Poptávám renovaci vany

Poptávám renovaci vany

Poptávám renovaci vany, rozměry 140 x 66+ 2cm zvýš. okraj, hloubka 40 cm. Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
30.05.2016 09:27

Platnost poptávky:
30.06.2016 09:00

Kontaktní osoba:
Ladislav Špelda

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Náchod

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Profesionální malíři, kteří si hravě poradí s vymalováním bytu i celého domu

Profesionální malíři, kteří si hravě poradí s vymalováním bytu i celého domu

Omrzelo Vás již vymalování interiéru Vašeho domu? Rádi by jste dodali svěžest Vašemu bytu pomocí nových barev na stěnách? Potřebujete nové omítky nebo namalovat fasádu? Ale nechcete se do vymalování pouštět sami? Obraťte se na profesionální malíře ze společnosti KMB Malíři, s.r.o., a oni se postarají o veškeré malířské a natěračské práce, ať už jste přímo z Ostravy nebo z Havířova. Specializujeme se na tyto práce: - malířské a natěračské práce - dekorativní techniky a nátěry - fasádní nátěry - omítky - sádrové stěrky Neváhejte a oslovte nás. Namícháme barvy do odstínu, který Vám bude vyhovovat a vymalujeme Váš byt dle Vašeho přání, aby jste se v něm cítili dobře, protože útulný domov nedělají jen dekorace a doplňky, ale začíná se od barevného vymalování interiéru.


Stavebniny a koupelnové studio Lanškroun

Stavebniny a koupelnové studio Lanškroun

Vanko CZ s.r.o. Lanškroun Prohlédněte si v naší fotogalerii realizace koupelnových zakázek. Nabízíme veškerý sortiment koupelnových obkladů a dlažeb rozmanitého designu. V koupelnovém studiu v Lanškrouně vám vytvoříme 3D návrh vaší budoucí koupelny. Koupelnové studio Lanškroun: dodáme komplet obklady a dlažby koupelnové vybavení a doplňky


Prodej masážní sprchový panel Městec Králové – oblíbený koupelnový doplněk

Prodej masážní sprchový panel Městec Králové – oblíbený koupelnový doplněk

M&K, stavební servis spol. s r.o. Městec Králové Máte rádi příjemný relaxační odpočinek? Nechce se vám za odpočinkem chodit někam ven? Máme pro vás úžasnou možnost, jak strávit doma klidný odpočinkový čas. Naše řešení je jednoduché. Nabízíme vám masážní sprchový panel v akci. Jde o rohový masážní panel s pákovou a termostatickou baterií s přepínačem funkcí pro sekci osmi masážních trysek a ruční sprchy, jejíž součástí je také mýdlenka. Méně mobilní občané jistě uvítají možnost využití sedátka. Láká vás pořídit si nový koupelnový doplněk? Neváhejte a kupte si kvalitní český výrobek s tradicí jako je masážní sprchový panel. Neváhejte, objednávejte a mějte dopravu zdarma!


Výmalba SDK v průmyslových halách

Výmalba SDK v průmyslových halách

Máte průmyslovou halu, kterou potřebujete vymalovat? Oslovte stavební firmu EKOČEK s.r.o., která působí po celém Jihomoravském kraji a má s výmalbou hal a výrobních areálů dlouholeté zkušenosti. Zvládmene vymalovat velké průmyslové haly, sklady, technické místnoti i schodiště. Vymalujeme sádrokartonové vestavby, příčky, podhledy a stropy. Práce ve výškách pro nás není problém. Vymalujeme rychle a s co nejmenším omezením provozu. Dbáme na kvalitu odvedené práce a použitých materiálů. Rádi byste se dozvěděli více? Neváhejte nás kontaktovat.


Mobilní chemické toalety - pronájem celá ČR

Mobilní chemické toalety - pronájem celá ČR

Mobilní toalety nabízíme přednostně na pronájem, ale i na prodej mobilních toalet v rámci celého území České republiky. Standardní službou je pravidelný servis mobilních toalet v týdenních, popř. čtrnáctidenním cyklu. Mobilní toalety jsou řešením jak pro stavební průmysl v rámci dlouhodobého pronájmu tak také pro krátkodobý pronájem na akce v místech, kde není možné použít standardní toalety. Pronájem mobilní toalety zahrnuje vedle pravidelného servisu i dopravu na místo určení a zpět.


Natěračské práce - nátěry podlah, potravinářské nátěry

Natěračské práce - nátěry podlah, potravinářské nátěry

V potravinářském průmyslu je třeba aplikovat speciální nátěry. V regionu Zlín, Vsetín působí firma Lutonský - Vizovice s.r.o., která se specializuje na potravinářské nátěry, nátěry podlah, ocelových a dřevěných konstrukcí i další natěračské práce. Specifické prostředí vyžaduje specifický přístup. Používáme nátěrové hmoty vhodné do potravinářských, zdravotnických prostor - použití na stěny, strop i podlahy. Aplikujeme nátěry s atesty pro potravinářství. Pro bližší informace nás kontaktuje na tel.602530117.