Poptávám ubytování

Poptávám ubytování

Poptávám ubytování pro dva dospělé a dítě.
Hotel/penzion s vnitřním bazénem, dětskou hernou, snídaní.
Lokalita: Vysočina, jižní a východní Morava
Poptávka byla vložena dne:
03.03.2016 09:51

Platnost poptávky:
03.04.2016 09:46

Kontaktní osoba:
Ester Prokopová

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Brno-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Firemní vánoční a novoroční večírek v hotelu Pratol - Říčany u Prahy

Firemní vánoční a novoroční večírek v hotelu Pratol - Říčany u Prahy

Chcete pro své zaměstnance či obchodní partnery jako poděkování za dobře odváděnou práci uspořádat nezapomenutelný firemní vánoční či novoroční večírek? Tím skvělým místem pro Vás je Hotel PRATOL s.r.o. v Říčanech u Prahy. Náš hotel je na tenhle typ akcí ideální díky své poloze v blízkosti Prahy u dálnice D1, čtyřem salónkům, které mají kapacitu až 100 míst. Připravíme pro Vás bohaté občerstvení dle vlastního výběru. Všechny účastníky lze ubytovat ve dvoulůžkových pokojích, které jsou vybaveny sociálním zařízením, Wifi, televizorem. Můžete využít i naše lázeňské centrum s bazénem, saunou a vířivkou.


Příjemné ubytování v hotelu Uno

Příjemné ubytování v hotelu Uno

Hotel UNO Ústí nad Orlicí nabízí to nejlepší ubytování za velmi příznivé ceny. Hotel Uno má k dispozici 33 pokojů s 62 lůžky a samozřejmostí je i bezbariérový pokoj. v repertoáru našich nabízených jídel objevíte jak ryze českou, tak i zahraniční kuchyni. Využijte jedinečnou možnost trávit relax a odpočinek přímo v hotelu. Ještě dnes využijte naši nabídku a pokoje si včas rezervujte pře snaše stránky.


Silvestrovský pobytový balíček - Silvestr s živou muzikou, relaxace ve wellness

Silvestrovský pobytový balíček - Silvestr s živou muzikou, relaxace ve wellness

Prožijte Silvestr a Nový rok v hotelu Zámek Valeč. O krásné prožití letošního Silvestra se dokonale postará Silvestrovský pobytový balíček, který vás přenese do klidného prostředí ve wellness hotelu na Vysočině. Zimní pobyt plný oslav, zábavy a odpočinku: - pobytový balíček 30.12.2018-1.1.2019 - ubytování na dvě noci včetně polopenze - celodenní vstup do wellness - doprovodný program po celou dobu pobytu - neomezený vstup do fitness - vstupenky na Silvestrovský večer - bohatý raut, nealkoholické a vybrané alkoholické nápoje dle nabídky, živá muzika - Novoroční přípitek - Silvestrovský lunch jako BONUS Užijte si kouzelný Silvestr v krásném prostředí v hotelu Zámek Valeč.


Sportovně relaxační pobyty ve wellness hotelu - výhodné pobytové balíčky

Sportovně relaxační pobyty ve wellness hotelu - výhodné pobytové balíčky

Užijte si aktivní dovolenou v Čechách, v malebném srdci Vysočiny. Wellness hotel Zámek Valeč u Třebíče poskytuje výhodné pobytové balíčky. Vybrat si můžete sportovně relaxační pobyt a naplánovat si víkend v přírodě. Třídenní sportovně relaxační pobyt: - relaxace ve wellness centru, pobyt se sportovními aktivitami, tenisový kurt, bowling - ubytování na dvě noci v moderním pokoji s terasou nebo balkonem včetně polopenze - parkování zdarma v podzemních garážích - celodenní vstup do wellness a fitness - 1x zapůjčení kol na půl dne pro oba - 2 hodiny tenisu nebo bowlingu Sportovně relaxační pobyty s komfortním ubytováním v zámeckém hotelu a relaxaci ve wellness a zažijete v prostředí hotelu Zámek Valeč.


Vícedenní firemní akce a školení s ubytováním pro zaměstnance na hotelu

Vícedenní firemní akce a školení s ubytováním pro zaměstnance na hotelu

Prostory Hotelu Hvězda Kroměříž jsou vhodné pro vícedenní firemní akce a školení, kdy je třeba počítat i s ubytováním pro zaměstnance. Na hotelu zajistíme i stravování pro zaměstnance během pobytu. Konferenční místnost na hotelu Hvězda je nová a moderně vybavená, k dispozici je dataprojektor a promítací plátno. V celém hotelu je zdarma bezdrátové Wi-Fi připojení k internetu. Parkování u hotelu je zdarma. Pro bližší informace nám zašlete mail, nebo nás kontaktujte telefonicky.


Komfortní levné ubytování s restaurací v penzionu-ideální pro pobyty s dětmi

Komfortní levné ubytování s restaurací v penzionu-ideální pro pobyty s dětmi

Pokud hledáte levné a současně komfortní a útulné ubytování v Kroměříži s restaurací pro hosty, dovolíme si Vás pozvat do rodinného Penzionu a restaurace Na Jízdárně. Díky prostředí a poloze je ideální pro rodinné pobyty s dětmi. V penzionu Vám celoročně poskytneme ubytování ve dvoulůžkových pokojích, Penzion Na Jízdárně je skvělá volba - čeká na vás komfortní ubytování a kvalitní kuchyně. Vlastní restaurace je součástí objektu. Přijeďte relaxovat v klidném prostředí s možností zajímavých výletů po okolí. Ideální pro rodinné pobyty s dětmi. Umístění na trase Podzámecká zahrada a Květná zahrada. Složení pokojů - celkem 17 lůžek: - ubytování ve dvoulůžkových a jednolůžkových pokojích - pokoje vybavené sprchou, umyvadlem, WC, televizorem, popřípadě ledničkou - možnost ubytování se psem. Restaurační provoz: - profesionální kuchyně s širokým výběrem jídel - zahradní restaurace - prostory k pořádání společenských a soukromých akcí - možnost pořádání oslav, večírků, rautů, svateb, rodinných oslav. Rezervaci můžete zadat z našeho webu na-jizdarne.cz nebo na tel.: 573342302.