Výběrové řízení na dodavatele vodního chlazení vývěv pro linky LL1 A LL2 v Technistone, a.s.

Výběrové řízení na dodavatele vodního chlazení vývěv pro linky LL1 A LL2 v Technistone, a.s.

Předmětem zakázky je dodávka a montáž strojního a technologického zařízení pro zajištění stabilní teploty oleje ve vakuových vývěvách na lisovacích linkách LL1 a LL2.

Dodávku lze rozdělit do dvou částí:
1. Přestavba stávajících 5 ks vakuových pump ze vzduchového na vodní chlazení. Vakuové pumpy budou osazeny trubkovými výměníky, ve kterých bude proudit na jedné straně ohřátý olej (primární okruh) a na druhé chladicí médium (sekundární okruh) – možná subdodávka od výrobce vakuových pump. Regulace teploty bude zajištována v závislosti na měřených teplotách v primárním a sekundárním okruhu jednotlivých vývěv.

2. Dodávka, montáž a zprovoznění chladícího zařízení pro 5 ks stávajících vývěv + rezerva pro budoucí 6. vývěvu (vývěva není součástí dodávky v rámci tohoto výběrového řízení).
Dodávka musí obsahovat následující položky:
Chladící zařízení – strojní část, vč. řídícího panelu, s regulací teploty chlazeného média
Čerpadla chladicího média s regulací výkonu pomocí frekvenčních měničů
Potrubní okruh z nerez oceli.
Elektro část zapojení zařízení vč. rozvaděče
Měřící a regulační systém
Ostatní vybavení dle vlastního návrhu s popisem funkce

Chladící zařízení musí splňovat následující parametry:
Chladicí výkon: min. 250 kW (pro chlazení 6 ks vývěv + rezerva)
Chladicí médium směs vody s nemrznoucím přípravkem a inhibitorem koroze.
Chladicí okruh uzavřený, tlakový.

Teplota chlazeného oleje
základní provozní teplota 30 ± 2°C
regulovatelné rozmezí teploty 30 – 70°C s tolerancí ± 2°C v celém rozsahu

Požadavky na zařízení a připojení
Zařízení musí splňovat podmínky pro provoz v prašném prostředí
Zařízení bude pracovat s maximální efektivitou z hlediska spotřeby elektrické energie (sezonní režim).
Zařízení bude vybaveno desinfekcí sekundárního chladícího okruhu (např. UV zářiče apod.).
Veřejná zakázka vložena:
08.01.2016 08:22

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Technistone, a.s.

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Hradec Králové

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
01.02.2016 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Technistone, a.s.

Zadavatel IČ:
25932080

Zadavatel ulice:
Bratří Štefanů 1070/75

Zadavatel PSČ:
500 03

Zadavatel obec:
Hradec Králové

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

44100000-1
Stavební materiály a příbuzné prvky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej, montáž, servis domácí vodárny, čerpadla - ponorná, povrchová, kalová, oběhová, bazénová

Prodej, montáž, servis domácí vodárny, čerpadla - ponorná, povrchová, kalová, oběhová, bazénová

Pokud plánujete koupi nového čerpadla na vodu, ponorného čerpadla, kalového čerpadla nebo domácí vodárny, kontaktujte společnost HELÍSEK stavební s.r.o. Zlín - jsme dodavatelem čerpací techniky pro region Zlínský kraj. Prodej, montáž, servis: - čerpadla: - ponorná pro čerpání vody ze studní, úzkých vrtů - vibrační elektromagnetické, nerezové, litinové, vřetenové, - povrchová samonasávací k přečerpávání vody pro domácí i průmyslové použití - kalová k čerpání jímek, žump, odpadních vod - oběhová pro topení - k cirkulaci vody v otopných systémech - zahradní vhodné pro postřik zahrádek, zavlažování - bazénová pro domovní bazény - domácí vodárny k zásobování menších objektů vodou - tlakové expanzní nádoby. Poskytujeme přednostní záruční a pozáruční servis na čerpadla zakoupená u nás. Klientům v případě potřeby zapůjčíme náhradní čerpadlo !


