Rekonštrukcia budovy Kultúrneho domu v obci Lipovany

Rekonštrukcia budovy Kultúrneho domu v obci Lipovany

Rekonštrukcia budovy Kultúrneho domu v obci Lipovany. Súčasťou rekonštrukcie bude rekonštrukcia strechy obecného úradu kompletnou výmenou znehodnotenej krytiny za novú krytinu z oceľového pozinkovaného plechu s lakoplastovou úpravou vrátane nového latovania, nových klampiarskych prvkov a zosilnenia, resp. výmeny poškodených drevených trámov strechy a stropu, obnoví sa fasáda budovy vrátane nového silikátového náteru, prevedie sa výmena výplní vonkajších otvorov spolu s vnútornými parapetnými doskami a oplechovaním parapetov, oprava komínov, oprava podláh v kanceláriách obecného úradu spolu s montážou sadrokartónových podhľadov stropov, oprava podláh I. P.P. a vonkajšej pavlače, oprava vnútorných omietok stien a stropov, malieb, náterov a keramických obkladov, doplnením krbových kachlí do sály kultúrneho domu a ďalšie súvisiace stavebné práce. Súčasťou rekonštrukcie je aj zhotovenie technologického vybavenia vykurovania a zariadenia objektu, ako aj výmena jeho súčastí (najmä rozvodov ÚK a vykurovacích telies) a výmena zariaďovacích predmetov vrátane rozvodov vody. Podrobne bude predmet zákazky popísaný v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
07.01.2016 11:27

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Lipovany

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
05.03.2016 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Lipovany

Zadavatel IČ:
00648272

Zadavatel ulice:
Lipovany 46

Zadavatel PSČ:
985 31

Zadavatel obec:
Lipovany

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45210000-2
Stavebné práce na stavbe budov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vinylová schodiště na klíč – skvělé řešení pro Váš interiér

Vinylová schodiště na klíč – skvělé řešení pro Váš interiér

Uvažujete o rekonstrukci schodiště? Vsaďte na vinylové schody od společnosti Bukoma group s.r.o., která působí po celé České republice. Proč si vybrat právě vinylové schody a v čem tkví jejich výhody? - skvělý vzhled - široký výběr dekorů - schodnice hravě sladíte s dekorem podlahy, parapetů i zábradlí - ideální uživatelské vlastnosti – odolnost, snadná údržba, příjemná pro bosou nohu - cenová dostupnost - instalace na nejrůznější typy materiálů Pracujeme zejména s vinylovými podlahami BUKOMA, pokud si však z naší nabídky nevyberete, vyrobíme Vám schody i z podlahovin jiných dodavatelů. Pro více informací navštivte náš e-shop či centrální sklad v Nemojanech.


Hodinový manžel, rekonstrukce, opravy a malování bytů Brno

Hodinový manžel, rekonstrukce, opravy a malování bytů Brno

Potřebujete-li v Brně udělat kompletní rekonstrukci a vymalování bytu, pak se neváhejte obrátit na nás! Zajistíme drobné opravy, vymalování bytu ale i kompletní rekonstrukci Pomůžeme se vším co Vás doma trápí nebo si nevíte rady jak na to, předěláme, upravíme i opravíme co se Vám nelíbí. Zajistíme veškeré služby od renovace bytu, malířských a natěračských prací, renovace nábytku, pokládání koberců a podlah, renovace koupelen a WC, úklid a mnoho dalšího. Pro více informací ohledně námi poskytovaných služeb nás neváhejte kontaktovat!


Výstavba interiérů na klíč s jedinečným designem a kompletním servisem

Výstavba interiérů na klíč s jedinečným designem a kompletním servisem

Hledáte profesionála, který se vám postará o kompletní přestavbu nejen bytového jádra? Jsme firma Woodtech Jiřího Májka z Brna, jež se kromě rekonstrukcí také zaměřuje na výstavbu či renovací interiérů na klíč. Ducha naší společnosti tvoří progresivní mladý kolektiv, který srší nápady a jedinečnou originalitou designu, kterou vnáší do celého bytového jádra i jednotlivých prvků. Vše vymýšlíme tak, aby jste se cítili ve vašem domově skutečně dobře a splnili si tím zároveň svůj sen. Naleznete u nás prvotřídní profesionální přístup k realizaci zakázky nejen na klíč s garancí 100% servisu, přičemž spolupracujeme jen s ověřenými partnery. Neváhejte nás kontaktovat, jsme připraveni vám se vším pomoci.


Prodej a odborné položení korkových a jiných druhů podlah

Prodej a odborné položení korkových a jiných druhů podlah

Jste z Jihlavy či okolí a hledáte prodejce kvalitních korkových podlah? Pak se neváhejte obrátit na pan Pavla Kasala, který zajistí i odborné položení Vámi vybrané podlahy! Zabýváme se kompletními podlahářskými pracemi. Pomůžeme Vám při výběru vhodné podlahy do Vašeho interiéru. S položením podlahy si nemusíte dělat vůbec starosti, naši odborníci se o vše postarají. V prodeji máme koberce různých velikostí a délek, korkové, plovoucí, laminátové, vinylové podlahy, linolea, marmolea ad. Zaručujeme vysokou kvalitu a dlouhou životnost všech materiálů. Více informací naleznete na našich www stránkách!


Stavba kvalitní a moderní střechy bez starostí - kompletní služby od profesionálů

Stavba kvalitní a moderní střechy bez starostí - kompletní služby od profesionálů

Chystáte se stavět střechu a chcete oslovit firmu, která má opravdu dlouholeté zkušenosti a stavbu provádí kvalitně? Pak jste na správném místě, střechu pro Vás postavíme v co nejkratším možném čase a profesionálně. Na trhu jsme již více než 20 let a díky bohatým zkušenostem a jedinečnému know-how jsme jednou z nejspolehlivějších společností ve svém oborou. Ušetřete si problémy, které mohou nastat v případě, že zvolíte neprofesionální firmu, která nenabízí kvalitní služby. My Vám zaručujeme hladký průběh a rychlé dokončení. Nabídkové rozpočty i kalkulace všech dodávek zpracujeme zcela zdarma, takže s námi nebudete litovat výběru ani, co se týče financí.


Střechy, střešní systémy – poradenství, prodej, realizace

Střechy, střešní systémy – poradenství, prodej, realizace

Ohlížíte se po firmě, která se zabývá poradenstvím a realizací v oblasti střech a střešních systémů? Tím pravým partnerem je pro Vás společnost Prodom CZ, která působí zejména na Vysočině, v okolí měst Jihlava, Havlíčkův Brod, Humpolec, Pelhřimov a Žďár nad Sázavou. Zajistíme kompletní dodávku, od odborného poradenství, zaměření a vypracování rozpočtu, přes zajištění kvalitního materiálu, samotnou realizaci střechy a dodávku klempířských prvků. U nás zakoupíte materiály od léty prověřených dodavatelů. Pokud byste se rádi dozvěděli více informací, neváhejte nás kontaktovat!