Výběrové řízení na dodavatele vodního chlazení vývěv pro linky LL1 A LL2 v Technistone, a.s.

Výběrové řízení na dodavatele vodního chlazení vývěv pro linky LL1 A LL2 v Technistone, a.s.

Předmětem zakázky je dodávka a montáž strojního a technologického zařízení pro zajištění stabilní teploty oleje ve vakuových vývěvách na lisovacích linkách LL1 a LL2.

Dodávku lze rozdělit do dvou částí:
1. Přestavba stávajících 5 ks vakuových pump ze vzduchového na vodní chlazení. Vakuové pumpy budou osazeny trubkovými výměníky, ve kterých bude proudit na jedné straně ohřátý olej (primární okruh) a na druhé chladicí médium (sekundární okruh) – možná subdodávka od výrobce vakuových pump. Regulace teploty bude zajištována v závislosti na měřených teplotách v primárním a sekundárním okruhu jednotlivých vývěv.

2. Dodávka, montáž a zprovoznění chladícího zařízení pro 5 ks stávajících vývěv + rezerva pro budoucí 6. vývěvu (vývěva není součástí dodávky v rámci tohoto výběrového řízení).
Dodávka musí obsahovat následující položky:
Chladící zařízení – strojní část, vč. řídícího panelu, s regulací teploty chlazeného média
Čerpadla chladicího média s regulací výkonu pomocí frekvenčních měničů
Potrubní okruh z nerez oceli.
Elektro část zapojení zařízení vč. rozvaděče
Měřící a regulační systém
Ostatní vybavení dle vlastního návrhu s popisem funkce

Chladící zařízení musí splňovat následující parametry:
Chladicí výkon: min. 250 kW (pro chlazení 6 ks vývěv + rezerva)
Chladicí médium směs vody s nemrznoucím přípravkem a inhibitorem koroze.
Chladicí okruh uzavřený, tlakový.

Teplota chlazeného oleje
základní provozní teplota 30 ± 2°C
regulovatelné rozmezí teploty 30 – 70°C s tolerancí ± 2°C v celém rozsahu

Požadavky na zařízení a připojení
Zařízení musí splňovat podmínky pro provoz v prašném prostředí
Zařízení bude pracovat s maximální efektivitou z hlediska spotřeby elektrické energie (sezonní režim).
Zařízení bude vybaveno desinfekcí sekundárního chladícího okruhu (např. UV zářiče apod.).
Veřejná zakázka vložena:
08.01.2016 08:22

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Technistone, a.s.

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Hradec Králové

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
01.02.2016 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Technistone, a.s.

Zadavatel IČ:
25932080

Zadavatel ulice:
Bratří Štefanů 1070/75

Zadavatel PSČ:
500 03

Zadavatel obec:
Hradec Králové

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

44100000-1
Stavební materiály a příbuzné prvky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Náhradní zdroje - sestava Jablotron, zálohovaná oběhová čerpadla

Náhradní zdroje - sestava Jablotron, zálohovaná oběhová čerpadla

Tradiční jesenická firma KOVER se zaměřuje na prodej širokého sortimentu potřebného pro elektrikáře, instalatéry či topenáře a nyní v naší elektro prodejně nabízíme nejnovější řešení zálohování čerpadel a náhradního zdroje, kterou je cenově výhodná sestava Jablotron (ta vám zajistí možnost širokého nastavení vlastností podle konkrétní aplikace a přání). Co sestava Jablotron obsahuje: - nízkopříkonové čerpadlo - řídící jednotku (zajišťuje zálohování a regulaci čerpadla) - zálohovací akumulátor (až 24 hodin provozu) - potřebná teplotní čidla pro regulaci a ovládání čerpadla. Zálohovaná oběhová čerpadla - náhradní zdroje: - nahrazuje standardní oběhová čerpadla - je energeticky úsporné a při výpadku sítě běží přímo z akumulátoru (nevznikají tak žádné ztráty způsobené převodem napětí) - topný systém může fungovat až 24 hodin bez elektřiny.


