Poptávám střešní krytinu zn. Tondach

Poptávám střešní krytinu zn. Tondach

Poptávám nacenění střešní krytiny zn.Tondach Brněnka Engoba, červená.

Základní taška 1600ks, poloviční taška 42ks, krajová levá 21 ks, krajová pravá 21ks, větrací 40ks, hřebenáč dražkový č.2 26ks {taška z Hranic}, příchytka hřebenáče 30ks, větrací pás hřebenový 5000/280 2ks, Tondach tuning fol twin power 1ks, větrací pás okapní 5000/100 4ks, větrací mřížka 1000/55 17ks.
Poptávka byla vložena dne:
05.05.2016 09:37

Platnost poptávky:
05.06.2016 09:24

Kontaktní osoba:
Jiří Michalec

Kontaktní email:

Telefon:
+420 722 507 158

Okres:
Vyškov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Transport betonu autodomíchávačem, uložení betonových směsí

Transport betonu autodomíchávačem, uložení betonových směsí

Potřebujete přepravit beton na Vaši stavbu? Při přepravě betonu je velmi důležitá flexibilita a rychlost dodávky. To Vám zajistí naše společnost Beton sever - Martin Mikulenka, sídlící v obci Police v okrese Vsetín. Naší specializací je prodej, doprava a uložení stavebního betonu. Betonové směsi přepravujeme autodomíchávači s pásovými dopravníky do vzdálenosti 9, 12, 14 až 17 metrů. Součástí služeb je nakládka, vykládka a uložení betonu na místo určení. Beton ukládáme i jako lité podlahy. Transport realizujeme po celé Moravě. Našimi zákazníky jsou stavební společnosti i soukromé osoby. Neváhejte a kontaktujte nás, my Vám rádi pomůžeme a poradíme.


Hliníková střešní krytina - kvalitní střecha pro Váš domov

Hliníková střešní krytina - kvalitní střecha pro Váš domov

Firma SALVATOR STŘECHY s.r.o. V nabídce střešní krytiny představuje 4 typy krytin pro kvalitní, spolehlivou a velmi stylovou střechu pro Váš domov. Přestavujeme: -hliníkové krytiny (Exkluzivní taškové hliníkové profily ALTA, ROCO a VIVA ) -hliníkové trapézy -hliníkové panely (Krytina s nízkou hmotností a velmi snadnou montáží se používá pro novostavby či rekonstrukce.) -hliníkové svitky (Vysoce estetická krytina. Možnost jakýchkoliv délek.) Hliníková střešní krytina TORNERO má 2x nižší hmotnost oproti ocelovým střešním krytinám, čímž ulevíte konstrukci Vašeho domu. Hliník je recyklovatelný barevný kov, což znamená menší zátěž pro životní prostředí a nerezaví. Dále je hliníková střešní krytina TORNERO vyrobena z plechu norského výrobce HYDRO, což představuje kvalitu a moderní materiál. Střechy představují líbivý rustikální vzhled a struktura povrchu snižuje hlučnost při dešti a láme sluneční paprsky tak, že nevzniká nepříjemný efekt „lesklé“ střechy.


Prodej písku Česká republika – do omítek, betonu i na dětská pískoviště

Prodej písku Česká republika – do omítek, betonu i na dětská pískoviště

Prodej kvalitního jemného písku určeného do omítek a na výrobu malty či hrubšího písku na výrobu betonu zajišťuje na celém území České republiky společnost CEMEX Czech Republic s.r.o. Naše pískovny naleznete po celé České republice, také o okolí větších měst jako Praha, Brno, České Budějovice, Liberec, Mladá Boleslav, Ostrava a na mnoha dalších místech. Díky této husté síti našich pískoven jsou naše dodací termíny rychlé. Pokud tedy potřebujete rychle jakékoliv množství písku pro Vaši stavbu, na dětská pískoviště nebo jako zásyp do výkopů, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám připravíme orientační cenovou nabídku zdarma.


Prodej stavebního materiálu - cihla Heluz, stavební krytina Tondach

Prodej stavebního materiálu - cihla Heluz, stavební krytina Tondach

Společnost K&P Stavby Therm s.r.o. v Uničově u Olomouce se zaměřuje nejen na stavební činnost, ale také vám zajistí prodej stavebního materiálu pro vaši stavbu. Vždy se snažíme našim klientům nabídnout kvalitní služby a materiály za příznivější ceny, než nabízí konkurence. Pokud máte zájem o prodej stavebního materiálu, pak nás neváhejte kontaktovat - zhotovíme pro vás cenovou nabídku na potřebný materiál. Prodej stavebního materiálu - akce: - cihla Heluz (30 P+D, cca 100 ks, 20 Kč za kus bez DPH) - střešní krytina Tondach.


Vápenné omítkové směsi pro památky a historické objekty - výroba a prodej

Vápenné omítkové směsi pro památky a historické objekty - výroba a prodej

Pak se obraťte na společnost PREMIX servis, spol. s r.o., která je specialistou na suché maltové směsi, zejména pak vápenné omítky, které jsou pro památkové a historické objekty tím nejlepším řešením. Vápenné omítkové směsi zde můžete nejen zakoupit, ale odborný personál firmy Vám také rád poradí s výběrem toho nejvhodnějšího produktu a se způsobem jeho aplikace tak, aby byl konečný efekt dokonalý a fasáda na památkovém objektu vypadala jako za starých časů... Dokonalý výsledek je dosahován zejména díky faktu, že vápenné omítkové směsi neobsahují cement a jsou vhodné pro celoplošné omítání i lokální vysprávky. Další výhody vápenných omítek od společnosti PREMIX servis: - jsou vysoce citlivé pro povrchy historických objektů - mají vysokou odolnost (i v případě vlhkého a zasoleného zdiva, které se u památkových objektů často vyskytuje) - můžete si vybrat potřebnou tloušťku aplikace díky široké zrnitostní škále - mají velmi nízký difúzní odpor - docílíte jakékoliv barvy i odstínu díky tónovatelným vápenným barvám a zpevňovači minerálních substrátů. Tyto vápenné omítkové směsi můžete navíc doplnit o speciálními rychletuhnoucí hmotu a odlít tak jakýkoliv tvarově sebesložitější štukatérský prvek do formy. Pokud tedy potřebujete zrenovovat fasádu památkového objektu, neváhejte a kontaktujte společnost PREMIX servis, spol. s r.o., která sídlí v Neratovicích!


Plechová střecha Tornero - nejkvalitnější hliníková střešní krytina s životností až 100 let

Plechová střecha Tornero - nejkvalitnější hliníková střešní krytina s životností až 100 let

Nejkvalitnější hliníková střešní krytina s životností až 100 let má mnoho výhod mezi které se řadí: - Jednoduchá a snadná montáž, kde jsou všechny komponenty z hliníku. - Luxusní, exkluzívní a jedinečný vzhled střechy s vysokými nároky na kvalitu. - Poskytované záruky 40 let na perforaci plechu v důsledku oxidace, protékání a povrchové úpravy laku - Záruka 15 let na stálobarevnost povrchu krytiny ve smyslu nerovnoměrné změny odstínu. TORNERO KRYTINY Moderní lehké hliníkové střešní krytiny, které vynikají dlouhou životností a nízkou hmotností. Používá se u novostaveb a rekonstrukcí rodinných domů, dále je vhodná pro průmyslové a jiné objekty. TORNERO PANELY Svým velmi moderním vzhledem připomíná střešní krytina TORNERO ENDO krytinu s dvojitou stojatou drážkou. Díky své nízké hmotnosti, jednoduché a rychlé montáži je oblíbená pro všechny druhy střech. Používá se na novostavbách atriových domů, kde dodává domu punc jedinečnosti. Pokládá se na plný záklop, na rošt ze střešních latí nebo rovnou na PIR izolaci. Automatické zaklapávací zámky umožňují rychlé a pevné spojení panelů. Na kotvení se používají speciální vruty 4 ks na běžný metr. Krytina ENDO je vhodná pro střechy se spádem větším než 10°. TORNERO TRAPÉZY Moderní lehká trapézová krytina TORNERO TT je výborným řešením pro pokrytí střech, opláštění budov a stavbu vnitřních příček v budovách. Svým zajímavým STUCCO povrchem je vhodným designovým prvkem pro budovy i rodinné domy. Krytina je vyhledávána zvláště pro dlouhou životnost a velmi nízkou váhu.