Poptáváme výrobu dílů z hliníku do pískové formy

Poptáváme výrobu dílů z hliníku do pískové formy

Poptávám výrobu dílu z hliníku do pískové formy - modely výrobku vlastníme.
Jedná se o výrobu od 50-100 ks od každého druhu.
Příklady jednotlivých produktů najdete v příloze. V případě příznivé ceny obdržíte modely i příklady hotových odlitků.
Nabídku očekáváme obratem.

S pozdravem ing.M.Pelinka


MP-Sonder-und Biegemaschinen GmbH

Dipl.Ing.M.Pelinka

Geschäftführer

Hämpfergasse 14

89073 Ulm

Germany
Poptávka byla vložena dne:
08.01.2016 09:35

Platnost poptávky:
08.02.2016 07:48

Kontaktní osoba:
MP GmbH ing.M.Pelinka

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Ústí nad Orlicí

Obrázek:
Poptáváme výrobu dílů z hliníku do pískové formy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Venkovní a vnitřní okenní parapety – široká škála dekorů

Venkovní a vnitřní okenní parapety – široká škála dekorů

Potřebujete vyměnit staré a nevzhledné venkovní plechové parapety? Nebo uvažujete o pořízení nových vnitřních parapetů? Ze široké škály venkovních a vnitřních okenních parapetů si ve vzorkové prodejně firmy Okna Bastl, kterou naleznete v Dačicích, vybere zajisté každý více i méně náročný zákazník. Vnitřní parapety: - plastové – PVC jádro, dokončený PVC parapetní fólií (vhodné do místností s větším výskytem vlhkosti, UV stabilní), dlouholetá životnost - dřevotřískové - Povrch parapetní desky z vysoce oděruvzdorný laminát CPL (stálobarevný, odolný proti UV záření, běžným domácím chemikáliím, vařící vodě a vysokým teplotám), ze spodní strany je nalisován speciální impregnovaný protitah (slouží k zabránění průniku vlhkosti do parapetu ), dostupné ve 13dekorech (UNI barvy, imitace kamene a masivu) Venkovní parapety: - z taženého hliníku - šířka 50 - 400 mm, povrchová úprava eloxováním nebo komaxitováním, vysoká mechanická odolnost proti působení klimatických vlivů, barevná stálost, záruka 5 let. - z ohýbaného hliníku - z hliníkového plechu z polyestrovým povlakem (tl. 0,8 mm),dlouholetá trvanlivost, odolnost a stálebarevnost - z ohýbaného pozinku (oceli) – cenově nejdostupnější varianta, vyšší tuhost při srovnání s ohýbaným hliníkem, dlouholetá životnost díky povrchové úpravě


Listové pružiny s okem nebo hákem - výroba

Listové pružiny s okem nebo hákem - výroba

SV výrobní, s.r.o. se sídlem v Prostějově poskytne svým zákazníkům komplexní služby ve výrobě listových pružin - výpočty, technické návrhy, konstrukci i testování přenechejte opravdovým odporníkům. Listové pružiny vyrábíme podle výkresové dokumentace, dodaného vzorku nebo zadaných parametrů - limitní rozměr pro listové pružiny je 16 mm. Vyrábíme jednolistové i vícelistové pružiny s okem nebo hákem. Také vám rádi poskytneme poradenství v oblasti konstrukce pružení a pružin. Naše konkurenční výhoda je v provedení kvalitních pružin a především krátké dodací lhůty.


Galanterní klempířství-dekorativní, ozdobné klempířské prvky

Galanterní klempířství-dekorativní, ozdobné klempířské prvky

Firma Galanterní klempířství Josef Kolínek z regionu Kroměříž působí po celé ČR. Za studena ručně tváříme plechy a vyrábíme dekorativní, ozdobné klempířské prvky na střechy i interiérové doplňky z různých druhů kovu. S naší specializací je třeba znát všechna kovozpracující řemesla - kovotepectví, měditepectví, kovotlačitelství, pasířství. Proto jsme schopni vyrobit na zakázku jakékoliv klempířské prvky z mědi, mosazi, cínu i stříbra - lapače vody, chrliče vody, korouhve a střešní vikýře, atypická svítidla, ozdoby. Také vyrábíme části karoserie motocyků - blatníky, nádrže.


