Poptávám stavební materiál

Poptávám stavební materiál

Poptávám stavební materiál:
UD profil 30mm/3m - 56ks
CD profil 60mm/3m - 21ks
CD profil 60mm/4m - 126ks
sádrokarton impregnovaný 12, 5mm - 6ks
sádrokarton býlý - 69ks
SDK rychlošrouby TN 25 - 2 bal.
FN šrouby do přímého závěsu 4, 2x 35 - 500ks
závěs CD - 400ks
těsnící páska - 6ks
SDK hmoždinka + hřeb K6/40 - 150ks
SDK TEX šroub 3, 5 x 9, 5 - 2 bal
KNAUF Uniflot 25kg, 464.25 1 pt
TMEL finální Rokofinal plus 15kg - 3 ks
samolepící páska 45m, - 4 ks
skelná páska 25m - 4 ks
akrylový tmel bílý 310ml - 5 ks
křížová spojka pro CD - 500 ks
spojka pro CD - 50 ks
FOLIE parotěsná - 173 m2
HASOFT Lepidlo v pásce 4 ks
HASOFT Ekonomická oboustranka trhatelná 48mm - 5ks
lepící páska stříbrná 50mm (50m) - 4 ks
ISOVER DOMO PLUS 200mm - 347m2.
Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
09.03.2016 09:31

Platnost poptávky:
09.04.2016 09:18

Kontaktní osoba:
Vít Kozojed

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Jihlava

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Železářství - prodej, velkoobchod spojovacího materiálu, vruty, šrouby, matice

Železářství - prodej, velkoobchod spojovacího materiálu, vruty, šrouby, matice

Ucelený sortiment spojovacího materiálu a železářského zboží najdete na prodejně firmy Fastek ve Starém Městě u Uherského Hradiště. Železářství provozujeme více než 20 let. Maloobchod využívají zákazníci z regionu Zlínský kraj. Velkoobchod zajišťuje distribuci zboží firmám po celé ČR. Našimi zákazníky jsou firmy z oboru stavebnictví, strojírenství a elektrotechnického průmyslu. Dodáváme standardní i speciální spojovací materiál. Sortiment železářství: - matice - podložky - metrické šrouby - šrouby do plechu - univerzální vruty - vruty do dřeva - nábytkářský program - okenářský program - sádrokartonový program - nýtovací a utahovací nářadí - trhací nýty, závlačky, kolíky - upevňovací a kotevní technika - nářadí, příslušenství.


Betonárny v centru Prahy využívají ekologickou lodní dopravu kameniva po Vltavě

Betonárny v centru Prahy využívají ekologickou lodní dopravu kameniva po Vltavě

Výhody ekologické lodní dopravy využívá společnost TBG METROSTAV s.r.o. k přepravě kameniva a písku potřebného k výrobě betonu ve dvou svých betonárkách umístěných na břehu Vltavy v centru Prahy. Tato ekologická a šetrná přeprava představuje viditelné snížení dopravní zátěže pro silnice, samotné město a tedy i pro plynulost dopravního provozu a kvalitu života obyvatel. Jedna loď přepravující materiál k výrobě betonu ušetří cestu až 33 plných kamionů, což při poptávce po betonu vlivem rostoucí infrastruktury a bytové i komerční výstavby a oprav znamená úsporu až desítek tisíc kamionů ročně. Tento model se osvědčil mimo jiné také díky krátké vzdálenosti pro přepravu již hotového betonu v domíchávači z betonárek přímo k místu výstavby. Betonárky strategicky umístěné v přístavištích poblíž centra města naleznete i v Paříži či Londýně.


Prodej okrasných kamenů - kameny určené na skalky, zídky i do jezírek

Prodej okrasných kamenů - kameny určené na skalky, zídky i do jezírek

Pro pěknější vzhled a dekoraci Vaší zahrady nebo okolí firmy použijte okrasné kameny od firmy ABC service. Jejich okrasné kamenivo Vám poslouží pro dekorativní účely, na skalky, zídky, jako solitéry nebo je můžete umístit do jezírek. V našem širokém sortimentu naleznete: - břidlice - pískovec - křemen - vápenec - travertin - šlapáky - lomový kámen - valouny - obsypové drtě - štěrk a další. Okrasné kameny dodají Vaší zahradě tu pravou atmosféru a esteticky propojí dům se zahradou. Neváhejte navštívit naši firmy nebo internetový obchod a vyberte si z širokého sortimentu. Budou Vám k dispozici naši pracovníci, kteří Vám se vším rádi poradí.


