Dodávka CNC elektroerozivního hloubícího stroje

Dodávka CNC elektroerozivního hloubícího stroje

Dodávka elektroerozivního hloubícího stroje
Veřejná zakázka vložena:
16.06.2016 08:30

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Jirka a spol.,s.r.o.

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Náchod

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
14.07.2016 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Jirka a spol.,s.r.o.

Zadavatel IČ:
25924109

Zadavatel ulice:
Zbečník 354

Zadavatel PSČ:
549 31

Zadavatel obec:
Hronov

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

43125000-5
Hloubící stroje

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Důlní kolový nakladač pro podzemní doly a provozy je vhodný pro práci v náročných podmínkách

Důlní kolový nakladač pro podzemní doly a provozy je vhodný pro práci v náročných podmínkách

Společnost FERRIT s.r.o. se sídlem ve Starém městě se zabývá komplexním řešením dopravy a přepravou osob či sypkých materiálů v důlních děl. Zabýváme se výrobou a dodávkou důlních strojů a zařízení. Například zajistíme dodávku důlních kolových nakladačů pro podzemní doly. Důlní kolový nakladač DNK10F slouží k nakládání sypkých materiálů a k následnému přemisťování na krátké vzdálenosti na určená místa. Vhodné využití nalezne nejen v nízkoprofilových podzemních dolech, ale i ve velkých podzemních provozech. Zvládne i práci ve velmi těžkých pracovních podmínkách. Výhody kolového nakladače: - bezpečnost obsluhy i okolí - pohodlí operátora - jednoduchá údržba Na našich webových stránkách se můžete dočíst více informací o konstrukci kolového nakladače, kde naleznete i technické parametry stroje. Neváhejte nás kontaktovat v případě zájmu.


Materiály a technika pro drcení, třídění a recyklace - vysoce kvalitní

Materiály a technika pro drcení, třídění a recyklace - vysoce kvalitní

Hledáte kvalitní a spolehlivou firmu, která nabízí materiály a techniku pro drcení, třídění a recyklace? Pak kontaktujte společnost RENOMAG spol. s r.o., která má své sídlo v Zastávce u Brna. Naše firma dodává drticí a třídicí lžíce renomovaného výrobce společnosti MB Crusher, tyto lžíce značky MB Crusher jsou díky desetiletému vývoji a zkušenostem zárukou profesionálního výkonu a snížení celkových nákladů. Nabízíme: -otěruvzdorné pracovní části pro čelisťové drtiče, kuželové drtiče, horizontální i vertikální odrazové drtiče -demoliční koule -demoliční a recyklační příslušenství -drtící lžíce a lopaty -třídící lžíce -výměnné díly. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky.


Drtiče kamene i další drticí a třídicí technika pro kamenolomy

Drtiče kamene i další drticí a třídicí technika pro kamenolomy

Ve společnosti STROJÍRNY OLŠOVEC s.r.o. jsme si vědomi toho, že každý kamenolom může mít na drtící a třídící techniku jiné požadavky. Nenabízíme vám proto pouze vlastní drtiče kamene, ale veškeré stroje umíme vyrobit i dle zadané dokumentace. Pokud máte speciální požadavky, vyrobíme pro vás drtiče kamene i další stroje přesně dle vašeho zadání. Jaké stroje pro zpracování kamene a štěrkopísku vám tedy můžeme nabídnout? Seženete u nás: - dopravníkové pásy a tratě - třídiče kamení - zásobníky, skluzy, ocelové konstrukce - díly kolečkových a lžícových bagrů - dílce drtičů kamení - dehydratační zařízení Ať už sháníte samostatné stroje nebo kompletní technologické linky, na nás se můžete spolehnout. V oboru strojírenské výroby podnikáme již od roku 1993. K dispozici máme řadu zkušených zaměstnanců, ale i velký výrobní areál v obci Olšovec. Veškerá výroba i montáž drtičů kamene a dalších strojů u nás probíhá rychle, kvalitně a za dodržení všech předepsaných norem. K dispozici jsme vám navíc nejen v České republice, ale také v zahraničí.


Drticí a třídicí technika pro kamenolomy, prodej a zaškolení

Drticí a třídicí technika pro kamenolomy, prodej a zaškolení

Provozujete těžbu v kamenolomech? Na tuto těžkou práci je zapotřebí mít spolehlivou průmyslovou techniku, která usnadní činnosti v lomech. S dodávkou těchto strojů Vám pomůže naše společnost Údržbářský servis Luleč s.r.o., sídlící v okrese Vyškov. V našem prodejním sortimentu si můžete vybrat drtiče a třídiče kamene, které mohou být stabilní i mobilní. Nabízíme drtiče čelistní, kuželové, válcové či odrazové. Třídící stroje rozčlení vytěžený a nadrcený kámen do různých frakcí dle specifikace. Výkonnost a spolehlivost provozní techniky je v těchto podmínkách nutností. Zajišťujeme i poradenství a zaškolení obsluhy strojů.


Dodavatel demoliční koule pro kamenolomy

Dodavatel demoliční koule pro kamenolomy

Firma RENOMAG spol. s r.o. je dodavatel demoliční koulí, které naleznou své využití při rozbíjení kusů kamene větších, než je vstupní otvor drtiče v lomu lze jednoduše využívat energii koule dopadající z výšky na kámen, nebo naopak kámen nechat dopadnout na kouli. Svoje uplatnění najdou zejména v kamenolomech. Pro snadnou a efektivní práci s demoliční koulí vyrábíme i lžíce upravené na míru, podle jejího průměru pro přesné vedení a kontrolu pozice. Tyto lžíce jsou na potřebných místech zesílené a poskytují maximální možnou životnost.


Stavba strojů a zařízení pro vodní hospodářství, zpracování kamene

Stavba strojů a zařízení pro vodní hospodářství, zpracování kamene

Hledáte-li spolehlivou firmu, která se zaměřuje na zakázkovou strojírenskou výrobu a stavby strojů či zařízení pro vodní hospodářství nebo pro zpracování kamene, tak určitě oslovte firmu STROJÍRNY OLŠOVEC s.r.o., která v těchto oborech vyniká již od roku 1993. Své služby poskytuje nejen v celé České republice, ale také v zahraničí. Výrobu a dodávku strojů provádíme dle dokumentace zákazníka, ale také si vyberete ze strojů naší vlastní výroby. Strojní zařízení (stavby strojů) dodáváme a konstruujeme pro tato odvětví: Vodní hospodářství - separační a míchací zařízení - meření průtoků - čerpadla - zpracování kalů - pro vodní hospodářství zajistíme demontáže, montáže a servis dodávaných zařízení Zpracování kamene a štěrkopísku - dopravníkové pásy a tratě - třidiče kamení - dehydratační zařízení - zásobníky, skluzy - generální opravy a servis drtící techniky Energetika - svorníkové šrouby - trubkové oblouky - teploměrné jímky Potravinářství - šnekové a korečkové dopravníky - potrubní dílce z oceli tř.11 Cihlářská výroba - dopravníkové pásy a tratě - sušárenské vozy - skřínové podavače. Pro zkvalitnění služeb máme zaveden certifikovaný systém podniku dle norem ČSN EN ISO 9001:2001, ČSN EN ISO 3834-2 a ČSN EN 15085-2 CL1.