Poptávám nádrž na vodu

Poptávám nádrž na vodu

Poptávám nádrž na vodu na 20m3(popř.2x10m3). Nádrž by měla být samonosná a měla by mít uzamykatelný vstup, včetně strojovny(délka 2m, šířka 2m, výška 1, 5m). Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
11.01.2016 13:33

Platnost poptávky:
11.02.2016 13:27

Kontaktní osoba:
Radovan Vičar

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Prostějov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Nádoby na kontaminovaný odpad – různé velikosti

Nádoby na kontaminovaný odpad – různé velikosti

Kontaminovaný odpad jako jsou injekční stříkačky, jehly, špičky nebo zkumavky produkuje každý den každá laboratoř nebo lékařská ordinace. Tento odpad nepaří do běžného komunálního odpadu, vyžaduje certifikované nádoby na kontaminovaný odpad. Široký výběr nádob na kontaminovaný odpad s bezpečnostně uzavíratelnými víky o různých objemech pro laboratoře a ambulance zakoupíte na eshopu společnosti BIOGEN PRAHA s.r.o.


Montáž a instalace retenčních nádrží, jímek, žump

Montáž a instalace retenčních nádrží, jímek, žump

Potřebujete zajistit montáž a instalaci retenční nádrže, jímky či žumpy? Hledáte vhodnou firmu působící v okolí Třebíče? Už hledat nemusíte, oslovte společnost VESAS s.r.o., která je vybavena kvalitním strojovým a vozovým parkem! Zajistíme veškeré potřebné výkopové a stavební práce v souvislosti s montáží a instalací jímek, žump a retenčních nádrží: - zaměření prostoru - výkop - instalace a zapojení jímky, septiku, retenční nádrže - odvoz vytěžené zeminy - případné terénní úpravy Rádi byste se dozvěděli více informací? Kontaktujte nás!


Výroba kompostéry, kompostovací sila z recyklovaného plastu  - pomoc při kompostování

Výroba kompostéry, kompostovací sila z recyklovaného plastu - pomoc při kompostování

Kompostéry vyráběné beze dna pro lepší styk s půdou a přístup mikroorganismů jsou opatřeny víkem s otočným ventilem pro regulaci vzduchu, bočními dvířky pro vyjímání kompostu a provzdušňovacími otvory. Regenerát HDPE, ze kterého jsou kompostéry a kompostovací sila od firmy JELÍNEK - TRADING spol. s r.o. vyrobeny, je tepelně stálý materiál, jenž lze použít v rozmezí teplot od -80°C až do +110°C a je tak vhodný k celoročnímu venkovnímu použití. Vyberte si z široké nabídky výrobků a kompustujte s firmou JELÍNEK - TRADING spol. s r.o.!


Výroba a prodej kvalitních podzemních i nadzemních nádrží pro zadržení dešťové vody

Výroba a prodej kvalitních podzemních i nadzemních nádrží pro zadržení dešťové vody

Sháníte kvalitní podzemní nebo nadzemní nádrž na hromadný sběr dešťové vody? Pak neváhejte a obraťte se na společnost ITMS plast s.r.o. Specializujeme se na výrobu a prodej právě takovýchto nádrží na vodu, septiků, odpadních jímek a dále také na výrobu bazénů a podzemních plastových sklepů. Naše plastové nádrže jsou určeny k hromadnému sběru dešťové vody, kterou dále může využít k dalším účelům, jako je například údržba zeleně, mytí vozu, a další. Dle přání zákazníka jsme schopni vyrobit všechny možné provedení. Proto neváhejte a obraťte se na nás. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Jímání dešťových vod – zásobníky a systémy pro zadržování a využití dešťové vody

Jímání dešťových vod – zásobníky a systémy pro zadržování a využití dešťové vody

Chcete snížit ve vaší domácnosti spotřebu pitné vody? Uvažujete o tom, jak efektivně využívat dešťovou vodu pro provoz domácnosti a hledáte firmu, která by Vám pomohla s instalací systému pro zadržování dešťové vody? V tomto případě se obraťte na stavební společnost VESAS z Třebíče. Firma VESAS je schopná navrhnout a následně realizovat různá řešení pro využití dešťové vody: - podzemní plastové jímky na dešťovou vodu - velkoobjemové plastové jímky na dešťovou vodu - nízké plastové nádrže k zadržování a skladování dešťové vody - sestavy nádrží na využití dešťové vody při splachování a praní. - sestavy nádrží s čerpadlem na zalévání zahrady - vsakovací jímky


Moderní výrobky z antikorozních materiálů, výrobky z oceli, prodej

Moderní výrobky z antikorozních materiálů, výrobky z oceli, prodej

Máte rádi nové a moderní výrobky a hledáte firmu, která vám vyrobí moderní výrobky z antikorozních materiálů, z oceli a nerezové oceli? Pak se obraťte na společnost NIRO-INOX spol. s.r.o., která sídlí v obci Zaječí na jižní Moravě. Naše společnost se přímo specializuje na výrobu z nerezového a antikorozního materiálu. Vyrobíme výrobky také z oceli a nerezové oceli. Mezi naše nejvíce vyráběné produkty patří: -Kontejnery, potravinářské kontejnery, míchací nádoby, transportní nádoby,tlakové nádoby, cejchované nádoby, nádrže na víno, homogenizátory, duplikátory, výroba strojů pro potravinářský průmysl. Pro více informací o výrobcích z antikorozního materiálu nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky.