Poptávám betonový potěr

Poptávám betonový potěr

Poptávám betonový potěr Estrich.
Poptávka byla vložena dne:
02.05.2016 08:12

Platnost poptávky:
02.06.2016 07:55

Kontaktní osoba:
Josef Fiala

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Brno-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Betonové výrobky Jičín - kvalitní betonové tvárnice, nosníky, vložky

Betonové výrobky Jičín - kvalitní betonové tvárnice, nosníky, vložky

BESTA - Berný s. r. o. Jičín Zabýváme se velkoobchodní prodejem stavebnin a stavebního materiálu. Zajišťujeme dopravu, cenovou kalkulaci i poradenství. V našem sortimentu najdete: tvárnice pro ztracené bednění vhodné pro obvodové stěny tvárnice pro nadezdívku základových pásů, tvárnice pro stavby opěrných zdí nebo plotů nosníky a vložky pro betonové stropy a dešťové uliční vpusti


Systémové řešení pro sanaci a odstranění negativních projevů vlhkého zdiva dle WTA - prodej Praha

Systémové řešení pro sanaci a odstranění negativních projevů vlhkého zdiva dle WTA - prodej Praha

Bojujete neúspěšně s negativními projevy vlhkosti na zdech nebo v základech domů či jiných staveb? Pokud nepostupujete systémově, nikdy nedosáhnete požadovaného výsledku. Pouze systémové řešení pro sanaci vlhkého zdiva dle WTA Vás zbaví problému. Produkty k tomu určené prodává společnost BETOSAN s.r.o. z Prahy. Produkty systémového řešení pro sanaci vlhkého zdiva v sobě spojují dva základní cíle. Prvním je obnovit nedostatečnou nebo založit zcela chybějící hydroizolační vrstvu, druhým krokem je odstranění negativních projevů vlhkosti. Postupujte při sanaci vlhkého zdiva efektivně a žádejte produkty od společnosti BETOSAN s.r.o. z Prahy.


Písek Jaroměř

Písek Jaroměř

Prvotřídní písek z Jaroměře. Ptáte se, kde ho mají? Páblovi – uhelné sklady. Stavíte nebo jste stavební firma a hledáte kde je dostupný mimořádný písek? Naše uhelné sklady v Jaroměři jsou vám celoročně k dispozici PO – PÁ 7 – 17, SO 7 – 14 hodin. U nás ve skladech je pro vás dostupný říční a kopaný písek. Odběrné množství písku není nikterak omezeno. Prodej kvalitního písku přímo ze skladů v neomezeném množství. Kvalitní stavební písek zrodí kvalitní stavbu.


Prodej zeminy a hlíny pro úpravu terénu včetně dopravy

Prodej zeminy a hlíny pro úpravu terénu včetně dopravy

Pokud potřebujete zeminu či hlínu, například pro úpravu terénu oslovte společnost Kamenivo Zlín Rybníky, která se zabývá právě jejich prodejem a dopravou. Zeminu a hlínu, kterou prodáváme můžete využít pro: - vyrovnání zahrady, - vyrovnání okolí domu, - úpravu plotu, - úpravu trávníku, - jiné terénní úpravy. Pokud tedy potřebujete hlínu a zeminu, neváhejte, kontaktujte nás nebo navštivte naše internetové stránky a využijte dalšího sortimentu, který nabízíme. Staňte se našimi spokojenými zákazníky.


Prodej komplexního stavebního materiálu včetně poradenství

Prodej komplexního stavebního materiálu včetně poradenství

Jste z Českých Budějovic či okolí a hledáte obchod, kde nakoupíte stavební materiál? Obraťte se na naši společnost PROFI CB – ideal s.r.o. Poskytujeme komplexní služby zákazníkům v oblasti prodeje stavebních materiálů. Nestačí nám dodávat zákazníkovi kvalitní materiály a služby, ale chceme být také důvěryhodným a seriózním partnerem. Nabízíme kompletní zateplovací systémy včetně odborného poradenství a provedení zkoušek a diagnostiky podkladu. Dále prodáváme veškeré vnitřní a venkovní omítky, betonové a cementové stěrky a směsi a jiný materiál potřebný pro Vaši stavbu. Tak neváhejte a navštivte nás na ulici Nemanická 437/5!


Ucelený stavební materiál Sadská -  sortiment stavebního materiálu pro každou stavbu

Ucelený stavební materiál Sadská - sortiment stavebního materiálu pro každou stavbu

STAVEXA - stavebniny, spol. s r.o. Sadská, Nymburk U nás nakoupíte stavební materiál a můžete využít náš poradenský servis. Stavexa nabízí kompletní sortiment stavebního materiálu, jako jsou střešní krytiny, vazby, lícové zdivo, zdící materiály, sádrokarton, obklady, dlažby, komíny, okna, střešní okna, dveře, zárubně, izolace včetně hydroizolací, veškerý sypký materiál – vápno, cement, štuky, rovněž spárovací hmoty, lepidla, prostředky na ochranu dřeva a další druhy materiálů, potřebných ve stavebnictví. Po předložení vaší projektové dokumentace, vám zpracujeme celkový rozpočet pro vaši stavbu, a to jak cenu za materiál, tak cenu za stavební práce. Každý měsíc se naše firma, ve spolupráci s firmou Stavo Artikel, účastní letákové akce, nabízející vybraný sortiment za  atraktivní ceny.