Poptávám zapůjčení kolečkového lešení

Poptávám zapůjčení kolečkového lešení

Poptávám zapůjčení kolečkového lešení na čtyři metry.
Poptávka byla vložena dne:
15.06.2016 14:27

Platnost poptávky:
15.07.2016 12:58

Kontaktní osoba:
Jan Kolář

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Klatovy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Odborné revize žebříků, lešení a kurzy lešenářů - bezpečnost práce, požární ochrana

Odborné revize žebříků, lešení a kurzy lešenářů - bezpečnost práce, požární ochrana

Různé činnosti spojené s prodejem lešení a žebříků provádí firma HROMEK s.r.o. z Hodonína. Mezi naše služby patří odborné revize žebříků a lešení s cenou od 150 Kč/ks, přičemž za dopravu účtujeme 5 Kč/km. Zajišťujeme různé kurzy pro lešenáře, které probíhají ve firemní školící místnosti a lze je vzájemně kombinovat. Nejčastěji se jedná o komplexní školení na bezpečnost práce, práce ve výškách, požární ochranu, vysokozdvižné vozíky, tahače, vazače, jeřáby a další zařízení. V případě zájmu o kurz je nutné sdělit, zda jej absolvujete poprvé nebo již opakovaně. Školíme také kurzy, které je nutno zakončit zkouškou podle platného zákona. Na základě složené zkoušky obdrží úspěšní absolventi platný průkaz lešenářů. V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat.


Jednoduché ocelové fasádní rámové lešení SPRINT - pronájem, prodej i montáž

Jednoduché ocelové fasádní rámové lešení SPRINT - pronájem, prodej i montáž

Specialistou na dodávku a pronájem ocelového fasádního lešení SPRINT je společnost SCASERV a.s., pro kterou je důležitá spolehlivost a bezpečnost poskytovaných služeb včetně individuálního přístupu k zákazníkovi s cílem navrhnout mu to nejoptimálnější řešení. Fasádní rámové lešení SPRINT se vyznačuje jednoduchou a rychlou montáží, lze ho sestavit až do výšky 80 m a různé výšky rámů umožňují založení lešení také na svažitém terénu. Využití nachází při stavbách, rekonstrukcích a dokončovacích úkonech. K hlavním konstrukčním prvkům patří uzavřený rám se stojkami z trubek 48, 3×3, 2 mm s vyztuženými rámovými rohy a integrované úchyty pro vnější i vnitřní zdvojené zábradlí i okopové lišty. Příslušenství tvoří konzoly, záchytné stříšky a příhradové nosníky. Na Vaše přání také zajistíme montáž i demontáž lešení. Celý náš profesionální tým se těší na vzájemnou spolupráci!


Pronájem rámového lešení - rychlá montáž i demontáž na vaší stavbě

Pronájem rámového lešení - rychlá montáž i demontáž na vaší stavbě

Rámové lešení RUX-super 65 vám zaručí vysokou bezpečnost práce - profesionální tým z firmy Ezamont s.r.o. zajistí pronájem lešení firmám i živnostníkům. Cenu lešení účtujeme za m2 pohledové pracovní plochy. Rámové lešení RUX-super 65 pronajmeme včetně montáže, demontáže a dopravy.


Prodej a pronájem hliníkového, mobilního a fasádního lešení

Prodej a pronájem hliníkového, mobilního a fasádního lešení

Firma HROMEK s.r.o. z Hodonína se zabývá nejen prodejem, ale i výpůjčkou fasádního a mobilního hliníkového lešení. Pokud potřebuje provést práce ve větších výškách a nechcete si pořizovat nové lešení, obraťte se na nás a rádi vám lešení zapůjčíme. Poskytujeme krátkodobý i dlouhodobý pronájem lešení BOSS nebo CLIMTEC, které se hodí k použití v interiéru. Zajistíme dopravu, montáž i demontáž zapůjčeného lešení. Pokud chcete zakoupit lešení, poradíme Vám s jeho výběrem. K dispozici máme hliníkové a ocelové fasádní lešení, ale i mobilní lešení či mini lešení. Dále také teleskopické lávky pro převoz materiálů v osobních vozech nebo dodávkách či žebříkové lešení. Námi prodávané hliníkové mobilní lešení BOSS skvěle poslouží pro práci ve výškách. Pro hobby použití doporučujeme zakoupit lešení STEN nebo TEKO. Lešení CLIMTEC je pak vhodné pro použití v interiéru. Lešení je možné zakoupit prostřednictvím našeho e-shopu zebriky.cz.


Teleskopické manipulátory i montážní plošiny - pronájem a půjčovna

Teleskopické manipulátory i montážní plošiny - pronájem a půjčovna

Naše dopravně stavební společnost STALOTAS s.r.o. Vám zajistí pronájem montážních plošin i speciálních stavebních strojů. Zapůjčit si u nás můžete teleskopické manipulátory, které umožňují dopravu materiálu jak do výšek tak i na daném místě práce. Na přání zákazníka jsme schopni manipulátor vybavit různými doplňky jako je jeřábový nádstavec, pracovní koš, závěsný hák, lžíce na sypký materiál apod. U nás si ještě můžete zapůjčit: - montážní plošinu včetně manipulátoru - zemní stroje - kolové bagry - nakládací lžíce - gravitační koš - paletové vidle - hydraulický a příhradový nosník. Naše zapůjčené stroje Vám budou spolehlivými pomocníky při práci, proto neváhejte se na nás obrátit!


Půjčovna lešení - rámové a dílcové lešení - pronájem, sestavení a doprava

Půjčovna lešení - rámové a dílcové lešení - pronájem, sestavení a doprava

Jste z okolí Břeclavska a potřebujete půjčit lešení? Pak se obraťte na stavební společnost Činčala, která se zaměřuje nejen na stavební činnost, ale i pronájem lešení. Firma poskytuje pronájem dvou typů lešení, a to: - lešení rámové - které je lehce smontovatelné a vyrobeno z prvotřídních materiálů, jako jsou kovové pozinkované prvky, samostatné nevrchnější patro je opatřené zábradlím, lešení lze sestavit u domů do 6 metrů i vyšších - lešení HAKI - dílcové lešení Lešení je doplněno o: - doplňkové prvky k lešení - bednění stropu - přívěsné vozíky - vibrační desky a pěchy - fošny, míchačky, zednické kozy - stavební teplomet - řezací technika - sbíjecí elektrická kladiva - motorová kolečka. Pro více informací ohledně pronájmu lešení se neváhejte obrátit na společnost Činčala, která Vám zodpoví všechny Vaše případné dotazy.