Obstaranie špeciálneho nákladného automobilu a nakladača

Obstaranie špeciálneho nákladného automobilu a nakladača

Predmetom zákazky je nákup špeciálneho nákladného automobilu na prevoz živých moriek a nakladača - podrobné vymedzenie predmetu zákazky je súčasťou súťažných podkladov.
Veřejná zakázka vložena:
11.01.2016 07:38

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
BRANKO SLOVAKIA, a.s.

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
08.03.2016 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
BRANKO SLOVAKIA, a.s.

Zadavatel IČ:
45383839

Zadavatel ulice:
Novozámocká 184

Zadavatel PSČ:
949 05

Zadavatel obec:
Nitra - Dolné Krškany

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34130000-7
Motorové vozidlá na prepravu tovaru

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kontejnerové systémy Praha – pro bezpečnou přepravu nákladu

Kontejnerové systémy Praha – pro bezpečnou přepravu nákladu

Pro přepravu velkého množství nákladu je nejvhodnější zvolit kontejnerové systémy. Jejich montáž, záruční opravy i běžnou údržbu po uplynutí záruky nabízí společnost CH + S servis, s.r.o. z Prahy. Kontejnerové systémy představují ekonomickou variantu přepravy velkého množství sypkých materiálů stejně jako velkého množství ostatního nákladu. Jejich výhoda spočívá ve snadné manipulovatelnosti a časově nenáročné překládce. Montáž nosičů kontejnerů, přepravní kontejnery a jejich příslušenství žádejte u společnosti CH + S servis, s.r.o., kde Vám ochotně odpovíme na veškeré vaše dotazy.


Rovnání podvozkových rámů, servis a oprava havarovaných nákladních automobilů

Rovnání podvozkových rámů, servis a oprava havarovaných nákladních automobilů

Jste vlastníkem havarovaného nákladního automobilu a nevíte, kde by Vám ho zase dali do pořádku? Kontaktujte profesionální servis nákladních vozidel CN SERVIS, spol. s.r.o., kde bude Váš plechový miláček v těch nejlepších rukou. Zajišťujeme servis a opravy nákladních vozů, přívěsů, návěsů i autobusů: - karosářské a lakýrnické práce - rovnání podvozkových rámů - na stolici od švédské firmy - opravy nástaveb (chladírenské, sklápěcí, klasické plachtové konstrukce) - laserová geometrie - měření emisí - opravy a výměna autoskel - záruční a pozáruční servis nákladních vozů - diagnostika systémů ABS/EBS - slaďování souprav - svařování konstrukcí - zajištění odtažení havarovaného auta z místa havárie. Náš autoservis je vybaven potřebnou diagnostikou, garážovou a servisní technikou. Nacházíme se na okraji Ostravy, proto přístupnost pro nákladní vozidla je velmi dobrá. Neváhejte nás kontaktovat a my se rádi staneme Vašim spolehlivým servisním partnerem!


Autodoprava: odvoz odpadu, přeprava sypkých materiálů Mladá Boleslav

Autodoprava: odvoz odpadu, přeprava sypkých materiálů Mladá Boleslav

Naše firma Zempra MB s.r.o. Mladá Boleslav Vám nabízí kontejnerovou dopravu, dále přepravu sutí, domovního odpadu, písku, drtí, štěrku i dalšího kameniva. Navštivte naše stránky a nechte si zpracovat cenovou nabídku. Zajišťujeme odvoz komunálního či stavebního odpadu ve velkoobjemových kontejnerech. Dále vám zajistíme likvidaci odpadu. V oblasti Mladá Boleslav přepravujeme různé, především sypké, materiály – například písek a štěrk.  Naše firma Zempra MB s.r.o. Mladá Boleslav přepravuje: - písek - štěrk - štěrkopísek - zeminu - zemědělské plodiny - kameny - stavební odpad – sutě, beton, cihly… - domovní odpad- nebezpečný odpad, atd.


Hever, hřebenový zvedák s nosností 2,5, 5 a 10 tun

Hever, hřebenový zvedák s nosností 2,5, 5 a 10 tun

Pokud hledáte zařízení pro manipulaci a zvedání těžkých břemen nejrůznějších druhů, pořiďte si náš hever neboli hřebenový zvedák v našem BRANOMARKETU. Podle potřeb si můžete zvolit zvedák s nosností od 2 do 10 tun. Jsme tady pro zákazníky nejenom z Opavy, ale také Ostravy a okolí. Všechny naše hevery mají velice odolnou a robustní konstrukci, takže udrží břemeno v libovolné poloze. Také nabízíme možnou variantu zvedáku pro prostředí s nebezpečím výbuchu. Nabízíme tyto druhy hřebenových zvedáků: - standard - s přestavitelnou opěrou - kontejnerový - železniční - příslušenství v podobě klik pro zvedák. Vlastnosti hřebenového zvedáku: - zvedání či rozpínání - spolehlivé udržení břemene v libovolné poloze - nízké nároky na údržbu - promazání převodů bez nutnosti demontáže krytu - snadná fixace konce zvedáku, který umožňuje otvor v patce - nosnost od 1, 75 do 20 tun. S námi bude zvedání a manipulace hračkou.


Výroba dopravních, zvedacích systémů, zařízení pro přepravu velkých celků

Výroba dopravních, zvedacích systémů, zařízení pro přepravu velkých celků

Chropyňská strojírna z okresu Kroměříž vyrábí a dodává dopravní a zvedací zařízení a závěsné dopravní systémy na klíč. Obstaráme výrobu a dodávky zařízení pro přepravu velkých celků, využití pro automobilový průmysl. Vyrábíme a instalujeme, dopravníky, dopravní techniku a průmyslové dopravní zařízení především do automibilek Škoda Mladá Boleslav, Audi Ingostadt, VW Bratislava, Opel Bachum, Renault Maubeuge....aj. Dodáváme dopravní produkty a systémy na klíč: -dopravní produkty a systémy pro přepravu velkých celků např. karoserie, bočnice a dveře vozu -závěsné dopravní systémy -skladová dopravní technika -pozemní dopravníky -zvedací zařízení - jeřáby, výtahy, kladkostroje.


Opravy, prodej a servis vysokozdvižných vozíků a techniky

Opravy, prodej a servis vysokozdvižných vozíků a techniky

Sháníte-li na Dačicku firmu, která prodává, opravuje i provádí servis manipulační techniky jako jsou vysokozdvižné vozíky, pak se obraťte na nás, na firmu DAMATECH, spol. s r.o. Provádíme běžné, záruční a pozáruční servis a rozsáhlé opravy vysokozdvižných vozíků a to včetně generálních oprav. Součástí našich služeb jsou i revize manipulační techniky a VZV včetně prodeje náhradních dílů. Zajišťujeme i prodej nových vysokozdvižných vozíků. Poskytneme odborné konzultace umožňující výběr nejvhodnější techniky v souladu s potřebami zákazníka. Servisní činnost provádíme přímo u zákazníka s využitím servisních vozů. Provádíme servis vysokozdvižných vozíků značek DESTA, HYUNDAI, BALKANCAR, LINDE a JUNGHEIINRICH. Naše firma působíme na českém i zahraničním trhu.