Dodávka dezinfektorů podložních mís

Dodávka dezinfektorů podložních mís

Předmětem veřejné zakázky je repase zdravotnických prostředků - 8 ks dezinfektorů podložních mís FRANKE DEKO 190 pro pracoviště Pardubická nemocnice (část číslo 1 veřejné zakázky) a dodávka přístrojového vybavení-zdravotnických prostředků – celkem 5 kusů dezinfektorů podložních mís (2 kusy pro pracoviště Pardubická nemocnice a 3 kusy pro pracoviště Chrudimské nemocnice) - (část číslo 2 veřejné zakázky), včetně jejich příslušenství či technologií do míst plnění, vše v souladu s podmínkami a přílohami zadávací dokumentace, dle technické specifikace uvedené pro jednotlivé části v Příloze č. 2 zadávací dokumentace - Podrobnosti předmětu veřejné zakázky (technické podmínky), kde jsou uvedeny podrobné požadavky na technické řešení zakázky a v souladu s kupní smlouvou

část 1- V části číslo 1 veřejné zakázky se jedná o provedení repase zdravotnických prostředků splňujících požadavky zákona č. 268/2014 Sb. o zdravotnických prostředcích - 8 ks dezinfektorů podložních mís FRANKE DEKO 190 provedené v nejvyšší jakosti a spolu se všemi právy nutnými k řádnému a nerušenému nakládání a užívání kupujícím se zárukou min. 24 měsíců včetně montáže, instalace, uvedení do plného provozu, instruktáže personálu podle zákona o zdravotnických prostředcích v platném znění. Termín plnění kupní smlouvy je do 8 týdnů od podpisu smlouvy

část 2 - části číslo 2 veřejné zakázky se jedná o dodávku nových nerepasovaných, nepoužitých plně funkčních a kompletních zdravotnických prostředků splňujících požadavky zákona č. 268/2014 Sb. o zdravotnických prostředcích - celkem 5 kusů dezinfektorů podložních včetně příslušenství či technologií v nejvyšší jakosti poskytované výrobcem a spolu se všemi právy nutnými k jeho řádnému a nerušenému nakládání a užívání kupujícím se zárukou min. 36 měsíců včetně montáže, instalace, uvedení do plného provozu, instruktáže personálu podle zákona o zdravotnických prostředcích v platném znění.
Termín plnění kupní smlouvy je do 8 týdnů od vyzvání zadavatelem z důvodu zajišťování stavebních úprav jednotlivých pracovišť. Předpokládaný termín dodání 1. pololetí 2016.
Veřejná zakázka vložena:
07.01.2016 09:12

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Nemocnice Pardubického kraje, a.s.

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Pardubice

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
01.02.2016 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Nemocnice Pardubického kraje, a.s.

Zadavatel IČ:
27520536

Zadavatel ulice:
Kyjevská 44

Zadavatel PSČ:
532 03

Zadavatel obec:
Pardubice

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

33191000-5
Sterilizační, desinfekční a hygienické přístroje

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Inkontinenční pomůcky pro dospělé - podložky, fixační kalhotky a body zajišťující pohodlí

Inkontinenční pomůcky pro dospělé - podložky, fixační kalhotky a body zajišťující pohodlí

Trápí Vás inkontinence? Už si nemusíte dělat starosti a mít z toho těžkou hlavu, inkontinenční pomůcky od ostravské společnosti Untraco, v. o. s. Vám zajistí pohodlí a pocit bezpečí ve všech situacích. Specializujeme se na prodej absorpčních pomůcek pro inkontinentní ABRI pro lehkou, střední, ale i těžkou inkontinenci. Dneska inkontinencí netrpí pouze starší lidé, ale může trápit hlavně maminky po porodu. S našimi inkontinenčními pomůckami si budete opět moct užívat a opět normálně žít. V sortimentu inkontinenčních pomůcek naleznete: - inkontinenční vložky pro ženy i muže - anatomicky tvarované, absorpční - inkontinenční pleny - plenkové kalhotky - podložky pod nemocné - jednorázové, textilní - nepropustná prostěradla - fixační pomůcky - fixační kalhotky a body - vhodné pro zajištění vložkových plen. Pokud si nebudete vědět rady s výběrem, můžete nás v Ostravě navštívit a my Vám rádi poradíme.


Elektrické vozíky pro seniory

Elektrické vozíky pro seniory

Zvažujete koupi elektrického vozíku? Zavítejte na www.gardentech.cz, kde naleznete nabídku čtyřkolových i tříkolových elektrických vozíků, určených ke koupi i zapůjčení. Vozíky jsou ideální pro seniory a lidi s pohybovými obtížemi. Jsou pohodlné, stabilní, dobře ovladatelné a vybavené elektromagnetickou brzdou, která vozík zastaví ihned po uvolnění plynové páčky. Pomocí potenciometru lze navíc před jízdou nastavit maximální rychlost. Otočné a nastavitelné sedlo umožňuje snadné a bezpečné nasednutí. Vozíky lze vybavit nákupním košíkem. Vozík se brzy stane vším oblíbeným a nepostradatelným pomocníkem při krátkých i delších vyjížďkách. Žijte aktivně, neváhejte a kontaktujte nás!


