Poptávám elektrocentrálu

Poptávám elektrocentrálu

Poptávám elektrocentrálu TG 3600.
Poptávka byla vložena dne:
08.01.2016 08:23

Platnost poptávky:
08.02.2016 07:46

Kontaktní osoba:
Karel Průša

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Liberec

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Náhradní zdroje - sestava Jablotron, zálohovaná oběhová čerpadla

Náhradní zdroje - sestava Jablotron, zálohovaná oběhová čerpadla

Tradiční jesenická firma KOVER se zaměřuje na prodej širokého sortimentu potřebného pro elektrikáře, instalatéry či topenáře a nyní v naší elektro prodejně nabízíme nejnovější řešení zálohování čerpadel a náhradního zdroje, kterou je cenově výhodná sestava Jablotron (ta vám zajistí možnost širokého nastavení vlastností podle konkrétní aplikace a přání). Co sestava Jablotron obsahuje: - nízkopříkonové čerpadlo - řídící jednotku (zajišťuje zálohování a regulaci čerpadla) - zálohovací akumulátor (až 24 hodin provozu) - potřebná teplotní čidla pro regulaci a ovládání čerpadla. Zálohovaná oběhová čerpadla - náhradní zdroje: - nahrazuje standardní oběhová čerpadla - je energeticky úsporné a při výpadku sítě běží přímo z akumulátoru (nevznikají tak žádné ztráty způsobené převodem napětí) - topný systém může fungovat až 24 hodin bez elektřiny.


Zapůjčení centrály pro rychlé řešení výpadku energie - půjčovna elektrocentrál

Zapůjčení centrály pro rychlé řešení výpadku energie - půjčovna elektrocentrál

Spolehlivé, rychlé a kvalitní zapůjčení elektrocentrál, dieselagregátů a náhradních zdrojů elektrické energie vám zajistí odborníci z firmy PRONÁJEM ELEKTROCENTRÁL - Šafařík s.r.o.. Hledáte půjčovnu elektrocentrál? Řešíte krátkodobou, dlouhodobou či pravidelnou odstávku elektrické energie? Potřebujete elektřinu na místech kde není běžné připojení? Pak jsme zde pro vás 24 hodin denně! K zapůjčení zajistíme mobilní elektrocentrály o síle 5 – 2000kVA, které použivají jedny z nejkvalitnějších motorů Perkins nebo Volvo. Cena zapůjčení centrály je vždy dle rozsahu zapůjčeného příslušenství a době pronájmu. Neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Pro své zákazníky jsme zde ve dne i v noci a přijedeme za vámi do Ostravy, Opavy i přilehlého okolí!


Kompaktní univerzální řídicí systém TGMmini - ekonomické řešení pro řízení strojů

Kompaktní univerzální řídicí systém TGMmini - ekonomické řešení pro řízení strojů

Univerzální řídicí systém TGMmini je kompaktní verze řídicího systému TG Motion. O návrh, optimalizaci včetně programování se postará společnost TG drives, s.r.o. Systém TGMmini představuje ekonomické řešení pro řízení výrobních strojů, robotů, manipulátorů, CNC strojů, balicích strojů, apod. TGMmini zajišťuje současnou funkci dvou procesů – real-time řízení (virtuální PLC) a vizualizaci (HMI). TGMmini obsahuje funkce pohybu jednoosého, víceosého a souvislého řízení: - polohování z bodu do bodu - elektronická převodovka a vačka - CNC interpolátor - indexování Může být umístěn v libovolném místě řízeného stroje či zařízení díky svému kompaktnímu provedení a velkému rozsahu pracovních teplot. Zajišťujeme návrh, dodávku, programování, zprovoznění, servis a poradenství.


