Bezpečnostný systém v obci Vyšné Repaše

Bezpečnostný systém v obci Vyšné Repaše

Predmetom zákazky je vybudovanie komplexného a technicky a ekonomicky efektívneho bezpečnostného systému v
obci za účelom zvýšenia bezpečnosti občanov a jej návštevníkov, zabezpečenie prevencie proti vandalizmu na verejných priestranstvách, úsporu finančných prostriedkov a skvalitnenie úžitkových parametrov. Bezpečnostný systém bude pozostávať z kamerového systému, dohľadového systému, zlepšenia osvetlenia verejných priestranstiev a vybudovanie varovného systému obyvateľstva ako aj návštevníkov obce.
Veřejná zakázka vložena:
07.01.2016 11:45

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Vyšné Repaše

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
04.03.2016 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Vyšné Repaše

Zadavatel IČ:
00329762

Zadavatel ulice:
Vyšné Repaše 53

Zadavatel PSČ:
053 71

Zadavatel obec:
Vyšné Repaše

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45317000-2
Iné elektroinštalačné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zabezpečovací systémy Praha – ochrání Váš majetek před zloději

Zabezpečovací systémy Praha – ochrání Váš majetek před zloději

Dnešní doba klade zvýšené požadavky na kvalitní zabezpečení domů, bytů, kanceláří, administrativních budov či skladových a výrobních objektů. Investujte i Vy do zabezpečovacího systému, který pomůže ochránit Váš majetek a včas Vás upozorní na neoprávněné vniknutí cizích osob na Váš pozemek. Spolehlivým dodavatelem alarmů a zabezpečovacích systémů je firma AKI PRO spol. s r.o. z Prahy, která má v oboru mnohaleté zkušenosti, může nabídnout naprostou diskrétnost a garanci záručního i pozáručního servisu. Zabezpečovací systémy dodané firmou AKI PRO spol. s r.o. sledují narušení vnějších i vnitřních prostor nebo narušení plášťové ochrany k ohlídání dveří a oken vhodné pro použití během noci.


Autorizovaný velkoobchod JABLOTRON, alarmy a monitoring vozidel

Autorizovaný velkoobchod JABLOTRON, alarmy a monitoring vozidel

Potřebujete ochránit dům, obchod, kanceláře, sklady, haly či auto před zloději, vandaly i požáry? Vhodné je to vyřešit pomocí zabezpečovacích systémů. Mezi nejkvalitnější výrobce této techniky patří společnost JABLOTRON. Autorizovaný velkoobchod JABLOTRON je naše společnost E*tech, spol. s r.o., která sídlí v Praze 10. Zajišťujeme prodej bezpečnostního bezdrátového alarmu pro budovy. Pro zajištění automobilů nabízíme autoalarmy a monitoring vozidel s aplikací MyJABLOTRON v chytrém telefonu či PC. Pomocí těchto systémů můžete sledovat detailní přehled jízd, polohu vozu či spotřebu. Autoalarm Athos zajistí pomoc při havárii, tísni či odcizení.


Alarmy - zabezpečovací systémy, profesionální montáž bezpečnostní techniky a non-stop servis

Alarmy - zabezpečovací systémy, profesionální montáž bezpečnostní techniky a non-stop servis

Zabezpečení rodinného domu, bytu či firemního objektu Vám profesionálně zajistí v Opavě a okolí firma 4M zabezpečovací systémy. Naši profesionální pracovníci Vám poradí s výběrem zabezpečovacího systému tak, abyste svůj majetek měli stále pod kontrolou. Jako firma s dlouhodobou tradicí v Moravskoslezském kraji se zabýváme montáží alarmů a bezpečnostních a kamerových systémů. Ať už se jedná o byt, dům, chalupu nebo firemní areál poskytneme Vám profesionální montáž zabezpečovacích systémů a techniky – alarmů. Zabezpečení ve třech krocích: -Analýza aktuálního stavu a plán realizace zabezpečovacího systému. -Profesionální montáž. -Připojení alarmu na pult centralizované ochrany a non-stop servis. Firma je certifikovanými montážními partnery společnosti Jablotron - revolučních bezpečnostních systémů českého výrobce.


Kamerový systém Praha – pro pořádek a ochranu majetku

Kamerový systém Praha – pro pořádek a ochranu majetku

Potřebujete se postarat o bezpečnost a pořádek v areálu výrobního závodu, v okolí domu, na pracovišti nebo na veřejném prostranství? Nejúčinnější a nejspolehlivější metodou je instalace moderního kamerového systému od společnosti AKI PRO spol. s r.o. z Prahy. Kamerový systém představuje jak samotné kamery, tak i nahrávací a zálohovací zařízení a pokud je napojen na zabezpečovací systémy, dokáže po aktivaci při narušení prostoru automaticky otočit kameru příslušným směrem, zaostřit a nahraný záznam archivovat. Pro kamerový systém od společnosti AKI PRO spol. s r.o. bude dodržování pořádku a ochrana majetku snadný úkol.


Elektronická požární signalizace – spolehlivá ochrana osob a majetku před požárem

Elektronická požární signalizace – spolehlivá ochrana osob a majetku před požárem

Vaši bezpečnost a ochranu Vašeho majetku před požárem zajistí elektronický požární systém společnosti FELOMA. Naše společnost Vám nainstaluje spolehlivá zařízení pocházející od ověřených výrobců, jako je APOLLO, BOSCH, LITES, ESSER, SHRACK SECONET a další. Naše elektronická požární zařízení primárně slouží k včasnému detekování požáru v počátečním stádiu, čímž se zároveň předchází vzniku velkých škod na majetku a především újmě osob na zdraví. Firma FELOMA našim zákazníkům zajistí: - vypracování odborné analýzy rizik různých objektů - vypracování komplexní studie řešení bezpečnostního požárního systému - vypracování technického návrhu, rozpočtu a projektu realizace - uvedení systému do chodu a proškolení obsluhy - garantování servisu a technické podpory 24 hodin denně


Bezpečnostní kamerový systém - dokonalé zabezpečení vašeho majetku

Bezpečnostní kamerový systém - dokonalé zabezpečení vašeho majetku

Komplexní zajištění objektů a majetku po celé České republice vám zajistí firma FELOMA, s.r.o. se sídlem v Olomouci a střediskem v Praze. Kamerový systém (CCTV) - poskytneme tyto služby: - projekce, montáž, servis i technická podpora - vypracování cenové studie a realizačního projektu - instalace a oživení systému CCTV - naprogramování systému CCTV - výchozí revize systému CCTV - servisní zabezpečení a provádění pravidelných kontrol systému CCTV. Poskytneme vám dostatečný sortiment IP kamer a IP serverů IP - používáme jen osvědčené a spolehlivé bezpečnostní kamerové systémy od ověřených společností: - HIKVISION, AVTECH, PANASONIC, BOSCH, CNB, VIVOTEK a další. Pro smluvní partnery jsou servis a technická podpora garantovány 24 hodin denně.