Dodávka vybavenia kuchyne a wellness

Dodávka vybavenia kuchyne a wellness

Predmetom zákazky je dodávka vybavenia kuchyne a wellness pre Relaxačno-kongresové centrum Hotela Família.

Predmet zákazky sa delí na časti. Uchádzač predloží ponuku samostatne na jednotlivú časť alebo na celý predmet zákazky.
Veřejná zakázka vložena:
14.03.2016 12:42

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
GURMEN s.r.o.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
10.05.2016 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
GURMEN s.r.o.

Zadavatel IČ:
44025718

Zadavatel ulice:
Námestie sv. Mikuláša 1

Zadavatel PSČ:
064 01

Zadavatel obec:
Stará Ľubovňa

Kontaktní osoba:
JUDr. Michal Mertiňák, Gabriela Mertiňáková

Zadavatel telefon:
+421 903 525 515


Slovník veřejné zakázky (CPV)

39220000-0
Kuchynské zariadenie, domáce potreby a potreby pre domáce hospodárstvo a dodávky pre stravovacie zariadenia

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Tabletové systémy typ Abner pro domovy důchodců a do nemocnic

Tabletové systémy typ Abner pro domovy důchodců a do nemocnic

ABNER, a.s. Praha, Moravská Třebová Zabýváme se výrobou kvalitních gastronomických zařízení, výdejních systémů a tabletových systémů s aktivním ohřevem pro domovy důchodců, nemocnice a instituce s obdobným zaměřením. Tabletové systémy typ Abner pro přepravu a vydávání teplých jídel. Plastový podnos s tvarovanými náležitostmi dobrého stravování zajistí tabletové systémy v šedé a šeříkové barvě – dostupnost na dotaz. Tabletové systémy typ Abner je v těchto variantách: mísa na talíř miska na polévku izolační kryty nerez víčka na misky podnos barva červená/modrá talíře jednodílný/dvoudílný/třídílný držák karet Tabletové systémy jsou především určené pro nemocnice, ústavy nebo pečovatelské služby.


3D návrh a zakázková výroba elegantních kuchyňských linek

3D návrh a zakázková výroba elegantních kuchyňských linek

Elegantní, ale zároveň funkčí a praktické kuchyně podle Vašich představ Vám na Brněnsku navrhne a vyrobí v Truhlářství Jiří Kafka v Rosicích. Součástí naší zakázkové výroby kuchyňských linek je i zaměření a vytvoření 3D grafického návrhu Vaší vytoužené kuchyňské linky,a to zcela zdarma. Naši zákazníci si navíc mohou vybírat ze široké škály designů jak dvířek, tak i pracovní desky a samotného korpusu kuchyňské linky. Svou kuchyňskou linku Vám zároveň můžeme vybavit značkovými spotřebiči za zajímavé ceny. V rámci našich služeb poskytujeme zákazníkům dodávku a montáž kuchyní včetně zapojení kuchyňských spotřebičů zcela zdarma. Každý zákazník, který si u nás nechá vyrobit kuchyňskou linku na míru, navíc obdrží kuchyňský dřez v hodnotě 3 tisíce korun taktéž zcela zdarma.


Kvalitní kuchyně na míru s 3D návrhy a poradenstvím

Kvalitní kuchyně na míru s 3D návrhy a poradenstvím

Toužíte po krásné a prostorné kuchyni, která splní všechny Vaše přání a tužby? Obraťte se na kuchyňské studio Aleš Vít. Všechny naše zakázky řešíme podle individuálních potřeb zákazníků. Spokojenost je pro nás na prvním místě, proto se Vám plně věnujeme po celou dobu naší spolupráce, od 3D návrhů až po samotnou realizaci kuchyně. Poradíme s výběrem kvalitních materiálů, vhodného vybavení i spolehlivých spotřebičů. Kvalitní a dispozičně vhodně provedená kuchyň Vám usnadní život. Proto neváhejte a obraťte se na nás se svou představou. Pro více informací navštivte naše webové stránky.


