Poptávám sklenářské práce

Poptávám sklenářské práce

Poptávám výměnu prasklého okenního skla. Jedná se o francouzská dřevěná euro okna (neotvírací) v rodinném domě. Rozměry skla jsou: 55/192cm.

V příloze posílám foto praskliny a číslo okna.

Děkuji Květoňová
Poptávka byla vložena dne:
15.06.2016 09:36

Platnost poptávky:
15.07.2016 09:27

Kontaktní osoba:
Květoňová Dana

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Praha-Východ

Obrázek:
Poptávám sklenářské práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výrobky ze skla - dveře, obklady, dělící stěny, sprchové kouty na míru ze sklenářství

Výrobky ze skla - dveře, obklady, dělící stěny, sprchové kouty na míru ze sklenářství

Udržet dostatek světla v bytě je důležité, proto se stále častěji v interiéru objevují skleněné dveře, dělící stěny i obklady stěn. Využívá se propustnosti skla, docílíme projasnění a optického zvětšení prostor. Výrobky ze skla na míru Vám vyrobí ve sklenářství Skloservis-Brod s.r.o. Po domluvě provedeme zaměření a připravíme návrh řešení. Zajistíme montáže v okolí Uherského Brodu - Uherské Hradiště, Zlín, Luhačovice. Výrobky na míru: - dveře, nábytek, bytové doplňky ze skla - dělící stěny, obklady stěn ze skla - skleněné sprchové kouty - zrcadla.


Prodej skla, rámování, zasklívání oken, sklenářství Jičín, odborná montáž, paspartování, vrtání

Prodej skla, rámování, zasklívání oken, sklenářství Jičín, odborná montáž, paspartování, vrtání

Firma Sklenářství Jičín, kterou provozuje pan Václav Sedláček, nabízí kompletní sklenářské práce a prodej sklenářských výrobků. Součástí sklenářských služeb je i odborná montáž skla a sklenářských výrobků. Ve své provozovně v Jičíne se zabývám výrobou zrcadel i s fazetou, Euroclipů, akvárií, lustrů a dalších výrobků na zakázku. U nás zakoupené sklo Vám odborně namontujeme. Sklenářské služby: - zasklívání oken, dveří - řezání, broušení a vrtání skla - rámování a paspartování obrazů - zajištění kaleného a pochozího skla - zateplení špaletových oken izolačními dvojskly Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese U Javůrkovy louky 538, Jičín.


Prosklení vchodových dveří – bezpečnostní, tepelně-izolační, čiré a dekorativní

Prosklení vchodových dveří – bezpečnostní, tepelně-izolační, čiré a dekorativní

Firma PERITO s.r.o, která sídlí v Dyji u Znojma, je výrobcem ozdobných výplní pro vchodové dveře. Pokud se jedná o prosklení vchodových (vstupních) dveří, můžete si vybrat z několika variant prosklení – čirá skla, ornamentní skla, dekorativní, bezpečnostní a tepelně-izolační sklo nebo zrcadlové sklo. V následujícím textu Vám v krátkosti představíme jednotlivá specifika prosklení. Čiré sklo je extra čiré, bez zeleného nádechu a vyniká vysokou světelnou propustností. Ornamentní prosklení je volitelné u všech modelových řad dveřních výplní. Aby byla údržba takových dveří jednoduší, je hrubá strana situována dovnitř prosklení. Jsou zde použity neprůhledné, ale zároveň průsvitné typy skel. Zrcadlové sklo (stopsol) je doporučeno umístit z exteriérové strany výplně pro plný efekt zrcadlení. Stopsol je dostupný v čirém, bronzovém, šedém, supersilver čirém a supersilver modrém provedení. Dekorativní (vitrážové) sklo je volitelné pro všechny prosklené výplně. Nabídka vitráží je specifická pro každý model. Vybírat je možné z více druhů – colora, crystal, finesa, fusing, tavené sklo či grafosklo. Vitráže se vzhledem k údržbě umisťují směrem dovnitř prosklení. Tepelně-izolační sklo je kombinací skla planibel s tepelně-izolační fólií. Aby došlo ke snížení tepelné prostupnosti prosklení, je meziskelní prostor dithermu, resp. trithermu vyplněn plynem Argonem. Bezpečnostní sklo (connex) je složeno ze dvou slabších skel, která jsou spojená protinárazovou (PVB) fólií. Pokud dojde k poškození skel, zůstanou střepy přilepeny na PVB fólii a nehrozí poranění osob ostrými střepy. Mezi další klady bezpečnostního skla patří také vysoká odolnost a pružnost. Je také důležité upozornit na to, že se nejedná o nerozbitné sklo – neslouží jako aktivní překážka pro případného pachatele.


