Poptávám stavební materiál

Poptávám stavební materiál

Poptávám stavební materiál:
UD profil 30mm/3m - 56ks
CD profil 60mm/3m - 21ks
CD profil 60mm/4m - 126ks
sádrokarton impregnovaný 12, 5mm - 6ks
sádrokarton býlý - 69ks
SDK rychlošrouby TN 25 - 2 bal.
FN šrouby do přímého závěsu 4, 2x 35 - 500ks
závěs CD - 400ks
těsnící páska - 6ks
SDK hmoždinka + hřeb K6/40 - 150ks
SDK TEX šroub 3, 5 x 9, 5 - 2 bal
KNAUF Uniflot 25kg, 464.25 1 pt
TMEL finální Rokofinal plus 15kg - 3 ks
samolepící páska 45m, - 4 ks
skelná páska 25m - 4 ks
akrylový tmel bílý 310ml - 5 ks
křížová spojka pro CD - 500 ks
spojka pro CD - 50 ks
FOLIE parotěsná - 173 m2
HASOFT Lepidlo v pásce 4 ks
HASOFT Ekonomická oboustranka trhatelná 48mm - 5ks
lepící páska stříbrná 50mm (50m) - 4 ks
ISOVER DOMO PLUS 200mm - 347m2.
Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
09.03.2016 09:31

Platnost poptávky:
09.04.2016 09:18

Kontaktní osoba:
Vít Kozojed

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Jihlava

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Stavební materiál Lanškroun - stavebniny pro malé a velké firmy

Stavební materiál Lanškroun - stavebniny pro malé a velké firmy

Vanko CZ s.r.o. Stavebniny Lanškroun Jste z Lanškrouna a okolí? Potřebujete vyřešit pravidelné dodávky kvalitního stavebního materiálu? Naše firma Vanko CZ s.r.o. Stavebniny Lanškroun je tu pro vás. Se vším okolo staveb si hravě poradíme. Na přání vám zhotovíme cenovou nabídku na jakoukoliv vaši poptávku. Sortiment stavebních materiálů: cihly, tvárnice, překlady sypké stavební směsi tmely, lepidla SDK desky, suché maltové směsi stavební chemii drtě, písky, kamínky hutní materiál venkovní betonové výrobky obklady a dlažby koupelnové vybavení sanita nářadí komíny parapety topný plyn


Specializovaná prodejna spojovacího materiálu, poradenství, Příbram

Specializovaná prodejna spojovacího materiálu, poradenství, Příbram

Kvalitní spojovací materiál potřebuje jak domácí kutil, řemeslník tak i velká stavební či průmyslová společnost. Tak neváhejte a tento materiál nakupujte ve specializované prodejně pana Radka Kubery VESPOS, která se nachází v Příbrami. Z našeho sortimentu si můžete vybrat šrouby a matice v různých pevnostech a druhem závitů, podložky, nýty, vruty, klíny, závitové tyče a další zboží. Nabízené produkty jsou od kvalitních světových výrobců. Poradíme Vám s vhodným výběrem materiálu, s technologickými postupy a montáží šroubového spojení.


Lehká cementová litá pěna Poriment zajistí dokonale rovný povrch

Lehká cementová litá pěna Poriment zajistí dokonale rovný povrch

Využijete ji ale i jako spádovou vrstvu plochých střech a teras nebo pro vyplnění hluchých míst stavebních konstrukcí. Kde Poriment seženete? Odpověď je jednoduchá. Lehká cementová litá pěna Poriment je k dostání ve společnosti TBG Pražské malty. Betonové konstrukce ani konstrukce z jiných materiálů nejsou nikdy dokonale rovné. Také fakt, že je na ně často vedeno velké množství rozvodů potom komplikuje celou stavbu a především pokládku izolace. Ideálním řešením je proto lehká cementová litá pěna Poriment. Pěna Poriment dokonale vyrovná nosný podklad a zabrání vzniku tepelných a zvukových mostů. Položení kročejové i následné izolace je tak hračka. Lehká cementová litá pěna Poriment skvěle obstojí při rekonstrukcích i novostavbách. Použít ji navíc můžete pro všechny typy staveb od rodinných domů, přes administrativní budovy až po nemocnice či školy. Jak aplikace pěny Poriment vlastně funguje? Po domluvě vám pěnu Porimert přivezeme na stavbu a složíme ji do vysoce výkonného čerpadla. Lehká cementová litá pěna Poriment se pak čerpá pomocí gumových hadic na určené místo, kde ji naši pracovníci ihned zpracují do požadované roviny či spádu. Vy se tak nemusíte o nic starat, čerpadlo i směs vám přivezeme až na stavbu, postaráme se o odborné čerpání pěny i její zarovnání a po skončení prací si zase vše odvezeme zpět. Velkou výhodou pěny Poriment je její snadné a rychlé použití. Za den jsme totiž schopni nalít plochu až 1500 m2. Lehká cementová litá pěna Poriment vám ale nabízí i další výhody, mezi které patří například: - nízká objemová hmotnost - nepotřebnost ocelové výztuže - úspora času a pracovníků - úspora elektrické energie a vody na stavbě - operativní řešení jednotlivých dodávek - nepřítomnost složitých strojních zařízení na stavbě - realizace i v místech s dokončenými okolními prostory Jak vidíte, Lehká cementová litá pěna Poriment je výhodná po všech směrech. Pokud tak i vy potřebujete dokonale rovnou podlahu nebo spád střechy, obraťte se na naší společnost ještě dnes.


