Dodávky nátěrových hmot

Dodávky nátěrových hmot

Předmětem veřejné zakázky je smluvní zajištění dodávek nátěrových hmot s vybraným uchazečem pro plánované investiční akce, plánované opravy a zajištění odstranění havarijního stavu v dodávkách nátěrových hmot pro bezpečné a spolehlivé provozování zařízení distribuční soustavy pro období 09/2016 – 08/2020. Zakázka je rozdělena na části :
Část I. – Nátěr rozpouštědlový
Část II. – Nátěr vodou ředitelný
Výsledkem JŘSÚ bude smluvní zajištění dodávek nátěrových hmot s vybranými uchazeči.
Předmětem Veřejné zakázky zadávané formou Jednacího řízení s uveřejněním je uzavření dvou Rámcových smluv, u obou Částí s jedním dodavatelem.
Veřejná zakázka vložena:
07.01.2016 09:14

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce - Veřejné služby

Zadavatel:
ČEZ Distribuce, a.s.

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
05.03.2016 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
ČEZ Distribuce, a.s.

Zadavatel IČ:
24729035

Zadavatel ulice:
Teplická 874/8

Zadavatel PSČ:
405 02

Zadavatel obec:
Děčín IV-Podmokly

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Opravný formulář č.1

Slovník veřejné zakázky (CPV)

44810000-1
Barvy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Míchání barev na míru, fasádní nátěry, stavebniny Bořetice

Míchání barev na míru, fasádní nátěry, stavebniny Bořetice

Potřebujete si nechat kvalitně namíchat barvu a hledáte firmu, která míchá barvy na míru dle Vašich představ? Stavebniny Vajbar s.r.o. se sídlem v Bořeticích v okrese Břeclav nabízí míchání barev na míru. U nás ve stavebninách jak už na sídle v Bořeticích , tak v našich pobočkách v Hustopečích a Podivíně si můžete nechat namíchat a poté zakoupit barvu dle vašich představ. V míchání barev na míru máme obchodní zastoupení jedné z největších firem v Evropě ve firmě Caparol díky které nabízíme vysokou kvalitu výrobků- barev. Na míchaní barev na míru používáme nejmodernější stroj Color Expres E4 a nabízíme velmi široký výběr odstínů. Námi nabízené produkty firmy CAPAROL jsou: -barevné omítky, fasádní nátěry, vnitřní nátěry, laky, lazury, nátěry podlah, nátěry betonů, zateplovací systémy.


Lazury na dřevo Opava - lazurovací barvy, oleje a vosky na dřevěné povrchy

Lazury na dřevo Opava - lazurovací barvy, oleje a vosky na dřevěné povrchy

O dřevěný nábytek je třeba pečovat! S kvalitní péčí a lazurami na dřevo Vám vydrží krásný dlouhá léta. Proto připravte venkovní dřevěné povrchy na nepříznivé počasí a ošetřete je naší lazurou na dřevo. V naší prodejně ABC barvy s.r.o. v Opavě naleznete široký výběr lazurovacích barev, olejů a vosků na dřevěné povrchy. Vybrat si můžete z lazurovacích laků, které jsou obohaceny o vosky a oleje od výrobce Remmers. Dokonalé ochrání a prodlouží životnost dřevěných povrchů jako jsou: - pergoly - obložení - ploty - altány - venkovní nábytek. Lazury chrání dřevo proti plísním, zamodráním, hnilobě i řasám. U nás Vám nabízíme tento sortiment: - rozpouštědlové lazury - vodouředitelné lazury - vodouředitelná napouštědla - rozpouštědlová napouštědla. Starý nábytek může okamžitě získat nový lesk. A to skutečně doslova, protože Lak BAL Epolex S1300 vám zaručí vysoký lesk například zašlého stolu. Aby byl Vaš dřevěný nábytek či pergola stále krásna a chráněna před venkovními vlivy, ošetřete je naši lazurou na dřevo.


Nenechejme zdomácnět dřevomorku domácí - ochrana dřeva a řeziva

Nenechejme zdomácnět dřevomorku domácí - ochrana dřeva a řeziva

Na začátku bývá nenápadná plíseň v rohu zdi. Na konci zoufalý majitel objektu, který krok za krokem zjišťuje nenapravitelné škody v dřevěných konstrukcích. Z bytelných stropních trámů, které byly doposud ozdobou místností, visí zlověstné provazce prazvláštní konzistence. Již není pochyb - v domě se zabydlel nezvaný nájemník. Je třeba počítat s tím, že dřevomorka domácí, jedna z nejnebezpečnějších dřevokazných hub, nemíní svůj nový domov hned tak opustit. Začíná urputný boj, nový host je houževnatý protivník. K rekonstrukci je třeba přistoupit komplexně a nekompromisně. Odstranit napadenou část dřeva, řádně očistit povrch zbývajícího dřeva, dřevo nechat vysušit. Často bývají nutné i stavební úpravy. Není však rozumnější dřevokazné houby, plísně či hmyz do své domácnosti vůbec nevpustit? Není výhodnější včas myslet na prevenci? Použít správnou konstrukční skladbu, zajistit kvalitní izolaci podlahy proti vodě a vlhkosti, dostatečné odvětrávání místností a nezanedbat preventivní dlouhodobou chemickou ochranu dřeva proti dřevokaznému hmyzu, houbám a plísním. Jedním z impregnačních fungicidních a insekticidních přípravků, které jsou vhodné pro ošetření stavebního řeziva a dřevěných konstrukčních prvků, tedy například i krovů, je BOCHEMIT Opti F. Je to kapalný vodou ředitelný koncentrát pro dlouhodobou preventivní ochranu dřeva v interiérech i exteriérech budov proti dřevokaznému hmyzu, houbám i plísním. Při správném použití zaručuje BOCHEMIT® Opti F profesionální a spolehlivou ochranu dřeva a předchází tak možným obětem a ztrátám v boji s nekontrolovatelným nepřítelem. Snadnou aplikaci nátěrem, postřikem nebo máčením navíc zvládne každý, takže i neprofesionál si může svépomocí zajistit ochranu dřeva na profesionální úrovni. Přece si u vás nenecháte zdomácnět dřevomorku domácí. Myslet na prevenci včas se rozhodně vyplatí. Více o produktech k ochraně dřeva proti škůdcům najdete na našich webových stránkách.


