Poptávám ubytování

Poptávám ubytování

Poptávám ubytování pro dva dospělé a dítě.
Hotel/penzion s vnitřním bazénem, dětskou hernou, snídaní.
Lokalita: Vysočina, jižní a východní Morava
Poptávka byla vložena dne:
03.03.2016 09:51

Platnost poptávky:
03.04.2016 09:46

Kontaktní osoba:
Ester Prokopová

Kontaktní email:

Okres:
Brno-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Hotel u letiště Praha 6 Ruzyně - pohodlné ubytování před odletem s non-stop recepcí

Hotel u letiště Praha 6 Ruzyně - pohodlné ubytování před odletem s non-stop recepcí

Máte před sebou pracovní či soukromou cestu s odletem v nevhodnou dobu a hledáte ubytování na Praze 6? Nebo je Váš let odložen a nechcete čekat v neútulné odletové hale? Hotel u pražského letiště Václava Havla se nachází přímo v Ruzyni a nabízí možnost krátkodobého i dlouhodobého ubytování v pokojích s klimatizací, vlastní koupelnou a toaletou a u vybraných pokojů také s vlastním kuchyňským koutem. Velkou výhodou pro časné odlety nebo odlety v noci je recepce s non-stop provozem. Načerpejte sílu a odpočiňte si před odletem v pohodlném a moderním prostředí Hotelu u pražského letiště Václava Havla.


Ubytujte se v našem Sportovním centru Semily za super ceny

Ubytujte se v našem Sportovním centru Semily za super ceny

Levné ubytování hotelového typu ve Sportovním centru Semily. K dispozici máme 2, 3 a 4 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. Celkem je k dispozici až 34 lůžek! bezplatná úschovna kol a lyží cena ubytování od 270 kč / noc televize + telefon osobní výtah útulná restaurace - zajištující polopenzi a plnou penzi. Orientační ceny: snídaně 80 Kč polopenze 210 Kč plná penze 310 Kč Dále můžete využít sportovní centrum v Semilech jako multifunkční komplex pro sportovní i relaxační vyžití.


Kompletní svatební servis Pardubice – svatby od návrhu až po realizaci

Kompletní svatební servis Pardubice – svatby od návrhu až po realizaci

HOTEL TRIM s.r.o. Pardubice Nabízíme kompletní servis v oblasti pořádání svateb. Chystáte svůj svatební den a ještě nevíte kde uspořádat hostinu? Potřebujete ubytovat svatební hosty? Nebo řešíte jak se dopravíte po hostině domů? S námi máte o starost míň. Nejenže se o vše kolem svatby postaráme, ale ještě vás i výhodně ubytujeme. Zařídíme návrh svatebního MENU, květinové výzdoby, uspořádání prostoru a svatební tabule s požadovanou kapacitou. Manželské apartmá a ubytování pro svatební hosty je možné domluvit individuálně. Hostel Trim s.r.o. v Pardubicích má vlastní parkoviště a je dostupný MHD. Neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na Vás.


Levné, dlouhodobé ubytování pro řemeslníky, zaměstnance firem

Levné, dlouhodobé ubytování pro řemeslníky, zaměstnance firem

Neváhejte využít Penzion-pivnice Velký bazar Otrokovice, pokud hledáte pro zaměstnance své firmy levné ubytování poblíž Zlína. Penzion je nově vybudovaný v r.2010. Vhodný je pro řemeslníky, kteří potřebují dlouhodobé ubytování i pro krátkodobý pobyt. Cena: - 1 noc - 350,- / os. - 2 a více noci - 250,- / os. - pronájem celého penzionu - cena dohodou. Složení pokojů: - 2 dvoulůžkové - 3 třílůžkové - 1 čtyřlůžkový s předsíňkou. Pokoje jsou vybaveny umyvadlem a wc. Sprchy jsou společné na chodbě. K dispozici je hostům společenská místnost s TV a SAT a také vybavená kuchyně. V objektu je wifi internetového připojení. Hosté jistě ocení pivnici s letní zahrádkou v přízemí budovy, která je otevřena denně. Výhodou je i dobrá dosažitelnost do centra Otrokovic.


Firemní akce, konference, ubytování a stravování v našem hotelu

Firemní akce, konference, ubytování a stravování v našem hotelu

Budova hotelu se nachází v blízkosti historického jádra města Telč, zapsaného na seznamu světového dědictví památek UNESCO. Kromě komfortního ubytování Vám zde umožníme pořádat konference, firemní nebo jiné společenské akce. Hotel disponuje prostorným konferenčním sálem s kapacitou 100 – 150 míst k sezení vybavený dataprojektorem, projekční stěnou a přenosným promítacím plátnem. Možností pro menší počet lidí je tzv. bílý salónek pro 30-40 osob, vybavený také přenosnou konferenční technikou, anebo banketní salónek ve stylu vinárny k akcím různého charakteru. Tento salónek je rozčleněn do tří částí – vstupní, hlavní zasedací místnost a galerie, až pro 100 hostů s atriem, které může mimo výše uvedené sloužit k posezení s grilováním, či firemním večírkům.


Hotel Antoň  poskytuje ubytování v historickém jádru města Telč s bezbariérovým přístupem

Hotel Antoň poskytuje ubytování v historickém jádru města Telč s bezbariérovým přístupem

Chystáte se na návštěvu města Telč a nevíte, kde se ubytovat? Pak zavítejte do našeho Hotelu Antoň s polohou vedle zámeckého parku, kde se budete cítit jako doma a kde Vás pohltí atmosféra historie.Hotel navíc disponuje velice snadnou dostupností a bezbariérovým přístupem. Poskytujeme ubytování v nově vybudovaných jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích, apartmánech anebo pokoje pro imobilní, zařízené moderním interiérem. V nejmladší části objektu se pak nachází stylová restaurace, kde si můžete vybrat z nabídky hotových jídel, minutkových pokrmů a specialit nejen české kuchyně. Pro více informací navštivte naše webové stránky.