Poptávám ubytování

Poptávám ubytování

Poptávám ubytování pro dva dospělé a dítě.
Hotel/penzion s vnitřním bazénem, dětskou hernou, snídaní.
Lokalita: Vysočina, jižní a východní Morava
Poptávka byla vložena dne:
03.03.2016 09:51

Platnost poptávky:
03.04.2016 09:46

Kontaktní osoba:
Ester Prokopová

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Brno-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Privátní wellness – parní kabina, infrasauna, vířivka, masáže

Privátní wellness – parní kabina, infrasauna, vířivka, masáže

Hledáte pohodové místo pro relaxaci? Toužíte poznávat krásy Žďárských vrchů a Vysočiny? Přijďte načerpat novou energii a zregenerovat tělo i duši do Hotelu U Hrocha ve Škrdlovicích u Velkého Dářka. Jaké služby nabízíme v rámci našeho Privátního wellness? - parní kabinu - infrasaunu - masážní vanu - chromoterapii - masáže (klasická, relaxační, medová, lávovými kameny) Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Hotel u letiště Praha 6 Ruzyně - pohodlné ubytování před odletem s non-stop recepcí

Hotel u letiště Praha 6 Ruzyně - pohodlné ubytování před odletem s non-stop recepcí

Máte před sebou pracovní či soukromou cestu s odletem v nevhodnou dobu a hledáte ubytování na Praze 6? Nebo je Váš let odložen a nechcete čekat v neútulné odletové hale? Hotel u pražského letiště Václava Havla se nachází přímo v Ruzyni a nabízí možnost krátkodobého i dlouhodobého ubytování v pokojích s klimatizací, vlastní koupelnou a toaletou a u vybraných pokojů také s vlastním kuchyňským koutem. Velkou výhodou pro časné odlety nebo odlety v noci je recepce s non-stop provozem. Načerpejte sílu a odpočiňte si před odletem v pohodlném a moderním prostředí Hotelu u pražského letiště Václava Havla.


Firemní akce, konference, ubytování a stravování v našem hotelu

Firemní akce, konference, ubytování a stravování v našem hotelu

Budova hotelu se nachází v blízkosti historického jádra města Telč, zapsaného na seznamu světového dědictví památek UNESCO. Kromě komfortního ubytování Vám zde umožníme pořádat konference, firemní nebo jiné společenské akce. Hotel disponuje prostorným konferenčním sálem s kapacitou 100 – 150 míst k sezení vybavený dataprojektorem, projekční stěnou a přenosným promítacím plátnem. Možností pro menší počet lidí je tzv. bílý salónek pro 30-40 osob, vybavený také přenosnou konferenční technikou, anebo banketní salónek ve stylu vinárny k akcím různého charakteru. Tento salónek je rozčleněn do tří částí – vstupní, hlavní zasedací místnost a galerie, až pro 100 hostů s atriem, které může mimo výše uvedené sloužit k posezení s grilováním, či firemním večírkům.


Levné ubytování v penzionu i s parkováním-v centru Holešova

Levné ubytování v penzionu i s parkováním-v centru Holešova

Pokud sháníte levné ubytování v penzionu poblíž Kroměříže i Zlína, přímo v centru Holešova je příjemný Penzion Hana. Ideální místo v centru města - nemusíte řešit parkování. U nás je ubytování pro hosty zajištěno s parkováním přímo ve dvoře penzionu. K dispozici je 6 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky: - 6 dvoulůžkových pokojů - 1 čtyřlůžkový pokoj - v každém pokoji je TV, WC a sprcha, Wi-fi připojení. V areálu penzionu můžete využít příjemného posezení ve vinárně nebo si zde uspořádat soukromou akci či oslavu. Z centra jsou pohodlně dostupné různé cíle vašich zájmů jak je např. poutní místo Svatý Hostýn, zámek a zámecká zahrada v Holešově, skanzen hanácké lidové architektury Rymice.


Ubytování ve vinařství – ubytování v penzionu s vinným sklípkem

Ubytování ve vinařství – ubytování v penzionu s vinným sklípkem

Pokud se chystáte vyrazit do Mikulova a hledáte ubytování ve vinařství, neváhejte a zarezervujte si ubytování v některém z penzionů vinařství VÍNO LÍPA MIKULOV s.r.o. Právě VÍNO LÍPA MIKULOV Vám poskytne ubytování v apartmánech či penzionu, jejichž součástí je i vinný sklípek, ve kterém si můžete vychutnat i degustaci vín z naší vlastní produkce. Vinařství VÍNO LÍPA MIKULOV s.r.o. Vám poskytne: - ubytování v některých z apartmánů, které se nacházejí v klidné části města Mikulov nedaleko historického centra s vlastním vinným sklípkem - ubytování v malebném penzionu Pastuška nedaleko Mikulova v tradičním moravském venkovském stylu s vlastním vinným sklípkem - degustace vín z vlastní produkce - ideální výchozí bod pro výlety za kulturními či přírodními památkami Jižní Moravy za či cyklovýlety - prostředí, které je zároveň vhodné pro ubytování rodin s dětmi


Masáže, odpočinek, sauna, lázně - wellness hotel Jihlava

Masáže, odpočinek, sauna, lázně - wellness hotel Jihlava

Hledáte hotel na Vysočině, který provozuje wellness a masáže? Neváhejte a navštivte nás. V našem hotelu Vám zajistíme ubytování a můžete využít našich wellness služeb. Provozujeme pivní lázně a masáže. Nabízíme také saunu a vířivou vanu, hydromasážní koupel. Pivní koupel kdy voda má teplotu zhruba 37°C a do vody se dávají různé přísady - například chmel, kvasnice nebo sladový šrot si jistě skvěle odpočinete. Tato koupel je výborná pro lidi trpící dermatologickými potížemi. Lázeň trvá asi 20 minut, potom se asi 25 minut odpočívá. Více informací najdete na webových stránkách.