Pastovité omítky, podlahové stěrky, omítkové štuky, malty, betony v e-shopu

Tomeš VSH s.r.o. výroba stavebních hmot

Pastovité omítky, podlahové stěrky, omítkové štuky, malty, betony v e-shopu

Chcete mít doma nebo v práci krásné a kvalitní stěny a podlahy? Pak vyzkoušejte produkty od společnosti Tomeš VSH, která je předním českým výrobcem a prodejcem stavebních hmot. Nabízíme vám různé druhy omítek, štuk, malt, betonů a stěrek, které jsou prodyšné, odolné, barevné a snadno se aplikují. Můžete si vybrat z více než 2000 odstínů omítek a zvolit si zatíranou nebo rýhovanou úpravu. Tyto produkty se hodí jak na fasády, tak na interiéry, zateplení nebo opravy.

Poptávám sjezdové lyže

Poptávám sjezdové lyže

Poptávám sjezdové lyže. Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
19.01.2016 09:43

Platnost poptávky:
19.02.2016 09:40

Kontaktní osoba:
simeckovi.hrobice @seznam.cz


Telefon:
+420 737 671 989

Předpokládaná cena:
7 000 Kč

Okres:
Zlín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Seřízení, prodej, půjčovna lyží, lyžařského vybavení - nové i použité zboží

Seřízení, prodej, půjčovna lyží, lyžařského vybavení - nové i použité zboží

Rekreační i sportovní lyžaři si přijdou na své na prodejně firmy TK SPORT - Dušan Mihel v Uherském Brodu. Na prodej máme lyžařské vybavení i snowboardové vybavení. Zájemcům z regionu Uherské Hradiště je k dispozici naše půjčovna lyží, potřeb pro lyžování, snowboarding. Poskytujeme i lyžařský servis - seřízení lyží. Pokud si pořídíte vybavení v TK SPORT, na horách zazáříte. Prodej: - sjezdové lyže, běžky - snowboardy - lyžařské, běžkové, snowboardové boty - sjezdové, běžecké hole - helmy - další vybavení. Půjčovna, zapůjčení: - lyží, snowboardů - boty na lyže, snowboard - potřeby přo lyžování, snowboarding. Lyžařský servis: - seřízení lyží - montáž, seřízení vázání - broušení hran - voskování skluznice.


Broušení bruslí, servis lyží - voskování, seřízení vázání na lyže i snowboard

Broušení bruslí, servis lyží - voskování, seřízení vázání na lyže i snowboard

Zima klepe na dveře a na prodejně SENZA Sport ve Starém Městě u Uherského Hradiště jsme připraveni - provádíme broušení bruslí na počkání, pokud nechcete čekat dlouho na servis lyží, přineste nám své lyže na voskování a seřízení vázání co nejdříve. Připravíme Vaše lyže, snowboard i brusle na zimní sezónu. Servisní práce: - malý či velký servis u sjezdových lyží, běžek, snowboardů - montáž, demontáž a seřízení sjezdového, běžkového vázání - montáž, seřízení vázání na snowboard - voskování lyží - broušení bruslí - nové i použité.


Zapůjčení, prodej nových, použitých lyží, snowboardů - půjčovna lyžařského vybavení, skialpinistického vybavení a servis

Zapůjčení, prodej nových, použitých lyží, snowboardů - půjčovna lyžařského vybavení, skialpinistického vybavení a servis

Kvalitní lyžařské vybavení pořídíte ve Ski Sport Hofman Zlín. V průběhu zimní sezóny máme velký výběr nových i použitých lyží a snowboardů, které jsou na prodej a vybrané modely k zapůjčení. Náš servis je zájemcům z regionu Zlínský kraj také k dispozici. Půjčovna nabízí víkendový i několikadenní pronájem. Pokud patříte mezi příležitostné lyžaře, nebo chcete vybavit své dítě na lyžařský kurz nebo zimní dovolenou, doporučujeme přijít co nejdříve, kdy je výběr mnoha modelů, délek lyží i velikostí bot. Nyní půjčujeme i skalpinistickou výbavu i běžky. Je možné zakoupit, nebo se domluvit na celoroční zapůjčení lyžařského či snowboardového setu pro děti i dospělé. Na prodejně kromě základního vybavení (lyže, snowboardy, boty, helmy, hole) pořídíte i lyžařské oblečení, brýle a další doplňky. Navštívit nás můžete na dvou adresách: -Nám. T.G.Masaryka 2433, Zlín -Slovenská 2851, Zlín. Na obou provozovnách poskytujeme i špičkový ski servis na značkových strojích.


Půjčovna, servis lyží, lyžáky Nordica, lyže ELAN, SPORTEM na prodej

Půjčovna, servis lyží, lyžáky Nordica, lyže ELAN, SPORTEM na prodej

Široké spektrum nového i bazarového lyžařského vybavení najdete na prodejně SENZA Sport s.r.o. ve Starém Městě u Uherského Hradiště. Provádíme i servis lyží. Na prodej máme nové lyže Elan, Sportem i dalších značek, lyžáky Nordica. V bazaru najdete použité zboží mnoha značek. Naše půjčovna lyží je Vám k dispozici, pokud potřebujete krátkodobě půjčit vybavení na lyžařský kurz či zimní dovolenou na horách. Zapůjčíme vše pro sjezdové lyžování, snowboarding i běžky. Na prodejně se obraťte na naše vyškolené prodejce, při pořízení nového lyžařského vybavení Vám rádi poradí.


Lyžařský carvingový trenažér – lepší kondice pro začátečníky i pokročilé

Lyžařský carvingový trenažér – lepší kondice pro začátečníky i pokročilé

Chcete si cvičit své lyžařské dovednosti celoročně? Potřebujete zlepšit svůj postoj a koordinaci? Pak využijte lyžařského carvingového trenažéru spolku CDU SPORT Ostrava, který se stará o sportovní využití začátečníků i pokročilých. Carvingový trenažér umožňuje celoročně cvičit postoj, koordinaci a zlepšovat kondici. Délka oblouku 220 cm přihlíží jak k začátečníkům, tak závodním lyžařům. Cvičení na trenažéru je možné v sálové obuvi a k dispozici budete mít videa se cviky. Neváhejte a zarezervujte si carvingový trenažér ještě dnes!


Tvarování lyžařské obuvi, úprava vnitřních stélek - bootfitting

Tvarování lyžařské obuvi, úprava vnitřních stélek - bootfitting

Pokud chcete mít jistotu, že Vám lyžařské boty budou sedět na nohou a nebude nic tlačit, domluvte si tvarování lyžařské obuvi na prodejně TK SPORT v Uherském Brodě. Metoda bootfitting spočívá v úpravě vnitřních stélek i skeletu. Tvarování lyžařských bot provádíme individuálně - na míru. Lyžáky se upravují na bázi tepelného přizpůsobení skeletu, ten se vytvaruje přesně podle vašeho chodidla - úprava v oblasti nártu, kotníku či na vnější straně na malíkové hraně. Také lze přizpůsobit vnitřní botičku, v případě velké těsnosti. Po úpravě vnitřní stélky bude lyžařská obuv opravdu pohodlná a Vy si tak bez bolesti užijete radost z jízdy.