Poptávám cementaci a kalení čepu

Poptávám cementaci a kalení čepu

Poptávám cementaci a kalení čepu. Jedná se o čep pruměr 120 mm, délka 690 mm. Čep je z jedné strany opatřen závitem M 100x2, který je potřeba chránit, v ose je pruchozí díra prum. 40mm. Cementace do 08mm kalení na 55 až 60 Hrc. Jedná se o 1ks. Děkuji za nabídky.
Poptávka byla vložena dne:
11.01.2016 08:22

Platnost poptávky:
11.02.2016 07:59

Kontaktní osoba:
St. Semrád

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Chrudim

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Tepelné zpracování – předehřev, žíhání, spalování, ohřev svarů

Tepelné zpracování – předehřev, žíhání, spalování, ohřev svarů

Nejpoužívanějším a univerzálním řešením ohřevu svarů ve strojírenství a energetice je technologie tepelného zpracování, kterou provádí předehřevem a žíháním firma SVARSERVIS THERMOPROZESS COOPERHEAT s.r.o. Tepelné zpracování prováděné elektroodporovým zařízením zajišťuje udržovat požadovanou teplotu na rozměrných složitých svařencích nebo menších svarových spojích. Kromě elektoodporového zařízení společnost používá k tepelnému zpracování prováděné spalováním plynů také vysokorychlostní hořáky, které jsou výhodné protože: - vznikající spaliny z hoření plynu ve vysokorychlostních hořácích zajišťující tepelnou energii potřebnou pro tepelné zpracování - vysoká rychlost horkého proudu z hořáku způsobuje turbulenci u povrchu a tím dochází ke správnému rozdělení tepla, které vede k účinnému přenosu tepla - dostatečný proud horkých spalin je důležitý pro stejnoměrný ohřev všech součástí


Zámečnictví a kovovýroba – komplexní služby na zakázku

Zámečnictví a kovovýroba – komplexní služby na zakázku

Hledáte kvalitní služby zaměřující se na kovovýrobu a zámečnictví? Pak se obraťte na progresivní rodinnou společnost Zámečnictví Jaroslav Borůvka, působící ve Vladislavi, nedaleko Třebíče. Nabízíme komplexní služby v oblasti zámečnické výroby a zakázkové kovovýroby, od návrhu přes výrobu a povrchovou úpravu až po montáž. Díky široké nabídce výrobních možností (a finálních výrobků) firma disponuje možností přijímání zakázek a produktů pro potřeby průmyslu, interiérového a exteriérového designu, zemědělství, stavebnictví, dopravy, restauratérství a mnoho dalších odvětví výroby, obchodu a služeb. Našimi zákazníky jsou velké podniky, drobné provozy i domácnosti. Rozmanitost a kvalita dodávek a realizací se opírají o technicky i řemeslně plně zabezpečené zázemí, které je podmínkou pro operativní a všestrannou nabídku naší firmy. Využijte našich dlouholetých zkušeností v zakázkové kovovýrobě. Neváhejte nás kontaktovat.


Kovovýroba, strojírenské výrobky, ohýbání plechů a trubek

Kovovýroba, strojírenské výrobky, ohýbání plechů a trubek

Potřebujete sehnat firmu, která se zabývá kovovýrobou a strojírenskými výrobky v okolí Brna? Pak je tu pro Vás brněnská společnost AT Weldsteel s.r.o., která se zabývá ohýbáním plechů a trubek, zámečnickou výrobou a karosářskou výrobou na zakázku. Naše společnost nabízí: - ohýbání plechů - ohraňování plechů do tloušťky 12mm, délky lišty 3150mm. - ohýbání trubek - zakružování trubek a různých profilů. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky.


Tryskání ocelových dílců a ruční tryskání velkých ocelových dílců

Tryskání ocelových dílců a ruční tryskání velkých ocelových dílců

Ocelové dílce před jejich povrchovou dokonale zbaví všech nečistot v práškové lakovně PLADO s.r.o., a to díky použití metody tryskání. V práškové lakovně PLADO s.r.o. provádíme jak tryskání ocelových dílců v automatických strojích, tak i ruční tryskání velkých ocelových dílců. Prášková lakovna PLADO s.r.o. poskytuje v rámci tryskání: -tryskání ocelových dílců v automatickém stroji do rozměrů 2,5 x 1,8 metrů -ruční tryskání ocelových dílců do rozměru 8 x 2,5 x 3 metrů


Povrchové úpravy, tryskání, nátěry a metalizace uhlíkových ocelí, kvalitní práce

Povrchové úpravy, tryskání, nátěry a metalizace uhlíkových ocelí, kvalitní práce

Sháníte firmu provádějící nátěry a metalizaci uhlíkových ocelí? V tom případě neváhejte a obraťte se na nás. Naše firma FK system - povrchové úpravy, s.r.o., z Brna - Modřic, je na trhu již dlouhodobě, a máme mnoho zkušeností s nátěrovými hmotami světových výrobců. Často se účastníme školení a seminářů, kde se zdokonalujeme v oboru tryskání, nátěrů a metalizace. V Brně provozujeme výkonnou tryskací halu a lakovnu, zpracováváme drobné díly, nádrže i těžké ocelové konstrukce. Tryskací haly - délka 14 000 mm, šířka 5 500 mm, limitní je rozměr vrat - šířka 3 600 mm a výška 4 200 mm. Lze povrchově upravit i delší díly. Dále provádíme abrazivní tryskání a děláme metalizace a antikorozní nátěry na montážích u zákazníka. Oslovují nás hlavně firmy z oblasti strojírenského, stavebního, energetického i chemického průmyslu.


Práškové lakování - S & Ř, CH KOVO s.r.o.

Práškové lakování - S & Ř, CH KOVO s.r.o.

Společnost S & Ř, CH KOVO s.r.o. nabízí své služby v oboru práškového lakování. Práškové lakování – ta nejlepší povrchová ochrana dílců. Práškovým lakováním upravujeme materiály z hliníku. V lakovně pak upravujeme jak hliník, tak ocel a pozinkovanou ocel. Předúprava probíhá ve čtyřech krocích: Odmaštění – fosfátování, první oplach, druhý oplach, postřik DEMI vodou. Potom následuje samotné lakování. Naše firma S & Ř, CH KOVO s.r.o. je schopná se přizpůsobit jiným technickým požadavkům. Dopřejte svým výrobkům dokonalou povrchovou ochranu v podobě práškového lakování!