Jedinečné betonové bloky jako dočasná stavba i bez nutnosti stavebního povolení

Jedinečné betonové bloky jako dočasná stavba i bez nutnosti stavebního povolení

Nejen v oblasti rychlých a dočasných staveb vám bude výborným partnerem firma Andrla CZ s.r.o. z Opavy. Kromě štěrku, písku, kamene, paliva a jiných u nás nově naleznete stavebnicový systém betonových bloků, který je tvořený z jednotlivých kostek. Výhodou je, že u určitých typů staveb nemusíte mít stavební povolení. V čem jsou tedy betonové bloky tak unikátní? - jedná se o rychlou výstavbu z kostek a to garáží, opěrných zdí či průmyslových objektů, kde je lze použít i jako základové zdivo pro ocelové konstrukce hal - díky stavebnicovému systému je snadná jejich montáž či demontáž - vyznačují se velkou stabilitou a možností instalace na zpevněné podloží bez zabetonování základů - jsou využitelné také pro šrotové hospodářství, zemědělství, betonárky, uhelné sklady i pro třídění různorodého sypkého materiálu a výstavbu boxů V případě zájmu či jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat.


Řešení hluku z tepelného čerpadla nebo klimatizace protihlukovým krytem

Řešení hluku z tepelného čerpadla nebo klimatizace protihlukovým krytem

Tepelná čerpadla a klimatizace jsou oblíbenou součástí nově postavených rodinných domů i starších zástaveb. Pro obyvatele mají mnoho nesporných výhod. Jejich provoz ale produkuje hluk, který může vést k nepříjemnostem se sousedy a v krajním případě až k sousedským válkám. Řešením, vedoucím k odstranění hluku z tepelného čerpadla či klimatizace jsou protihlukové kryty, které vyrábí na míru potřebám česká firma ROMAn s.r.o. Tyto protihlukové kryty jsou vyráběny z certifikovaných RS panelů. Nijak neomezí činnost čerpadla nebo klimatizace. Protihlukové kryty je možné vyrobit také jako "stavebnici", kterou si zákazník sám složí na základě vypracovaného návodu. Vyhněte se proto možným nepříjemnostem se sousedy a postarejte se o odhlučnění tepelného čerpadla nebo klimatizace od firmy ROMAn s.r.o. z Prahy, která Vám připraví ideální řešení. Součástí služeb této společnosti je i konzultační činnost včetně vypracování předběžné cenové kalkulace!


Směsi Anhyment pro lité podlahy, podlahové topení

Směsi Anhyment pro lité podlahy, podlahové topení

Výroba a prodej betonových směsí. Anhydritové a alfa sádrové směsi Anhyment pro lité podlahy: - vhodné pro rodinné domy, rekonstrukce i velké soubory obytných budov - ve spojení s podlahovým vytápěním, je Anhyment výhodným řešením při výstavbě moderních energeticky úsporných objektů. Lité potěry Anhyment pro podlahové topení: - používají se také ve spojení s podlahovým vytápěním - tekutý potěr ideálně zalije trubice podlahového topení a díky své menší tloušťce podlaha efektivně reaguje na požadované teplotní změny v objektu. Tím je dosaženo dokonalého uživatelského komfortu. Výhody: - dokonalá rovinatost povrchu - rychlost realizace - bez ocelové výztuže, stěrkování, stačí menší tloušťka potěru - ekonomické řešení - úspora nákladů, času, pracovníků, elektrické energie a vody - operativnost dodávek.