Mini fresh smoothie bary. Zapůjčíme nebo pronajmeme veškeré technologie.

Mini fresh smoothie bary. Zapůjčíme nebo pronajmeme veškeré technologie.

Máte zařízenou restauraci, bar nebo jiné občerstvení, máte malé skladové prostory na ovoce a zeleninu a i tak by jste rádi rozšířili sortiment o zdravé fresh juice a o osvěžující smoothies? I pro Vás jsme našli řešení. Připravili jsme koncept Mini fresh smoothie baru. Základem je automatický nebo ruční citrusovač a blender. Tyto technologie si od nás můžete zapůjčit v sekci pronájmy a zápůjčky. A jak se smoothie udělá? Vyrobíte si na automatickém nebo pákovém citrusovači 2dcl pomerančového freshe. Přelijete ho do blenderu (mixeru) a přidáte jednu ovocnou dřeň. Na pár vteřin zapnete blender, aby se ovocná tyčinka rozmixovala a obsah nádoby blenderu přelijete do skleničky, či kelímku s víčkem s dírou o objemu 0,3l a přidáte brčko. Ovocné tyčinky jsou vyráběny z čerstvého ovoce, bez přidání konzervačních látek a doslazování, které je následně prudce zamraženo a zabaleno do vakua. Zaškolíme personál, pomůžeme s propagací (zajistíme marketingové materiály), dodáme vhodné obaly. Kontaktujte nás.


Kvalitní a funkční konvektomaty Retigo, které ušetří Váš čas a peníze při vaření

Kvalitní a funkční konvektomaty Retigo, které ušetří Váš čas a peníze při vaření

Hledáte konvektomat, který Vám zajistí, že budou Vámi připravené pokrmy vždy chutné, ale zároveň také chcete ušetřit čas a peníze? V tom případě se obraťte na odborníka v prodeji konvektomatů a gastrozařízení GAVONA. Firma GAVONA se zameřuje na prodej a servis kovnvektomatů značky Retigo. Konvektomaty Retigo v sobě kombinují funkčnost, ergonomii a atraktivní vzhled, přičemž kladou důraz na bezpečnost a hygienu. Připravená jídla jsou chutná, křupavá a šťavnatá. Mimo to jsou konvektomaty Retigo vybaveny tím nejjednodušším ovládáním na trhu a vykazují nízkou spotřebu vody a energie při automatickém mytí. Konvektomaty Retigo jsou dostupné ve dvou modelových řadách, a to Blue Vision a Orange Vision v různých velikostech.


Prodej a půjčovna kuchyňského vybavení, nádobí, skla nebo porcelánu

Prodej a půjčovna kuchyňského vybavení, nádobí, skla nebo porcelánu

Pokud sháníte vybavení na jednorázovou akci nebo potřebujete sehnat kvalitní vybavení s dlouhodobým a pravidelným používáním neváhejte a využijte velkoobchod Ilony Chovancové, která provozuje gastrosklad a e-shop s gastro výrobky. Firma nabízí velkoobchodní a maloobchodní prodej: - kuchyňského vybavení a potřeb pro gastronomická zařízení, (restaurace, hotely, jídelny, bufety) - užitkové a restaurační sklo, sklenice, nádoby z varného skla - porcelán (talíře, mísy, misky, hrnky ...) - příbory, nože - kuchyňské náčiní (naběračky , vařečky, metly ...) - nádobí (smaltované, nerez, hrnce, pekáče ...) - jednorázové nádobí, příbory, kelímky, papírové tácky - gastro vybavení (nerez pracovní stoly, mycí stoly, vozíky, regály, police, gastronádoby, nádoby na přepravu jídel ...). Půjčujeme kuchyňské nádobí, sklo, porcelán na různé gastronomické akce, firemní večírky nebo soukromé oslavy.