Poptávám kosmetický zákrok

Poptávám kosmetický zákrok

Mám zájem o zákrok podobný lyposukci, kterou nemohu údajně absolvovat z důvodu kardiostimulátoru. Stimulátor mám již několik let, opakovaná výměna bez problémů. V břišní partii jsem hrozně silná, dieta se nedaří. Odpověď jen z odborného zdravotnického zařízení (státní nebo soukromé). Přijedu kamkoliv.
Poptávka byla vložena dne:
05.02.2016 09:22

Platnost poptávky:
05.03.2016 08:32

Kontaktní osoba:
Milena Čermáková

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Liberec

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Levitovo centrum následné péče s chirurgickou ambulancí, dlouhodobá péče Nemocnice Hořice

Levitovo centrum následné péče s chirurgickou ambulancí, dlouhodobá péče Nemocnice Hořice

Dlouhodobou léčebnou i rehabilitační péči pro pacienty bez rozdílu věku poskytuje Městská nemocnice Hořice v Podkrkonoší. Společně s Levitovým centrem následné péče zajišťujeme lékařskou péči pacientům, kteří vyžadují dlouhodobou rehabilitační a ošetřovatelskou péči, jež nelze vykonávat ambulantně. Naším hlavním cílem je obnova fyzického a duševního zdraví pacientů v rámci jejich konkrétního onemocnění. Patříme mezi moderní pracoviště s dostatečnou kapacitou lůžek, 24 hodinovou chirurgickou ambulancí, biochemickou laboratoří i interní ambulancí. Jsme tým zkušených profesionálů, kteří jsou připraveni kdykoli pomoct, a to i nad rámec svých povinností. Zakládáme si nejen na kvalitní lékařské péči, ale rovněž na vstřícném jednání a individuálním přístupu k pacientům i jejich rodinám.


Zdravotnické zařízení Bor, poliklinika, ambulance, lékařské ordinace

Zdravotnické zařízení Bor, poliklinika, ambulance, lékařské ordinace

Potřebujete speciální vyšetření či praktického lékaře? Pokud chcete mít komplexní zdravotní služby bez dlouhého cestování mezi jednotlivými pracovišti, tak navštivte Polikliniku Bor v okrese Tachov, která má ambulance praktických i specializovaných doktorů v jedné budově. Pod jednou střechou mají ordinace praktičtí lékaři pro dospělé i děti, závodní lékaři či stomatologové. Dále zajišťujeme gynekologickou, chirurgickou, kožní, ortopedickou, oční, urologickou a ORL ambulanci. Provozujeme i pracoviště rehabilitace, fyzioterapie, RTG, sonograf, laboratoře, zubní laboratoř, neurologie a dermatologie. U nás dostanete kvalitní ambulantní lékařskou péči od A do Z.


Dětská osteologie - osteologická ambulance pro prevenci, léčbu osteoporózy

Dětská osteologie - osteologická ambulance pro prevenci, léčbu osteoporózy

Odbornou péči v oblasti Osteologie poskytuje společnost Mediekos Ambulance, s.r.o., která má několik specializovaných pracovišť na léčbu i prevenci osteoporózy ve Zlínském Kraji - Kroměříž, Zlín, Vsetín. Dětská osteologická ambulance má v péči velký počet dětských pacientů, poskytuje péči dětem od 1 roku do 19 let. Služby: - diagnostika osteoporózy - terapie - monitorování léčby. Po ukončení léčby přechází pacient na preventivní režim. Řídnutí kostí má více příčin - setkáváme se s různými diagnózami: - metabolické onemocnění kostí - sekundární osteoporóza související s dalším onemocněním. S problémy spadajícími do oblasti osteologie i v rámci prevence osteoporózy se obraťte na naši ambulanci ve Zlíně, či osteoambulanci v Kroměříži, Vsetíně, Bruntále či Ostravě.


Zdravotní středisko, poliklinika, Litvínov - nestátní zdravotnické zařízení

Zdravotní středisko, poliklinika, Litvínov - nestátní zdravotnické zařízení

Naše zdravotní středisko disponuje poliklinikou s ambulantní a závodní zdravotní péčí, dále provádíme speciální zákroky a naše pacienty léčíme i ve vlastním sanatoriu. Specializujeme se na: - ambulantní péči: praktičtí lékaři, zubní ordinace, interní a neurologická ordinace, chirurgie, oční, plicní, EEG a RDG vyšetření, biochemie, hematologie a rehabilitace - závodní péči: preventivní prohlídky, zdravotní dokumentace zaměstnanců, lékařské posudky, zdravotní způsobilost, hygienická opatření a další - speciální péči: vstupní a výstupní prohlídky, zdravotní průkaz, oprávnění pro jeřábníky a svářeče, zdravotní způsobilost k obsluze kotlů, mimořádné prohlídky a dále Pacienti si mohou přijít odpočinout a zregenerovat své tělo i do sanatoria, které se nachází v Meziboří v malebné krajině Krušných hor. Zdravotní středisko disponuje kapacitou až 60 lůžek a místo u nás najdou pacienti, které trápí bolesti zad nebo dýchací obtíže, případně mají problémy s páteří, či se léčí po úrazu. Nabízíme kompletní servis zdravotní péče, o pacienty se u nás starají zaměstnanci s dlouholetou praxí. Klademe důraz na to, aby se u nás klienti cítili příjemně a odpočinuli si. Vybírat si můžete z nejrůznějších relaxačních a rehabilitačních pobytů, které vám sestavíme na míru. Netrapte se návštěvou vaší staré polikliniky a vyzkoušejte naše zdravotní středisko. Přijďte osobně vyzkoušet naši zdravotní péči, případně ji dopřejte vašim zaměstnancům. Mezi naše spokojené zákazníky patří společnosti Chemopetrol, Unipetrol, či Kapka 97.


Ošetření rukou a nohou, pedikúra, manikúra v centru Brna

Ošetření rukou a nohou, pedikúra, manikúra v centru Brna

Hledáte v centru Brna kvalitní pedikérku a manikérku, která Vám provede ošetření rukou a nohou při jedné návštěvě? Pak se neváhejte zastavit do našeho kosmetického salonu, kde se o Vás postaráme! Poskytujeme veškeré kosmetické a dermatologické služby. Náš odborně školený personál Vám poskytne masáže, manikúru, pedikúru, p-shine, parafínové zábaly, lakování a zdobení nehtů, masáž rukou, speciální kúry na zpevnění nehtů díky kterým se Vám nehty nebudou lámat, ale i kosmetické ošetření obličeje, permanentní make-up, vyplnění vrásek ad. Kompletní nabídku našich služeb naleznete na našich webových stránkách.


Diagnostické centrum - ultrazvuk, mamograf k prevenci rakoviny prsu

Diagnostické centrum - ultrazvuk, mamograf k prevenci rakoviny prsu

Ultrazvuk i mamograf slouží k prevenci rakoviny prsu - neváhejte se objednat na vyšetření prsu do diagnostického centra ProMedica spol. s r.o. v Prostějově. Díky mamografu můžeme odhalit nádor prsu i v počátečním stádiu. Aby byl výsledek co nejvíce přesný, pak je nutné vyšetření doplnit i ultrazvukem. Ultrazvukové vyšetření je obvykle metodou číslo jedna u mladých žen s příznaky onemocnění prsu. U žen nad 40 let věku je základní metodou vždy mamografie. V našem diagnostickém centru v Prostějově vám vždy zajistíme ty nejlepší služby a spolehlivé vyšetření - počítačová CT tomografie, intervenční zákroky, ultrazvuková vyšetření, ozonotherapie, mamografická vyšetření a další.