Bezpečnostný systém v obci Kožany

Bezpečnostný systém v obci Kožany

Predmetom zákazky je vybudovanie komplexného a technicky a ekonomicky efektívneho bezpečnostného systému v
obci za účelom zvýšenia bezpečnosti občanov a jej návštevníkov, zabezpečenie prevencie proti vandalizmu na verejných priestranstvách, úsporu finančných prostriedkov a skvalitnenie úžitkových parametrov. Bezpečnostný systém bude pozostávať z kamerového systému, dohľadového systému, zlepšenia osvetlenia verejných priestranstiev a vybudovanie varovného systému obyvateľstva ako aj návštevníkov obce.
Veřejná zakázka vložena:
07.01.2016 11:45

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Kožany

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
05.03.2016 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Kožany

Zadavatel IČ:
00322172

Zadavatel ulice:
Kožany 21

Zadavatel PSČ:
086 12

Zadavatel obec:
Kožany

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45317000-2
Iné elektroinštalačné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej platebních terminálů pro samoobslužné čerpací stanice

Prodej platebních terminálů pro samoobslužné čerpací stanice

Hledáte firmu, která prodává platební terminály pro samoobslužné čerpací stanice včetně akceptací CCS karet? Pak se neváhejte obrátit nás! UNICARD® - nové možnosti pro uživatele platebního terminálu – akceptace karet CCS a slevových karet. Platební terminály UNICARD® nabízí uživatelům nové provozní možnosti. Akceptace fakturačních a bankovních karet je doplněna o možnost akceptace karet společnosti CCS i slevových a věrnostních karet. Tato funkce nabízí provozovatelům čerpacích stanic oslovit své zákazníky a nabídnout jim věrnostní program. Slevové a věrnostní karty mohou být na bázi bezkontaktních RF karet nebo karet s čárovými kódy. Více informací naleznete na našich www stránkách!


Docházkový systém - evidence docházky zaměstnanců

Docházkový systém - evidence docházky zaměstnanců

Mějte přehled o docházce svých zaměstnanců a pořiďte si elektronický identifikační systém od firmy FELOMA s.r.o. se sídlem v Olomouci a střediskem v Praze. Evidence docházky - docházkový systém - využívá se nejen pro evidenci a vyhodnocení docházky zaměstnanců, ale také pro přípravu podkladů pro mzdy a sledování přítomnosti zaměstnanců na pracovišti v průběhu pracovní doby - tento docházkový systém je maximálně sofistikovaný a neustále jej zdokonalujeme díky zkušenostem v praxi a to vždy v souladu s aktuální legislativou. Elektronický identifikační systém je moderní a výkonný nástroj, díky kterému můžete pohodlně sledovat příchod i odchod svých zaměstnanců.


Systém sestra-pacient – funkční a elegantní řešení pro nemocniční zařízení

Systém sestra-pacient – funkční a elegantní řešení pro nemocniční zařízení

Chtějte do svých zdravotnických zařízení jen to nejlepší. Rychlejší komunikaci mezi nemocničním personálem a pacientem zajistí komunikační systém sestra-pacient od společnosti ALCAD, specialisty na dorozumívací, komunikační techniku a IP technologie. Pokročilý systém sestra-pacient zajistí hlasové a signalizační spojení mezi pacientem a sesterským personálem, čímž umožní pružně a rychle reagovat na potřeby pacientů. Systém je vhodný všude tam, kde je potřeba zabezpečit neustálý kontakt personálu s klienty či pacienty. Skvělým pomocníkem může být zejména v nemocnicích, domovech pro seniory a domovech s pečovatelskou službou. Systém se skládá z: - terminálů umístěných na pokojích pacientů, umožňujících hlasovou komunikaci - nástěnných či závěsných volacích modulů, které umožní přivolat personál přímo z lůžka - volacích modulů s tahovým tlačítkem pro toalety a sprchy - volacích náramků a přívěsků, které provádí signalizační volání z libovolného místa v pokoji - signalizačního svítidla instalovaného nad dveře sledovaného pokoje, signalizující probíhající poplachové volání - stolního sesterského terminálu, který umožňuje přijímat hlasové a signalizační volání Chcete se o našem komunikačním systému dozvědět více? Neváhejte a navštivte naše webové stránky.


Zabezpečení automobilů proti krádeži, dohledání vozu v ČR

Zabezpečení automobilů proti krádeži, dohledání vozu v ČR

Bojíte se, že Vám někdo ukradne auto? Tak neváhejte a nechte si jej zabezpečit od společnosti SECAR MORAVIA, s.r.o., která sídlí v Kroměříži. Specializujeme se na prodej a montáž zabezpečovacích systémů značky SHERLOG. Nabízíme elektronické zařízení pro rádiové a satelitní vyhledávání odcizených vozidel, motocyklů, strojů a lodí. Vozy jsou opatřeny rádiovým zabezpečovacím systém s vlastní vysílací frekvencí, která je běžnými prostředky nenarušitelná. Při jízdě bez autorizačního bezkontaktního čipu se začne vysílat poplachový signál a náš vyhledávací tým lokalizuje a dohledá vůz a vrátí majiteli nejčastěji do 2 hodin.


Detekční technika, detektory netěsností vzduchového potrubí

Detekční technika, detektory netěsností vzduchového potrubí

Hledáte-li společnost zabývající se výrobou detekční techniky a detektorů netěsnosti vzduchového potrubí, pak se neváhejte obrátit na naši společnost! Zabýváme se výrobou detektorů netěsností vzduchového potrubí, průtokoměrů, detekční technikou, detektory bublin ad. SONAPHONE R - základní model přístroje pro detekci netěsností-určený na lehkou a rychlou detekci netěsností v tlakových systémech metodou akustické emise v ultrazvukovém pásmu.Přenosný přístroj výborně a přesně lokalizuje místa netěsností v rozvodech tlakového vzduchu, páry, tlakových plynů nebo vakua. Kompletní nabídku našeho sortimentu najdete na našich www. Více informací na webových stránkách.


Vysokorychlostní kamery Photron: řada miniaturních kamer Fastcam Multihead

Vysokorychlostní kamery Photron: řada miniaturních kamer Fastcam Multihead

Snímání více objektů z různých směrů umožní vysokorychlostní kamery Photron řady Fastcam Multihead, které nabízí společnost Proxis, spol. s r.o. se sídlem v Praze. Miniaturní provedení kamer napojených na centrální řídící jednotku je ověřeným systémem pro snímání objektů i v místech s obtížným přístupem s využitím v širokém rozsahu aplikací s možností černobílého i barevného obrazu. Více informací o vysokorychlostních kamerách Photron řada Fastcam Multihead získáte u společnosti Proxis, spol. s r.o.