Dodávka materiálu

Dodávka materiálu

Předmětem zadávacího řízení je uzavření smlouvy mezi zadavatelem a dodavatelem, jejímž předmětem jsou dodávky materiálu pro výzkum a vývoj korundobadelaytového materiálu, a to 200 t drceného zirkonkorundového materiálu. Bližší specifikace dodávky je uvedena v příloze č. 1 zadávacíhv zadávací dokumentaci.
Veřejná zakázka vložena:
07.01.2016 09:20

Typ formuláře:
Opravný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
KERVAL a.s.

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Beroun

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
28.01.2016 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
KERVAL a.s.

Zadavatel IČ:
26730758

Zadavatel ulice:
261

Zadavatel PSČ:
267 18

Zadavatel obec:
Karlštejn

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Opravný formulář č.1

Slovník veřejné zakázky (CPV)

14900000-0
Recyklované druhotné suroviny

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Průmyslová keramika, žárobetony, železobetonové tvarovky - výroba, prodej

Průmyslová keramika, žárobetony, železobetonové tvarovky - výroba, prodej

Jsme výrobci, velkoobchodní prodejci a zároveň opravujeme průmyslovou keramiku v oblasti hutního průmyslu. Výroba: - průmyslová žáruvzdorná keramika s vysokou trvanlivostí - žárobetony - žáruvzdorné dílce libovolného tvaru - žárobetonové tvarovky pro slévárny hliníku - vyzdívky - keramické kelímky - žárobetonové tvarovky pro slévárny hliníku - pojiva a posypy pro skořepinové formy - výrobky z průmyslové keramiky - cívky indukčních pecí a výroba cívek - plynové difuzéry - porézní zátky. Díky bohatým zkušenostem vám poradíme v oblasti průmyslové keramiky a hutnictví.


Speciální technická keramika pro automobilový průmysl, elektroniku i zdravotnictví

Speciální technická keramika pro automobilový průmysl, elektroniku i zdravotnictví

S technickou keramikou od firmy CeramTec se setkáváme každý den, aniž by jste si jí všimli. Odvětví a aplikace pro výrobky CeramTec jsou téměř všude. Ve firmě CeramTec Czech Republic s.r.o. jsme experti na technické high-tech keramické materiály a zaměřujeme se na výrobu speciální technické keramiky nejen pro automobilový průmysl, elektroniku a zdravotnictví, ale také pro mechanické inženýrství, energie a životní prostředí. vyberete si například z těchto produktů: - kluzná ložiska - kluzné a těsnící kroužky pro mechanické ucpávky - koncovky plynových a práškových hořáků - speciální trysky - kulové ventily - vyložení potrubí - vodící válce, pouzdra - hořáky a další. Provádíme kusovou i sériovou výrobu s možností i dle dodaného vzorku. Maximální rozměry výrobku jsou cca. 1000mm. Standardní dodací lhůta je 4-5 týdnů v rámci celé České republiky.


Kovošrot - prodej a zpracování kovového i litinového odpadu s pomocí nejmodernějších technologií

Kovošrot - prodej a zpracování kovového i litinového odpadu s pomocí nejmodernějších technologií

Nevíte, kam s nepotřebným železným šrotem či kovovým odpadem? Pak se obraťte na ostravskou firmu Centromat s.r.o., která má také pobočku v Havířově a postará se Vám o prodej a kompletní zpracování kovových i železných odpadů. Svoz šrotu zajišťujeme vlastní moderní svozovou technikou a speciálními stroji, díky kterým jsme schopni zpracovat velké množství kovošrotu. Navíc zdarma k Vám přistavíme kontejnery. Prodej, sběr, likvidace, zpracování: - litinový, kovový, železný šrot - ocelový, kovový odpad - železné konstrukce a celky složitých konstrukcí - ocelové slitky, špony. Máme dlouholeté zkušenosti a řadíme se mezi nejvýznamnější dodavatelé šrotů do hutních podniků v České republice. Pro likvidaci kovošrotu a kovového odpadu jsme tou nejlepší volbou!


Keramická jádra pro odlévání železných i neželezných odlitků - výroba

Keramická jádra pro odlévání železných i neželezných odlitků - výroba

Hledáte firmu, která zvládne výrobu kvalitních keramických jader, které můžete dále využít při odlévání odlitků? Pak se neváhejte obrátit právě na nás, zvládneme i keramická jádra komplikovaných tvarů! Naše keramická jádra jsou: - rozměrově přesná, - vysoce kvalitní, - snadno odstranitelná při odlití. Jádra můžete využít při odlévání žárupevných slitin, konvenčních ocelí, hliníku i vysoce legovaných ocelí. Objednejte si keramické žáruvzdorné jádro pro železné i neželezné odlitky právě u nás a budete spokojeni!


Speciální technická keramika, keramický kompozit CeramTec

Speciální technická keramika, keramický kompozit CeramTec

V čem je speciální technická keramika odlišná od obyčejné keramiky? Označení technická keramika pod sebou sdružuje několik materiálů, které se vyznačují jedinečnými mechanickými, elektrickými, tepelnými a mnoho dalšími vlastnostmi. Technická keramika se dále dělí na oxidovou, neoxidovou keramiku a keramický kompozit. Patří mezi ně: - oxid hlinitý - smíšená/disperzní keramika - silikátová keramika - nitrid hlinitý - karbid křemíku - kovokeramický kompozit - a mnoho dalších Jedno je však spojuje: technická keramika je více než vhodná pro použití v různých technických aplikacích. Jedinečné vlastnosti "keramiky nové doby" jsou například tyto: pevnost v ohybu, tvrdost, elektrická izolace, hustota a tuhost, chemická i tepelná odolnost, dále také odolnost proti tepelným rázům a kolísání teplot, tepelná roztažnost i izolace a odolnost proti opotřebení. Toto je ale jen skromný výčet jedinečných vlastností technické keramiky. Pro tyto a mnohé další výhody se technická keramika využívá v mnoha odvětvích a konkuruje tak kovům i plastům. Využívá se totiž v automobilovém průmyslu, v elektronice, ve výrobě vybavení a v mechanickém inženýrstvím. Vyzkoušejte výhody technické keramiky i vy. V České republice ji vyvíjí mezinárodní společnost CeramTec, která působí v rámci Evropy, Ameriky i Asie. Na vývoji keramických materiálů se podílí už více než 100 let.


Keramické výrobky - kluzné a těsnící kroužky, kluzná ložiska

Keramické výrobky - kluzné a těsnící kroužky, kluzná ložiska

Ve společnosti CeramTec Czech Republic, s.r.o. jsou experti na technické keramické materiály a nabízí širokou škálu produktů vyspělé keramiky v mechanickém inženýrství a výrobě zařízení. Výrobky CeramTec přispívají k prodloužení provozní životnosti, výkonnosti strojů a jejich systémů. Dodávka a prodej keramických výrobků: - kluzné a těsnící kroužky pro mechanické ucpávky - kluzná ložiska - kulové ventily - vodící válce - speciální trysky - hořáky. Provádíme kusovou a sériovou výrobu i dle dodaného vzorku.