Poptávám zámkovou dlažbu

Poptávám zámkovou dlažbu

Dobrý den,
chceme pokrýt zámkovou dlažbou cca 56 m2 krytého přístřešku. Tvar dlažby nejlépe obdélný a světlá barva. Poptávám nabídku tvarů, barev a síly tohoto zboží, plus cenovou kalkulaci.
Poptávka byla vložena dne:
11.01.2016 08:16

Platnost poptávky:
11.02.2016 07:38

Kontaktní osoba:
Jan Hranáč

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Domažlice

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Barevné sklo Glitters Liberec – skleněné panely se třpytkami

Barevné sklo Glitters Liberec – skleněné panely se třpytkami

Jsme výrobci skleněných obkladů jak s dekorem, moderním designem, tak bez dekoru nebo s tiskem. Dále máme v naší nabídce nadčasovou moderní řadu barevného skla Glitters. Skleněné panely se třpytkami Glitters projasní jaké koliv tmavší místo vašeho bytu. A co teprve vykouzlí sluneční svit, který se lehce dotkne skla. Nejlepší využití barevného skla je umístění za kuchyňskou linku, kde splní veškeré hygienické nároky. Neváhejte nás požádat o užitečné informace k jejich nákupu nebo o dalším použití skleněných panelů Glitters.


Sleva ve stavebninách na betonové výrobky - dlažby, zdící tvarovky, obrubníky

Sleva ve stavebninách na betonové výrobky - dlažby, zdící tvarovky, obrubníky

Pro Váš dům i zahradu můžete pořídit v akci betonové výrobky na prodejně Stavebniny Bobál Zlín. Ve stavebninách je platná sleva ve výši až 45% na různé druhy betonové dlažby, zdící tvarovky, obrubníky, palisády i další vybraný stavební materiál. Pořídíte u nás výhodně tento stavební materiál: - cihly, tvárnice, ytongy - venkovní betonová, zámková dlažba - betonové obrubníky - palisády pro stupňovité terasy - obkladový kámen VASPO - pojiva, stavební směsi, cement, vápno - stavební chemie - stropy, překlady - PZD desky - penetrace - podstřešní fólie - hydroizolace - tepelné izolace - polystyren - zárubně, dveře - sádrokartony, profily - kanalizační trubky, drenážní hadice - hutní materiál - kari sítě - obkladové lišty, lišty na zateplovací systémy - omítkové profily - talířové, natloukací hmoždinky, matice, podložky - zakrývací plachty - OSB desky.


Zahradní práce, terénní úpravy, údržby zahrad – zahradní  zpevněné plochy

Zahradní práce, terénní úpravy, údržby zahrad – zahradní zpevněné plochy

Zpevněné plochy patří do každé zahrady a umožní vám, že se nebudete bořit do hlíny. Už žádné zablácené boty, auto nebo kolo. Zpevněné plochy patří takřka ke každé zahradě. Jsou její součástí a dotváří celkový dojem zahrady, domu, příjezdové cesty nebo celého okolí. Realizujeme pokládku všech druhů dlažby na příjezdové cesty, chodníky, terasy, zahradní sezení atd. Zahradní zpevněné plochy - už se nebudete bořit do hlíny! Naše zahradní a stavební realizace: Pokládání zámkové a skládané dlažby (pochozí i pojezdové) Pokládání kamenné dlažby Betonáž obrubníků Betonáž palisád Stavba schodů


Zemní terénní práce pokládka zámkové dlažby opěrné zdi Hradec

Zemní terénní práce pokládka zámkové dlažby opěrné zdi Hradec

Firma BORTA s. r. o. Hradec Králové se zabývá stavebními a inženýrskými službami. Provádí práce: - stavební - kompletní zajištění zemních prací - terénní úpravy - PREFA opěrné zdi - opěrné a palisádové stěny - komunikace z betonových dlažeb - úpravy zahrad - zahradní architektura - aj.


Zavěšené, provětrané, provětrávané fasády - bezúdržbový druh fasád

Zavěšené, provětrané, provětrávané fasády - bezúdržbový druh fasád

Velmi moderním druhem fasád, vhodným pro všechny typy staveb jsou zavěšené, provětrávané fasády - jde o speciální bezúdržbový druh fasád. Montáže provětrávaných fasád provádí po celé ČR firma ZKZ stavební s.r.o. Zlín. Provětrávané fasády jsou účelově i designově zajímavé, při použití tohoto typu opláštění stavba na první pohled upoutá. Výhodou je, že bezkontaktní systém zateplení umožní obvodovým stěnám dýchat a z hlediska vlhkosti bude stavba chráněna. Obkladový materiál chrání nosnou konstrukci budovy před povětrnostními, klimatickými vlivy, což prodlouží životnost fasády. Používané materiály pro fasádní plášť: - sendvičové desky BOND - cementovláknité desky - Al a FeZn kazety a lamely - dřevěné a keramické obklady...


Stavebniny Lanškroun – prodej stavebního materiálu

Stavebniny Lanškroun – prodej stavebního materiálu

Vanko CZ s.r.o. Stavebniny Lanškroun Chystáte se stavět nebo rekonstruovat stávající stavbu? Chcete se pustit do přestavby a hledáte jak kvalitní materiály, tak spolehlivého dodavatele? Naše firma se zabývá kompletním prodejem stavebních materiálů, drtě, písky, stavební chemii, venkovní betonové výrobky, nářadí, obklady a dlažby. Rádi Vám zhotovíme cenovou nabídku na jakoukoliv vaši poptávku. V naší prodejně stavebnin v Lanškrouně můžete platit kartou. Vystavíme Vám dárkovou poukázku dle Vašich představ.