Poptávám broušení řetězu

Poptávám broušení řetězu

Poptávám broušení řetězu u motor. pily, oblast Olešnice na Moravě, Bystřice nad Pernštejnem.
Poptávka byla vložena dne:
02.05.2016 09:09

Platnost poptávky:
02.06.2016 07:55

Kontaktní osoba:
LUDĚK POHLE

Kontaktní email:

Telefon:
+420 776 193 257

Okres:
Blansko

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Motorové pily značky Stihl - prodej a servis, lesní technika

Motorové pily značky Stihl - prodej a servis, lesní technika

Hledáte firmu, která je autorizovaným prodejcem motorových pil značek Stihl a Husqvarna či jiné lesní techniky v Třebíči? Neváhejte a přijďte si vybrat do prodejny Zahrada Vysočina kvalitní motorovou pilu či jakoukoli jinou lesní techniku! Jsme autorizovaní prodejci zahradní a lesní techniky nejen značky STIHL, ale i Viking a Honda - Var. Zkušenosti máme i s výrobky firem Solo, Dolmar a Husqvarna. Zabýváme se nejen prodejem, ale i opravami a servisem lesní techniky. V naší prodejně máme širokou škálu motorových pil a další výkonnou techniku vhodnou na přípravu palivového dřeva. V nabídce i kompaktní pily pro domácí použití nebo střední zatížení, vhodné pro řezání palivového dřeva přímo v lese. Vše se zárukou 2 roky.


Nářadí pro dílnu, servis, vybavení pro kutily i profesionály - vše za skvělé ceny na eshopu

Nářadí pro dílnu, servis, vybavení pro kutily i profesionály - vše za skvělé ceny na eshopu

Potřebujete dovybavit Vaši dílnu? Sháníte kvalitní nářadí za skvělé ceny? Pak navštivte e-shop firmy AGS svetpostrikovacu.cz. Najdete zde širokou nabídku nářadí pro dílnu, servis, domácnost i vybavení pro kutily a profesionály. Najdete u nás: - nářadí pro dílnu, domácnost a servis – gola sady, sady nářadí, kladiva, šroubováky, ploché klíče, stahováky, pájecí a mazací techniku, sady vrtáků a další - dílenské vybavení – zvedáky, hevery, kompresory, svěráky, svářecí technika - měřidla a zkušební přístroje - montážní lampy, svítilny a navijáky - samonavíjecí bubny - ruční čerpadla a odsávačky - kanystry, trychtýře a příslušenství - vysokotlaké čističe V našem e-shopu máte dílenské vybavení pěkně pohromadě


Půjčovna kvalitního nářadí a techniky kutilům i profesionálům za příznivé ceny

Půjčovna kvalitního nářadí a techniky kutilům i profesionálům za příznivé ceny

Stavíte či přestavujete dům nebo byt? Chystáte se na úpravu zahrady? Děláte zásoby dřeva na zimu? Máte vyplavený sklep? Nemáte vlastní nářadí a vybavení pro všechny tyto práce a nechcete investovat velké peníze do nákupu nových? Navštivte prodejnu Kromo v Brandýse nad Labem - Stará Boleslav, kde Vám veškeré nářadí a techniku zapůjčí za příznivé ceny. Kutilům i profesionálům zapůjčíme kvalitní pily, řezačky, frézy, čerpadla, stavební míchačky, vertikutátory, křovinořezy, elektrohydraulické štípače, pískovače, vibrační pěchy a desky a veškeré potřebné příslušenství. Kompletní přehled nářadí k zapůjčení včetně cen naleznete na našich stránkách. Pokud máte k nabídce dotazy, neváhejte kontaktovat prodejnu Kromo v Brandýse nad Labem.


Prodej zahradní techniky kvalitních, známých značek

Prodej zahradní techniky kvalitních, známých značek

Pokud Vám nečekaně vypoví službu travní sekačka, motorová pila, nebo jiná technika, oceníte široký výběr zahradní techniky kvalitních, známých značek na prodejně firmy Zahradní technika - Robert Bílka v Modré u Uherského Hradiště. Máme velký výběr zboží skladem a můžeme Vám doporučit kvalitní a cenově přijatelný produkt k okamžitému odběru. Sortiment zahradní techniky: - motorové travní sekačky - vyžínáče - křovinořezy - motorové pily - kypřiče půdy - postřikovače. Zahradní technika známých značek: - Seco, DOLMAR, Dakr, MTD, McCULLOCH, Gardena, GTM, Cub Cadet, Alpina a další. Zajistíme údržbu dodané zahradní techniky i v budoucnu.


Obráběcí práce, kovoobráběčství - elektroerozivní obrábění, soustružení, frézování

Obráběcí práce, kovoobráběčství - elektroerozivní obrábění, soustružení, frézování

Firma KOVOBA, s.r.o. podniká v oboru strojírenství, kovoobráběčství. Obráběcí práce zahrnují elektroerozivní obrábění, soustružení a frézování i práce na horizontálních vrtačkách. Zakázková výroba: - strojních, zámečnických dílů - ozubených kol - rotačních dílců - svařovaných konstrukcí - ventilátorů pro lakovací kabiny. Obráběcí práce: - elektroerozivní obrábění - soustružení, frézování - práce na horizontálních vyvrtávačkách - rovinné i kulaté broušení. Zhotovíme zakázky dle požadavků zákazníka a dbáme na přesné dodržení smluvených termínů.


Půjčovna stavební mechanizace, stavebních strojů a nářadí

Půjčovna stavební mechanizace, stavebních strojů a nářadí

Potřebujete ke své činnosti stavební mechanizaci, stroje nebo nářadí a nechce se Vám investovat do jejich koupě? Pak neváhejte a vyzkoušejte naši půjčovnu stavební mechanizace, stavebních strojů a nářadí. K zapůjčení a pronájmu nabízíme vibrační desky, válce, pěchy, svářecí agregáty, ruční elektrická a pneumatická kladiva, řezačky asfaltu, ponorné vibrátory, teplovzdušné agregáty, elektrocentrály, pojízdné kompresory, rozbrušovací pily, vibrační brusky, elektrické vrtačky, čerpadla, zahradní techniku a další stroje a mechanizaci. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naši provozovnu ve Veselí nad Moravou v okrese Hodonín.