Skleněné výrobky na míru - celoskleněné dveře, stěny, zástěny do kuchyně, zábradlí, nábytek, obklady ze skla

Skleněné výrobky na míru - celoskleněné dveře, stěny, zástěny do kuchyně, zábradlí, nábytek, obklady ze skla

Sklo je stále častěji používaným materiálem v interiéru, lze jej vhodně kombinovat a hodí se pro různé styly bydlení, proto jsou žádané jak celoskleněné dveře, dělící stěny, zábradlí i obklady a nábytek ze skla. Skleněné výrobky na míru dodá společnost SKLOSERVIS-BROD s.r.o.. Firma působí převážně v lokalitě Uherské Hradiště, Uherský Brod, Zlín, Luhačovice. Provedeme zaměření a dodáme návrh řešení. Vyrobíme skleněné výrobky na míru a zajistíme montáž i následný servis. Výroba, montáž: - skleněné obklady do kuchyně - celoskleněné dveře - skleněné zábradlí - dělící stěny ze skla - nábytek ze skla - zrcadla.


Zasklívací systém z tvrzeného bezpečnostního skla pro mobilní zasklení lodžií

Zasklívací systém z tvrzeného bezpečnostního skla pro mobilní zasklení lodžií

Chcete se zbavit negativních vlivů okolního prostředí a zároveň si vytvořit v bytě klidnou oázu klidu? Nechte si zasklít Vaši lodžii. Budete venku a zároveň budete chránění proti větru, dešti, sněhu, hluku či prachem nebo otravným sousedem. Zasklením Vaší lodžie tak prakticky získáte další prostor, další místnost, kterou můžete využívat dle svého uvážení. Díky zasklené lodžii budete mít nejen oázu klidu, ale zároveň Vám pomůže šetřit náklady za energie. Vybírat u nás můžete z několika druhů a barev lodžií. Používáme Systém Optimi® KVADRO dle světového patentu WO 89/05389 Ozvěte se nám, rádi Vám řekneme více.


Skleněné sprchové kouty přesně podle vašich představ - Praha

Skleněné sprchové kouty přesně podle vašich představ - Praha

Naše nabídka zahrnuje kompletní sklenářské služby od zasklení rozbitého okna po výrobu skleněné vitríny s motivem na míru. V naší nabídce máme i právě skleněné sprchové kouty, které se mezi uživateli těší čím dále větší oblibě. Skleněné sprchové kouty mají hned několik výhod. Jsou velmi moderní a mají příjemný design. Jejich údržba je velmi jednoduchá a můžete si zvolit takový skleněný sprchový kout, který přesně sedne vašemu vkusu. ACERA SKLO Praha vám vyrobí skleněný sprchový kout včetně příslušenství přesně podle vašich představ. Nabízíme následující koupelnové díly: - skleněné sprchové kouty - zástěny - kyvné skleněné dveře - posuvné dveře - skleněné obložení stěn Vyrábíme různé druhy skleněných dveří do sprchových koutů. V nabídce máme kyvné i posuvné dveře z kaleného skla s následujícím systémovým kováním - GEZE, DORMA, MINUSCO, COLCOM nebo BARTOSINI. Našim klientům nabízíme i výběr z několika různých prvků kování. Patří mezi ně lesklý a matný chrom nebo broušená a satinovaná nerez. Spolupracujeme s velkými firmami i jednotlivci. O naší kvalitě svědčí desítky spokojených klientů, kteří se k nám rádi vrací. Pozitivní ohlasy nemáme jen na skleněné sprchové kouty, ale i na skleněné dveře, zábradlí nebo výlohy. Spoléhejte proto i vy na prověřenou společnost. ACERA SKLO se těší na vzájemnou spolupráci!