Domácí vodárny levně - prodej automatické, zahradní, nerezové

Domácí vodárny levně - prodej automatické, zahradní, nerezové

Pokud hledáte chytrý a spolehlivý způsob na zásobování vody v rodinném domě, na chatě nebo na zahradě, pak se obraťte na firmu TRITON v Olomouci, která vám pomůže a doporučí vhodné domácí vodárny levně. Na výběr máte domácí vodárny s tlakovou nádobou, kompaktní automaty nebo vodárenské sety. Prodej domácích vodáren včetně jejich příslušenství vám zajistíme jak v naší kamenné prodejně, tak i v našem eshopu. Automatické, zahradní i nerezové domácí vodárny levně? Jedině u firmy TRITON !


Elektroservis a opravy čerpadel, převíjení elektromotorů

Elektroservis a opravy čerpadel, převíjení elektromotorů

Sháníte-li na Brněnsku firmu zabývající se opravami a servisem elektromotorů, ručního nářadí či čerpadel, pak se neváhejte obrátit na nás! Naše firma poskytuje servisní, revizní a opravárenské služby čerpadel, elektromotorů do 40 kW, ručního nářadí ad. K opravám elektromotorů používáme lakované měděné dráty. Po dohodě s klientem je možné opravené nářadí, čerpadla i elektromotory dodat do 24 hodin. Možnost dovozu až k Vám. Odvádíme velmi kvalitní práci za rozumnou cenu. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!


Montáž a servis tepelných čerpadel, Znojmo

Montáž a servis tepelných čerpadel, Znojmo

Tepelné čerpadlo nejen energii získá, ale převede ji i na vyšší teploty! Teplo pak lze využívat pro potřeby vytápění, ohřev vody, vyhřívání bazénů, pro vzduchotechniku, klimatizaci a další. V dnešní době má naše společnost vybudované pevné místo na trhu v prodeji, montáži a servisu klimatizačního a vzduchotechnického zařízení, rekuperačního větrání a tepelných čerpadel, zvláště pak vzduch – voda. Neváhejte a kontaktujte nás! Kompletní nabídku služeb společnosti bbklima99, s.r.o. naleznete na webových stránkách.


Čerpadla a elektromotory - nízké ceny, servis

Čerpadla a elektromotory - nízké ceny, servis

Provádíme elektrické i mechanické opravy elektromotorů a čerpadel za nízké ceny. Stačí se obrátit na naší firmu KRES spol. s. r. o., která působí v okolí Krnova a Bruntálu. V nabídce naší firmy KRES spol. s. r. o. naleznete: - prodej čerpadel včetně servisu Elektromotory: - jednofázové a třífázové - brzdové - nevýbušné - repasované elektromotory - s frekvenčním měničem - příslušenství - motorové ochrany, frekvenční měniče Také se zabýváme navíjením statorů trojfázových trakčních elektromotorů a jsme schopní vyrobit cívky vinutí z profilového vodiče podle dodané dokumentace. Na veškeré zboží, které u nás zakoupíte, zajišťujeme záruční i pozáruční servis, údržbu a potřebné revize. Navštivte naší prodejnu v Krnově na Cvilínské ulici, která uspokojí zákazníky ze širokého okolí včetně Bruntálu.


Tepelná čerpadla pro úsporné vytápění, solární systémy pro ohřev vody

Tepelná čerpadla pro úsporné vytápění, solární systémy pro ohřev vody

Tepelná čerpadla jsou v dnešní době žádaným ekologickým zdrojem pro vytápění, provozně jsou velmi úsporné. Firma VTP Pelka Staré Město zajistí montáže, vhodné je využít solární systémy jako podporu vytápění nebo jiný záložní zdroj v podobě plynového či elektrického kotle. Montujeme i solární systémy pro ohřev teplé užitkové vody. Tepelná čerpadla jsou z hlediska otopné soustavy vhodná pro napojení na soustavu radiátorů, podlahového i stěnového vytápění. Solární kolektory určené jen pro ohřev vody se napojí na zásobník pro přípravu TUV, při využití i pro vytápění se napojí i na otopnou soustavu. Kontaktujte nás pro bližší informace, po dohodě připravíme přesnou cenovou kalkulaci.