Kapří násady, Rakousko

Kapří násady, Rakousko

Poptávám asi 100 ks jednoletých násad kapra lysce (kapr naháč).

S přátelským pozdravem
Pirklbauer Johann

Původní znění:
Anfrage
Wollte sie fragen ob ich bei ihnen momentan einsömmrige Spiegelkarpfensetzlinge bekommen kann. ca 100Stück.
MFG Pirklbauer Johann
Poptávka byla vložena dne:
16.06.2016 13:47

Platnost poptávky:
16.09.2016 12:59

Kontaktní osoba:
Pirklbauer Jpohann

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
Österreich

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Sportovní rybolov, chytání ryb Amur, kapr, štika Loučná nad Desnou, rybaření, chov ryb Šumperk

Sportovní rybolov, chytání ryb Amur, kapr, štika Loučná nad Desnou, rybaření, chov ryb Šumperk

AVZO TSČ ČR ZO Rybník Kocián Loučná Hledáte aktivní zábavu pro celou rodinu? Baví Vás příroda a chcete poznat nové zajímavé zážitky? Slyšeli jste o možnosti nachytat si vlastní ryby? Zastavte se u rybníka Kocián v obci Loučná nad Desnou a vyzkoušejte sportovní rybolov nebo jen tak poseďte ve stylové restauraci Rybářská bašta. Společnost AVZO TSČ ČR ZO Rybník Kocián Loučná zajišťuje chov a prodej ryb, rybaření, sportovní rybolov či rybářské soutěže. V areálu rybníka Kocián naleznete restauraci, dětské hřiště a venkovní udírnu. Naše ryby: - Pstruh duhový - Kapr - Štika, Siven, Candát, Okoun - Amur, Plotice, Cejn - Mník. Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese RYBNÍK KOCIÁN v Loučné nad Desnou, Šumperk.


Sportovní rybolov u rybníku Kocián, se stylovou restaurací

Sportovní rybolov u rybníku Kocián, se stylovou restaurací

Rádi rybaříte? Chtěli byste si své zkušenosti ověřit ve sportovním rybolovu? Tak neváhejte a zavítejte k rybníku Kocián v Loučné nad Desnou. Naše společnost AVZO TSČ ČR ZO zde spravuje místní nádrž, provozuje sportovní rybaření a pořádá rybářské soutěže. Můžete si zachytat a ulovit tak Pstruha, Kapra, Štiku, Sivena, Okouna, Mníka, Amura, Cejna nebo Candáta. Povolenky si lze zakoupit na jeden i více dní. Součástí je chov a prodej ryb. Po krásném dni stráveném u vody u rybářského prutu se můžete občerstvit ve stylové restauraci Rybářská bašta s výhledem na rybník.


Celoroční prodej živých ryb-kapři, pstruzi, štiky

Celoroční prodej živých ryb-kapři, pstruzi, štiky

V Rybářství Hulín Vás čekají zajímavé ceny na různé druhy ryb. Přijďte si pro vánočního kapra k nám. Celoroční prodej živých ryb - kapři, pstruzi, štiky, amuři, tolstolobici, sumci, candáti, líni. Čerstvé rybí maso si díky nám můžete dopřát každý týden, nejen na vánoce. Na výběr jsou nejen živé, ale i mražené ryby - prodáváme mražené kapry i tolstolobiky porcované, pstruhy, lososy bez kůže i na steak, steak ze žraloka, makrely balené i volná makrela. Aktuální ceník ryb naleznete na našem webu rybarstvihulin.cz . Mimo maso z ryb nabízíme i prodej vodní drůbeže - husy, kachny. Bližší informace o prodeji a odběru získáte na tel.:777580405. Najdete nás v Hulíně - zhruba 10 km od Kroměříže a 25 km od Zlína. Klientelu máme z celého regionu Zlínský kraj.


Přijďte si vyzkoušet sportovní rybolov k nám a užijte si atmosféru úspěšného rybolovu

Přijďte si vyzkoušet sportovní rybolov k nám a užijte si atmosféru úspěšného rybolovu

Už jste někdy přemýšleli o tom si vyzkoušet sportovní rybolov? Nebo jste ho už vyzkoušeli a rádi byste si tento zážitek prožili znovu? Pak neváhejte a zajeďte si do Božic u Znojma. Čeká na vás nefalšovaný rybářský odpočinek krásné úlovky a přátelská atmosféra. Rybáři se po rybolovu mohou pyšnit převážně úlovky nádherných kaprů, amurů, okounů, candátů a štik. Výhodou je u nás celoročně možnost denního i nočního rybolovu na našem kvalitně zarybněném revíru o rozloze 5,4 ha. Více informací naleznete na našich webových stránkách. Těšíme se na Vaši návštěvu a Vaše úlovky!


Božický kaprařský maraton 50 hod. 2019 - rybářský maraton dvoučlenných družstev

Božický kaprařský maraton 50 hod. 2019 - rybářský maraton dvoučlenných družstev

Pokud Vás zajímá, jak probíhá tradiční rybářský maraton, nebo jste zdatnými rybáři a chcete si zasoutěžit o hodnotné ceny nebo se jen pochlubit dalším úctyhodným úlovkem, zavítejte mezi 21. a 23. červnem 2019 na tradiční rybářský maraton do areálu Sportovního rybolovu Božice. V době mezi 21. a 23 červnem 2019 se zde totiž koná tradiční a oblíbený rybářský maraton dvoučlenných družstev Božická kaprařská Padesátka. Božická kaprařská Padesátka – tedy samotný maraton – trvá 50 hodin. Zarybařit si můžete o hodnotné ceny: 1. cena 15 000 Kč 2. cena 10 000 Kč 3. cena 5 000 Kč Občerstvení a parkování zajištěno v samotném areálu nebo jeho blízkosti.


Celoroční a hlavně vánoční prodej živých kaprů, násadkových candátů a tržních línů v Lipnici

Celoroční a hlavně vánoční prodej živých kaprů, násadkových candátů a tržních línů v Lipnici

Jste milovníci ryb či šťastnými majiteli rybníku a chtěli byste si v něm vysadit další ryby? Rybářství Lipnice a.s. se zaměřuje nejen na prodej tržních ryb, ale také na ryby násadkové, konkrétně na produkci násad candáta. Z tržních ryb si u nás můžete zakoupit kapra, jehož roční výlov činí téměř 400 tun. Další rybou, na jejímž mase si velmi rádi pochutnáváte, je lín, který je většinou dostupný v období podzimních a jarních výlovů. Pro rybáře tu máme speciální nabídku sportovního rybolovu, kdy si můžete chytit svoji vlastní rybu. Sportovní rybolov umožňujeme na rybnících Plodový a Hrachovec polní. Jsme soukromá společnost s dlouholetou tradicí, která aktuálně obhospodařuje 800 ha rybníků a zaměstnává 22 zkušených pracovníků. Většina rybníků se nachází v oblastech Telčska, Dačicka, Moravských Budějovic a na Znojemsku. Přijďte si koupit či sami ulovit dobrou, čerstvou rybu, nebo si ji nasaďte ve svém vlastním rybníku!