Certifikovaná výroba z nerez oceli, zápustková kovárna

Certifikovaná výroba z nerez oceli, zápustková kovárna

Zápustková kovárna STAKO Červený Kostelec s.r.o. vyrábí na zakázku výkovky do hmotnosti cca 24 kg, do průměru 300mm, nebo do délky 500 mm z různých tříd oceli, včetně nerez oceli. Hravě jich dokážeme zpracovat přes 3 000 tun ročně. Další služby zápustkové kovárny Stako: Povrchové úpravy (galvanické, žárové zinkování, pocínování, pokovení, lakování). K výrobkům můžeme doložit výsledky nedestruktivních zkoušek, chemických a mechanických analýz, dle požadavku zákazníka. Firma Stako je certifikována dle ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004


Zavěšené větrané fasády - uchycení kazet typ Vario, Bravo. Snadné, bezpečné a elegantní připevnění kazet

Zavěšené větrané fasády - uchycení kazet typ Vario, Bravo. Snadné, bezpečné a elegantní připevnění kazet

Chcete novou fasádu, která bude podtrhovat moderní styl celého objektu? Uchycení kazet zavěšených větraných fasád provádí firma ILTEGRO, spol. s r.o. Máme za sebou realizace občanských staveb, bytových domů, ale i rodinných domů. Tato fasáda je velmi efektivní. Systém zajišťuje rychlé a bezpečné připevnění, uchycení kazet při zajištění optimální funkce tepelné roztažnosti kompozitních panelů. Systém je vybaven celou řadou profilů a speciálním příslušenstvím, které umožňují provedení specifických detailů v různých povrchových úpravách a napojení na jiné obkladové materiály. Zejména pro upevnění fasád z kompozitních materiálů v podobě kazet, jako mohou být např. všechny typy „bondů“. Hlavní výhody: -celohliníkové systémové konstrukce -výhodné optimalizované ceny -komplexní technická podpora -projekt + statické posouzení + detaily -základní systémy ihned k odběru. Systém VARIO: Je opravdu velmi jednoduchý systém. Zajišťuje optimální funkce tepelné roztažnosti použitých materiálů. Obklady jsou montovány na konstrukci pomocí speciálně vyvinutého příslušenství. Systém je vybaven celou řadou profilů i speciálním příslušenstvím. To umožňuje provedení specifických detailů v různých povrchových úpravách a napojení na jiné obkladové materiály. Systém BRAVO: Profesionální systém navržen pro montáž kompozitních materiálů a kovových obkladů. Tento systém se používá zejména pro upevnění kompozitních materiálů v podobě kazet, jako mohou být např. všechny typy „bondů“. Bližší informace i realizace našich zakázek naleznete na webových stránkách.


Získali jsme prestižní ocenění a certifikáty kvality při výrobě kovových hadic

Získali jsme prestižní ocenění a certifikáty kvality při výrobě kovových hadic

Naše firma RATTAY kovové hadice s.r.o. Liberec je jedna ze společností, které se zařadili mezi společnosti s nejvyšší úrovní kredibility v České republice. Vyrábíme ty nejkvalitnější produkty v oboru kovových a nerezových hadic. Protože jsme splnili ty nejpřísnější kritéria kredibility a spolehlivosti za období posledních 4 let, může naše firma RATTAY kovové hadice s.r.o. Liberec používat certifikaci AA jako symbol vysokého ratingového hodnocení. Naším přístupem a kvalitou jsme se zařadili do vysoce exkluzivní skupiny českých firem.