Dodávky nátěrových hmot

Dodávky nátěrových hmot

Předmětem veřejné zakázky je smluvní zajištění dodávek nátěrových hmot s vybraným uchazečem pro plánované investiční akce, plánované opravy a zajištění odstranění havarijního stavu v dodávkách nátěrových hmot pro bezpečné a spolehlivé provozování zařízení distribuční soustavy pro období 09/2016 – 08/2020. Zakázka je rozdělena na části :
Část I. – Nátěr rozpouštědlový
Část II. – Nátěr vodou ředitelný
Výsledkem JŘSÚ bude smluvní zajištění dodávek nátěrových hmot s vybranými uchazeči.
Předmětem Veřejné zakázky zadávané formou Jednacího řízení s uveřejněním je uzavření dvou Rámcových smluv, u obou Částí s jedním dodavatelem.
Veřejná zakázka vložena:
07.01.2016 09:14

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce - Veřejné služby

Zadavatel:
ČEZ Distribuce, a.s.

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
05.03.2016 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
ČEZ Distribuce, a.s.

Zadavatel IČ:
24729035

Zadavatel ulice:
Teplická 874/8

Zadavatel PSČ:
405 02

Zadavatel obec:
Děčín IV-Podmokly

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Opravný formulář č.1

Slovník veřejné zakázky (CPV)

44810000-1
Barvy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vysoce bílá omyvatelná barva s výbornou kryvostí za akční cenu - specializovaná prodejna barev Opava

Vysoce bílá omyvatelná barva s výbornou kryvostí za akční cenu - specializovaná prodejna barev Opava

Chcete malovat? Pokud chcete mít stálé čisté zdi, zkuste bílou omyvatelnou barvu MISTRAL KLASA BÍLÁ! Bílá barva je klasika, která nikdy nezklame a neomrzí, navíc ji můžete kombinovat se všemi barevnými doplňky. Navštivte prodejnu Barvy - laky komplet v Opavě, kde si za akční ceny vyberete barvu podle Vaších představ. Doporučujeme Vám vysoce bílou omyvatelnou barvu MISTRAL KLASA BÍLÁ, která má výbornou kryvost v jedné vrstvě. Je vhodná na tyto povrchy: - sádrokarton, - omítky, - betonové panely, - strukturované - sklovláknité tapety. Tato barva Vám zaručí opravdovou bělost, skvělé krytí, matný vzhled, kvalitu i skvělou cenu. Neváhejte a navštivte naší prodejnu, kde Vám se vším poradí odborný personál.


Fasádní barvy DULUX a HET - profesionální nátěry na fasádu a omítku

Fasádní barvy DULUX a HET - profesionální nátěry na fasádu a omítku

Barvy na fasády a omítky musí být kvalitní. A pokud i Vy hledáte kvalitu, pak se podívejte na široký sortiment nátěrových hmot od havířovské společnosti KMB barvy s.r.o.. Společnost poskytuje fasádní barvy a barvy na omítku DULUX a HET v těchto typech: - akrylátové barvy - siloxanové barvy - silikonové barvy - silikátové barvy - silikonové tenkovrstvé omítky - akrylátové tenkovrstvé omítky - mozaikové omítkoviny Potřebujete poradit jaká je vhodná barva? Pak se neváhejte obrátit na kvalifikovaný personál společnosti KMB s.r.o., který Vám rád pomůže.


Sedlácká barva s fermeží a olejem - extrémně penetrující krycí barva na dřevo pro laiky i profesionály

Sedlácká barva s fermeží a olejem - extrémně penetrující krycí barva na dřevo pro laiky i profesionály

Sedlácká barva pro venkovní a vnitřní použití, je vodou ředitelná barva 3v1 na bázi uretanizované fermeže s olejem. Tři vlastnosti barvy v jedné plechovce se při Vašem nátěru postarají o základní barvu, vrchní barvu a zároveň se můžete spolehnout na odolnost povrchu na plísně a houby. Sedlácká barva dokonale zvýrazňuje texturu dřeva a sametový pololesklý olejový povrch s extrémně penetračními krycími vlastnostmi odpuzuje vodu a zamezuje loupání nátěru a zpuchýřkování. Barva se aplikuje přímo na surové dřevo bez jakéhokoliv napouštědla (penetrace) s životností minimálně osmi let. Sedlácká barva je vodou ředitelná barva bez zápachu vhodná pro aplikaci na: -dřevěné obložení budov -zahradní nábytek a pergoly/altány -okna, dveře -ploty, staré vrata -dřevěné součástí dětských hřišť -chatky, stodoly -výplně zábradlí atd. DUMAG barvy s.r.o. je specializovaná prodejna v Opavě, která Vám zajistí nejmodernější barvy do interiérů i exteriérů a profesionálně vyškolený personál Vám vždy poradí dle Vašich konkrétních potřeb a požadavků.


