Vybudovanie digitálneho kamerového systému v obci Rimavské Brezovo

Vybudovanie digitálneho kamerového systému v obci Rimavské Brezovo

Verejný obstarávateľ od uchádzačov požaduje vypracovanie realizačnej projektovej
dokumentácie riešenia bezpečnostného kamerového systému, vypracovanie bezpečnostného
projektu a bezpečnostnej smernice, inžiniersku činnosť pri schvaľovaní projektovej
dokumentácie, inžiniersku činnosť súvisiacu s povolením a odovzdaním stavebných prác a
realizáciu vybudovania digitálneho kamerového systému a distribučnej siete prostredníctvom
pasívnej alebo aktívnej elektronickej komunikačnej siete vrátane zariadení na prenos a zber
signálu podľa schválenej dokumentácie, bezplatný záručný servis na vybudovaný digitálny
kamerový systém.
Veřejná zakázka vložena:
08.01.2016 08:07

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Rimavské Brezovo

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
05.03.2016 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Rimavské Brezovo

Zadavatel IČ:
00319040

Zadavatel ulice:
Rimavské Brezovo 67

Zadavatel PSČ:
980 54

Zadavatel obec:
Rimavské Brezovo

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45316210-0
Inštalovanie zariadení na monitorovanie dopravy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Docházkový systém - evidence docházky zaměstnanců

Docházkový systém - evidence docházky zaměstnanců

Mějte přehled o docházce svých zaměstnanců a pořiďte si elektronický identifikační systém od firmy FELOMA s.r.o. se sídlem v Olomouci a střediskem v Praze. Evidence docházky - docházkový systém - využívá se nejen pro evidenci a vyhodnocení docházky zaměstnanců, ale také pro přípravu podkladů pro mzdy a sledování přítomnosti zaměstnanců na pracovišti v průběhu pracovní doby - tento docházkový systém je maximálně sofistikovaný a neustále jej zdokonalujeme díky zkušenostem v praxi a to vždy v souladu s aktuální legislativou. Elektronický identifikační systém je moderní a výkonný nástroj, díky kterému můžete pohodlně sledovat příchod i odchod svých zaměstnanců.


Systém sestra-pacient – funkční a elegantní řešení pro nemocniční zařízení

Systém sestra-pacient – funkční a elegantní řešení pro nemocniční zařízení

Chtějte do svých zdravotnických zařízení jen to nejlepší. Rychlejší komunikaci mezi nemocničním personálem a pacientem zajistí komunikační systém sestra-pacient od společnosti ALCAD, specialisty na dorozumívací, komunikační techniku a IP technologie. Pokročilý systém sestra-pacient zajistí hlasové a signalizační spojení mezi pacientem a sesterským personálem, čímž umožní pružně a rychle reagovat na potřeby pacientů. Systém je vhodný všude tam, kde je potřeba zabezpečit neustálý kontakt personálu s klienty či pacienty. Skvělým pomocníkem může být zejména v nemocnicích, domovech pro seniory a domovech s pečovatelskou službou. Systém se skládá z: - terminálů umístěných na pokojích pacientů, umožňujících hlasovou komunikaci - nástěnných či závěsných volacích modulů, které umožní přivolat personál přímo z lůžka - volacích modulů s tahovým tlačítkem pro toalety a sprchy - volacích náramků a přívěsků, které provádí signalizační volání z libovolného místa v pokoji - signalizačního svítidla instalovaného nad dveře sledovaného pokoje, signalizující probíhající poplachové volání - stolního sesterského terminálu, který umožňuje přijímat hlasové a signalizační volání Chcete se o našem komunikačním systému dozvědět více? Neváhejte a navštivte naše webové stránky.


RFID Technologie – radiofrekvenční systém průmyslové identifikace

RFID Technologie – radiofrekvenční systém průmyslové identifikace

Společnost ALEDO s.r.o. z Prostějova je předním zpracovatelem a dodavatelem radiofrekvenčního systému identifikace – RFID technologie – moderní technologie, která provádí identifikaci objektů za pomocí radiofrekvenčních vln. RFID technologie navíc umožňuje co nejrychlejší a přesné zpracování informací a jejich okamžitý přenos k dalšímu zpracování. Výhody, jež RFID poskytuje: -čtecí zařízení nemusí mít optický kontakt s čipem na rozdíl od běžných čárových kódů - zrychluje přesnost, efektivnost a rychlost v oblasti logistiky, výroby a evidence majetku - umožňuje informace z čipu číst a zároveň ji i zapisovat nebo přepsat - ALEDO je přední výrobce RFID čipů a tagů - zpracujeme Vám kompletní RFID systém - návrh, výroba čipů na míru, dodání a zapojení systému


Detekční technika, detektory netěsností vzduchového potrubí

Detekční technika, detektory netěsností vzduchového potrubí

Hledáte-li společnost zabývající se výrobou detekční techniky a detektorů netěsnosti vzduchového potrubí, pak se neváhejte obrátit na naši společnost! Zabýváme se výrobou detektorů netěsností vzduchového potrubí, průtokoměrů, detekční technikou, detektory bublin ad. SONAPHONE R - základní model přístroje pro detekci netěsností-určený na lehkou a rychlou detekci netěsností v tlakových systémech metodou akustické emise v ultrazvukovém pásmu.Přenosný přístroj výborně a přesně lokalizuje místa netěsností v rozvodech tlakového vzduchu, páry, tlakových plynů nebo vakua. Kompletní nabídku našeho sortimentu najdete na našich www. Více informací na webových stránkách.


Vysokorychlostní kamery Photron: řada miniaturních kamer Fastcam Multihead

Vysokorychlostní kamery Photron: řada miniaturních kamer Fastcam Multihead

Snímání více objektů z různých směrů umožní vysokorychlostní kamery Photron řady Fastcam Multihead, které nabízí společnost Proxis, spol. s r.o. se sídlem v Praze. Miniaturní provedení kamer napojených na centrální řídící jednotku je ověřeným systémem pro snímání objektů i v místech s obtížným přístupem s využitím v širokém rozsahu aplikací s možností černobílého i barevného obrazu. Více informací o vysokorychlostních kamerách Photron řada Fastcam Multihead získáte u společnosti Proxis, spol. s r.o.


Konstrukční díly pro elektroniku Praha – vzorky a poradenství zdarma

Konstrukční díly pro elektroniku Praha – vzorky a poradenství zdarma

Společnost MEGATRON, s.r.o. se sídlem v Praze nabízí zákazníkům široký výběr konstrukčních dílů pro elektroniku ve standardních provedeních, nalezne se však i řešení pro případy, kdy je třeba dodat díly na míru. V nabídce naleznete kvalitní držáky kabelů, kroužkové svěrače, plastové nýty, světlovody, záslepky, vázací pásky pro široké využití nejen pro elektrikáře, speciální montážní díly, objímky a podložky pod LED nebo přístrojové nožky a silentbloky a mnoho dalšího. Nevíte si rady s výběrem, ochotní profesionálové z firmy MEGATRON, s.r.o. Vám rádi poradí, neváhejte se zeptat a využít možnosti vyzkoušet vzorky zdarma.