Talířové a zatloukací hmoždinky, vtloukané, průvlakové kotvy - dodávka a prodej

Talířové a zatloukací hmoždinky, vtloukané, průvlakové kotvy - dodávka a prodej

Potřebujete-li jiný spojovací nebo kotevní materiál, obraťte se na společnost Jakub Kokeš CZ, s.r.o. v Rudné u Prahy, která má v oblasti prodeje spojovacího materiálu a kotevní techniky dlouholeté zkušenosti. Prodáváme a dodáváme široký sortiment talířové a zatloukací hmoždinky, ale také vtloukané a průvlakové kotvy a jinou kotevní techniku. Prodej, dodávka: - sanační kotva pro spárovou izolaci 140 - 200 mm - sanační vrut PTV POWER - zateplovací hmoždinka talířová UNI (TD 60) - SBH-T - zateplovací hmoždinka talířová PHT-KT s kovovým trnem - zateplovací hmoždinka talířová PHT-PORO-KT s kovovým trnem - zateplovací hmoždinka talířová PHT-PORO-KP s kovovým trnem a plastovou hl hlavou - zateplovací hmoždinka talířová PHT-PORO-PT s plastovým trnem - zateplovací hmoždinka talířová PHT-PT s plastovým trnem - hmoždinka s vrutem do dutých cihel MB-S 10, hlava 6HR - hmoždinka s vrutem do dutých cihel MB-S 10, hlava 6HR - hmoždinka s vrutem do dutých cihel MB-S 10, hlava Pz3 - hmoždinka s vrutem do dutých cihel MB-S 8, hlava Torx - hmoždinka s vrutem do dutých cihel MB-S 8, hlava Pz3 - hmoždinka zatloukací HZ 5 - hmoždinka zatloukací HZ 6 - hmoždinka zatloukací HZ 8 - zatloukací hmoždinka ocelová ZHO 6 - zatloukací hmoždinka ocelová ZHOP 6 - zatloukací kotva T-DN - multiuzlovací hmoždinka - zatloukací kotva VKO 9 - zatloukací trubková kotva do betonu ZTK 8 - průvlakové (prstýnkové) kotvy BA Vybírejte produkty jen té nejvyšší kvality, vybírejte u společnosti Jakub Kokeš CZ, s.r.o.


Adhézní nátěry - primární spojovací nátěry COLZUMIX – Haftgrund 30l

Adhézní nátěry - primární spojovací nátěry COLZUMIX – Haftgrund 30l

Sháníte specializovanou firmu na adhézní nátěry - primární spojovací nátěry? Společnost BIGUMA BOHEMIA, s.r.o. se sídlem v Břeclavi se zabývá prodejem těchto produktů. V nabídce máme tyto adhézní nátěry: -adhézní nátěr pro tavitelné pásky -COLZUMIX – VfB 10l -plastický adhézní nátěr -COLZUMIX – Haftgrund 30l -adhézní nátěr na bázi asfaltu -COLZUMIX – IVS 30l -spojovací nátěr na bázi kationaktivní asfaltové emulze -BIGUMA – Haftkleber 1000l. Adhézní nátěry v prodeji v balení po 30l a spojovací nátěr 1000l. Více detailů o primárních spojovacích nátěrech - adézní nátěry a kompletní nabídku společnosti naleznete na webových stránkách.


Ochrana betonových konstrukcí XYPEX

Ochrana betonových konstrukcí XYPEX

XYPEX je revoluční technologie krystalizace, která zajistí nepropustnost - ochranu betonové konstrukce pro jakoukoliv kapalinu. Hydroizolace XYPEX se nejčastěji používá v těchto případech a na těchto místech: vodní nádrže, tunely, kanály, jímky, nádrže na odpadní vody, parkovací plochy, podzemní prostory, kolektory, mosty a dálnice, prefabrikáty,mnohopodlažní parkoviště. Proč investovat do technologie XYPEX? Výrazně prodlužuje životnost betonu Není jakkoliv toxický Nepropustný i zevnitř betonových konstrukcí Používá se na starý, ale i nově položený beton Nejedná se o pouhý nátěr (krystal se stává součástí betonu) Nelze propíchnout, porušit anebo roztrhat Hydroizolace XYPEX se osvědčila ve více než šedesáti zemích světa, včetně České republiky.