Břidlice, Německo

Břidlice, Německo

Hledám výrobce břidlice, potřebuji novou střešní krytinu.

Původní znění:
Anfrage
Suche kunstschieferhersteller oder vertrieb, brauche neue Dacheindeckung
Poptávka byla vložena dne:
16.06.2016 13:51

Platnost poptávky:
16.09.2016 12:56

Kontaktní osoba:
Klier

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
Techoslowakei

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Betonové střešní tašky, krytiny, prodejce střešního systému TERRAN

Betonové střešní tašky, krytiny, prodejce střešního systému TERRAN

Hledáte-li firmu, která nabízí vysoce kvalitní betonové střešní tašky, protože si chcete koupit zaručeně kvalitní střešní krytinu, pak přijeďte do města Brna a navštivte společnost Mediterran u které nakoupíte spolehlivě kvalitní střešní krytinu. Tato společnost je výhradním prodejcem střešních systémů TERRAN, které jsou vysoce kvalitní. Na námi nabízené betonové střešní tašky, krytiny poskytujeme 15 a 30 let záruku. S výrobou a jejich prodejem máme více jak 90 leté zkušenosti. Velmi dbáme a zakládáme si na kvalitní výrobě střešní krytiny. Betonovou střešní krytinu nabízíme za skvělé ceny. Betonové střešní tašky, krytiny mají své velké výhody mezi které patří vysoká odolnost,vysoká odolnost proti vnějším vlivům, tvarová stálost, kvalita povrchu, jednoduché položení tašek, minimální ekologická zátěž pro životní prostředí, nenáročná údržba. Betonovou střešní krytinu nabízíme za přijatelné ceny a rychlou dobu dodání.


Výroba a prodej velkoformátových plechových střešních krytin - kvalitní krytina, která vydrží

Výroba a prodej velkoformátových plechových střešních krytin - kvalitní krytina, která vydrží

Lehká velkoformátová plechová krytina je moderní a velmi oblíbená. Výrobou a prodejem plechových střešních krytin se zabývá na Zlínsku česká firma STATO střechy s.r.o. Najdete nás v Napajedlech u Otrokovic, kde si můžete zakoupit plechovou krytinu té nejvyšší kvality. Naše plechové střešní krytiny jsou pevné, nehořlavé, nenasákavé a mají nízkou hmotnost a vyznačují se minimální údržbou. Díky barevným variantám si plechovou střešní krytinu vybere opravdu každý. Naše velkoformátová plechová střešní krytina je vhodná pro realizaci nových domů, tak k rekonstrukci starých střešních konstrukcí. Svým elegantním tvarem uspokojí i nejnáročnější zákazníky. Pro výrobu velkoformátové střešní krytiny PROFI jsou používány materiály třídy oceli DX51 oboustranně žárově pozinkované. Povrchová úprava zajišťuje vynikající ochranu proti korozi.


Výroba a prodej plechové střešní krytiny z kvalitní pozinkované oceli s příslušenstvím

Výroba a prodej plechové střešní krytiny z kvalitní pozinkované oceli s příslušenstvím

Přemýšlíte o nové střeše a nevíte, jako zvolit krytinu? Chcete krytinu s minimální údržbou? Společnost STATO střechy s.r.o. v Janové u Vsetína vyrábí a prodává plechové střešní krytiny z kvalitní pozinkované oceli s kompletním systémem příslušenství. Krytina se vyznačuje svojí nízkou hmotností, pevností, nehořlavostí a nenasákavostí a je s povrchovou úpravou chránící proti korozi. Střešní krytiny dodáváme ve 30 barevných odstínech. Ocelové krytiny ve tvaru tašek vyrábíme z kvalitní pozinkované oceli s konečnou povrchovou úpravou polyester, polymat, NOVA, NOVAmat a jiné. Pokud jste ze Vsetína, Valašského Meziříčí, Velkých Karlovic, Brumova-Bylnice či Valašských Klobouk, navštivte naši prodejnu v Janové. Naše krytina bude slušet rodinným domům i komerčním a administrativním budovám.


Výroba taškových plechů Kolín

Výroba taškových plechů Kolín

LEGOS s.r.o. Nová Ves, Kolín Hledáte vhodného dodavatele střešních a okapových systémů? Naše firma LEGOS s.r.o. Nová Ves je je zástupcem švédských producentů TATA STEEL AB, ARECO SWEDEN AB a MERA SYSTEM PLAT AB v České republice. Vyrábíme ty nejkvalitnější taškové plechy, které jsou k nerozeznání od klasické pálené tašky. Nabízíme ty nejlepší střešní systémy pro Vaši střechu. Oslovte nás pro realizaci Vaší střechy. Zabýváme se výrobou střešní taškové krytiny z ocelového plechu s PE nebo PU povrchovou úpravou.


Prodej trapézových plechů v různých barevných odstínech - vhodné jako střešní krytina, fasádní obklady

Prodej trapézových plechů v různých barevných odstínech - vhodné jako střešní krytina, fasádní obklady

Trapézové plechy jsou nedílnou součástí mnoha střech. Dlouhodobé zkušenosti s výrobou a prodejem trapézových plechů v různých barevných odstínech má firma STATO střechy s.r.o. Kroměříž. Trapézové plechy najdou využití jako fasádní obklady, lehká krytina střech, ať už jde o rodinné domy, komerční objekty nebo rekreační přístřešky i garáže. Pro trapézové plechy je charakteristické silná a pevná konstrukce a ekonomické provedení. STATO střechy s.r.o. se zabývá výrobou a prodejem ocelových trapézových plechů žárově pozinkovaných v Hulíně, Zdounkách, Tovačově a okolí. Vyberte si u nás trapézové plechy dle vašich požadavků.


Výroba, distribuce, prodej Betonové tašky, střešní tašky Terran

Výroba, distribuce, prodej Betonové tašky, střešní tašky Terran

Pokud přemýšlíte nad novou střešní krytinou a chcete si pořídit betonové střešní tašky, neváhejte a vyzkoušejte nás. Společnost Mediterran CZ s.r.o., která vyrábí a prodává betonové střešní tašky nejen značky Terran, Vám rádi poradí a pomůžou vybrat vhodnou betonovou střešní tašku pro Vaši střechu. Betonové tašky, které poskytujeme jsou hitem dnešní doby. A proč přijet pro betonovou tašku právě k nám do společnosti Mediterran? -prodej za skvělé ceny, rychlé dodání krytiny, kvalita a extrémní odolnost (klademe vysoké nároky při výrobě) -naše výrobky jsou oblíbené a skvěle hodnoceny našimi zákazníky -moderní metody při výrobě -estetika (věnujeme pozornost i estetickému vzhledu) -záruka 30 let -vstřícnost k zákazníkům. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat, nebo navštivte naše webové stránky.