Poptáváme dodávku a montáž komínů pro rekonstrukci kotelny

Poptáváme dodávku a montáž komínů pro rekonstrukci kotelny

Dobrý den,

Žádám Vás tímto o vypracování cenové nabídky na dodávku a montáž komínů dle níže uvedené specifikace.

Vaši nabídku očekávám do 22.2.2016.
Budete-li schopni tuto zpracovat dříve, budu moc rád. Jedná se o rekonstrukci kotelny v Jičíně.

Specifikace:
Tlumič hluku
1200/800-3000 Nr 17 240 2mm - vnitřní, 3ks

Tlumič hluku 1200/800-2000 Nr 17 240 2mm -venkovní 3ks

Konstrukce tlumičů vnitřní 3 ks
Konstrukce tlumičů venkovní 3 ks
Montáž tlumiče - vnitřní 3 ks
Montáž tlumiče - venkovní 3 ksDěkuji
Jan Procházka
Poptávka byla vložena dne:
18.02.2016 12:12

Platnost poptávky:
03.03.2016 12:10

Kontaktní osoba:
Jan Procházka

Kontaktní email:

Telefon:
+420 725 131 633

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Revize, čištění, vložkování, frézování komínů od profesionálů

Revize, čištění, vložkování, frézování komínů od profesionálů

Potřebujete vyvložkovat, vyfrézovat komín nebo provést jeho revizi? Můžete se obrátit na ostravské Kominictví Papík s.r.o., které má dvacetileté zkušenosti v oboru a odvádí precizní a kvalitní práci. Každý komín je zapotřebí alespoň jednou ročně kontrolovat a vyčistit, protože neudržované komíny způsobují vznik požáru. Zajistíme Vám tyto kominické práce: - vložkování komínu - do stávajícího zděného komínového průduchu se vkládá ochranná komínová vložka, která slouží pro bezpečný odvod spalin od spotřebičů na pevná, plynná a kapalná paliva - frézování - zásah do komínového zdiva, provádí se pouze po předběžné prohlídce - pravidelná kontrola a čištění komínu a spalinových cest včetně hlídání termínu - stavba nových komínů - opravy, montáž, prodej komínů - revize - zkoušení těsnosti komínu - prohlídky inspekční kamerou. Ať už máte dům, chalupu či bytovou jednotku, zajistěte si revizi komínu i odbornou kontrolu včas!


Výstavba komínů Teplice – od vypracování návrhu až po realizaci

Výstavba komínů Teplice – od vypracování návrhu až po realizaci

Výstavbou komínů od návrhu po realizaci se zabývá spolehlivá společnost PRIMATEP s.r.o. z Teplic. Komín je důležitou a neodmyslitelnou součástí domů. Jeho správné fungování je důležité pro správný odvod spalin a pro bezpečnost obyvatel domu i kvůli domu samotnému. Výstavba komínu v novostavbách i při rekonstrukcích domů či velkých objektů bude se službami společnosti PRIMATEP s.r.o. zajištěna profesionály, kteří mají o oboru mnoho let praxe. Pokud Vás naše nabídka zaujala nebo pokud máte k návrhům a samotné realizaci výstavby komínů dotazy, neváhejte prosím kontaktovat společnost PRIMTEP s.r.o. z Teplic.


Revize komínů Teplice – jednorázové i pravidelné čištění spalinových cest

Revize komínů Teplice – jednorázové i pravidelné čištění spalinových cest

Odborná revize komínů je nutná vždy, když dojde k havárii komína, k vyhoření sazí, při výměně spotřebiče nebo před kolaudací. Revize komínů a jednorázové či pravidelné kontroly a čištění spalinových cest nabízí v Teplicích a okolí spolehlivá firma PRIMATEP s.r.o. Při odborné revizi se zjišťuje aktuální stav spalinových cest a v případě závad se doporučí vhodný postup k odstranění. Správná funkčnost spalinových cest je zásadní podmínkou pro bezpečné užívání objektů. Chcete-li mít záruku, že komín na Vašem objektu je v pořádku, kontaktuje firmu PRIMATEP s.r.o.


Vrtání a vložkování komínů od profesionální kominické firmy

Vrtání a vložkování komínů od profesionální kominické firmy

Hledáte kvalitní firmu, která provádí vložkování či vrtání komínů? Pak jste na správném místě. Společnost Komíny - Krby Luboš Czyž jsou profesionálové ve svém oboru a ke každému zákazníkovi přistupují individuálně, společně se snahou vždy najít optimální řešení. Zajistí Vám vrtání komínů pro následné vyvložkování keramickými nebo nerezovými vložkami. Díky tomu, že se vrtání provádí za proplachu s použitím vody, nedochází k prašnosti a zároveň vzniká minimum vibrací zdiva a otřesů. Při vrtání nám pomáhá technologie Husqvarna a diamantové korunkové jádrové vrtáky. Maximální odchylka vrtu je 3-4 cm při délce vrtu 15 metrů. Zakázky realizujeme po celém Moravskoslezském kraji - v okresech Ostrava, Frýdek-Místek, Karviná, Nový Jičín, Opava, Bruntál.


Čištění, kontrola, revize komínů - vše vyřeší kominík z Kominictví Koníček

Čištění, kontrola, revize komínů - vše vyřeší kominík z Kominictví Koníček

Kominictví Koníček provádí veškeré služby v oblasti komínů. Nabízí kominické práce, kontroly a čištění komínů dle vyhlášky, vložkování komínů i revize spalinových cest. Postará se, aby váš komín vždy bezpečně fungoval a splňoval všechny předpisy. Chcete předejít poruchám komínu? Hledáte osvědčeného kominíka? Obraťte se na Kominictví Koníček, který má dlouholeté zkušenosti v oblasti kominictví a s rekonstrukcí spalinových cest. Vždy vám zajistí bezproblémový a bezpečný provoz všech odtahů spalin. Kominické práce: - kontrola komínů dle NV 91/2010 Sb. - čistění komínů - kontrola komínových průduchů - revize spalinových cest - stavba nových zděných systémových komínů - vložkování komínů - montáže nových komínových systémů - montáž ocelových nerezových komínů - opravy stávajících komínových těles - poradenská činnost v oblasti kominictví. Nepodceňujte péči o komín. Pravidelná kontrola komínu se vám vyplatí. Profesionální kominické práce provádí kominictví Koníček, který působí v okolí Uherského Brodu a Uherského Hradiště.


Vložkování komínů a rekonstrukce spalinových cest Praha – bezpečný odvod spalin

Vložkování komínů a rekonstrukce spalinových cest Praha – bezpečný odvod spalin

Vlastníte dům, jehož vytápění je zcela závislé na dobrém stavu spalinových cest? Pokud ano, jistě přemýšlíte, jak zajistit co nejbezpečnější odvod spalin od spotřebičů do ovzduší. Odborníci z firma Josef Bělina z Prahy nabízejí služby kompletní rekonstrukce spalinových cest nebo samostatného vložkování komínů. Součástí služeb je sondování, což je zjištění průchodnosti komínových průduch a následné ověření možnosti instalace průduchové komínové vložky. Myslete na svou bezpečnost při vytápění a kontaktujte Josef Bělina s dotazy na rekonstrukce spalinových cest nebo samostatného vložkování komínů.