Poptáváme výrobu dílů z hliníku do pískové formy

Poptáváme výrobu dílů z hliníku do pískové formy

Poptávám výrobu dílu z hliníku do pískové formy - modely výrobku vlastníme.
Jedná se o výrobu od 50-100 ks od každého druhu.
Příklady jednotlivých produktů najdete v příloze. V případě příznivé ceny obdržíte modely i příklady hotových odlitků.
Nabídku očekáváme obratem.

S pozdravem ing.M.Pelinka


MP-Sonder-und Biegemaschinen GmbH

Dipl.Ing.M.Pelinka

Geschäftführer

Hämpfergasse 14

89073 Ulm

Germany
Poptávka byla vložena dne:
08.01.2016 09:35

Platnost poptávky:
08.02.2016 07:48

Kontaktní osoba:
MP GmbH ing.M.Pelinka

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Ústí nad Orlicí

Obrázek:
Poptáváme výrobu dílů z hliníku do pískové formy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kvalitní kovové nerezové zábradlí pro balkony, schodiště, lodžie a terasy

Kvalitní kovové nerezové zábradlí pro balkony, schodiště, lodžie a terasy

Vybíráte vhodné kovové zábradlí pro Váš domov? Přemýšlíte o kvalitním zábradlí z nerezové oceli, ale cena je příliš vysoká? Vsaďte na hliníkové eloxované zábradlí, které vyrábí jihlavská společnost JSW Bohemia s.r.o. Hliníkové eloxované zábradlí nerozeznáte od zábradlí z oceli, ale jeho cena je podstatně nižší. Vyniká svou odolností, pevností i prvotřídní kvalitou. Je bezúdržbové a nevyžaduje každoroční natírání. Navíc skvěle vypadá. Nerezové hliníkové zábradlí lze kombinovat i s dalšími materiály, vkusně a elegantně vypadá například se skleněnou výplní. Cenovou kalkulaci i více informací naleznete na našich webových stránkách.


Výroba kovových součástí pro nábytek, přístrojové skříně

Výroba kovových součástí pro nábytek, přístrojové skříně

Pokud sháníte kovové součásti pro nábytek či přístrojové skříně, obraťte se na strojírenskou firmu HON-KOVO s.r.o. z Opavy, která vyvíjí a vyrábí kovové komponenty z profilů a plechů pro různá průmyslová odvětví. Nabízíme: - kovové díly pro nábytek - přístrojové skříně, panely - různé strojní díly - info kiosky - reklamní stojany, displeje - kryty kabeláže - PC nosiče - stolové paravány - rámové konstrukce aj. Kovovýroba se provádí na CNC laserových automatech, CNC laserové řezání plechů, CNC přesné ohýbání, svařování, tryskání výrobků, práškové lakování ručním stříkáním.


Přírubové trubky s dvojitým lemem na obou koncích z kvalitní oceli

Přírubové trubky s dvojitým lemem na obou koncích z kvalitní oceli

Přírubové trubky se využívají zejména pro rozvody vody, vzduchu, betonových směsí a k čerpání odpadních vod. Oslovte významnou společnost ArcelorMittal Tubular Products Karviná a.s, která je členem skupiny ArcelorMittal v Ostravě - Karviná. Dodáme a vyrobíme vám přírubové trubky s dvojitým lemem na obou koncích z kvalitní oceli. V běžném provedení mají tyto trubky dvojitý lem na obou koncích a dodávají se s 2 kusy návlečných přírub. Na zvláštní přání zákazníka můžeme dodat jiné provedení. Přírubové trubky mohou být dodávány v těchto rozměrech: – nejčastější dodávky 4 – 6 metrů – přibližných délkách s odchylkou ± 500 mm nebo s rozpětím 1000 mm, – přesných délkách (výjimečný požadavek) s tolerancí 100 mm. Obvykle mají přírubové trubky okujený povrch, ale po předběžné dohodě se zákazníkem, může být provedena jiná úprava povrchu. Přírubové trubky se dodávají bez spojovacích šroubů a těsnění


Kvalitní vysokotlaké nerezové hadice

Kvalitní vysokotlaké nerezové hadice

Firma RATTAY kovové hadice s.r.o. Liberec zajišťuje výrobu, prodej, servis speciálních kovových vlnovcových hadic včetně vysokotlakých nerezových hadic. Důležitou součástí hadic jsou oplety z kovového drátu pro jejich zvýšenou odolnost. Oplety vysokotlakých nerezových hadic jsou opatřeny jedním či dvěma, ale mohou být ale také zcela bez opletu. Vysokotlaké nerezové hadice Nerezové hadice zakončujeme požadovanými koncovkami dle přání zákazníka a specifikace použití. Hadice z vlnovce s běžným kruhovým vlněním Hadice z vlnovce s úzkým kruhovým vlněním Hadice z vlnovce s úzkým střídavým vlněním


Evolutní pružiny pro železnice i silniční vozidla

Evolutní pružiny pro železnice i silniční vozidla

Již řadu let úspěšně vyrábíme evolutní pružiny a další pružící elementy, které splňují i ty nejpřísnější bezpečnostní předpisy. Také proto jsme se stali dodavatelem evolutních pružin pro české ale i slovenské, maďarské a slovinské železnice. Evolutní pružiny jsou nenápadným, ale přesto velmi důležitým prvkem. Využijete je například do nárazníků a táhel železničních vozidel, k odpružení kolejových vozidel nebo strojních celků, jako jsou dopravníky, drtiče, mlýny, tlumiče rázů v potrubí. Evolutní pružiny a ostatní pružící elementy vyrábíme pouze z kvalitních materiálů tak, aby vydržely veškerou zátěž, které budou v budoucnu čelit. Výrobou evolutních pružin to u nás ale nekončí. Zabýváme se totiž také jejich návrhem a přesným výpočtem dle přání zákazníka. Jsme tak schopni vyrobit originální a atypickou pružinu podle vašich požadavků, ale i navrhnout a zkonstruovat evolutní pružinu dle daného vzorku. Nejste v oblasti konstrukce pružení příliš zběhlí? Pak jistě oceníte naše odborné poradenství. Společnými silami jistě najdeme to pravé řešení. Evolutní pružiny také testujeme a kontrolujeme jejich parametry. Evolutní pružiny od firmy SV výrobní vás tak zaručeně nezklamou.


Výroba plechových dílů, třískové obrábění, CNC frézování, svařování

Výroba plechových dílů, třískové obrábění, CNC frézování, svařování

Potřebujete vyrobit speciální plechové díly či kovové konstrukční prvky? Na zakázku Vám je zhotoví naše společnost SINOP SMP s.r.o., která sídlí v obci Homole v okrese České Budějovice. Řešíme vše od konstrukčního návrhu, technologického postupu, nacenění, výroby, povrchové úpravy, kontroly kvality a montáže. Specializujeme se na laserové řezání, vystřihování, ohraňování, ohýbání, zakružování, děrování, CNC třískové obrábění, frézování, soustružení a vrtání, ruční a robotické svařování, přivařování. Realizujeme kusovou i sériovou výrobu. Přesnost, kvalita, spolehlivost, rychlost je naší prioritou.