Dodávka materiálu

Dodávka materiálu

Předmětem zadávacího řízení je uzavření smlouvy mezi zadavatelem a dodavatelem, jejímž předmětem jsou dodávky materiálu pro výzkum a vývoj korundobadelaytového materiálu, a to 200 t drceného zirkonkorundového materiálu. Bližší specifikace dodávky je uvedena v příloze č. 1 zadávacíhv zadávací dokumentaci.
Veřejná zakázka vložena:
07.01.2016 09:20

Typ formuláře:
Opravný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
KERVAL a.s.

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Beroun

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
28.01.2016 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
KERVAL a.s.

Zadavatel IČ:
26730758

Zadavatel ulice:
261

Zadavatel PSČ:
267 18

Zadavatel obec:
Karlštejn

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Opravný formulář č.1

Slovník veřejné zakázky (CPV)

14900000-0
Recyklované druhotné suroviny

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba, dodávka stavební keramiky – keramická dlažba, obklady, schodnice, žlaby

Výroba, dodávka stavební keramiky – keramická dlažba, obklady, schodnice, žlaby

Firma PKZ Keramika Poštorná z Břeclavi je tradičním českým výrobcem stavební keramiky. Námi vyráběnou stavební keramiku je možné použít jak v interiéru, tak exteriéru. Naše kameninová dlažba je vhodná pro pokládku na terasy, balkóny nebo příjezdové cesty. Tuto dlažbu lze také použít na pokládku kolem bazénu. Vyrábíme i doplňkový sortiment, jako jsou krajnice a obrubníky. Keramickou dlažbu – schodnice - je možné použít i na obklad venkovních nebo vnitřních schodišť. Mezi naše další výrobky patří i keramické fasádní pásky nebo okenní parapety. Vyrábíme také žlaby, a to půlené, ve tvaru U nebo stokové. Pro více informací ohledně sortimentu stavební keramiky nás neváhejte kontaktovat.


Dodavatel zapalovacích svíček a technické keramiky v Táboře

Dodavatel zapalovacích svíček a technické keramiky v Táboře

Hledáte spolehlivého partnera pro dodávku zapalovacích svíček a snímačů pro automotive? Neváhejte se na nás obracet – ctíme tradici výroby zapalovacích svíček v Táboře. Jako BRISK Tábor a. s. jsme jedním z největších výrobců zapalovacích svíček pro automobilový průmysl v Evropě. S vlastní výzkumnou základnou a s pokročilými výrobními postupy jsme ceněným partnerem pro prvovýroby napříč OEM segmentem. Našimi dalšími produkty jsou pak zejména žhaviče, snímače, zapalovací elektrody a ionizační sondy. Mimo to vyrábíme také mycí pasty s lanolínem pro čištění silně znečištěných rukou. Našim zákazníkům nabízíme také služby galvanického pokovení, měření, kalibrace a zkoušky materiálů. Všechny produkty jsou dostupné i na vlastním e-shopu na našich webových stránkách. Obracejte se na nás kdykoliv – naším posláním je vysokou kvalitou výrobků a služeb předčít požadavky našich zákazníků a dodat jim naše produkty za příznivé ceny. Najdete nás na adrese Vožická 2068, Tábor.


Zpracování a prodej kovošrotu – litinový a vsázky schopný kovový odpad, ocelové a litinové třísky

Zpracování a prodej kovošrotu – litinový a vsázky schopný kovový odpad, ocelové a litinové třísky

Hledáte spolehlivého dodavatele vsázky schopného kovového odpadu? Potřebujete zakoupit litinové a ocelové třísky? Oslovte společnost Centromat s.r.o. v Havířově, která se zabývá zpracováním a následným prodejem kovového odpadu. Zpracovaný kovový odpad poskytujeme k prodeji především tuzemským hutním firmám. Prodáváme: - vsázky schopný kovový odpad v požadované kvalitě a množství (druh 11, 12, 12V, 13, 14, 36, 31-33, 71-73, 95, 96) - litinový kovový odpad (druh 02, 04, 06) - ocelové a litinové třísky (druh 51-52, 07) Svým odběratelům zajistíme 100% plnění uzavřených smluv. Zboží dodáváme rovnoměrně po celou dobu trvání smlouvy a klient si může vybrat, zda upřednostní silniční či železniční dopravu, případně je možnost zvolit dodávku vlastními nákladními automobily nebo železničními vozy. Pro více informací o spolupráci se nám ozvěte.


Dodávka polotovarů z PTFE-teflonu, například tyče, desky, tkaniny a prášky – velkoobchodní prodej

Dodávka polotovarů z PTFE-teflonu, například tyče, desky, tkaniny a prášky – velkoobchodní prodej

Rádi by jste se obrátili na spolehlivého dodavatele teflonových polotovarů? Společnost ARCO B.B.T. se zaměřuje na dodávku a velkoobchodní prodej průmyslových těsnění a žáruvzdorného materiálu. Mezi dodávané zboží se řadí i vysoce kvalitní PTFE-teflon, který se vyznačuje vynikající chemickou odolností. Společnost sídlí v Třinci, je možné navázat i dlouhodobou spolupráci, kdy stálým zákazníkům umožňují i skladování sortimentu i surovin přímo na firmě. Polotovary z PTFE-teflonu: - tyče - desky - tkaniny - trubky - vlnovec K dispozici jsou i teflonové prášky. V případě dotazů či zájmu o dodávce teflonových polotovarů se neváhejte obrátit přímo na nás. Věnovat se Vám budou proškolení obchodní zástupci. Součásti naší spolupráce je technické i servisní poradenství v dané oblasti. Všechny naše produkty splňují veškeré náročné požadavky na bezpečnost a kvalitu.


Výroba žáruvzdorných materiálů od roku 1958

Výroba žáruvzdorných materiálů od roku 1958

Vyrábíte žárovzdorné cihly, betony, formy ve slévárnách nebo jiný žáruvzdorný materiál? My Vám poskytneme kvalitní materiál pro Vaše výrobky. Naše společnost České lupkové závody, a.s. vyrábí žáruvzdorný materiál již od roku 1958. Specializujeme se na těžbu, výpal a granulometrickou úpravu žáruvzdorných ostřiv – lupku a kaolínu. V případě požadavku těžíme a upravujeme keramické těsnící jíly, písek a spongilit. Nabízíme Vám komplexní zákaznický servis včetně přepravy našich materiálů po celém světě. Naše společnost České lupkové závody, a.s. pro Vás vyrábí žáruvzdorný materiál té nejvyšší kvality. Další informace o výrobě žáruvzdorných materiálů především lupků a kaolínů se dozvíte na našich webových stránkách. V případě zájmu či dotazů nás prosím kontaktujte.


Exotermické a izolační materiály pro slévárenské a hutní provozy, nástavce pro ocelárny

Exotermické a izolační materiály pro slévárenské a hutní provozy, nástavce pro ocelárny

Výrobu vysoce spolehlivých exotermických a izolačních materiálů poskytuje společnost H.A.KOVOCHEM spol. s r.o. z Mníšku pod Brdy. Specializujeme se na výrobu a prodej nejrůznějších exotermních a izolačních produktů pro využití v hutnictví i dalších slévárenských provozech. Pro naše zákazníky zhotovujeme exotermické nástavce, víka, podnálitkové podložky, zásypy a tablety s výbornými izolačními vlastnostmi. Současně se zaměřujeme na výrobu nástavců pro ocelárny s možností výběru z různých typů, tvarů a velikostí. Disponujeme bohatým sortimentem exotermicko-izolačních materiálů předních světových značek Ferral, Ferralex i Permanex SL.