Poptávám montáž žaluzií

Poptávám montáž žaluzií

Dobrý den, poptávám montáž žaluzií v Ostravě.
Poptávka byla vložena dne:
11.01.2016 08:14

Platnost poptávky:
11.02.2016 07:42

Kontaktní osoba:
Kupcová Drahomíra

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Ostrava-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Venkovní stínění - předokenní žaluzie, rolety a látkové markýzy

Venkovní stínění - předokenní žaluzie, rolety a látkové markýzy

Trápí Vás vysoké teploty v interiéru? Použijte venkovní stínění, které zabraňuje pronikání slunečních paprsků do místností a pomáhá tak snížit teplotu až o 10°C. Kontaktujte společnost BASTL, která Vám zajistí nejenom dodávku a montáž, ale také poradí. V čem tkví výhody venkovního stínění? - vyšší účinnost proti nahřívání interiéru než vnitřní stínění - sníží teplotu interiéru až o 10°C - jednoduchá montáž - možnost ručního, elektrického i solárního pohonu - vhodné i pro panelové domy - lze využít také jako síť proti hmyzu Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!


Zastínění do střešních oken, vnitřní a venkovní okenní rolety Vysočina

Zastínění do střešních oken, vnitřní a venkovní okenní rolety Vysočina

Máte v pokoji střešní okno a potřebujete jej zastínit? Pak neváhejte a obraťte se na Okna&Company, s.r.o.! Střešní okno lze zastínit nejen zevnitř, ale i zvenku. Pro střešní okna jsou rolety ideální nejen kvůli zastínění, ale zároveň brání i pronikání tepla do místnosti. Venkovní roleta s možností dálkového ovládání, sériově vyráběna s elektrickým pohonem. Vnitřní roleta do střešního okna je připevněna na vnitřní stranu stranu okna, v dostaní v široké paletě barev a vzorků a lze regulovat i jejich propustnost světla.


Hliníkové pergoly a markýzy Praha 4 – účinná ochrana teras a balkonů před sluncem

Hliníkové pergoly a markýzy Praha 4 – účinná ochrana teras a balkonů před sluncem

Obáváte se i letos parného léta? Zpříjemněte si letní dny posezením na zastíněné terase nebo balkonu a oslovte společnost Stínící technika z Prahy 4, která nabízí hliníkové pergoly a markýzy. Hliníkové pergoly a markýzy umožňují bez problémů zastínit i větší plochy a ochránit tak pře nežádoucími slunečními paprsky odpočinkové plochy teras, balkonů nebo zahrádek restaurací. Výběr z mnoha typů, barev a variant ovládání zajistí zastínění každému přesně na míru podle požadavků. Vyřešte i Vy problém s nežádoucími slunečními paprsky a objednávejte hliníkové pergoly a markýzy u společnosti Stínící technika.


Venkovní a vnitřní žaluzie pro útulný domov bez zvědavých zraků sousedů

Venkovní a vnitřní žaluzie pro útulný domov bez zvědavých zraků sousedů

Sháníte kvalitní a moderní stínící techniku pro Váš domov? Vyzkoušejte venkovní nebo vnitřní žaluzie či rolety od třebíčské společnosti Garážová vrata a žaluzie Martin Mareček. Co naleznete mezi naším sortimentem? - horizontální hliníkové žaluzie - vertikální hliníkové žaluzie - látkové roletky a žaluzie - dřevěné žaluzie - bambusové roletky Vybírat můžete z řady různých typů a odstínů lamel i ovládání. Naše žaluzie vynikají svou kvalitou zpracování, snadnou montáží i jednoduchým ovládáním. Neváhejte se na nás obrátit s případnými dotazy.


Horizontální a vertikální žaluzie Praha 4 – montáž do všech druhů oken

Horizontální a vertikální žaluzie Praha 4 – montáž do všech druhů oken

Svítí Vám do interiéru Vašeho bytu nebo kanceláře více světla, než potřebujete? Vyhledejte řešení v podobě horizontálních a vertikálních žaluzií, které Vám nabízí společnosti Stínící technika Praha 4. Horizontální i vertikální žaluzie jsou velmi praktické a vhodné pro montáž do plastových oken, hliníkových nebo dřevěných eurooken. Velký výběr barevných odstínů a provedení umožní jejich začlenění do jakéhokoliv interiéru. Nejen že Vás ochrání před zvědavými pohledy kolemjdoucích, ale také slouží jako významný prvek regulace vnitřní teploty a ochrání Váš interiér před blednutím vlivem slunečního záření. Pokud si nebudete vědět rady s výběrem, profesionálové ze společnosti Stínící technika Praha 4 se Vám budou ochotně věnovat.


Žaluzie a clony Ústí nad Orlicí -  interiérové horizontální žaluzie

Žaluzie a clony Ústí nad Orlicí - interiérové horizontální žaluzie

Stavona, spol. s r.o. České Libchavy, Ústí nad Orlicí Naši odborní poradci Vám rádi představí zatemňovací sortiment jako jsou žaluzie a clony na našich pobočkách v Praze, Pardubicích, Liberci, Kolíně, Boskovicích a Pelhřimově. Žaluzie a clony Svou unikátní konstrukcí velmi dobře zamezují pronikání slunečnímu záření. V nabídce příslušenství značky Stavona naleznete kvalitní interiérové horizontální žaluzie. Dokonalý soulad okna a žaluzie umožňuje propracovaný upevňovací systém. Žaluzie a clony jsou jak moderního vzhledu, tak plně funkční. Horní profil, kryty a okenní rám do sebe zapadají a vytváří estetický soulad.