Eshop stavební míchačky od evropských výrobců - Belle, Atika, Praha

Eshop stavební míchačky od evropských výrobců - Belle, Atika, Praha

Nejenom každá stavební firma používá stavební míchačky, ale i soukromé osoby potřebují stavební míchačku pro příležitostné práce okolo svého domu, chaty atd. Pro oba tyto případy nabízíme řešení. Na našem trhu zastupujeme renomované výrobce těchto míchaček: - anglickou firmu Belle - německou firmu Atika již déle jak 15 let. V naší nabídce najdete stavební míchačky jak pro celodenní nasazení, tak míchačky lehčího provedení pro menší práce. Z řady profesionálních míchaček jednoznačně doporučujeme míchačku Belle MINI 150, Rolls Royce mezi míchačkami, která jako jediná ve své velikosti má olejovou převodovku, je vyrobena z kvalitního a silného materiálu, je velice mobilní a svoje kvality potvrdila v řadě půjčoven kde jsou tyto stroje extrémě vytěžovány. Z velkých míchaček je to řada Belle BWE, Atika 200L-400L, u kterých je velmi dobrý poměr cena kvalita. Všechny námi nabízené míchačky buď přímo dovážíme od výrobce (Belle) nebo odebíráme přímo od oficiálního dovozce těchto míchaček (Atika). Proto jak prodej, ale především následný servis a dodávka náhradních dílů je přímo zajištěna a kryta přímými zástupci těchto výrobců. U nás se Vám nestane, aby v případě poruchy nebo dodání náhradních dílů Vám nikdo nebyl schopen pomoci, protože nikdo neví kdo servis zajišťuje. Věříme, že s našimi míchačkami budete spokojeni.


Servis elektromotorů - opravy, převíjení a navíjení

Servis elektromotorů - opravy, převíjení a navíjení

Navíjení elektromotorů nabízí naše firma KRES spol. s. r. o pro okolí Bruntálu i Krnova. Jsme Krnovský elektroservis, který provádí navíjení elektromotorů v malých, středních i velkých sériích rotorů a statorů. Zajistíme Vám navíjení statorů trojfázových trakčních elektromotorů a jsme schopni vyrobit cívky vinutí z profilového vodiče podle dodané dokumentace. Nabízíme servis také asynchronních elektromotorů: - s kotvou nakrátko i kroužkové - jednofázové elektromotory - elektromotory do výbušného prostředí - motory speciální i zahraniční výroby - dynama a generátory - výtahové, vibrační a jeřábové elektromotory - elektrohydraulické pohony - ELHY - cívky stykačů, relé, pneumatických ovladačů - elektromagnety - elektromagnetické brzdy. V prodejnách KRES nabízí inspiraci a zároveň odborné rady vyškoleným personálem. Rádi vám poskytnou podporu přímo na místě, kde je nutno vyřešit problém.


Převíjení a navíjení elektromotorů včetně oprav a servisu

Převíjení a navíjení elektromotorů včetně oprav a servisu

Hledáte firmu, která Vám poskytne rychlé a kvalitní převinutí či opravy elektromotorů? Pak navštivte naší prodejnu KRES spol s r.o. v Opavě či Krnově, která se zabývá převíjením a navíjením elektromotorů včetně oprav a servisu. Působíme po celém Moravskoslezském kraji včetně Ostravy. Jsme také autorizovaným partnerem pro opravy elektromotorů Siemens. Pokud se Vám tedy porouchal Váš elektromotor určitě se obra´te na naší firmu kde Vám nabízíme servis těchto elektromotorů: - s kotvou nakrátko i kroužkové - jednofázové elektromotory - elektromotory do výbušného prostředí - motory speciální i zahraniční výroby - dynama a generátory - výtahové, vibrační a jeřábové elektromotory - elektrohydraulické pohony - ELHY - cívky stykačů, relé, pneumatických ovladačů - elektromagnety - elektromagnetické brzdy. Oprava elektromotorů zahrnuje také přezkoušení s vyjmutím vadného vynutí a výroba nového. V prodejnách KRES nabízíme nejen inspiraci, ale také odborné rady vyškoleným personálem, kteří rádi poskytnou pomoc přímo na místě, kde je nutno vyřešit problém.