Poptávám montáž žaluzií

Poptávám montáž žaluzií

Dobrý den, poptávám montáž žaluzií v Ostravě.
Poptávka byla vložena dne:
11.01.2016 08:14

Platnost poptávky:
11.02.2016 07:42

Kontaktní osoba:
Kupcová Drahomíra

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Ostrava-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kvalitní vertikální a hliníkové horizontální žaluzie s pevnou ocelovou konstrukcí

Kvalitní vertikální a hliníkové horizontální žaluzie s pevnou ocelovou konstrukcí

Kvalitní a elegantní žaluzie pořídíte od firmy Pavel Knězek s.r.o., která se specializuje nejen na plastová okna, ale také poskytuje kvalitní vertikální a hliníkové horizontální žaluzie. Hliníkové horizontální žaluzie do PVC oken jsou ovládány pevným řetízkem, který lze zakoupit v několika barvách (bílá, hnědá, béžová, šedá). Pevnou konstrukci Vám zaručí ocelový nosič, které jsou v pěti barevných variantách a pevná struna. Povrch je ošetřen lakováním. Vertikální žaluzie budou elegantním doplňkem Vašeho bytu, který plně nahradí záclony nebo závěsy. Lehkou manipulaci zaručí pevný řetízek v pěti barevných variantách. Šíře lamel se pohybuje standardně v 127 mm, ale za příplatek lze pořídit i lamely o šíři 89 mm. Na výběr máte z 68 barevných variant a vzorů látek. Pořiďte si kvalitní a elegantní žaluzie do Vašeho domu od firmy Pavel Knězek s.r.o., které budou nejen skvělým doplňkem, ale také Vás ochrání před sluníčkem. Pro více informací se obraťte na webové stránky firmy nebo je kontaktujte pomocí emailové adresy.


Venkovní, interiérové protisluneční okenní fólie - účinné zamezení přehřívání interiérů

Venkovní, interiérové protisluneční okenní fólie - účinné zamezení přehřívání interiérů

Využijte v horkých letních měsících plných slunce vhodné pomocníky. Venkovní exteriérové a interiérové protisluneční okenní fólie účinně zamezení přehřívání interiérů. Kvalitní okenní fólie vyrábí a dodává společnost PortaTherm s.r.o. z Brna. Provádíme také odbornou montáž. Protisluneční okenní fólie se také stávají oblíbené i díky svému atraktivnímu designu, který napomáhá k moderní změně vzhledu budov. Venkovní exteriérové protisluneční fólie: - ideální ve chvíli, kdy se primárně řeší průnik infra záření (tepla) do budovy v letních měsících - fólie nepropustí teplo dovnitř budovy, ale odrazí jej zpět ven - jedná se o maximální energetickou ochranu - o třetinu účinnější než vnitřní fólie se stejnými parametry Interiérové protisluneční fólie na okna: - snížení viditelného světla - uplatnění v kancelářích či ve skladech a továrnách - proti nahlížení do objektů (zrcadlový efekt). Pro nezávaznou kalkulaci nás neváhejte kontaktovat.


Horizontální a vertikální žaluzie Praha – ochrání vás před teplem i pohledy sousedů

Horizontální a vertikální žaluzie Praha – ochrání vás před teplem i pohledy sousedů

Vyřešte jednoduše a elegantně problém s vybledlým čalouněním, horkem v místnosti v létě a se ztrátou soukromí, když Vám kolemjdoucí vidí do místnosti. Investujte do horizontálních či vertikálních žaluzií od firmy Ladislav Daněk z Prahy a máte po starostech. Volba propustnosti světla, barva a ovládání žaluzií je jen na Vás. Vertikální i horizontální žaluzie jsou vysoce funkční a navíc hezky doplní interiér vašeho pokoje, kanceláře nebo jiného prostoru. Pokud máte s montáží vertikálních či horizontálních žaluzií dotazy, neváhejte kontaktovat firmu Ladislav Daněk z Prahy.


Sítě proti hmyzu České Libchavy – nezbytný pomocník při větrání

Sítě proti hmyzu České Libchavy – nezbytný pomocník při větrání

Stavona, spol. s r.o. České Libchavy Nabízíme sítě proti hmyzu, ketré vás dokonale ochrání od otravného a ohrožujícího hmyzu. V naší nabídce naleznete různé typy sítí. Jsou to sítě vhodné pro instalace na okna, ke kterým je ztížen přístup z vnější strany. Dalším typem jsou sítě HD, které se dají použít prakticky pro všechny druhy oken, ke kterým je přístup z venkovní strany. Dodáváme také síťové dveře, které jsou vyrobeny z masivního profilu. Osazují se pomocí otočných závěsů s možností pružinového samozavírače a magnetu pro těsné dovření. Máme řešení i pro ty co nemají dostatek místa. Tento problém vyřeší důmyslné posuvné dveře. V naší nabídce naleznete také komfortní výrobek rolovací sítě, které jsou vhodné i pro střešní okna.


Dřevěné, venkovní žaluzie Praha 4 pro rodinné domy i administrativní budovy

Dřevěné, venkovní žaluzie Praha 4 pro rodinné domy i administrativní budovy

Mezi oblíbené prvky regulace osvětlení v interiéru patří venkovní žaluzie, které zle jednoduše namontovat jak na okna rodinných domů, tak i administrativních budov. Společnosti Stínící technika, která sídlí na Praze 4, nabízí široký sortiment venkovních žaluzií a jejich odbornou montáž. Dřevěné venkovní žaluzie se postarají o zastínění interiérů a ochranu podlah i nábytku před slunečním zářením, pomáhají udržet v létě příjemnou vnitřní teplotu a ve večerních hodinách naopak ochrání Vaše soukromí před pohledy zvenčí. Přijďte si i Vy vybrat venkovní žaluzie do vzorové prodejny společnosti Stínící technika.


Žaluzie a clony Ústí nad Orlicí -  interiérové horizontální žaluzie

Žaluzie a clony Ústí nad Orlicí - interiérové horizontální žaluzie

Stavona, spol. s r.o. České Libchavy, Ústí nad Orlicí Naši odborní poradci Vám rádi představí zatemňovací sortiment jako jsou žaluzie a clony na našich pobočkách v Praze, Pardubicích, Liberci, Kolíně, Boskovicích a Pelhřimově. Žaluzie a clony Svou unikátní konstrukcí velmi dobře zamezují pronikání slunečnímu záření. V nabídce příslušenství značky Stavona naleznete kvalitní interiérové horizontální žaluzie. Dokonalý soulad okna a žaluzie umožňuje propracovaný upevňovací systém. Žaluzie a clony jsou jak moderního vzhledu, tak plně funkční. Horní profil, kryty a okenní rám do sebe zapadají a vytváří estetický soulad.