Svařovací přípravky pro výrobní linku podvozku autobusu

Svařovací přípravky pro výrobní linku podvozku autobusu

Zhotovení výkresové dokumentace a výroba svařovacích přípravků pro podsestavu a sestavu podvozku autobusu pro projekt „ZAVEDENÍ VÝROBY NOVÝCH TYPŮ AUTOBUSŮ“ v rámci OP PIK programu INOVACE – VÝZVA 1 - OPERAČNÍ PROGRAM PODNIKÁNÍ A INOVACE PRO KONKURENCESCHOPNOST . Podrobnější specifikace předmětu zakázky je obsažena v zadávací dokumentaci.
Veřejná zakázka vložena:
26.02.2016 08:37

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Iveco Czech Republic, a.s.

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Ústí nad Orlicí

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
11.04.2016 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Iveco Czech Republic, a.s.

Zadavatel IČ:
48171131

Zadavatel ulice:
Dobrovského 74 - Pražské Předměstí

Zadavatel PSČ:
566 01

Zadavatel obec:
Vysoké Mýto

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34121000-1
Autobusy a autobusy pro dálkovou přepravu

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba, sestavení montážních celků - strojní celky, dopravníky, manipulátory

Výroba, sestavení montážních celků - strojní celky, dopravníky, manipulátory

Pro strojírenství vyrábí na zakázku společnost ZAKO Turčín Zlín-Březnice montážní celky i jednotlivé díly dle požadavků zákazníka. Strojní celky, dopravníky, manipulátory i celé výrobní linky vyrobíme dle zadané dokumentace, nebo navrhneme. Disponujeme kvalitním strojním vybavením. Vlastní výroba, sestavení montážních celků. Reference: - výroba strojů dle dodané dokumentace - dopravníky třísek a filtrační stanice k obráběcím strojům - manipulátory do papírenských provozů - výroba výpalků + normálie a nakupované polotovary - sestavení, montáž, kontrola.


Jednoúčelové stroje, automatické linky – projekce a výroba na zakázku

Jednoúčelové stroje, automatické linky – projekce a výroba na zakázku

Potřebujete zlepšit výrobní proces? Efektivní výroba šetří čas i peníze. Proto se vybavte kvalitními stroji od společnosti KEYDESIGN s.r.o. Specializujeme se na poskytování služeb v oblasti strojírenství a projektového engineeringu. Zhotovujeme jednoúčelové stroje na zakázku dle přání, potřeb a požadavků zákazníka. Vše navrhneme, vyvineme a vyrobíme. Dále se zaměřujeme na výrobu automatických linek pro různá průmyslová odvětví. Průmyslová automatizace se postupem času stává neodmyslitelnou součástí výroby, tak jděte s dobou a modernizujte své technologie a zařízení. Jsme schopni vylepšit i Váš stávající stroj a povýšit ho na lepší úroveň. Neváhejte a kontaktujte nás.


Výroba, dodávka otočných stolů  - samostatný celek nebo příslušenství k obráběcím strojům

Výroba, dodávka otočných stolů - samostatný celek nebo příslušenství k obráběcím strojům

Zakázkovou výrobu a dodávku otočných stolů vlastní produkce zajišťuje firma VTL Blansko, a.s. Tato zařízení lze použít jako samostatný funkční celek nebo jako příslušenství k různým typům obráběcích strojů. Otočné stoly se skládají z upínací desky, která disponuje T-drážkami pro upevnění čtyř a více upínacích čelistí a samotného lože. Deska je poháněna pomocí pastorkové náhonové skříně se dvěma motory - uspořádání Master-Slave. Co se týče uložení desky, ta je uložena axiálně na hydrostatickém ložisku a radiálně na valivém ložisku. Pro více informací o technických parametrech, výrobě a dodávce zařízení nás neváhejte kontaktovat.


Brigáda ve světové fabrice se strojírenským zaměřením

Brigáda ve světové fabrice se strojírenským zaměřením

Bühler CZ s.r.o. Žamberk, Ústí nad Orlicí Přijďte si vyzkoušet, jaké je to pracovat ve firmě Bühler CZ Žamberk. Pohled do zákulisí této firmy vám umožní brigáda, která vás zcela ohromí. Dostanete velkou příležitost zúročit vaše znalosti a dovednosti přímo v praxi a nebo se naučit i něco nového. Brigádníci, kteří v době letních prázdnin přicházejí pracovat do firmy Bühler CZ v Žamberku se mají na co těšit. Účastní se přímo výrobních procesů – odjehlování, práce v řezárně, práce v nástrojárně, CNC obráběcích center a výpočetní technika, montáž a plechová výroba. Pomůžeme vám si odnést jen ty nejhodnotnější zkušenosti do svého nového povolání. Těšíme se na vás Bühler CZ s.r.o. Žamberk, Ústí nad Orlicí.


Zámečnictví a kovovýroba – komplexní služby na zakázku

Zámečnictví a kovovýroba – komplexní služby na zakázku

Hledáte kvalitní služby zaměřující se na kovovýrobu a zámečnictví? Pak se obraťte na progresivní rodinnou společnost Zámečnictví Jaroslav Borůvka, působící ve Vladislavi, nedaleko Třebíče. Nabízíme komplexní služby v oblasti zámečnické výroby a zakázkové kovovýroby, od návrhu přes výrobu a povrchovou úpravu až po montáž. Díky široké nabídce výrobních možností (a finálních výrobků) firma disponuje možností přijímání zakázek a produktů pro potřeby průmyslu, interiérového a exteriérového designu, zemědělství, stavebnictví, dopravy, restauratérství a mnoho dalších odvětví výroby, obchodu a služeb. Našimi zákazníky jsou velké podniky, drobné provozy i domácnosti. Rozmanitost a kvalita dodávek a realizací se opírají o technicky i řemeslně plně zabezpečené zázemí, které je podmínkou pro operativní a všestrannou nabídku naší firmy. Využijte našich dlouholetých zkušeností v zakázkové kovovýrobě. Neváhejte nás kontaktovat.


Precizní kovoobrábění Valašské Meziříčí, obrábění kovů, soustružení,  frézování kovů

Precizní kovoobrábění Valašské Meziříčí, obrábění kovů, soustružení, frézování kovů

Společnost Ladislav Zubr - Kovo poskytuje komplexní služby v oblasti kovoobrábění. Provádíme soustružení a frézování včetně obrábění. Kvalita v malých i velkých výrobních sériích. Naši firmu naleznete na adrese Bynina 101, Valašské Meziříčí. Své služby poskytujeme v rámci celé ČR. Služby, práce: - kovovýroba - kovoobrábění - obrábění kovů - soustružení - frézování. Pokud Vás nabídka služeb zaujala, neváhejte mě oslovit. Svým zákazníkům zhotovíme a opracujeme kvalitní výrobky dle jejich požadavků.