Dodávka dezinfektorů podložních mís

Dodávka dezinfektorů podložních mís

Předmětem veřejné zakázky je repase zdravotnických prostředků - 8 ks dezinfektorů podložních mís FRANKE DEKO 190 pro pracoviště Pardubická nemocnice (část číslo 1 veřejné zakázky) a dodávka přístrojového vybavení-zdravotnických prostředků – celkem 5 kusů dezinfektorů podložních mís (2 kusy pro pracoviště Pardubická nemocnice a 3 kusy pro pracoviště Chrudimské nemocnice) - (část číslo 2 veřejné zakázky), včetně jejich příslušenství či technologií do míst plnění, vše v souladu s podmínkami a přílohami zadávací dokumentace, dle technické specifikace uvedené pro jednotlivé části v Příloze č. 2 zadávací dokumentace - Podrobnosti předmětu veřejné zakázky (technické podmínky), kde jsou uvedeny podrobné požadavky na technické řešení zakázky a v souladu s kupní smlouvou

část 1- V části číslo 1 veřejné zakázky se jedná o provedení repase zdravotnických prostředků splňujících požadavky zákona č. 268/2014 Sb. o zdravotnických prostředcích - 8 ks dezinfektorů podložních mís FRANKE DEKO 190 provedené v nejvyšší jakosti a spolu se všemi právy nutnými k řádnému a nerušenému nakládání a užívání kupujícím se zárukou min. 24 měsíců včetně montáže, instalace, uvedení do plného provozu, instruktáže personálu podle zákona o zdravotnických prostředcích v platném znění. Termín plnění kupní smlouvy je do 8 týdnů od podpisu smlouvy

část 2 - části číslo 2 veřejné zakázky se jedná o dodávku nových nerepasovaných, nepoužitých plně funkčních a kompletních zdravotnických prostředků splňujících požadavky zákona č. 268/2014 Sb. o zdravotnických prostředcích - celkem 5 kusů dezinfektorů podložních včetně příslušenství či technologií v nejvyšší jakosti poskytované výrobcem a spolu se všemi právy nutnými k jeho řádnému a nerušenému nakládání a užívání kupujícím se zárukou min. 36 měsíců včetně montáže, instalace, uvedení do plného provozu, instruktáže personálu podle zákona o zdravotnických prostředcích v platném znění.
Termín plnění kupní smlouvy je do 8 týdnů od vyzvání zadavatelem z důvodu zajišťování stavebních úprav jednotlivých pracovišť. Předpokládaný termín dodání 1. pololetí 2016.
Veřejná zakázka vložena:
07.01.2016 09:12

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Nemocnice Pardubického kraje, a.s.

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Pardubice

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
01.02.2016 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Nemocnice Pardubického kraje, a.s.

Zadavatel IČ:
27520536

Zadavatel ulice:
Kyjevská 44

Zadavatel PSČ:
532 03

Zadavatel obec:
Pardubice

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

33191000-5
Sterilizační, desinfekční a hygienické přístroje

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Infuzní stojan - pojízdný, teleskopický i výškově stavitelný

Infuzní stojan - pojízdný, teleskopický i výškově stavitelný

Potřebujete do své ordinace či jiného zdravotnického zařízení infuzní stojany k zavěšení infuzního roztoku? Nahlédněte na webové stránky ostravské společnosti Laboratorní a zdravotnická technika OPTING servis, kde si jistě vyberete přesně takový, jaký Vám bude vyhovovat. Pojízdný infuzní stojan výškově stavitelný, lehký, stabilní, ocelový: - celokovový - výškově nastavitelný od 126 do 215 cm - se stabilním podvozkem a dobře pohyblivými kolečky - odolná, lehká a stabilní konstrukce . Pojízdný infuzní stojan výškově stavitelný: - s výškovým nastavením, 5 kolečky a z toho 2 kolečka s brzdou - nosnost max. 12 kg - materiál - nerezová ocel, chrom, plastová noha, kolečka - průměr koleček 50 mm - výška 117 až 208 cm - součástí je držák na láhev s 4 háčky. Pojízdný infuzní stojan výškově stavitelný: - ekonomické provedení - výškově nastavitelný na 2 infuzní soupravy - max. výška 120 cm. Infuzní stojan teleskopický: - nerezový - skládací nerezová základna s 5 kolečky a 2 ks nerezových háčků. Infuzní stojan teleskopický, kombinace chrom + komaxit: - výškové nastavení od 139 cm do 230 cm - hmotnost 5,5 kg - 4 háčky - brzditelná kolečka. Infuzní stojan lakovaný: - pojízdný na 3 nebo 5 ramenném lakovaném podstavci - nastavitelná výška 110 - 185 cm. Infuzní stojan nerezový s instrumentačním nerezovým košíkem: - celonerezový infuzní stojan na 5 ramenném podstavci se 2 bržděnými kolečky - nastavitelná výška 110 - 185 cm. Infuzní stojan nerezový na eurolištu: - vybaven držákem pro uchycení na eurolištu 25x10 u lůžka nebo lehátka. Pokud budete potřebovat s čímkoli poradit, neváhejte se na nás obrátit, jsme Vám k dispozici.


