Konzervatoř Jana Deyla a střední škola pro zrakově postižené – celková rekonstrukce objektu

Konzervatoř Jana Deyla a střední škola pro zrakově postižené – celková rekonstrukce objektu

Předmětem plnění veřejné zakázky je kompletní rekonstrukce všech podlaží památkově chráněné nemovitosti v Praze 1, na Malé Straně, v ulici Lázeňské čp. 482/5, který zadavatel využívá pro výuku a internát s potřebným sociálním, hygienickým a kancelářským zázemím pro provoz zadavatele. V objektu se bude měnit pouze dílčí dispozice. Největší dispoziční změna bude v 5. NP, kde budou vybudovány učebny. Komíny budou zachovány, budou opraveny. Okna v objektu budou repasována nebo nahrazena kopiemi. Fasáda objektu bude zbavena nečistot, opravena a opatřena novým nátěrem. Navržena je výměna stávající střešní krytiny, na celé střeše bude provedena pálená krytina – korunově skládaná bobrovka. Veškeré klempířské prvky budou provedeny z měděného plechu. Vymění se veškeré elektroinstalace včetně osvětlení. Bude provedena kompletní výměna otopných těles a rozvodů, nebude se navrhovat nová kotelna, využije se stávající z objektu Lázeňská 3 a odtud se napojí nové rozvody. Zdravotní instalace bude vyměněna a osadí se nové zařizovací předměty. V 1. p.p. bude zhotovena výtahová šachta pro osobní výtah, která bude v dojezdové části železobetonová monolitická ukončená v rovině podlahy 1.N.P. Do vyšších podlaží je navržena lehká ocelová prostorová konstrukce výtahové šachty s opláštěním dřevovláknitými deskami se zvukovou izolací. Konstrukce výtahu a zaklopení budou upřesněny podle požadavků dodavatele technologie včetně zásahů do navazujících konstrukcí.
Blíže viz Zadávací dokumentace.
Veřejná zakázka vložena:
14.01.2016 08:20

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Konzervatoř Jana Deyla a střední škola pro zrakově postižené, Praha 1, Maltézské

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Platnost veřejné zakázky:
05.02.2016 00:00

Cena veřejné zkázky:
43 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Konzervatoř Jana Deyla a střední škola pro zrakově postižené, Praha 1, Maltézské

Zadavatel IČ:
61387339

Zadavatel ulice:
Maltézské nám. 14

Zadavatel PSČ:
118 44

Zadavatel obec:
Praha 1

Kontaktní osoba:
Mgr. Roman Novotný

Zadavatel telefon:
+420 776 031 697

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.kjd.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Opravný formulář č.1

Opravný formulář č.2

Opravný formulář č.3

Opravný formulář č.4

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavební práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej a montáž klimatizace, odborné poradenství, realizace klimatizačního zařízení

Prodej a montáž klimatizace, odborné poradenství, realizace klimatizačního zařízení

Chcete si pořídit klimatizaci? Neváhejte a nechte si namontovat klimatizaci od profesionálů! Jihomoravská společnost KlimaTechnik s.r.o. sídlící ve Strážnici, okr. Hodonín, se mimo jiné zabývá i prodejem klimatizací. Zajišťujeme montáže klimatizací a klimatizačních jednotek od renomovaných výrobců, montáže na klíč a to včetně stavebních prací, součástí služeb je i pravidelný servis zařízení. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naši provozovnu ve Strážnici na ulici Nádražní.


Výstavba a úpravy průmyslových objektů a administrativních budov

Výstavba a úpravy průmyslových objektů a administrativních budov

Firma EKOČEK s.r.o. sídlící v Jiřicích u Miroslavi provádí různorodé stavební činnosti v celém Jihomoravském kraji. V oblasti nebytové výstavby se pak tato zkušená stavební firma zabývá několika stavebními činnostmi: - úpravami nebytových prostor v administrativních budovách - rekonstrukcí průmyslových hal - výstavbou průmyslových hal - dodávkou administrativních vestavků průmyslových hal Potřebujete-li provést některou z těchto stavebních činností a navíc hledáte zkušenou a spolehlivou stavební firmu, neváhejte a obraťte se na stavební firmu EKOČEk s.r.o.


Instalatérské práce, voda, topení, plyn, montáž kotlů, Vsetínsko

Instalatérské práce, voda, topení, plyn, montáž kotlů, Vsetínsko

Potřebujete kvalitně provést instalatérské práce při novostavbě či rekonstrukci stavebního objektu? Na tuto činnost se zaměřuje společnost Pavla Jaška, sídlící v obci Huslenky v okrese Vsetín. Naší specializací je realizace rozvodů vody, odpadů, kanalizace, topení a plynu. Provádíme montáže plynových, kondenzačních a elektro kotlů, radiátorů, otopných systémů, bojlerů, průtokových ohřívačů, umyvadel, kuchyňských dřezů, baterií, WC, praček, myček nádobí a jiných spotřebičů. Rozvody a instalace provádíme z různých, vysoce kvalitních materiálů vždy dle požadavků zákazníka. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat, rádi Vám poradíme a vytvoříme cenovou nabídku.


Aplikace protipožárních nátěrů dřevěných konstrukcí

Aplikace protipožárních nátěrů dřevěných konstrukcí

Společnost KROVYS s.r.o. sídlící v Telči provádí kromě tesařských, truhlářských, klempířských a pokrývačských prací i protipožární nátěry dřevěných konstrukcí. Díky aplikaci protipožárního nátěru máte jistotu zvýšení požární odolnosti dřevěných konstrukcí. Chcete-li uchránit vaši dřevěnou konstrukci proti požáru a hledáte-li spolehlivou firmu, která provádí aplikace protipožárních nátěrů, obraťte se na právě na firmu KROVYS s.r.o., která je držitelem certifikátu aplikace protipožárních nátěrů na dřevěné konstrukce.


Prodej, montáž a servis klimatizací a vzduchotechniky

Prodej, montáž a servis klimatizací a vzduchotechniky

Namontujeme kvalitní vzduchotechniku do bytu, domu, kanceláře a výrobní a průmyslové haly! Znojemská společnost MEDICASTO servis, s.r.o. se zabývá nejen prodejem, ale i montáží a servisem klimatizací a vzduchotechnických zařízení. Zdarma navrhneme cenovou kalkulaci na dodávku klimatizace, větrání a tepelných čerpadel. Zajistíme odbornou montáž vyškolenými pracovníky a následně provedeme i záruční a pozáruční servis klimatizace. Prodáváme, montujeme a provádíme servis klimatizací zn. FUJITSU a TOSHIBA. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naši provozovnu ve Znojmě.


Ceny malířských a tapetářských prací přesně zjistíte pomocí on-line kalkulačky - nezávazně

Ceny malířských a tapetářských prací přesně zjistíte pomocí on-line kalkulačky - nezávazně

Máte před sebou malování bytu, kanceláře nebo jiných prostor a chcete pozvat odbornou firmu? Obáváte se však konečné cenové kalkulace? S on-line kalkulačkou, kterou naleznete na stránkách firmy Kapitán Praha s.r.o., zjistíte přesné ceny malířských a tapetářských prací z pohodlí domova ještě před samotnou objednávkou. Obsluha on-line kalkulačky je jednoduchá a rychlá, potřebujete vědět pouze rozměry místností a rozsah požadovaných služeb. Podrobný návod počítá i s možností atypických místností. Cenová kalkulace je naprosto nezávazná a platná pouze pro zakázky firmy Kapitán Praha s.r.o.