Poptávám stavební materiál

Poptávám stavební materiál

Poptávám stavební materiál:
UD profil 30mm/3m - 56ks
CD profil 60mm/3m - 21ks
CD profil 60mm/4m - 126ks
sádrokarton impregnovaný 12, 5mm - 6ks
sádrokarton býlý - 69ks
SDK rychlošrouby TN 25 - 2 bal.
FN šrouby do přímého závěsu 4, 2x 35 - 500ks
závěs CD - 400ks
těsnící páska - 6ks
SDK hmoždinka + hřeb K6/40 - 150ks
SDK TEX šroub 3, 5 x 9, 5 - 2 bal
KNAUF Uniflot 25kg, 464.25 1 pt
TMEL finální Rokofinal plus 15kg - 3 ks
samolepící páska 45m, - 4 ks
skelná páska 25m - 4 ks
akrylový tmel bílý 310ml - 5 ks
křížová spojka pro CD - 500 ks
spojka pro CD - 50 ks
FOLIE parotěsná - 173 m2
HASOFT Lepidlo v pásce 4 ks
HASOFT Ekonomická oboustranka trhatelná 48mm - 5ks
lepící páska stříbrná 50mm (50m) - 4 ks
ISOVER DOMO PLUS 200mm - 347m2.
Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
09.03.2016 09:31

Platnost poptávky:
09.04.2016 09:18

Kontaktní osoba:
Vít Kozojed

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Jihlava

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Střešní a izolační bitumenové pásy vhodné pro lehké hydroizolace Semily

Střešní a izolační bitumenové pásy vhodné pro lehké hydroizolace Semily

MPS SEMILY Firma MPS SEMILY se specializuje na velkoobchodní a maloobchodní prodej střešních krytin, izolací a obecně všech materiálů pro střechy. Svým zákazníkům nabízíme lehké hydroizolace vhodné pro střechy s minimálním sklonem a pochozí střechy. Dále jsou vhodné pro hydroizolace podlah nebo základů. Zabýváme se prodejem asfaltových pásů Vedag a dále střešních a izolačních pásů. Izolační bitumenové pásy se používají k ochraně staveb před vlivy počasí a prostředí a proti působení povrchové a podzemní vody.


Stavebniny, barvy a laky

Stavebniny, barvy a laky

Vysoce kvalitní stavební materiál zajišťuje společnost ABC COLOR STAVEBNINY s.r.o. z Kopřivnice. Zaměřujeme se především na prodej stavebnin a dalších produktů, které jakkoli souvisí se stavebními pracemi a zásobováním staveb. Disponujeme pestrým stavebním sortimentem, jehož součástí je instalační, spojovací materiál, ruční nářadí i zateplovací systémy. Vybrat si dále můžete z pestré palety barev a laků, lepicích tmelů a dalších produktů, které dopravíme na Vámi určenou stavbu zcela zdarma. Veškerý stavební materiál odebíráme od renomovaných světových výrobců stavebnin, jako jsou Heluz, Isover nebo Porobeton Ostrava.


Průmyslová i disperzní lepidla pro dřevařský, polygrafický průmysl a stavebnictví, dodávka

Průmyslová i disperzní lepidla pro dřevařský, polygrafický průmysl a stavebnictví, dodávka

Speciální lepidla pro průmyslové využití dodává společnost NEXO HB s.r.o. z obce Bohdalov v okrese Žďár nad Sázavou. Předmětem našich činností je dodávka průmyslových lepidel pro dřevařský, polygrafický i automobilový průmysl a stavebnictví. Disponujeme širokým sortimentem disperzních, polyuretanových i glutinových lepidel a čističů. Naše lepidla ocení především firmy, jejichž zaměření spočívá v lepení dřevařských polotovarů, dveří, dále ve výrobě knižních vazeb, papírových obalů a sáčků. Průmyslová lepidla svou kvalitou dobře poslouží pro lepení střešních krytin, kašírování fólií i lepení interiérových automobilových dílů. Našim klientům zajišťujeme kvalitní technické poradenství včetně doporučení vhodné technologie a spolehlivé dodávky daného výrobku.


Výroba a prodej EKO provazce z dřevité vlny Čestice

Výroba a prodej EKO provazce z dřevité vlny Čestice

Podpalovače - Ekowood Ing. Jan Hering, výroba dřevité vlny Čestice, Rychnov Nabízíme českou výrobu dřevité vlny a EKO produktů z nich. Provazce z dřevité vlny prodáváme navinuté na rolích o průměru cca 50 cm, výška cca 50 cm. Délka návinu cca 200 bm. Čistě přírodní a ekologicky nezávadné provazce mají různé využití. Výroba a prodej - Provazce z dřevité vlny o průměrech 25 mm, 20 mm, 30 mm. Použití: Výroba podpalovačů Izolační a obalový materiál Výroba dekorací


Hydraulické šroubení a trubky, manometry Plzeň - široký sortiment včetně montážních doplňků

Hydraulické šroubení a trubky, manometry Plzeň - široký sortiment včetně montážních doplňků

Česká firma Adrian – HADICEADRI z Plzně nabízí široký sortiment hydraulického šroubení jako je nerezové šroubení, palcové (BSP) závity 60°, metrické závity 24° DIN 2353, JIC závity UNF 74° nebo šroubení ORFS J1453 včetně drobných doplňků jako jsou různá těsnění. Dále i nás naleznete nabídku hydraulické bezešvé trubky ve výrobní délcě 6 metrů o různých průměrech podle vašich požadavků. Manometry pro měření tlaku vody, vzduchu, kapalin jsou dostupné v několika provedeních pro méně i více náročné podmínky použití, vždy však přesné a snadno odečitatelné. V naší nabídce naleznete také měřící přípojky a ochranné rukavice. Pokud máte o naše produkty zájem, neváhejte nás kontaktovat.


Betonárna Kolín  - rozvoz malty a betonu až na místo určení

Betonárna Kolín - rozvoz malty a betonu až na místo určení

Stavíte a potřebujete mít dostatečný přísun malty a betonu? Pak jste na správné adrese. Od toho jsme tu my - Slanařstav - Váš dodavatel malty a betonu! Betonárna Kolín uspokojí každého. Veškerý rozvoz se řídí podle zákazníka. Rozvoz betonu a malty Multikárou FUMO – výhodou je malý rozměr, proto zajede na každý dvůr a zahradu a přitom odveze až 1,5 m3 materiálu Avií – odveze až 4,5 m3 materiálu Mixem – používá se na lité betony, kapacita je 5 m3 a 7 m3