Kondenzační technika pro separaci oleje a vody

Kondenzační technika pro separaci oleje a vody

Naše firma TECHNO-AIR, s.r.o. Jablonec nad Nisou je specialistou na úpravu stlačeného vzduchu. Ať už se jedná o poradenství při koupi produktů, přípravu projektové dokumentace, dodávky zařízení, instalace, zprovoznění a zajištěním dalšího spolehlivého a bezpečného provozu. Řešíme i problémy kolem kondenzační techniky. Kondenzační technika Odváděče kondenzátu Separátory kondenzátu Kondenzační technika ostatní Máte-li zájem o bližší informace o těchto výrobcích, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám se vším poradíme a pomůžeme.


Úsporné topení pro Váš domov – tepelná čerpadla vzduch-voda – dodávka a montáž

Úsporné topení pro Váš domov – tepelná čerpadla vzduch-voda – dodávka a montáž

Přemýšlíte často nad tím, jak ušetřit za topení? Přáli by jste si, aby Vaše bydlení bylo úsporné a šetrné k životnímu prostředí? Specialisté ze společnosti MaRel corp s.r.o. Vám rádi pomohou s výběrem, dodávkou a montáží tepelných čerpadel, které Vám sníží náklady na chod domu. Tepelná čerpadla využívají teplo z prostředí, ve kterém se nacházejí, tím Vám ušetří peníze za energie a navíc jsou ekologická. Tepelná čerpadla vzduch-voda se řadí mezi nejlevnější typy čerpadel. Pracují do -25°C a používají se tam, kde není možné vrtat hlubinný vrt. Slouží k vytápění domu a pro ohřev vody. Navíc se dají levně doplnit o řízené větrání či klimatizaci. Při výběru a rozhodnutí o pořízení tepelného čerpadla Vám firma MaRel corp s.r.o. poskytne konzultace a navrhnou vhodné řešení. Dodávku a montáž čerpadla zajistíme v okolí Českého Těšína, Karviné, Ostravy a Frýdku-Místku.


Technologie pro udržení teploty při procesu kvašení vína - řízená fermentace

Technologie pro udržení teploty při procesu kvašení vína - řízená fermentace

Hledáte firmu která se zabývá technologií pro udržení teploty při procesu kvašení vína - řízenou fermentací a sháníte zároveň i chlazení, chladící zařízení? Pak kontaktujte společnost ZAMMA-SUDY, s.r.o., která je dodavatelem vinařských potřeb, vinařské technologie a nápojová technika se sídlem v obci Vojkovice Vám nabízí chlazení, řízenou fermentaci. Zabýváme se technologiemi pro udržení teploty při procesu kvašení vína a dosažení teploty při čeření vína. Nabízíme: tepelné výměníky, ohřívací tělesa, teploměry, chladiče, chladící techniku pro fermentaci. Chlazení prostor a nápojové chladiče jsou určeny pro vinotéky, vinaře a restaurace. Sortiment chlazení:Kompaktní chladící jednotky, Ponorné chladiče, Nápojové výčepní chladiče, Ohřev - topení.


Poradenství a diagnostika Vrchlabí - bezplatně poradíme v oboru čerpací techniky

Poradenství a diagnostika Vrchlabí - bezplatně poradíme v oboru čerpací techniky

Společnost Čerpadla Vrchlabí se zabývá čerpací technikou, rozvody vody a čištěním odpadních vod. Pro své zákazníky zajišťujeme tyto služby: bezplatně poradíme při výběru čerpací techniky zajistíme projekty a revize provedeme diagnostiku potíží u zákazníka a navrhneme řešení máme přístroje a provádíme měření teplot, seřízení souososti laserem Neváhejte oslovit naši firmu ČERPADLA VRCHLABÍ s. r. o.


Zahradní čerpadla pro domácnost, domácí vodárny - prodej, servis

Zahradní čerpadla pro domácnost, domácí vodárny - prodej, servis

Čerpadla pro domácnost - zahradní čerpadla: - mají využití všude tam, kde se vyžaduje vysoká spolehlivost a také odolnost vůči nepříznivým provozním podmínkám - čerpadlo je zvlášť vhodné pro stavbu domácích vodáren nebo zavlažovacích systémů. Domácí vodárny: - vhodná pro napájení vodovodních okruhů domácností, chat či hospodářských objektů - tyto vodárny dodáváme jako kompletní agregáty včetně řídící elektroniky a tlakové nádoby. Soustředíme se nejen na prodej a servis čerpadel od různých výrobců pro více i méně náročné aplikace v domácnosti, ale také si vyberete z čerpadel naší vlastní konstrukce.