou stranu web vytvořený na klíč od zkušených webmasterů můžete sami editovat, upravovat, a také přidávat a naopak i ubírat obsah. Takto vytvořený web má navíc responzivní design, čímž je optimalizován pro mobily, tablety a další zařízení. Web vytvořený na zakázku navíc disponuje propracovanou strukturou, SEO optimalizací, vnitřními odkazy a texty s potřebným množstvím klíčových slov.


Redakční systém Eliška - CMS systém pro váš web

Redakční systém Eliška - CMS systém pro váš web

Měli byste rádi fungující a úspěšný web, který nebudou vyhledávače ignorovat? Připadají vám známé redakční systémy, jako je například CMS Wordpress, složité a nevyhovující vašim potřebám? Pak vsaďte na Redakční systém Eliška. Redakční systém Eliška je unikátní CMS systém, který kombinuje vlastnosti klasických open source redakčních systémů na jedné straně a uzavřených administračních systémů konkurenčních společností na straně druhé. Vznikl tak jednoduchý a přehledný redakční systém, který Evropská databanka neustále aktualizuje pro vaše potřeby. Současně je také možné kteroukoli část vašich webových stránek, e-shopu či jiné webové aplikace upravovat podle vašich potřeb, a to zcela nezávisle. Redakční systém Eliška a technické vlastnosti tohoto CMS ve stručnosti: - grafický návrh na míru - aktualizace systému - responzivní design webu - zcela intuitivní administrační prostředí (pracovat s redakčním systémem Eliška zvládne i úplný začátečník) - integrované hlídání SEO - možnost vytvořit přehledný e-shop pro malé i velké firmy V rámci služeb spojených s redakčním systémem Eliška pro vás k našemu CMS máme vždy něco navíc. Jednou z velkých výhod je pak naše podpora v oblasti psaní textů na váš web a SEO optimalizace. V případě, že tedy nemáte pro své webové stránky dostatek textů, naše redaktorky vám pomohou přímo do redakčního systému Eliška vytvořit zcela originální texty. Váš web tak bude díky kvalitním a čtivým textům lépe vyhledatelný pomocí internetových vyhledávačů (Google, Seznam a další). Tvorbu textů pro váš web tedy řešíme zároveň s realizací samotných webových stránek na redakčním systému Eliška.