Poptávám pronájem prostor na uskladnění nábytku

Poptávám pronájem prostor na uskladnění nábytku

Poptávám pronájem prostor na uskladnění nábytku po stěhování, které proběhne pravděpodobně v únoru nebo březnu, přesný termín ještě nevím. Bylo by to na 1-3 měsíce a potřebovala bych asi větší koji. Můžete mi prosím napsat vaše ceny a jak to vlastně funguje? Jak dlouho dopředu je třeba si prostor rezervovat? Děkuji za odpověď. Štěpánová
Poptávka byla vložena dne:
07.01.2016 13:10

Platnost poptávky:
07.02.2016 13:00

Kontaktní osoba:
Štěpánová

Kontaktní email:

Okres:
Praha-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pronájem nových administrativních a prodejních prostor v Ostravě

Pronájem nových administrativních a prodejních prostor v Ostravě

Hledáte-li pěkné a nové kancelářské nebo prodejní prostory, obraťte se na společnost TIMO profistavby, která nedávno dokončila stavbu nové budovy a nyní umožňuje pronájem kanceláří a obchodů na Slezské Ostravě. Budovu naleznete na frekventované ulici poblíž Zoologické zahrady na Slezské Ostravě s dobrou dostupností do centra Moravské Ostravy. Obchodní prostory o celkové výměře 63 m2 mají svůj vlastní vchod. Čtyři kancelářské prostory o celkové výměře 80 m2 s vlastním sociálním zázemím. Budova disponuje vlastním parkovacími místy přímo před ní. Pro zájem a více informací o pronájmu ať už kanceláří nebo obchodu se nebojte kontaktovat firmu TIMO profistavby a domluvte si prohlídku.


Pronájem skladovacího prostoru, haly pro materiál či stroje i s levnou elektřinou

Pronájem skladovacího prostoru, haly pro materiál či stroje i s levnou elektřinou

Potřebujete někde uložit materiál nebo stroje, ale nemáte k dispozici žádný skladovací prostor? Máme pro vás skvělé řešení, pronájem skladovací haly, která je k této příležitosti naprosto ideální. Hala je rozdělena na patra o velikosti 2x550m2 (rozměr 12x46m) a je zde zavedena levná elektřina, kterou je možné využít například k sušení apod. Tento prostor nemusí být pouze skladovací, ale lze jej využívat také jako výrobní. Pro více informací nás prosím neváhejte kontaktovat, rádi vám zodpovíme veškeré vaše dotazy! Těšíme se na naši budoucí spolupráci!


Pronájem bytových i nebytových prostor v Sokolově, byty a kanceláře

Pronájem bytových i nebytových prostor v Sokolově, byty a kanceláře

Zvažujete pronájem nebytových prostor? Centrum města Sokolova je zajisté tím pravým místem pro umístění právě Vašeho podniku. Naše společnost Ing. Luboš Orálek, sídlící v Sokolově, nabízí kanceláře a obchodní prostory k pronájmu. Disponujeme kancelářskými prostory různých velikostí a zařízením. V našich budovách provozují kanceláře banky, pojišťovny, advokáti, účetní, školy či zde můžete najít kadeřnictví a restauraci. Zájemcům poskytujeme i podnájem obytných prostor, kde naleznete klidné a zrekonstruované bydlení poblíž řeky Ohře. V případě, že Vás naše nabídka služeb zaujala, Vám budeme rádi nápomocni.


Zprostředkování pronájmu i prodeje obchodních prostor, kanceláří, výrobních hal i skladů v okolí Brna, Ostravy a Prahy

Zprostředkování pronájmu i prodeje obchodních prostor, kanceláří, výrobních hal i skladů v okolí Brna, Ostravy a Prahy

Hledáte vhodnou kancelář pro svou práci? Nebo byste si rádi pronajali výrobní halu či sklad? Naše realitní kancelář I.E.T. Reality s.r.o. Vám velmi ráda pomůže s řešením a najdeme pro Vás vhodné místo za dobré ceny. Máme širokou nabídku inzercí komerčních, administrativních, obchodních, výrobních i skladových prostor v okolí Brna, Prahy a Ostravy. Ale rádi Vám pomůžeme i s prodejem či pronájmem Vaší nemovitosti. Díky našim zkušeným makléřům Vám ušetříme spoustu práce a starostí s administrativou i propagací Vaší inzerce. Dále Vám poskytneme bezplatné poradenství v oblasti nemovitostí. Zajistíme i advokátní servis, financování nákupu nemovitostí a hypotéky, pojištění nemovitostí a znalecké posudky.


Pronájem skladů v Olomouci, ruční vykládka kamionů, kontejnerů, překládka a rozvoz zboží

Pronájem skladů v Olomouci, ruční vykládka kamionů, kontejnerů, překládka a rozvoz zboží

Hledáte sklad pro uložení nejrůznějšího zboží? Společnost VAPEE Morava s.r.o. z Olomouce pronajímá sklady různých velikostí, přičemž provozujeme nejen běžné sklady, ale i celní. Zajistíme Vám kompletní služby v oblasti mezinárodní autodopravy, kdy Vám dané zboží nejen dovezeme, ale postaráme se rovněž o ruční nebo mechanické vyložení kamionu, přerovnání, uložení a uskladnění zboží. Díky naší kvalitní manipulační technice si poradíme jak s drobným, tak i velmi těžkým nákladem. Součásti naší práce je ruční vykládka kamionů, kontejnerů, přerovnání zboží na paletách a v závěru také překládka z auta na auto. Vaše zboží Vám velmi rádi pojistíme, na Vaše přání provedeme inventuru a nadále budeme sledovat stav zásob v daném skladu.


Prodej a pronájem bytů pro Vaše lepší bydlení

Prodej a pronájem bytů pro Vaše lepší bydlení

Společnost Znojemské reality, Vám v sekci „BYTY“ pravidelně aktualizuje celkem obsáhlou nabídku bytů určených k prodeji, či k pronájmu. Obchodujeme s byty jak v osobním vlastnictví, tak v družstevním. Vždy se snažíme vyjít vstříc s cenami prodávajícím, avšak v závislosti na aktuální ekonomické situaci a lokalitě dané nemovitosti. Pokud Vám cena připadá až nepřiměřeně vysoká a máte zájem o námi nabízený byt, kontaktujte nás a o ceně zkusíme s prodávajícím ještě vyjednávat. Ceny za pronájem stanovujeme vždy za jeden kalendářní měsíc bez služeb spojených s užíváním bytu, které je nutno ještě připočíst. Více informací naleznete na našich webových stránkách nebo Vám je poskytne naše realitní makléřka, p. Pavla Svobodová na telefonním čísle 777 251 999.