Nabídka analyzátorů kompozice těla od firmy JAWON - měření tuku, svalové hmoty

Nabídka analyzátorů kompozice těla od firmy JAWON - měření tuku, svalové hmoty

Hledáte kvalitní profesionální analyzátor kompozice těla? Pak se neváhejte obrátit na nás! Máme pro Vás řadu profesionálních analyzátorů pro kompozici těla, které určují díky bioelektrické impedanční metodě hodnoty hmotnosti těla, které jsou rozdělené na: - svalová hmotu - tělní tuk - minerály - vodu Dále se provádí analýzu: - poměru pasu k bokům - útrobního tuku - bazální metabolismus a další důležité hodnoty pro určení správného cvičebního a stravního programu. Spolupracujeme se specialisty v oboru nutričního poradenství, aby naše analyzátory byly na profesionální úrovni. Více informací naleznete na našich webových stránkách!


Výroba zdravotního programu - relaxační polštáře, matrace a nepropustné chrániče

Výroba zdravotního programu - relaxační polštáře, matrace a nepropustné chrániče

Poptáváte kvalitní bytový textil? Jsme česká rodinná firma 2G-spol. s r.o. - Přikrývky a polštáře z Horňácka, která má bohaté zkušenosti se šitím textilu a lůžkovin pro domácnosti, hotely, nemocnice a další zařízení. Veškerý sortiment pořídíte na e-shopu z pohodlí Vašeho domova nebo navštivte jednu z kamenných prodejen. Šijeme v sériové i zakázkové výrobě ze syntetických nebo přírodních materiálů. V rámci zdravotního programu vyrábíme: - polštáře - anatomické, relaxační, zdravotní, kojící, aqua gelové a paměťové - cestovní polštářky, povlaky - matrace a nepropustné chrániče na matrace - zátěžové přikrývky s využitím u různých diagnóz Neváhejte nás kontaktovat, vždy Vám rádi poradíme s výběrem.


Korekce skusu - Carriere Motion Class II a III – e-shop pro ortodontické ordinace

Korekce skusu - Carriere Motion Class II a III – e-shop pro ortodontické ordinace

Nesprávné spojení horní a spodní čelisti v klidném stavu může způsobit vykloubení, broušení a zušlechťování zubů. Korekce skusu a vztahu čelistí vyžaduje ortodontickou léčbu. Společnost Altis Group spol. s r.o. se sídlem v Břeclavi je dodavatelem ortodontického a stomatologického materiálu, nástrojů a potřeb pro ortodontické ordinace. V našem e-shopu naleznete elegantní a jednoduchý aparát, určený ke korekci skusu II. a III.třídy Carriere Motion. Carriere Motion je komfortní pro pacienty a významně zkracuje léčbu. Neinvazivní a velice jednoduchý aparát Carriere Motion Class II a III můžete zakoupit pravý, levý nebo v setu.


Berle pro děti Praha – moderní design a vylepšená ergonomie rukojeti

Berle pro děti Praha – moderní design a vylepšená ergonomie rukojeti

Společnost ERILENS s.r.o. s více jak dvacetiletou tradicí ve výrobě berlí nabízí široký sortiment podpažních berlí a francouzských holí pro dětské pacienty a pomůže jim tak s oporou při chůzi. Sortiment dětských berlí a holí je široký, uzpůsobený různým výškám dětských pacientů, berle jsou lehké a nestále pracujeme na vylepšení ergonomické rukojeti a předloketní opěrky pro co největší pohodlí při používání. Použité materiály jsou hygienické a snadno se udržují. I při své malé a lehké konstrukci mají velkou nosnost. Pokud máte zájem o více informací o dětských berlích, kontaktujte prosím společnost ERILENS s.r.o.


Inkontinenční pomůcky pro ženy i muže - vložky, vložné pleny, plenkové kalhotky

Inkontinenční pomůcky pro ženy i muže - vložky, vložné pleny, plenkové kalhotky

Pokud trpíte nechtěným únikem moči, naše inkontinenční pomůcky Vám pomohou zlepšit kvalitu života. Na eshopu ABENA se specializují na prodej absorpčních pomůcek při lehké, střední i těžké inkontinenci. V širokém sortimentu naleznete inkontinenční vložky, vložné pleny i plenkové kalhotky vhodné pro ženy i muže. 1. stupeň inkontinence - lehká inkontinence: - Dámské - Light - při lehké inkontinenci u žen, anatomicky tvarované inkontinenční vložky pro velmi lehkou až střední stresovou inkontinenci - Man Formula - inkontinenční vložky pro muže při lehké až střední inkontinenci. 2. stupeň inkontinence - středně těžká inkontinence: - anatomicky tvarovaná plena s prodyšným povrchem Air Plus a unikátním systémem bariér zvyšující ochranu proti úniku stolice a moči, používaná při středním až těžkém stupni inkontinence - tyto pleny jsou vhodné především u mobilních pacientů. 3. stupeň inkontinence - těžká inkontinence: - plenkové navlékací kalhotky, určené především pro chodící pacienty - vhodné pro střední i těžké případy. Vraťte se do běžného koloběhu života díky vhodným inkontinenčním pomůckám, které můžete objednávat také na našem e-shopu. Nebudete-li si vědět s něčím rady, neváhejte nás kontaktovat, vždy Vám rádi poradíme!