Extrémní mechanická odolnost díky Nano barvám a Nano lakům

Extrémní mechanická odolnost díky Nano barvám a Nano lakům

Firma Synpo, a.s. Pardubice vyrábí barvy pro kvalitní lakování kovů a plastů. Jedná se o produkty řady Akrylmetal, Veromix a Zirafinol. NANO materiály Akrylmetal byly vyvinuty za účelem extrémní mechanické odolnosti lakovaného povrchu. Dále mají samočistící efekt, kdy vlivem povrchového napětí dochází k vyšší odpudivosti prachu a vody od lakovaného povrchu. Nano barvy a Nano laky s částicemi křemíku se používají při: výroba nábytku výroba hudebních nástrojů výroba sportovního zboží strojírenská výroba s požadavkem na  dlouhotrvající lesk a čistotu povrchu výroba plastů s požadavkem na mechanickou  odolnost automobilový průmysl


Bez dobrého dřeva a chemické ochrany budou krovy v ohrožení

Bez dobrého dřeva a chemické ochrany budou krovy v ohrožení

Kvalitní střecha chrání každý objekt před povětrnostními vlivy a brání úniku akumulovaného tepla. Každá střecha se skládá z konstrukce a tepelné izolace, popřípadě hydroinzolace a ochrana konstrukce má svá jasná pravidla. Konstrukce šikmé střechy – krovu se většinou skládá z několika typů dřevěných součástí (vazných trámů, pozednic, sloupků atd.), které se vyrábí z tříděného smrkového řeziva. Zde platí, že základem kvalitní střechy je bez výjimky kvalitní a dobře preventivně chráněné dřevo. V žádném případě nesmí na krovových konstrukcích zůstat zbytky kůry. Tříděné řezivo by při zabudování mělo mít maximální vlhkost do 20 %. Vlhkost na hranici 20 % je vstupní branou pro napadení dřevokaznou houbou. Je tedy důležité, aby materiály na krovy nepřicházely na stavbu s vyšší vlhkostí a aby mohly následně vysychat i po dokončení konstrukce. Ideálně díky stálému proudění vzduchu, které sníží vlhkost na 15 % a méně. Preventivě ošetřovat, chránit, impregnovat Samozřejmostí musí být ošeření veškerého do krovu použitého dřeva fungicidním a insekticidním nátěrem, postřikem, máčením nebo tlakovou impregnací. Jedině tak lze krov účinně chránit před dřevokazným hmyzem, houbami a plísněmi. K poškození dřeva v krovech dochází nejčastěji za zvýšené vlhkosti a největšími nepřáteli jsou biotičtí činitelé, tedy dřevokazný hmyz, houby a plísně. Je tedy bezesporu nutné sáhnout po preventivní chemické ochraně a počítat s ní nejlépe již ve fázi projektu. Kvalitní prostředky nabízí řešení na míru a jejich použití se vyplatí Top širokospektrálním produktem pro povrchovou impregnaci stavebního řeziva v interiérech i v exteriérech je BOCHEMIT Opti F. Poskytuje dlouhodobou ochranu dřeva proti dřevokazným houbám, plísním i dřevokaznému hmyzu. Současně má zvýšenou odolnost proti vymývání účinných látek ze dřeva působením povětrnostních podmínek. Aplikuje se nátěrem nebo postřikem, ale také máčením v máčecích vanách. Nejrozšířenějším produktem v profesionální sféře je BOCHEMIT QB Profi, který je navíc vhodný i pro vakuo-tlakovou impregnaci. Barevné varianty prostředků umožňují jasné odlišení ošetřeného od neošetřeného dřeva, především při aplikaci nátěrem nebo postřikem. Životnost provedené ochrany je pro dřevo použité v interiéru časově neomezená, u dřeva v exteriéru minimálně 10 let (s vhodným krycím nátěrem), při použití Forte Profi určeného pro vakuo-tlakovou impregnaci a i pro dřevo přicházející do styku se zemí je to až 15 let. Poté se doporučuje provést kontrolu stavu ochrany (ideálně ve dvouletých intervalech). Kompletní škálu a detailní informace o přípravcích naleznete na našich webových stránkách.


Reflexní, izolační nátěrová hmota Renolast na střešní krytiny, střechy

Reflexní, izolační nátěrová hmota Renolast na střešní krytiny, střechy

Snížení teploty v domě, v prostorách pod střechou lze docílit nátěrem střešní krytiny speciální izolační nátěrovou hmotou Renolast - je to asfaltohliníková reflexní nátěrová hmota, která odráží sluneční paprsky a má tedy nejen konzervační účinky, ale funguje jako izolační vrstva. Natřené plochy mají nižší povrchovou teplotu. V regionu Zlínský kraj je dodavatelem firma Slovlak CZ, s.r.o. Zlín. Nátěrová hmota Renolast se používá pro povrchovou úpravu plechové či bitumenové střešní krytiny, k nátěrům zdiva, betonu dřeva i některých plastů. Použití je snadné - výrobek zakoupíte v potřebné konzistenci, není třeba jej ředit. Pouze připravíte suchý, čistý podklad a nanesete štětcem či válečkem, které po práci jednoduše očistíte ředidlem. Izolační nátěrová hmota Renolast se dodává v stříbřitém odstínu.