Poptávám pedikúru

Poptávám pedikúru

Poptávám pedikérku na pravidelné měsíční služby. Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
06.05.2016 08:42

Platnost poptávky:
06.06.2016 08:12

Kontaktní osoba:
Viktoria Srubková

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Opava

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Mokrá pedikúra, manikúra - klasická bez lakování i gel lak, Shellac

Mokrá pedikúra, manikúra - klasická bez lakování i gel lak, Shellac

Dopřejte svým nehtům pravidelnou péči, v Nehtovém studiu Nails Karina Vás čeká příjemné prostředí, manikúra i mokrá pedikúra tak pro Vás bude relaxem. Provádíme klasickou manikúru i pedikúru bez lakování i včetně gel laku, Shellacu. Každý zákazník u nás dostane nealko nápoj či kávu zdarma. Navíc máme k dispozici masírovací sedačky. Není nutné se objednávat předem, k dispozici máme 5 křesel. Pokud se však chcete vyhnout čekání, objednávejte se předem telefonicky. Máme dvě nehtová studia: - Kroměříž Kovářská 10 - tel. 777881873 - Otrokovice Jana Žižky 1930 - tel. 605386359. Klasická mokrá pedikúra: - dezinfekce nohou - odlakování starého laku - vodní lázeň - opilování nehtů - odstranění kůžičky, ztvrdlé kůže - výživný lak + krém, olejíček. Základní pedikúra a Gel lak: - dezinfekce nohou - odstranění starého laku - vodní lázeň - ošetření a odstranění kůžičky, ztvrdlé kůže - opilování nehtů do žádaného tvaru - aplikace Gel laku. Gel lak je vhodný pro všechny typy nehtů a ideální je pro lámavé, které zpevní a ochrání. Pedikúra a Shellac: - vodní lázeň - odstranění zrohovatělé kůže - ošetření nehtů - peeling a hydratace - aplikace Shellac. Shellac se snadno aplikuje i odstraňuje. Jde o trvanlivé lakování přírodních nehtů bez jejich poškození. Upravené nehty Vám po nalakování vydrží i 3 týdny.


Nehtové studio, manikúra, modeláž nehtů - slevy na gelové, akrylové nehty

Nehtové studio, manikúra, modeláž nehtů - slevy na gelové, akrylové nehty

Krásné ruce a upravené nehty jsou naší vizitkou. Nehtové studio Nails Karina Otrokovice poskytuje slevy na vybrané služby. Klasická manikúra a pedikúra je základ. Vyzkoušejte gelové nehty či akrylové nehty. Na výběr máme mnoho vzorů a variant. Zveme Vás do příjemného prostředí našeho studia, které je snadno dostupné i MHD ze Zlína. Služby: - manikúra mokrá - manikúra + gelová barva - gelové nehty průhledné - gel lak - lesk, mat, chrom, cat eye - ponoření akryl - pedikúra mokrá - pedikúra + gelová barva - zdobení na nehty - třpytky, malování, kamínky.


Kosmetické procedury - kosmetika, pedikůra, omlazovací procedury obličeje

Kosmetické procedury - kosmetika, pedikůra, omlazovací procedury obličeje

Využít můžete našich komplexních kosmetických služeb: - obličeje, - dekoltu, - rukou. Oblíbená je právě omlazovací procedura obličeje, při níž ošetřujeme tvář i dekolt: - galvanickou žehličkou, - polarizovaným světlem, - jehlovým laserem. Přikoupit si můžete navíc pedikůru, která dokonale zregeneruje Vaše nohy. Více informací naleznete na našich internetových stránkách nebo nás můžete přímo kontaktovat a my Vám rádi zodpovíme Vaše dotazy!


Ošetření rukou a nohou, pedikúra, manikúra v centru Brna

Ošetření rukou a nohou, pedikúra, manikúra v centru Brna

Hledáte v centru Brna kvalitní pedikérku a manikérku, která Vám provede ošetření rukou a nohou při jedné návštěvě? Pak se neváhejte zastavit do našeho kosmetického salonu, kde se o Vás postaráme! Poskytujeme veškeré kosmetické a dermatologické služby. Náš odborně školený personál Vám poskytne masáže, manikúru, pedikúru, p-shine, parafínové zábaly, lakování a zdobení nehtů, masáž rukou, speciální kúry na zpevnění nehtů díky kterým se Vám nehty nebudou lámat, ale i kosmetické ošetření obličeje, permanentní make-up, vyplnění vrásek ad. Kompletní nabídku našich služeb naleznete na našich webových stránkách.


Kosmetika, laserové ošetření pleti, mokrá pedikúra, permanentní make-up

Kosmetika, laserové ošetření pleti, mokrá pedikúra, permanentní make-up

Pravidelná péče o pleť je důležitá v každém věku - ženy z okolí Kroměříže mohou navštěvovat specializovaný kosmetický salon Kosmetika Skalníková, kde poskytují kompletní kosmetické služby včetně služby mokrá pedikúra a provádí i permanentní make-up. Salón je vybaven pro hloubkové laserové ošetření pleti. Komplexní kosmetické služby: - provádíme čištění pleti, úpravy obočí, řas, odstranění chloupků i masáže obličeje. Provádíme také hloubkové laserové ošetření pleti certifikovaným laserovým přístrojem. Laser má analgetický, protizánětlivý i biostimulační účinek. Pozitivně tedy působí na akné i vrásky. Vaše pleť bude zdravá, získá zpět svoji pevnost. Klasická mokrá pedikúra: - po koupeli nohou, kdy dojde ke změkčení otlaků i uvolnění nečistot z nehtových lůžek odstraníme opatrně za použití sklapelu přebytečnou kůži z nohou a upravíme nehty. Permanentní make-up umožňuje rekonstrukci chloupků obočí, linky či výplně celých rtů, oční linky.


30% sleva na gelové nehty, akce do konce dubna - nehtové studio

30% sleva na gelové nehty, akce do konce dubna - nehtové studio

Nehtové studio Nail Karina otevřelo druhou provozovnu v Kroměříži a připravilo výhodnou akci, pro všechny zákazníky je do konce dubna platná 30% sleva na gelové nehty. Na výběr máme mnoho vzorů a variant. Uvítáme Vás v příjemném prostředí našeho studia a poskytneme Vám nadstandardní služby. Můžete přijít i bez objednání ! Krásné ruce a upravené nehty může mít každý. Provádíme i klasickou manikúru, zdobení nehtů a pedikúru. Služby: - gelové nehty průhledné - gel lak - lesk, mat, cat eye, chrom - ponoření akryl - manikúra + gelová barva - manikúra mokrá - pedikúra + gelová barva - pedikúra mokrá - zdobení na nehty.