Poptávám služby autoškoly

Poptávám služby autoškoly

Dobrý den, potřebuji kontakt na autoškolu, kde bych si mohla během 14 dní udělat řidičské oprávnění na Autobus. Prosím jen Liberecký kraj. Oprávnění C mám.
Snažila jsem se dovolat panu Zahradníčkovi, ale uvedl na sebe na internetu neplatné číslo.
Poptávka byla vložena dne:
11.01.2016 08:08

Platnost poptávky:
11.02.2016 07:41

Kontaktní osoba:
Jenčová Jitka

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Liberec

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Autoškola Benešov Vám umožní víkendové jízdy

Autoškola Benešov Vám umožní víkendové jízdy

Brání Vám ve snaze získat řidičský průkaz nedostatek času k absolvování povinných jízd během týdne? Jste natolik časově vytíženi, že se během týdne nemůžete uvolnit z práce nebo výuky ve škole? V Autoškole Šeda v Benešově nabízí řešení v podobě víkendových jízd. Kdy jindy, než během víkendu budete mít dostatek času a klidu absolvovat povinné jízdy s našimi vstřícnými instruktory. Víkendové jízdy v Autoškole Šeda v Benešově Vám umožní získat řidičské oprávnění i v případě, že během týdne nemáme dostatek volného času


Autoškola Benešov – on-line přihláška a výhodné ceny

Autoškola Benešov – on-line přihláška a výhodné ceny

Nemáte řidičský průkaz? Pak neváhejte a přihlaste se ihned do Autoškoly Šeda v Benešově z pohodlí domova pomocí on-line přihlášky. Naše autoškola nabízí základní výuku pro skupiny Am,A1,A2,B, rozšiřující výuku Am/A1,A1/A2,A2/A i sdružený výcvik. Máte už řidičský průkaz, ale chybí Vám praxe? Využijte kondičních jízd pro všechny uvedené skupiny i podskupiny. Dále nabízíme přezkoušení z odborné způsobilosti k řízení motorových vozidel i školení řidičů referentů. Vyplňte jednoduchou on-line přihlášku na webových stránkách Autoškola Šeda v Benešově a získejte řidičské oprávnění pro Vámi vybranou skupinu vozidel.


Řidičské oprávnění na motorku Hradec Králové – lehké motocykly, s postranním vozíkem nebo bez něj

Řidičské oprávnění na motorku Hradec Králové – lehké motocykly, s postranním vozíkem nebo bez něj

Jaromír Popelka AUTOŠKOLA Provádíme výcvik skupin - i kondiční jízdy, pravidelné školení řidičů, vrácení řidičského průkazu, vstupní školení pro získání profesního průkazu. Řidičské oprávnění na motorku Hradec Králové: A1 - lehké motocykly o objemu válců do 125 cm3 a o výkonu nejvýše 11 kW – od 16 let A2 - motocykly s postranním vozíkem nebo bez něj do výkonu 35 kW – od 18 let A - motocykly s postranním vozíkem nebo bez něj nad výkon 35 kW – od 24 let Učebna autoškoly Akademika Heyrovského 1178/6 500 09 Hradec Králové Úřední hodiny: pondělí - 15.30 - 18.00 hodin středa - 15.30 - 18.00 pátek - 14.30 - 16.00 hodin


Řidičský průkaz skupiny "D" – řidičák na autobus získáte u profesionální autoškoly

Řidičský průkaz skupiny "D" – řidičák na autobus získáte u profesionální autoškoly

Chcete se stát řidičem autobusu? Pak potřebujete autoškolu, kde vám umožní získat řidičské oprávnění skupiny "D", proto se přihlaste k výcviku u autoškoly Auto EDU v Ostravě. Působíme v celém Moravskoslezském kraji, takže jsme dobře dostupní i pro zájemce z okolí Ostravy, Frýdku-Místku, Havířova či Karviné. Řidičské oprávnění skupiny "D" je určeno k řízení motorových vozidel s více než 8 místy k sezení kromě místa po řidiče. Může být připojeno přípojné vozidlo o největší povolené hmotnosti nepřevyšující 750 kg. Žadatel musí splnit určité podmínky, aby mohl být přijat k výcviku, např. být ve věku 24 let, být zdravotně způsobilý, vlastnit platný řidičský průkaz skupiny "B" a další podmínky, o kterých se dočtete na našich webových stránkách. Výcvik zahrnuje jak teorii, tak praxi, kde je třeba dodržet přesně časové rozmezí hodin výuky. Závěrečná zkouška je vykonávaná v prostorách Magistrátu města Ostravy a je rozdělena na tři části: - zkouška z pravidel silničního provozu (1 test- 25 otázek) - zkouška z techniky - zkouška z praktické jízdy U zkoušky musí každý předložit platný občanský průkaz, řidičský průkaz a kopii dokladu o zaplacení zkoušky na magistrátu. Pro více informací k výcviku či ke zkoušce se na nás neváhejte obrátit buď telefonicky, emailem nebo se podívejte na naše webové stránky.


Výcvik řidičů motorových vozidel osobních i nákladních, mopedů a motocyklů, kondiční jízdy

Výcvik řidičů motorových vozidel osobních i nákladních, mopedů a motocyklů, kondiční jízdy

Buďte připraveni na každodenní dopravní situace, autoškola z Bruntálu Vám s tím ochotně pomůže. Autoškola BILL - Akreditované školicí středisko Blanka Bilová je prosperující firma zaměřující se na výcvik a školení řidičů. Specializujeme se na výcvik řidičů nejen osobních motorových vozidel, ale také nákladních automobilů, mopedů i motocyklů. Získat u nás tedy můžete řidičské oprávnění skupiny AM, A1, A2, B, C i D. V rámci našich služeb dále poskytujeme kondiční jízdy pro zdokonalení řidičských schopností, případně zajistíme rozšiřující školení řidičů či odborné přezkoušení. Svěřte se do rukou zkušených instruktorů, kteří z Vás vychovají zodpovědné a ohleduplné řidiče.


Pro držitele platného „Průkazu profesní způsobilosti řidiče“ – pravidelné školení

Pro držitele platného „Průkazu profesní způsobilosti řidiče“ – pravidelné školení

Jste držitelem Průkazu profesní způsobilosti řidiče a hledáte společnost, která zajišťuje školení pro řidiče? Přihlaste se na pravidelná profesní školení pro řidiče kamionů nebo autobusů u společnosti AUTO EDU, s.r.o. nejen v Ostravě, ale v celém Moravskoslezském kraji. Školení pro držitele platného Průkazu profesní způsobilosti řidiče je povinné, řidiči se musí zúčastnit tohoto školení každý kalendářní rok po dobu pěti let od vydání průkazu. Jedná se o 35 hodin, které jsou rozděleny do ročních kurzů trvajících 7 hodin. Po skončení profesního školení obdrží každý Potvrzení o absolvování pravidelných 5 školení. Potvrzení se předkládá na obecním úřadě při žádosti o nový Průkaz profesní způsobilosti řidiče. Podmínky pro účast na školení: - vyplněná písemná přihláška, zaslána na email nejméně 6 dnů před zahájením školení - držitel řidičského oprávnění příslušné skupiny nebo podskupiny - držitel průkazu profesní způsobilosti řidiče Termín a místo školení se dozvíte na našich webových stránkách nebo telefonicky.