Předfinancování projektů třetího programovacího období a zajištění financování

Předfinancování projektů třetího programovacího období a zajištění financování

Předmětem plnění této veřejné zakázky je poskytnutí úvěrového rámce ve výši 1 000 000 000, - Kč na zajištění finančního krytí předfinancování projektů třetího programovacího období a zajištění financování případných platebních výměrů.
Veřejná zakázka vložena:
13.06.2016 09:28

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Karlovarský kraj

Originální záznam:

Okres:
Karlovy Vary

Hlavní místo plnění:
Karlovarský kraj

Platnost veřejné zakázky:
02.08.2016 00:00

Cena veřejné zkázky:
12 148 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Karlovarský kraj

Zadavatel IČ:
70891168

Zadavatel ulice:
Závodní 353/88

Zadavatel PSČ:
360 06

Zadavatel obec:
Karlovy Vary

Kontaktní osoba:
Ing. Martina Jánská

Zadavatel telefon:
+420 736 650 019


Zadavatel web:
http://www.kr-karlovarsky.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

66113000-5
Poskytování úvěrů

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kotlíková dotace pro Moravskoslezský kraj - vyřízení a poradenství

Kotlíková dotace pro Moravskoslezský kraj - vyřízení a poradenství

Nabízíme kompletní služby při vyřízení dotací na výměnu starého kotle na tuhá paliva za nový automatický, zplynovací nebo plynový kotel. Výše dotace: - automatický kotel na tuhá paliva (uhlí, biomasa) 3.emisní třídy: 40 000 Kč - automatický kotel na tuhá paliva (uhlí, biomasa) 4.emisní třídy: 60 000 Kč - zplyňovací kotel na tuhá paliva s akumulační nádobou min. 4. emisní třídy: 55 000 Kč - plynový atmosférický kotel: 15 000 Kč - plynový kondenzační kotel: 20 000 Kč Co od nás můžete očekávat?: - připravíme potřebné dokumenty k žádosti o dotaci - zastoupíme Vás na jednání s Krajským úřadem na základě plné moci - zajistíme podání této žádosti o dotaci na Krajském úřadě a příslušném pracovišti - zkompletujeme všechny náležitosti důležité pro uzavření smlouvy o dotaci - doložíme všechny dokumenty na Krajský úřad, nebo Státní fond životního prostředí


Daňový a finanční poradce, zpracování účetnictví, daní, ekonomické poradenství, Kadaň

Daňový a finanční poradce, zpracování účetnictví, daní, ekonomické poradenství, Kadaň

Svěřte Vaše účetnictví skutečnému odborníkovi, který je vždy připraven Vám pomoci. Zdena Okrucká Doubravská z Kadaně je menší firma, která svým klientům poskytuje profesionální daňové, finanční a ekonomické služby. Jako zkušení poradci s mnohaletým působením v oboru si hravě poradíme s vedením Vašeho účetnictví, se zpracováním daňových přiznání i s prověrkami účetních a hospodářských výkazů. Zaměřujeme se taktéž na finanční a manažerské účetnictví, kdy Vám poskytneme potřebné rady a doporučení ve věcech daní, odvodů i poplatků. Našim hlavním cílem je ušetřit Vám nejen peníze, ale rovněž Váš drahocenný čas.


Kotlíkové dotace v Moravskoslezském kraji přenechejte odborníkům

Kotlíkové dotace v Moravskoslezském kraji přenechejte odborníkům

Potřebujete poradit či vyřídit Kotlíkovou dotaci v Moravskoslezském kraji? Jsme tady pro Vás! Naše firma Ing. Dalibor Čmiel poskytuje poradenství v oblasti kotlíkové dotace. Dotace na kotle v Moravskoslezském kraji přenechejte odborníkům. U nás Vám zajistíme v programu Kotlíkové dotace v Moravskoslezském kraji: - poradenství o žádost dotace instalace ekologického vytápění a solárních kolektorů - zastoupení základě Plné moci při veškerém administrativním jednání - vypracování posudku k navržení MIKRO energetického opatření nebo průkaz energetické náročnosti budovy - přípravu všech nezbytných formulářů - podání žádosti před realizací i po realizaci opatření - doložení všech nezbytných dokumentů pro úspěšné vyplacení dotace Postaráme se o VŠE až do podpisu Vaší smlouvy o dotaci. Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme.


Financování zemědělské půdy až do 100% kupní ceny - výhodné úrokové sazby

Financování zemědělské půdy až do 100% kupní ceny - výhodné úrokové sazby

Chcete si pořídit zemědělskou půdu a rozšířit tím své pozemky? Pak se obraťte na znojemskou společnost Erste Leasing, a.s., kde Vám pomohou s financováním přímo na míru. Máme pro Vás připravený produkt financování nákupu zemědělské půdy jako jediná leasingová společnost v České republice. Můžete využít financování až do 100% kupní ceny pozemků a garantujeme Vám velmi výhodné úrokové sazby. Úvěr můžete zajistit zástavním právem k nakupovaným pozemkům nebo jiným pozemkům ve Vašem vlastnictví. Můžete si vybrat, zda budete chtít fixní úrokovou sazbu či variabilní. Také si můžete zvolit výši splátek dle vývoje Vašich tržeb v průběhu roku. S námi máte záruku rychlého a snadného vyřízení a uzavření smlouvy.


Nebankovní půjčka, úvěr i se záznamem v registru pro zaměstnance

Nebankovní půjčka, úvěr i se záznamem v registru pro zaměstnance

Zařiďte si rychlou půjčku, úvěr i se záznamem v registru pro zaměstnance, bez ručitele a bez zástavy. Neplaťte žádné poplatky! AKompas Brno nabízí rychlou a výhodnou nebankovní půjčku. Potřebujete půjčit, ale máte záznam v registru? V AKompas Brno nezkoumají registry, takže i když máte zápis, tak to ničemu nepřekáží a peníze dostanete. Zařídíme levnou půjčku, se kterou nebudete muset zastavovat svou nemovitost. Půjčit si u nás mohou podnikatelé, zaměstnanci, drobní řemeslníci, živnostníci a další subjekty. Půjčka je zcela bez ručitele a bez poplatků – u nás neplatíte žádné skryté poplatky.


Operativní i finanční leasing vhodný pro podnikatele a firmy

Operativní i finanční leasing vhodný pro podnikatele a firmy

Vyplatil by se vám operativní leasing, ale nevíte, kde o něj zažádat? Společnost Erste Leasing, a.s. právě tento typ leasingu poskytuje. Jeho výhoda je v tom, že pronájem předmětu financování je kratší než jeho ekonomická životnost. Hodí se především těm, kteří využívají stavební, manipulační nebo dopravní stroje. Vámi užívaný předmět je po celou dobu ve vlastnictví leasingové společnosti a jakmile operativní leasing skončí, je předmět prodán právě klientovi nebo jinému zájemci. Operativní leasing je vhodný pro podnikatele a firmy, oblíbený je však také finanční leasing. Chcete-li začít podnikat a potřebujete pořídit potřebné stroje, ať už pro oblast zemědělství, lesnictví či strojírenství, finanční leasing se vám rozhodně vyplatí. V podstatě si dlouhodobě daný stroj pronajmete a po ukončení smlouvy máte předkupní právo si předmět odkoupit.