Poptávám opravu běžkařské obuvi

Poptávám opravu běžkařské obuvi

Poptávám opravu běžkařské obuvi.

Rád bych se zeptal, zda umíte opravit částečně odlepenou podrážku na běžkařských botách - konkrétně skatové boty Salomon - S-Lab Skate. Jedná se o několik let starý model, ale obdobné konstrukce jako jsou současné.
Je to zhruba v polovině mezi špičkou a úrovní kotníku (zatím v začátku, ale zvětšuje se), tedy místo velmi zatěžované. Lze to opravit tak, aby zase alespoň sezonu dvě vydrželo? Nejsem rekreační jezdec, tedy boty dost zatěžované.

V případě potřeby zašlu foto.

Děkuji moc za odpověď a informace,

Petr L.
Poptávka byla vložena dne:
29.03.2016 08:59

Platnost poptávky:
29.04.2016 08:46

Kontaktní osoba:
Petr Ludvík

Kontaktní email:

Okres:
Nymburk

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Lyžařský carvingový trenažér – lepší kondice pro začátečníky i pokročilé

Lyžařský carvingový trenažér – lepší kondice pro začátečníky i pokročilé

Chcete si cvičit své lyžařské dovednosti celoročně? Potřebujete zlepšit svůj postoj a koordinaci? Pak využijte lyžařského carvingového trenažéru spolku CDU SPORT Ostrava, který se stará o sportovní využití začátečníků i pokročilých. Carvingový trenažér umožňuje celoročně cvičit postoj, koordinaci a zlepšovat kondici. Délka oblouku 220 cm přihlíží jak k začátečníkům, tak závodním lyžařům. Cvičení na trenažéru je možné v sálové obuvi a k dispozici budete mít videa se cviky. Neváhejte a zarezervujte si carvingový trenažér ještě dnes!


Tvarování lyžařské obuvi, úprava vnitřních stélek - bootfitting

Tvarování lyžařské obuvi, úprava vnitřních stélek - bootfitting

Pokud chcete mít jistotu, že Vám lyžařské boty budou sedět na nohou a nebude nic tlačit, domluvte si tvarování lyžařské obuvi na prodejně TK SPORT v Uherském Brodě. Metoda bootfitting spočívá v úpravě vnitřních stélek i skeletu. Tvarování lyžařských bot provádíme individuálně - na míru. Lyžáky se upravují na bázi tepelného přizpůsobení skeletu, ten se vytvaruje přesně podle vašeho chodidla - úprava v oblasti nártu, kotníku či na vnější straně na malíkové hraně. Také lze přizpůsobit vnitřní botičku, v případě velké těsnosti. Po úpravě vnitřní stélky bude lyžařská obuv opravdu pohodlná a Vy si tak bez bolesti užijete radost z jízdy.


Prodej, broušení bruslí a lyžařský servis, skiservis

Prodej, broušení bruslí a lyžařský servis, skiservis

Pokud si chcete lyžování a bruslení užít, přijďte si vybrat nové brusle č lyže na prodejnu TK SPORT Uherský Brod. Poskytujeme i servisní práce. V zimě broušení bruslí a lyžařský servis - skiservis. Kvalitní servis se projeví na vyšším výkonu a zároveň se sníží riziko úrazu při sportu. Provedeme Vám servis lyží či bruslí a Vy si užijete větší radost z jízdy. Broušení bruslí provádíme na profesionální brusce, udržujeme pro zákazníky velmi příznivé ceny. Pro servis lyží a snowboardů využíváme profesionální stroje WINTERSTEIGER. Služby: -broušení bruslí -skiservis - broušení hran, oprava skluznice, seřízení vázání. Prodej: -bruslí -lyží, snowboardů.


Zapůjčení, prodej nových, použitých lyží, snowboardů - půjčovna lyžařského vybavení, skialpinistického vybavení a servis

Zapůjčení, prodej nových, použitých lyží, snowboardů - půjčovna lyžařského vybavení, skialpinistického vybavení a servis

Kvalitní lyžařské vybavení pořídíte ve Ski Sport Hofman Zlín. V průběhu zimní sezóny máme velký výběr nových i použitých lyží a snowboardů, které jsou na prodej a vybrané modely k zapůjčení. Náš servis je zájemcům z regionu Zlínský kraj také k dispozici. Půjčovna nabízí víkendový i několikadenní pronájem. Pokud patříte mezi příležitostné lyžaře, nebo chcete vybavit své dítě na lyžařský kurz nebo zimní dovolenou, doporučujeme přijít co nejdříve, kdy je výběr mnoha modelů, délek lyží i velikostí bot. Nyní půjčujeme i skalpinistickou výbavu i běžky. Je možné zakoupit, nebo se domluvit na celoroční zapůjčení lyžařského či snowboardového setu pro děti i dospělé. Na prodejně kromě základního vybavení (lyže, snowboardy, boty, helmy, hole) pořídíte i lyžařské oblečení, brýle a další doplňky. Navštívit nás můžete na dvou adresách: -Nám. T.G.Masaryka 2433, Zlín -Slovenská 2851, Zlín. Na obou provozovnách poskytujeme i špičkový ski servis na značkových strojích.


Seřízení, prodej, půjčovna lyží, lyžařského vybavení - nové i použité zboží

Seřízení, prodej, půjčovna lyží, lyžařského vybavení - nové i použité zboží

Rekreační i sportovní lyžaři si přijdou na své na prodejně firmy TK SPORT - Dušan Mihel v Uherském Brodu. Na prodej máme lyžařské vybavení i snowboardové vybavení. Zájemcům z regionu Uherské Hradiště je k dispozici naše půjčovna lyží, potřeb pro lyžování, snowboarding. Poskytujeme i lyžařský servis - seřízení lyží. Pokud si pořídíte vybavení v TK SPORT, na horách zazáříte. Prodej: - sjezdové lyže, běžky - snowboardy - lyžařské, běžkové, snowboardové boty - sjezdové, běžecké hole - helmy - další vybavení. Půjčovna, zapůjčení: - lyží, snowboardů - boty na lyže, snowboard - potřeby přo lyžování, snowboarding. Lyžařský servis: - seřízení lyží - montáž, seřízení vázání - broušení hran - voskování skluznice.


Prodej elektrokol Soběslav, prodej sportovního vybavení a oblečení

Prodej elektrokol Soběslav, prodej sportovního vybavení a oblečení

Představujeme Vám Cyklosport Švec ze Soběslavi, který všem svým příznivcům sportu nabízí prodej jízdních kol, elektrokol, doplňků a oblečení pro celou rodinu. Dále provozujeme servis kol, běžek , lyží, snowboardů, bruslí. Prodej elektrokol Soběslav: - terénní - cestovní - celoodpružená - městská - tříkolky - příslušenství Pokud Vás naše elektrokola či servis elektrokol zaujal, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Na Ohradě 368, Soběslav.