Údržba  a  čištění místních komunikací, parkovišť, vybraných chodníků, nadchodů a podchodů

Údržba a čištění místních komunikací, parkovišť, vybraných chodníků, nadchodů a podchodů

Letní a zimní údržba místních komunikací (vozovek), letní a zimní údržba parkovišť a místních komunikací (chodníků), celoroční údržba podchodů, letní údržba základního komunikačního systému a operativní údržba účelových komunikací v městské části Brno-Bystrc. Smlouva bude zavřena na dobu neurčitou.
Veřejná zakázka vložena:
08.01.2016 07:30

Typ formuláře:
Opravný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Statutární město Brno, městská část Brno-Bystrc

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Brno-město

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
29.02.2016 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Statutární město Brno, městská část Brno-Bystrc

Zadavatel IČ:
44992785

Zadavatel ulice:
nám.28 dubna 60

Zadavatel PSČ:
635 00

Zadavatel obec:
Brno

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Opravný formulář č.1

Slovník veřejné zakázky (CPV)

90600000-3
Čistící a hygienické služby v městských a venkovských oblastech a související služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


FREKO a.s. - ocenění CZECH STABILITY AWARD 2019

FREKO a.s. - ocenění CZECH STABILITY AWARD 2019

Díky své ekonomické stabilitě a důslednému plnění závazků byla společnost FREKO a.s., Praha oceněna certifikátem CZECH STABILITY AWARD 2019, který ji zařadil mezi nejstabilnější firmy v České republice. Vysoce specializovaná stavební společnost FREKO a.s. se zabývá poskytováním komplexních služeb údržby dopravních povrchů od frézování a cementování krytů vozovek, čištění komunikací, zemními a demoličními pracemi po kontejnerovou dopravu. Pokud hledáte spolehlivého dodavatele služeb v oblasti údržby vozovek, chodníků a jiných zemních povrchů, neváhejte se na nás obrátit.


Zimní i letní údržba, čištění komunikací Valašské Meziříčí

Zimní i letní údržba, čištění komunikací Valašské Meziříčí

Technické služby ve Valašském Meziříčí zajistí zimní i letní údržbu místních komunikací a cest včetně jejich čištění. Údržba a čištění místních komunikací je upravována dle vyhlášky města nebo obce a plánem údržby. Údržba komunikací se dělí na tyto fáze: - úklid po zimě - jarní a podzimní blokové čištění - průběžné čištění komunikací a chodníků. Pro údržbu a čištění komunikací využíváme tuto techniku: - letní čištění (zametací stroje) - zimní údržba (dvounápravová vozidla vybavená sypačovou nástavbou a čelní radlicí) - chodníkové stroje - posypové materiály. Technické služby ve městě Valašské Meziříčí vám zajistí pořádek a čistotu !


Komunální zametače Chrudim - Čistota a bezpečnost na komunikacích

Komunální zametače Chrudim - Čistota a bezpečnost na komunikacích

AGROMETALL s. r. o. Chrudim Zajišťujeme výrobu komunálních strojů i na přání zákazníků. Naše zametače spolehlivě zajistí bezpečné a čisté komunikace. Silniční zametače jsou vybaveny různými přídavnými díly stavebnicového typu. Zvolit si můžete pasivní nebo aktivní zametač, se sběrem nebo bez a s připojením stroje čelně, vzadu nebo s obojí variantou. Komunální zametače nabízíme v těchto variantách: pro menší malotraktory a sekačky pro malotraktory pro traktory s bočním pohonem pro malotraktory pro stavební stroje nebo čelní nakladače pasivní kartáče bez pohonu pro stavební stroje nebo smykem řízené nakladače robustní, univerzální zametače pro traktory


Univerzální zametací zařízení - zametače pro průmyslové areály, farmy i stavby

Univerzální zametací zařízení - zametače pro průmyslové areály, farmy i stavby

Přemýšlíte jak nejrychleji a hlavně efektivně odstranit nečistoty v průmyslových areálech, na farmě nebo stavbě? Výborným řešením jsou univerzální zametací zařízení - zametače od firmy GreenMech, s.r.o. v Bořeticích u Břeclavi. Univerzální zametací zařízení BROOMATE pro odstraňování nečistot v průmyslových areálech, farmách, velkochovech, stavbách a skladech: - vybrat si můžete ze tří velikostí (1,8 m 2,4 m a 3 m) a z 11 řad vyměnitelných kartáčů - je vhodný pro odklízení průmyslové suti, odpadu, hlíny, bláta, pilin, hoblin, písku, obilí, listí, sněhu nebo stojící vody. Kromě zametačů nabízíme také tříbodové kontejnery. Zametače jsou nenahraditelným pomocníkem všude tam, kde se tvoří nečistoty.


Plnění bazénů a studní – dovoz vody do druhého dne

Plnění bazénů a studní – dovoz vody do druhého dne

Zákaz plnění bazénů z vodovodního řadu nebo vyschlá studna mají své rychlé a ekonomické řešení. Spolehněte se na Agenturu Hřivna Barrandov, která zajistí dovoz pitné vody v cisternách již do druhého dne. S námi máte navíc jistotu, že voda ve Vašem bazénu nebo studni bude mít požadovanou kvalitu a zdravotní nezávadnost, napouštění bude rychlé a můžete využít i služby dovozu teplé vody do bazénu. Máte-li o naše služby plnění bazénů a studní pitnou vodou z cisterny zájem, neváhejte nás oslovit a kontaktujte Agenturu Hřivna Barrandov.


Nástavby na vozy určené pro svoz komunálního odpadu

Nástavby na vozy určené pro svoz komunálního odpadu

Silniční technika pro letní i zimní úklid - SIMED s.r.o. Dvůr Králové nad Labem. Jsme dlouholetý výrobce a dodavatel strojů pro údržbu vozovek. Naše vozy jsou přizpůsobeny přáním zákazníka. Na našich stránkách si prohlédněte náš vozový park s užitkovými vozy a kontejnerovou dopravou. Nástavby na svoz komunálního odpadu: Lisovací nástavby pro užitková vozidla do 3,5 t Lisovací nástavby pro užitková vozidla do 5,0 t Lisovací nástavby pro užitková vozidla do cca 8,0 t Kontejnerové nástavby na svoz tříděného odpadu Dvouramenné kontejnerové natahovací zařízení Nástavby na svoz bio odpadu