Antimikrobiální rukavice zajišťují efektivní prevenci nozokomiální nákazy

Antimikrobiální rukavice zajišťují efektivní prevenci nozokomiální nákazy

Zajímalo by Vás, jak preventivně bojovat proti vzniku a šíření infekcí? Revolucí v prevenci proti přenosu nozokomiálních infekcí jsou antimikrobiální Nitrilové rukavice ABENA. Prodává společnost Untraco v.o.s., která je hlavním distributorem dánské společnosti ABENA. Antimikrobiální rukavice ABENA efektivně snižují riziko přenosu infekce na pacienta díky antimikrobiální ochraně, protože rukavice nejsou jen pasivní bariérou mezi mikroby a pokožkou, ale mikroby jsou přímo hubeny několik minut po kontaktu s rukavicemi. Na rukavicích je totiž fotosenzibilátor, který pohlcuje denní světlo a vytváří na světle singletový kyslík, který oxiduje proteiny a lipidy bakterií. Antimikrobiální rukavice jsou nedráždivé, netoxické, nesenzibilizující a necytoxické. Prodáváme ve fialové barvě, nepudrované a ve velikostech L, M, S, XS a XL. Používejte jen tu nejlepší ochranu proti infekcím a nákazám.


Infuzní technika – dávkovače, pumpy, dokovací stanice, prodej a servis zdravotnické techniky

Infuzní technika – dávkovače, pumpy, dokovací stanice, prodej a servis zdravotnické techniky

PROMOS spol. s.r.o. zajišťuje prodej, výrobu a servis zdravotnické techniky určené pro nemocniční i sociální zařízení. Mezi naše nabízené produkty patří infuzní technika, jejíž význam spočívá v pravidelném podávání léku či infuzí. Jedná se o dávkovače, injekční dávkovače, infuzní pumpy, dokovací stanice, komunikační dokovací systémy apod. V naší nabídce naleznete více typů těchto zařízení, které jsou již nezbytnou součástí lékařských zařízení. Většina pump, dávkovačů či dokovacích stanic umožňuje připojení příslušných infuzí a podání léku či lékařských roztoků pacientovi prostřednictvím injekční stříkačky či infuzního setu. Veškerá infuzní technika snižuje riziko případných chyb, zajišťuje přesné dávkování léku pacientovi a zároveň dovoluje kontrolovat dávkování léků v rámci předepsaného dávkování. Více se o jednotlivých přístrojích infuzní techniky dočtete na našich webových stránkách, kde naleznete přesné parametry a informace o jednotlivých produktech.


Ortopedická obuv - úpravy standardní obuvi, měření a indikace

Ortopedická obuv - úpravy standardní obuvi, měření a indikace

Máte špatnou chůzi či nějaké postižení nohou? Pak navštivte naše zdravotnické zařízení Ergona v Opavě, které vám poskytne měření a indikaci ortopedické obuvi včetně ortopedických úprav standardní obuvi. Ortopedická obuv výrazně napomáhá v řadě závažných postižení nohou. Tato obuv je aplikovaná i u menších vad nohou, které mohou znemožnit chůzi ve standardní obuvi. Na základě medicínské diagnózy je prováděno měření za pomocí moderních metod protetickým technikem, tak aby byly zajištěny co nejpřesnější výrobní podklady pro samotnou výrobu. Podklady pro výrobu obsahují otisk, obkres chodidla a obvodové míry, případně sádrový odlitek. Každá jednotlivá část obuvi je vyráběna ručně. Obuv je vyráběna zásadně z pravé kůže vysoké kvality. K výrobě podešve je využíván pryžový materiál zajišťující větší ohebnost. Pro výběr tvaru svršku a barvy obuvi slouží vcelku obsáhlý katalog vzorů včetně barevnice kůží. Vhodně zvoleným vzorkem a použitým materiálem lze dosáhnout kosmetického zakrytí i větších deformit nohou. U ortopedické obuvi, která je součástí podpůrného přístroje je obuv doplněna pevně zabudovaným kovovým třmenem, který umožňuje spojení s tímto přístrojem (ortézou). Ortopedické úpravy standardní obuvi představují: - vyztužení svršku v oblasti kotníku, stabilizace TC kloubu - vlepování korekčních stélek - korekce postavení dolní končetiny a chodidla - vyrovnání délky chodidla při amputaci prstů - vyrovnání zkratu dolní končetiny - odlehčení defektů při léčbě diabetes - odlehčení otlaků, jizev, ostruh apod. Pro přesné provedení úprav je vždy nutné upřesnit, čeho má být úpravou dosaženo. Protetický technik navrhne úpravu dle předpisu, případně konzultuje s lékařem.


Výhradní distributor produktů APPLEDENTAL, zařízení pro stomatology a zdravotnictví

Výhradní distributor produktů APPLEDENTAL, zařízení pro stomatology a zdravotnictví

Kvalitní zdravotnické vybavení do Vaší stomatologické ordinace Vám zajistí dynamická společnost APPLEDENTAL CZ s.r.o. sídlící v Brně Babovřeskách. Řadíme se k výhradním distributorům produktů značky APPLEDENTAL, jejíž výrobky jsou vhodné pro stomatology i ostatní zdravotnická zařízení. Specializujeme se na dovoz, distribuci a prodej nejrůznějších zdravotnických zařízení a výrobků, jako jsou integrované stomatologické soupravy, turbínové násadce, intraorální kamery i elektrické motory. Veškeré stomatologické produkty jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, jsou ergonomicky tvarované a jednoduché na údržbu i manipulaci. V rámci našich služeb zajišťujeme odborný servis a pomoc v případě jakýchkoli závad a potíží.