Poptávám příslušenství ke kráječi

Poptávám příslušenství ke kráječi

Dobrý den, poptávám plastový přidržovač potravin při krájení ke kráječi Siemens AS8ST.
Poptávka byla vložena dne:
29.03.2016 09:29

Platnost poptávky:
29.04.2016 08:53

Kontaktní osoba:
Petr Souček

Kontaktní email:

Telefon:
+420 723 456 646

Okres:
Praha-Východ

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej pračky, ledničky, myčky Fagor, Whirlpool  2. jakosti

Prodej pračky, ledničky, myčky Fagor, Whirlpool 2. jakosti

Firma PERFEKT SERVIS spol. s r.o. rozšířila svůj prodej o výrobky II.jakosti. Jsou to povrchově poškozené zboží, které nelze prodat za plnou cenou. Prodej probíhá vedle kamenné prodejny ve dvoře. Jedná se o výrobky značky WHIRLPOOL (WHIRPOL), INDESIT. Pračky s horním či předním plněním, chladničky, mrazničky, myčky nádobí a vestavěné spotřebiče, mikrovlnné trouby, varné konvice. Rozvoz výrobků je zajištěn. Přijďte si k nám vybrat.


Servis a záruční, pozáruční oprava trouby, sporáky, mikrovlnné trouby

Servis a záruční, pozáruční oprava trouby, sporáky, mikrovlnné trouby

Hledáte opraváře domácích spotřebičů? Potřebujete servis? Potom jste nalezli správně firmu PERFEKT SERVIS spol. s r.o. Ta provádí záruční i pozáruční opravy. Opraváři trouby, sporáky a mikrovlnné trouby značek značky Whirlpool, Indesit, Beko, Fagor. Ledničky, mrazničky značky Whirlpool, Indesit, Hotpoint, LG a Beko. Varné desky a digestoře značek Whirlpool, LG, Indesit, Beko, Hotpoint. Automatické pračky a sušičky značky Whirlpool, Bauknecht, Indesit, Hotpoint, Beko, LG. Myčky značek Whirlpool, Indesit, LG, Beko, Hotpoint-Ariston. Opravy provádí do 48hod. Také prodávají náhradní díly a čistící doplňky.


Půjčovna gastrovybavení na společenské akce - využijte půjčovnu sklenic, talířů, příborů a dalšího inventáře

Půjčovna gastrovybavení na společenské akce - využijte půjčovnu sklenic, talířů, příborů a dalšího inventáře

Ve velkoskladu gastrovybavení Chovancové Ilony si pohodlně a levně můžete zapůjčit nádobí, skleničky a mnoho dalších. Ať už pořádáte rodinnou sešlost, svatbu nebo firemní akci, naše půjčovna nádobí a skleniček je Vám k dispozici. Naše půjčovna nabízí k pronájmu kvalitní nádobí, které Vám po domluvě nachystáme na Vaší akci. Stačí nás kontaktovat, rádi Vám také s čímkoliv poradíme. Výhody půjčovny nádobí, skleniček a dalšího inventáře: - vše potřebné na akci nemusíte kupovat - nikde nic skladujete - vše přivezeme na místo akce. Kromě nádobí Vám můžeme zapůjčit také ubrusy, kelímky a obalový materiál. Firma je Vám k dispozici každý den od 8:00 do 15:00 pro telefonické objednávky a poradenství.


Prodej, opravy, servis spotřebičů různých značek - WHIRLPOOL, POLAR, IGNIS, AEG, ZANUSSI

Prodej, opravy, servis spotřebičů různých značek - WHIRLPOOL, POLAR, IGNIS, AEG, ZANUSSI

Sháníte někoho na opravu Vaší nefunkční pračky či jiného spotřebiče, neváhejte a obraťte se na nás. Naše společnost PERFEKT SERVIS spol. s r.o., která má sídlo v Brně opravuje a prodává domácí spotřebiče. Jsme schopni dodat veškeré náhradní díly pro domácí spotřebiče značek WHIRLPOOL, POLAR, IGNIS, BAUKNECHT, AEG, ELECTROLUX, ZANUSSI, ARISTON, INDESIT, ETA, LG, Beko, DAEWOO, SENCOR, FAGOR, EDESA, HOT-POINT, HAIER, PHILCO, EDESA a další. Nabízíme záruční i pozáruční servis. Zajišťujeme servis, opravy ledniček, myček, varných konvic, praček, a menších spotřebičů. Můžete navštívit náš e-shop. Mimo jiné máme na prodej i čistící prostředky. Neváhejte a kontaktujte nás. Více informací najdete na webových stránkách.


Domácí spotřebiče MIELE, pračky, sušičky, varné desky, kávovary

Domácí spotřebiče MIELE, pračky, sušičky, varné desky, kávovary

Již Vás nebaví opravy a výměny domácí elektroniky? Hledáte kvalitní spotřebiče, které Vám budou spolehlivě sloužit dlouhá léta? Neváhejte a zakupte si elektrické spotřebiče značky MIELE od společnosti Miele technika s.r.o., která má výrobní závod v Uničově. V našem závodě se zaměřujeme na výrobu dílů kovových i plastových, výrobu bubnů, montáž podlahových modulů a hotových přístrojů. Našimi produkty jsou pračky prádla s horním a předním plněním, sušičky s tepelnými čerpadly, kombinovaná pračka se sušičkou, myčky nádobí volně stojící i vestavěné. Od naši společnosti si můžete dále zakoupit varné desky, kávovary, lednice, vysavače, digestoře a jiné spotřebiče do domácnosti. Zákazníkům zajišťujeme servis a čištění spotřebičů.


Zastřihovače vlasů a vousů Braun pro rychlé a precizní zastřihování - prodej Praha

Zastřihovače vlasů a vousů Braun pro rychlé a precizní zastřihování - prodej Praha

Moderní svět a dnešní módní diktát se nevyhýbá ani mužům, po kterých žádá upravené vlasy a pěstěné a udržované vousy. Pokud i Vy chcete být in, tak se neobejdete bez zastřihovače vlasů a vousů, který Vám pomůže v každodenní údržbě vašeho zevnějšku. Široký výběr kvalitních zastřihovačů naleznete v prodejně ELPEN-BRAUN v Praze, kde Vám také ochotně poradí s výběrem, protože nabídka je opravdu veliká, zastřihovače mají různé druhy nástavců podle účelu použití. Veškeré naše produkty se vyznačují dlouhou životností a snadnou údržbou. Precizní a rychlé zastřihování vousů a vlasů zaručí produkty z prodejny ELPEN-BRAUN.