Poptávám realizaci opolocení

Poptávám realizaci opolocení

Poptávám vypracování cenové nabídky na provedení oplocení u RD ve Zlíně.
Jedná se o provedení dvou rovných plotů podél RD.

První plot
délka cca 21m
výška plotu 1, 6m
Zde se jedná o provedení kompletního plotu - poplastované pletivo, sloupky (v.č. betonové patky), vzpěry, napínací drát, napínáky, atd
Před provedením je nutno provést vyřezání keřů, odstranění původního oplocení v.č. sloupů
Druhý plot
délka cca 25m
výška plotu 1, 4m
Zde se jedná o provedení na stávající sloupky - poplastované pletivo, napínací drát, napínáky, atd.
Před provedením je nutno provést odstranění původního oplocení (petiva)
Poptávka byla vložena dne:
16.06.2016 13:52

Platnost poptávky:
16.07.2016 13:47

Kontaktní osoba:
ing. Kamil Hráček

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Zlín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Stavebnicové hliníkové zábradlí - komponenty, příslušenství

Stavebnicové hliníkové zábradlí - komponenty, příslušenství

Uvažujete o výměně starého zábradlí? Rozhodněte se pro stavebnicové hliníkové zábradlí a neprohloupíte. Skutečně široký výběr hliníkových modulů a komponentů naleznete v internetovém obchodě společnosti Andělcz, s.r.o. Modulární stavebnicové zábradlí má široké využití, hodí se do novostaveb i rekonstruovaných domů, dobře vypadá na balkonech, terasách, lodžiích, francouzských oknech i schodištích. Tato zábradlí jsou oblíbená zejména pro svůj moderní design, dlouhou životnost a bezúdržbovost. Další nespornou výhodou je také jednoduchá montáž, kterou zvládne každý domácí kutil. Neváhejte a jděte na www.andelcz.cz


Posuvné-nesené brány - skvělé vjezdové brány, které vždy zaručují správnou funkci brány

Posuvné-nesené brány - skvělé vjezdové brány, které vždy zaručují správnou funkci brány

Brána a její konstrukce je samonosná plovoucí, takže je její otevírání snadné i za špatného počasí, kdy napadne spousta listí, sněhu atd. Pokud je tato brána navíc otevřená, tak nezmenšuje průjezdový prostor, protože zde vůbec nezasahuje. Další výhody: - možnost ovládání z automobilu, - bezpečnost, - estetický vzhled, - funkčnost. Využijte této příležitosti a objednejte si posuvné-nesené brány u nás. Přenechejte nám tuto starost a my Vám zaručíme její kvalitní provedení v krátkém čase. Kontaktujte nás již dnes. Těšíme se na naši spolupráci.


Kvalitní servis vrat - oprava garážových, průmyslových vrat

Kvalitní servis vrat - oprava garážových, průmyslových vrat

Firma Černík s.r.o. Uherský Brod je významným dodavatelem garážových a průmyslových vrat pro region Zlínský kraj. Realizací dodávky ovšem vztah s klientem nekončí, poskytujeme servis vrat. Pro všechna námi montovaná garážová vrata i průmyslová vrata obstaráme kvalitní servis. Servisní práce ovšem zajistíme i u vrat, která nejsou od nás. Obraťte se na nás, pokud se něco porouchalo - tel.: 733373802. V oblasti dodávek a servisu vrat působíme již více než 10 let, za tuto dobu jsme provedli stovky úspěšných realizací a získali mnoho zkušeností. Servisní práce: - pravidelné servisní prohlídky a údržba vrat - výměna poškozených pružin, lanek, pantů, koleček - výměna celých sekcí vrat - oprava, montáž pohonů garážových vrat.


Dřevěné ploty na klíč Pardubice, repliky historických plotů, renovace dřevěných plotů, montáže plotů

Dřevěné ploty na klíč Pardubice, repliky historických plotů, renovace dřevěných plotů, montáže plotů

Představujeme Vám firmu Jaroslav Nálevka z Dolního Přímu, která se zabývá výrobou a montáží dřevěných plotů, stěn, pergol a balkónů. Dřevěné ploty, dřevěné stěny, pergoly, balkóny Výroba – montáž – povrchová úprava. Prodej plotovek, hranolů, stavebnice plotů Balkóny – výroba zábradlí, dřevěné výplně včetně madla. Renovace starých dřevěných plotů. DŘEVĚNÉ PLOTY NA KLÍČ - včetně stavebních a zámečnických prací. Součástí dodávky plotů na klíč jsou i vrata - brány včetně pohonu. Povrchová úprava DELTA Hydrostop plus 9.04/Lasur Active 5.11, dlouhá životnost nátěru, odolává pronikání vody, nepraská, neloupe se. Naše dodávky všech produktů jsou kompletní od zaměření, návrhu, výroby, povrchové úpravy, dopravy a montáž. Vysoká kvalita, příznivá cena, garance dodávek na termín.


Příslušenství a náhradní díly na opravy pro vrata a brány

Příslušenství a náhradní díly na opravy pro vrata a brány

Máte starou bránu či vrata, která potřebují opravit? Pokud jste z Opavy a okolí neváhejte navštívit firmu Večerek Tomáš, která se zabývá prodejem garážových vrat, bran, jejich příslušenstvím i náhradními díly pro opravy. V našem bohatém sortimentu naleznete: - samonosné systémy - petlice, rýgle - zámky, elektrozámky příslušenství - kolečka - stavební vložky - vodící profily - závěsy, panty, dorazy Nevíte si rady s výběrem? Rádi Vám pomůžeme! Pro více informací navštivte náš e-shop.


Montáž bezúdržbového oplocení podle požadavků zákazníka - ploty pro každého

Montáž bezúdržbového oplocení podle požadavků zákazníka - ploty pro každého

Jste z okolí Světlé nad Sázavou a poptáváte oplocení? Společnost ADH-PLOTY, s.r.o. dodává kvalitní ploty s bezúdržbovými vlastnostmi pro každého. Vyberte si z různých variant oplocení, bran a dalších nezbytných prvků a my Vám vše namontujeme. Oplotíme objekty v různém terénu, a to rodinné domy, veřejné prostory a sportovní areály. Realizujeme oplocení kované, klasické, s podhrabovými deskami, ochrannou žiletkovou spirálou či pletenými, svařovanými pletivy a panely. Také teleskopické, motorizované samonosné brány a branky, přičemž vše provádíme s ohledem na přání a požadavky zákazníka. Chce provést montáž svépomocí? Pak se inspirujte u nás na webových stránkách, kde naleznete různé postupy.