Poptávám betonový potěr

Poptávám betonový potěr

Poptávám betonový potěr Estrich.
Poptávka byla vložena dne:
02.05.2016 08:12

Platnost poptávky:
02.06.2016 07:55

Kontaktní osoba:
Josef Fiala

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Brno-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Stavební materiál Lanškroun - stavebniny pro malé a velké firmy

Stavební materiál Lanškroun - stavebniny pro malé a velké firmy

Vanko CZ s.r.o. Stavebniny Lanškroun Jste z Lanškrouna a okolí? Potřebujete vyřešit pravidelné dodávky kvalitního stavebního materiálu? Naše firma Vanko CZ s.r.o. Stavebniny Lanškroun je tu pro vás. Se vším okolo staveb si hravě poradíme. Na přání vám zhotovíme cenovou nabídku na jakoukoliv vaši poptávku. Sortiment stavebních materiálů: cihly, tvárnice, překlady sypké stavební směsi tmely, lepidla SDK desky, suché maltové směsi stavební chemii drtě, písky, kamínky hutní materiál venkovní betonové výrobky obklady a dlažby koupelnové vybavení sanita nářadí komíny parapety topný plyn


Průmyslová i disperzní lepidla pro dřevařský, polygrafický průmysl a stavebnictví, dodávka

Průmyslová i disperzní lepidla pro dřevařský, polygrafický průmysl a stavebnictví, dodávka

Speciální lepidla pro průmyslové využití dodává společnost NEXO HB s.r.o. z obce Bohdalov v okrese Žďár nad Sázavou. Předmětem našich činností je dodávka průmyslových lepidel pro dřevařský, polygrafický i automobilový průmysl a stavebnictví. Disponujeme širokým sortimentem disperzních, polyuretanových i glutinových lepidel a čističů. Naše lepidla ocení především firmy, jejichž zaměření spočívá v lepení dřevařských polotovarů, dveří, dále ve výrobě knižních vazeb, papírových obalů a sáčků. Průmyslová lepidla svou kvalitou dobře poslouží pro lepení střešních krytin, kašírování fólií i lepení interiérových automobilových dílů. Našim klientům zajišťujeme kvalitní technické poradenství včetně doporučení vhodné technologie a spolehlivé dodávky daného výrobku.


Míchací centrum - míchání, tónování barev, fasádních omítek na počkání

Míchací centrum - míchání, tónování barev, fasádních omítek na počkání

Společnost TERMO zateplení, s.r.o. má specializovanou prodejnu na zateplovací systémy a interiérové a exteriérové barvy v Kroměříži. Naše míchací centrum využívají firmy a soukromé osoby i z okolních regionů - Přerov, Olomouc, Prostějov. Provádíme míchání, tónování barev a fasádních omítek na počkání - mícháme v široké škále barev. Prodej, tónování: - disperzní interiérové barvy - fasádní nátěry - akrylátové, silikonové fasádní barvy. Naše firma je nejen prodejce zateplovacích systémů a barev, ale zaměřujeme se na realizaci zateplení fasád, bytových domů i komerčních budov. Máme zkušenosti se sanacemi budov.


Stavebniny, barvy a laky

Stavebniny, barvy a laky

Vysoce kvalitní stavební materiál zajišťuje společnost ABC COLOR STAVEBNINY s.r.o. z Kopřivnice. Zaměřujeme se především na prodej stavebnin a dalších produktů, které jakkoli souvisí se stavebními pracemi a zásobováním staveb. Disponujeme pestrým stavebním sortimentem, jehož součástí je instalační, spojovací materiál, ruční nářadí i zateplovací systémy. Vybrat si dále můžete z pestré palety barev a laků, lepicích tmelů a dalších produktů, které dopravíme na Vámi určenou stavbu zcela zdarma. Veškerý stavební materiál odebíráme od renomovaných světových výrobců stavebnin, jako jsou Heluz, Isover nebo Porobeton Ostrava.


Betonárna Kolín  - rozvoz malty a betonu až na místo určení

Betonárna Kolín - rozvoz malty a betonu až na místo určení

Stavíte a potřebujete mít dostatečný přísun malty a betonu? Pak jste na správné adrese. Od toho jsme tu my - Slanařstav - Váš dodavatel malty a betonu! Betonárna Kolín uspokojí každého. Veškerý rozvoz se řídí podle zákazníka. Rozvoz betonu a malty Multikárou FUMO – výhodou je malý rozměr, proto zajede na každý dvůr a zahradu a přitom odveze až 1,5 m3 materiálu Avií – odveze až 4,5 m3 materiálu Mixem – používá se na lité betony, kapacita je 5 m3 a 7 m3


Stavebniny Lanškroun – prodej stavebního materiálu

Stavebniny Lanškroun – prodej stavebního materiálu

Vanko CZ s.r.o. Stavebniny Lanškroun Chystáte se stavět nebo rekonstruovat stávající stavbu? Chcete se pustit do přestavby a hledáte jak kvalitní materiály, tak spolehlivého dodavatele? Naše firma se zabývá kompletním prodejem stavebních materiálů, drtě, písky, stavební chemii, venkovní betonové výrobky, nářadí, obklady a dlažby. Rádi Vám zhotovíme cenovou nabídku na jakoukoliv vaši poptávku. V naší prodejně stavebnin v Lanškrouně můžete platit kartou. Vystavíme Vám dárkovou poukázku dle Vašich představ.