Průmyslové antikorozivní barvy na kovové podklady

Průmyslové antikorozivní barvy na kovové podklady

Ještě jste nenašli vhodnou vodouředitelnou barvu na kov? Budete provádět náročnou aplikaci barev a nejste spokojeni s výsledkem? SYNPO, akciová společnost Pardubice vám nabízí celou škálu kvalitních barev na kov. Firma Synpo, a.s. Pardubice je výrobce barev pro kvalitní lakování kovů a plastů. Jedná se o produkty řady Akrylmetal, Veromix a Zirafinol. Samozřejmostí naší nabídky jsou vysoce kvalitní vrchní emaily autolakařských parametrů, základní barvy, plniče a transparentní laky. Průmyslové antikorozivní barvy na kovové podklady Barvy pro železné i neželezné podklady


Venkovní barvy na dřevo, kov, beton i kámen a další produkty pro vaši zahradu

Venkovní barvy na dřevo, kov, beton i kámen a další produkty pro vaši zahradu

Údržba zahrady je pro příjemné bydlení stejně důležitá jako péče o dům. Barvy, laky či spreje určené pro interiéry však nebývají vhodné k venkovnímu použití. Naše firma SILESIA COLOR vám proto nabízí kompletní sortiment nejen interiérových, ale i exteriérových přípravků jako jsou venkovní barvy na dřevo, kov, beton i kámen a další produkty, díky kterým bude váš dům i zahrada stále perfektní. Každý zahrádkář chce udržovat svoji zahradu nejen krásnou, ale i zdravou. K tomu potřebuje řadu produktů, jako jsou barvy, impregnace, laky, lazury, tmely a tak dále. Na trhu však existuje obrovská nabídka různě kvalitních výrobků, mezi kterými mnohdy není snadné zvolit ty nejvhodnější. U nás vám proto rádi a ochotně poradíme a na základě vašich možností a požadavků společně zvolíme pro vás ideální přípravky. Naše venkovní barvy, jako je například barva na dřevo, beton či kámen, oceníte díky jejich kvalitě, snadné aplikaci i širokým možnostem využití. Nabízíme barvy fasádní, střešní, ale také venkovní barvy a laky na údržbu zahradního nábytku, plotů, srubů, oken či okapů. Aby vaše zahrada zůstala pořád krásná a udržovaná, budete potřebovat také lazury, oleje a impregnace na ochranu dřeva. I tyto přípravky najdete v naší nabídce. Nabízíme pouze ověřené a kvalitní produkty, a proto vsázíme na osvědčené značky, jako jsou ColorLak či Luxol. V naší nabídce najdete špičkové zboží, díky němuž svůj majetek ochráníte před hmyzem, plísněmi, houbami, vlhkostí, UV zářením i povětrnostními a dalšími vlivy. Nabízíme přípravky velmi šetrné k životnímu prostředí. Vsaďte na společnost SILESIA COLOR a nebudete litovat. Ze sortimentu zaměřeného na exteriérové úpravy můžete vybírat z následujících produktů: - exteriérové barvy (fasádní, střešní) - barvy na dřevo, kov, beton, kámen, asfalt - přípravky pro dokonalou ochranu dřeva - olejové lazury, spreje, laky, impregnace, napouštědla - ředidla, lepidla, tmely - stavební chemie - pomůcky (smirky, štětce, válečky, kartáče, pásky a další)


Míchací centrum - fasádní systémy, barvy, potřeby pro řemeslníky

Míchací centrum - fasádní systémy, barvy, potřeby pro řemeslníky

Míchací centrum Zlínsko otevřelo provozovnu Slušovice, kde zakoupíte fasádní systémy, barvy pro různé použití, potřeby pro řemeslníky, hydroizolace a další. Patříme do partnerské sítě firmy Český Caparol. Naleznete nás hned vedle Přerovské restaurace ve Slušovicích, naproti kostela. K dispozici máme míchací zařízení Caparol. Na přání zákazníka namícháme interiérové barvy, fasádní barvy, strukturální omítky i barvy na dřevo. Sortiment: - potřeby pro kutily, zedníky, malíře i natěrače - fasádní systémy - fasádní barvy Caparol - interiérové barvy Caparol, Alpina, HET - barvy na dřevo Luxol - barvy na kov Alpina - lepidla, tmely, akryly, silikony - základní, finální tmely na sádrokartony, rožky a pásky na SDK - chemické kotvy - příslušenství - válečky, štětce, špachtle, smirkové papíry a brusné houby a mnoho dalšího.